Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

„Chembusters” (CB)

Jak zrobić „Chembusters” (CB)

Z Don Croft & Ken Adachi w ” Żegnaj Chemtrails, Hello Blue Skies! „na  Edukację-Yourself.org . 

Co to jest Chembuster?

Historia Cloudbuster

http://www.orgonite.info/how-to-make-chembusters.html

Wilhelm Reich Cloudbuster był znany ze swojej zdolności do tworzenia deszczu. Ale problem istnieje z jego dalszego użytkowania, w tym śmiertelnie energii orgonu, że wchłania się może w rzeczywistości zranić operatora, jeśli nie został prawidłowo „wycieknie”. Ta „spuszczania” śmiertelnej energii orgonu dokonał 1. Podłączanie Cloudbuster do ciała z bieżącą wodą (trudne) lub 2. Podłączanie wyjścia Cloudbuster do orgonu akumulatora. Jednak akumulator orgonu wkrótce nasyca się śmiertelnie energia orgonu który z kolei spowodował więcej problemów dla operatora. Więc Cloudbuster, jak dobre technologii, ponieważ jest leżał uśpiony przez wiele lat.

Cloudbuster Re-własna

Dzięki zastosowaniu badań Wilhelm Reich, stworzyliśmy tani, przenośny i łatwy do zbudowania urządzenia, które  konsekwentnie niszczy Chemtrails i uzdrawia atmosferę. „Chembuster” jest odpowiedzią na te wciąż atakuje. W przeciwieństwie do oryginalnego Cloudbuster, CB zmienia śmiertelne energia orgonu dobrej energii orgonu i nie staje się nasycony lub niebezpieczne dla operatora.Można zbudować za około 150 dolarów.

Join The Battle – teraz!

To jest ludzka natura siedzieć z boku i myślę, że jedna osoba nie może zmienić rzeczy, które dzieją się w naszym kraju. Teraz nie ma usprawiedliwienia dla bezczynności. Za kilka dolarów i kilka godzin czasu można coś zmienić.

Prawidłowo skonstruowany CB urządzenie powinno być w stanie znacznie ograniczyć skutki chemtrails około 45 mil we wszystkich kierunkach (90 mile średnicy) od urządzenia. Jeżeli użyjemy Slim Spurling na środowisko narzędzi, i kilka kryształów extra, średnica może być zwiększona do około 120 mil we wszystkich kierunkach.

Za pomocą tego urządzenia zaledwie kilkuset zainteresowanych obywateli można zamknąć wiele miliardów dolarów programu chemtrail.Chembuster nie może wyrządzić żadnych szkód. Może jedynie pomóc i uzdrowić. To do ciebie, aby przyłączyć się do walki, aby zapisać Ameryce.

Szczegóły Chembuster budowlane

Materiały Chembuster
Zestaw rur w dnie spacer
Bliskim Spacer Sklejka
KIERUNKI CHEMBUSTER

ŁYŻKI: podstawy: 9 „w średnicy, 9”. Głęboko. I korzystać z dwóch galonów plastikowe wiadra z Home Depot dział farb, ale dwóch galonów wiadra żywności, dostępny z restauracji lub dwóch galonów wiadra spackle od kontrahentów suchej zabudowy są w porządku. Pozostaw na wiadra, a uchwyty ułatwiają ruch gotowego Chembuster.

Miedź rury: sześć standardowych Typ M, 1 „rury miedziane, 6 ‚długości, otwarty z jednej strony, ograniczona kończy zanurzone w granicach cal dna wiadra przed odlewem. Dla przenośności i wysyłki, można użyć 12 „odcinków rur w bazie, dodając pięć stóp długości poprzez umieszczenie łączników między 12” i pięć stóp sztuk. Nie trzeba kupować tyle rur miedzianych w ten sposób, też.

CRYSTALS: przykleiłem podwójnie zakończony (dwa ostrymi końcami) kryształu kwarcu, około 2 „długo, w 0.75” w węża ogrodowego, (lub użyć taśmy izolacyjnej), a następnie, klej do wnętrza każdego z sześciu koniec miedzi czapki, wskazując w tym samym kierunku co rura będzie po cap jest przyklejona. Ja używam Goop „kleju. Taśmy lub lutowania wokół czapki, gdzie łączy się rury, aby zapobiec wyciekowi żywicy do WPR podczas odlewania. (Uwaga) Inna opcja to dodać jeden kamień cytryn do każdej rury przed dodaniem kryształ, to wygładza energii CB i pomaga przekształcać negatywne energie.Jednak, cytryn nie wydaje się, aby CB żadnych bardziej skuteczne w chemtrails eliminacji.

Cząstek metalu: Trochę cząsteczki metalu z warsztatu, recykling stoczni lub miejsce, gdzie zobaczyli wiele aluminium (sklepy znak i sklepy produkcji aluminium są dobre miejsca na wygląd). Używam aluminium do rozważań na wadze, ale jakiegokolwiek metalu zrobi. Bardzo drobne cząstki (np. opiłki z maszyny klucza podejmowania) nie są tak dobre jak te, które z łatwością przejść przez ½ „ekran jest w porządku. Naprawdę istnieje szeroki margines przydatności!

SKLEJKA: Szablon 1 – 3 / 4 „sklejki zewnątrz jest używany do bazy dla końcówki miedzi / rur. I zorganizować sześć rur równomiernie wokół 2 1 / 2 „obwodzie okręgu o promieniu, co sprawia, że ​​rury 2 1 / 2” od siebie na centra. Mieszkanie, 1 1 / 4 „wiertła ślimaka bit odpowiedni otwór dla każdej końcówki.

Szablon 2 – Dodać do innego utworu, by pasowały obrzeże wiadra. Pamiętaj, aby wyciąć fragment drogi, dzięki czemu można zmieścić się na palce pod nim, aby usunąć go z wiadra. Ten kawałek nie jest częścią gotowego CB, tak, by wprowadzić odstęp dla rur prawa w trakcie budowy. Wytnij otwory w tym z 1 1 / 8 „nieco płasko tak, że zmieści się ponad sześć rur. Ten kawałek będzie sprawować rur w stanowisku, natomiast druga partia żywicy utwardza.

Szablon 3 – robię okrągły spacer sklejki na górze końcówki rur, 4 „Radius z 1 1 / 8” dziury w tym samym 2 1 / 2 „kręgi promień na końcach rury. Dzięki temu rury równolegle ze sobą i dość sztywne.

Nie w skali Najszerszy krąg jest 9 1 / 8 ”

ŻYWICA: Używam żywicy poliestrowej (wykorzystywane do budowy łodzi z włókna szklanego), ale epoksydowych też działa, jak nie  Envirotech żywicy  z http://www.eti-usa.com (ustawienie się bardzo szybko, więc musisz być biegły z nim). Jeśli zamierzasz zbudować wiele z tych jednostek, spróbuj kupić żywicy w 5 galonów wiadra przez internet, ewentualnie z deski surfingowej lub firma produkująca łodzi dostaw. Home Depot dostaje 24 dolarów za galon do żywicy.

Na równej powierzchni, zalać cal z katalizowanej żywicy na dno wiadra i wymieszać z cząsteczek metalu do powierzchni jest jednolite i płaskie. UWAGA: opary żywicy są łatwopalne, wykorzystanie w strefie ciepłego, ale dobrze wentylowanym miejscu.

Stosunek, który wydaje się do pracy jest ok.. jednej strony żywicą do jednej cząstki metalu części (równej objętości żywicy do cząstek metalu). Umieść Szablon podstawy 1 na które przed twardnieje tak, że dotknie powierzchni i nie tonąć w wiele. Wlać galon połowie katalizowanej żywicy do wiadra po sześciu rur są w otwory w szablonie bazy. Użyj kołków mieszać w garści cząstek metalu w takim samym stosunku, jak wcześniej. Zauważ, że szablonu drewna 1 nie powinien być spychane w dół do dna wiadra z żywicą squishing w górę.

Ostrożnie przenieść Szablon 2 w dół do sześciu rur, dopóki nie jest ciasno w brzeg wiadra. Umieść top 3 szablonu na górze rury i przenieść je do rur są równoległe. Po stwardnieniu żywicy, wyjąć drugi szablon i odłóż na bok. To jest używane tylko w czasie budowy, jak wspomniałem.

Można zakończyć wprowadzanie żywicy / metal mieszaniny teraz w dwóch etapach, jeśli chcesz, aż do w pół cala od krawędzi wiadra. Teraz jest gotowy (poczekać, aż stwardnieje, zanim go przesunąć. Będziesz faktycznie korzysta około jeden galon wiórów metalowych i 1 ½ gal. Żywicy.

Oszczędność pieniędzy PROPOZYCJE, także dla zwiększenia przenośności jest lepiej:

Cut sześć rur, 12 „długo i umieścić kryształy / końcówki na ich podstawie. Sprzedam sześć łącznik stawów, które pozwalają na rury przyjść do nich z obu kierunków i zatrzymują się na środku. Pozwala to, aby reszta zespołu rury z trzech rur, 10 ‚długości, przeciąć na pół. Gotowy produkt pozostawia się tylko z jednego kawałka rury, resztki czterech metrów długości.

Podczas ustawiania 12 „rur do zalewania drugiej warstwy mieszanki, tymczasowo taśmy górnej końcówki 12” rur tak nie cząstek metalu są usuwane w nich przez pomyłkę.

Po mix jest, zdjąć taśmy i wcisnąć kawałek sklejki obręczy w dół na rury tak, aby pasować do obręczy z wiadra.

Umieść rozpórki (lutowane w razie potrzeby), a następnie 5 ‚rury na 12 „rury bazowej, a następnie umieścić w trzecim (u góry) kawałek sklejki na 5” rur.

Rury będą wyglądać skośny, najprawdopodobniej, więc po prostu przekręcić górną część sklejki wokół aż do linii rur równoległych. Jak to zrobić, kawałek sklejki obręcz będzie się poruszać. Trzeba to zrobić szybko, choć nie w pośpiechu, tak, że żywica nie twardnieje zanim skończysz.

Eksperymentowaliśmy z 5 ‚rozszerzenia rury dla zwiększenia zasięgu. Miał on duży wpływ na Księżyc i na górnych warstwach atmosfery naszej planety na setki kilometrów. Mamy również najwyraźniej zamknięcia obiektu wojny pogoda w Homestead Air Force Base, pozostawiając przedłużony Chembuster wskazując na martwe pole orgonu nad nim przez tydzień.

Okazało się, że nie musimy zwrócić go w określonym kierunku w celu oczyszczenia atmosfery złego orgonu, a im dłużej to stoją, ładniejszy czuje się na większą odległość od Chembuster (wiele kilometrów). My po prostu stawiać na dole, skierowane w górę. Zrobiliśmy kiedyś wyeliminować pas smog, który był tuż przy brzegu, dążąc na to przez kilka minut, więc kierunek może być czynnikiem.

Chembusters zniszczyć chemtrails konsekwentnie. To może potrwać kilka dni dla Chembuster uaktywnić środowisko na tyle, aby to zrobić, ale po tym momencie rzygać zniknie w ciągu sekund pozostawiając dysze ONZ i rozproszona szlaki, które dryf w zasięgu Chembuster także rozproszyć, ale wolniej . Te, które składają się z cząstek stałych trwać dłużej, aby rozproszyć, ale zauważyliśmy, że tylko te stanowią około 10% i tak z odcinków wypływa.

Dr Rzeszy Cloudbusters były bardzo niebezpieczne podczas pracy, gdyż nie miał generator orgonu do nich przywiązani. Bad orgonu ma tej opłaty, która może szybko drenażu swojej siły życiowej kiedy jest skoncentrowane w jednym miejscu. Jest to podobne do silnego pozytywnie opłat statycznego pola elektrycznego. Kiedy pokrywa chmur jest bezproduktywne lub niesymetryczne (za dużo piorun, na przykład, albo za dużo deszczu) Chembuster popiersia go.

To również może pomóc zatrzymać suszy. Ogólnie rzecz biorąc, to po prostu równoważy pogodę, myślę, że to swego rodzaju mediatorem pomiędzy podłożem a atmosferą jakoś. Ten w Namibii, w Afryce w końcu przyniósł ulewne deszcze na pustyni nie. Stało się to 05.09.01, i kontynuować przez kilka dni. Gert, człowiek, który dokonał Chembuster i  zgłosił zdarzenie  (http://educate-yourself.org/africasfirstcloudbusterjun01.html), powiedział mi, że to był po prostu nigdy nie zdarzyło się w pustynię Namib przed najlepszym z niczyjej wiedzy. To prawdopodobnie najbardziej suchych regionów na świecie.

UWAGA: Jeśli dotkniesz rur gdy rysujesz w silnym orgonu niesymetryczne lub martwe i nie wkładać rąk na bazie po tym, mogą wystąpić bóle głowy, nawet do następnego dnia, jak nasz przyjaciel nie ostatnio.

Pamiętaj, że nasze wysiłki, choć nieco pionierskich, powinna być postrzegana przede wszystkim jako punkt wyjścia do dalszego rozwoju, a nie ostatnie słowo.

Wskazówka: Jeśli chcesz jeszcze bardziej deszcz, spróbuj dać z wodą na materiał do wiadra i / lub węży w dół cały aparat codziennie. W zamrażania klimacie należy zakrywać górnej części rury z sześciu mini parasole więc woda nie zamarza i rozbicia kryształów. CB wydaje się efekt chemtrails równie dobrze, czy to umieszczone wewnątrz lub na zewnątrz. Do siedmiu kryształów mogą być umieszczone w każdej rury w celu zwiększenia wydajności.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: