Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

CENNE PORADY ODNOŚNIE BUDOWY CHEMBUSTERA

http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_cenne_porady_odnosnie_budowy_chembustera.html

CENNE PORADY ODNOŚNIE BUDOWY CHEMBUSTERA
(WERSJA ARTYKUŁU: 1.4

Uaktualnienie do wersji 1.4 [17.05.2011] -> Poprawiłem punkty: „Żywica”, „Jakie kryształy kupić?”, „Jakie wybrać wiadro?” oraz „Pytania i odpowiedzi” itd…

Uaktualnienie do wersji 1.3 [07.04.2011] -> Dodałem trochę informacji to tu to tam… Przede wszystkim uaktualniłem informacje odnośnie gdzie powinniśmy robić działo, jakie kryształy górskie są dobre oraz trochę dodatkowych informacji o kupnie żywicy itd.

GDZIE ZROBIĆ DZIAŁO?

Na pewno nie w domu czy na balkonie! Sam robiłem pierwsze „wylewki” na balkonie (orgonitu) i wiem, że nie był to dobry pomysł! Na szczęście miałem maskę więc się nie zatrułem ale aby wywietrzyć zapach żywicy trzeba było otworzyć wszystkie okna. Dopiero po dobrych kilku godzinach zapach stał się mniej dokuczliwy! Więc gdzie należy  to robić? na pewno nie w domu! Zdecydowanie najlepszym miejscem jest otwarta przestrzeń np ogródek! Sam robiłem chembustera u kolegi na świeżym powietrzu to wiem co mówię ale nie mniej jednak i tak żywica swoim zapachem powala więc nie zapomnij o masce! Niektórzy wylewki robią też w garażu ale pamiętaj o otwarciu się na świeże powietrze aby była dobra wentylacja! :)

ŻYWICA:


Żywica poliestrowa wlana do butelek + utwardzacz.

Jaką żywice powinniśmy kupić? Może być poliestrowa lub epoxydowa (przeważnie używa się poliestrowej). Można ją bez problemu dostać na allegro (kupuj tą najtańszą – ja kupiłem 1kg za 11zł). 6-7 kilo powinno wystarczyć do zrobienia podstawy. Warto kupować w większych opakowaniach np 20 kilowych gdyż wychodzi taniej ale nie mniej jednak taka ilość żywicy starczy na znacznie więcej niż na jednego chembustera. Myślę, że nawet 2-3 działa z tego wyjdą. Ewentualnie można zrobić jedno działo i resztę przeznaczyć na orgonit. Trzeba być również świadomym, że gdy kupujemy żywice w dużym opakowaniu to będziemy musieli to przelać do mniejszych „wiaderek” co też może przysporzyć nam pewnych kłopotów. Jeżeli to Twoje pierwsze działo to zalecam kupno żywicy gdzie w jednym pojemniku (butelce) będzie max 1,5 kg żywicy. Ja zażyczyłem sobie po 1 kg żywicy na butelkę i było mi z tym bardzo dobrze podczas mojej pracy.

Dodam jeszcze, że niektórym może nie wystarczyć 6-7 kilo żywicy na podstawę działa więc musi się dobrze zastanowić ile żywicy tak na prawdę będzie potrzebował.

Jeżeli nie wiemy ile litrów wody mieści się w naszym wiadrze to najlepiej sprawdzić to wlewając do niego wodę z butelki która ma odpowiednią „miarkę” i robimy tak aż do wypełnienia się całego wiadra wodą. Wtedy otrzymujemy nasz upragniony wynik ;)

Jeżeli wiecie ile maxymalnie litrów posiada wasze wiadro to aby wiedzieć ile maxymalnie pomieści się w nim żywicy mnożymy pojemność naszego wiadra przez 1,1 i wychodzi nam mniej więcej maxymalna ilość kilogramów żywicy jaką możemy wlać do wiadra. Czemu akurat mnożymy to przez 1,1? ponieważ gdy sam nalewałem z równo kilogram żywicy (a robiłem to kilkukrotnie) do pojemnika z miarką to przeważnie wychodziło mi 0,85-0,95 litra. Czyli 1 kilo żywicy = ~0,9 litra.

Przykład: gdy posiadamy wiadro 10 litrowe to zmieści się w nim 11 kilo żywicy, a gdy posiadamy wiadro 12 litrowe to zmieści się w nim 13,2 kilo żywicy.

Trzeba również pamiętać, że do wiadra wsypujemy sporo wiórków, wkładamy tam rury, szablon, oraz kryształy więc to wszystko trzeba również wziąć pod uwagę przy kupnie odpowiedniej ilości żywicy.

WIÓRKI:


Wiórki o odpowiedniej długości

Mogą być aluminiowe lub stalowe, byle nie ołowiane! Trzeba odwiedzić warsztat ślusarski / tokarski i za „piwo” (lub za darmo gdyż może być to dla nich zwykłym odpadem) powinni odpalić trochę wiórków. Można je również dostać w miejscu gdzie obrabiają aluminium np. jakaś produkcja okien aluminiowych czy coś takiego. Jedno wiadro będzie w sam raz. Wióry powinny mieć długość mniej więcej od około 0,5cm do około 1,5cm. Jeżeli będą zbyt długie dobrze byłoby je skrócić.


Została domocowana kartka do miski gdyż mielone wiórki lubią wystrzeliwywać
z maszynki do mięsa z dużą prędkością nie koniecznie w kierunku w którym powinny.


Sam proces mielenia jest długi i czasochłonny.


Idzie to naprawdę powoli…


…ale efekty są zadowalające.

Maszynka do mięsa dobrze rozdrabnia zbyt długie wiórki metalu, ale jest z tym sporo roboty. Lepiej zapatrzeć się od razu w wiórki o odpowiedniej długości.

RURY:

Najlepsze są miedziane, ale z braku laku mogą być inne chodź nie jest to zalecane. W sklepach typu Obi, Leroy Merlin czy Praktiker powinny być do kupienia wraz z miedzianymi zatyczkami i mufkami. Im większa średnica (fi) tym lepiej… Ja osobiście zalecam kupno rur o grubości 22 lub 28mm.

NOŻYK DO CIĘCIA RUR:

Do cięcia rur warto kupić specjalny do tego stworzony nożyk. Nie jest on drogi, a z łatwością przytnie rury do odpowiedniej długości… nie mniej jednak i tak najlepszym rozwiązaniem pozostaje piła tarczowa;) no ale nie każdy ją ma i na pewno nie jest tak tania jak ten nożyk :) Jak mamy zamiar robić więcej chembusterów to dobrze jest się zaopatrzyć już w porządny sprzęt aby produkcja szła gładko i przyjemnie :)

SKLEJKA:

Kupujesz deskę o grubości około 2,5 cm (z braku laku może być cieńsza). Do zrobienia szablonu przyda Ci się wyrzynarka do drewna oraz wiertarka.

Do zrobienia dziur w desce będą Ci potrzebne wiertła łopatkowe (do znalezienia np. na allegro).

Warto kupić kilka rozmiarów wierteł gdyż wiercenie w dolnym szablonie może od nas wymagać większych dziur niż w szablonie górnym ze względu na zatyczki zamocowane na dolne rury które wymuszają na nas wywiercenie większych dziur w dolnym szablonie. Oczywiście tyczy się to tylko przypadku gdzie zatyczki będą w szablonie, a nie pod nim.

KRYSZTAŁY GÓRSKIE:

Na allegro dostaniesz bez problemu 6 sztuk, jeżeli chcesz wzmocnić działo dodajesz po prostu następne kryształy. Możesz włożyć nawet 3-4 sztuki do jednej rury, ale pamiętaj aby nie przesadzić! Najlepiej kupić po prostu najlepsze kryształy obustronne takie powyżej 5cm długości i cieszyć się mocną siłą działania chembustera! Mogą też być krótsze kryształy, ale wtedy musisz włożyć ich więcej do każdej z rur. Zaleca się kupienie takich kryształów które dobrze pasują do rury i jej dotykają. Kup większą ilość kryształów i wybierz te które najdokładniej pasują w rury! Kryształy nie powinny być w wężu ogrodowym odcięte od rury miedzianej. Jak nie masz kryształów obustronnych to kieruj zawsze kryształ szpicem do góry! Kryształy nie muszą być obustronne, ale obustronne są najlepsze! Jeżeli kryształ jest zbyt cienki, a nie zamierzasz kupować innych to możesz ewentualnie owinąć kryształ miedzianym drutem tak aby miedź dotykała miedzianych rur (chodzi tutaj o przewodnictwo energii) (Done Croft potwierdza informację o owijaniu kryształów miedzią i stwierdza, że to potęguje ich moc). Od bólu jest to lepsze niż jakby kryształ miał nie dotykać żadnej ze ścianek rury! Pamiętaj, że przed włożeniem kryształu do chembustera wymaga on oczyszczenia (patrz: „Pytania i odpowiedzi”).

JAKIE KRYSZTAŁY KUPIĆ?

Przede wszystkim powinny być naturalne! nie mogą być syntetyczne!!! Dobrze byłoby jakby były zaostrzone z obu stron ale nie jest to absolutną koniecznością! Jeżeli będą ostre z jednej strony to też będzie w porządku! ale dopilnuj aby były naturalne!

Powyżej kolejny bardzo dobry przykład naturalnych kryształów do naszego działka. Sam kupowałem bardzo podobne więc spokojnie mogę takie polecić!

JAKIE WYBRAĆ WIADRO?

Powyżej widzimy wiadro w kształcie idealnego walca które ja osobiście polecam.

Osobiście robiłem swojego chembustera w wiadrze które nie było idealnym walcem ale działko działa, a wybrałem taką opcję tylko dlatego, że po prostu nie miałem idealnie walcowatego wiadra… jakbym takowe wiadro posiadał to moja podstawa miała by lekko inny kształt :)


Moja podstawa chembustera. Więcej zdjęć LINK! – kwadrat 60, nr1.

Poniżej daje kilka zdjęć ze strony Dona Crofta: LINK! który używa wiader po farbach.

Niektórzy robią w wiadrze o różnej średnicy (jak widzimy to na zdjęciach poniżej, a te zdjęcia pochodzą z jednej z najlepszych stron [moim zdaniem] o orgonicie: LINK! więc domyślam się, że wiedzą co robią i co promują).


Również sprzedają podstawy o takim kształcie: LINK!

Jaki z tego wniosek? jeżeli masz wiadro w kształcie idealnego walca to rób w nim, a jak masz inne wiadro (o lekko różnych średnicach) to też (moim zdaniem) wyjdzie dobre działo. Tylko dopilnuj aby różnica średnicy dołu i góry wiadra nie była zbyt duża.

SZKICE SZABLONÓW:

Średnie powiększenie: LINK!

Bardzo duże powiększenie: LINK!

DODATKOWE ZDJĘCIA SZABLONÓW:

How to Make an Orgonite Orgone CloudBuster 1

W tym wideo są pokazane ładne szablony… chociaż ja osobiście powycinałbym
dziury na środku w każdym z nich.. szczególnie tyczy się to dolnego szablonu.

CO WARTO POSIADAĆ ABY BEZPIECZNIE
ZBUDOWAĆ CHEMBUSTERA?

DOBRA MASKA:

Przede wszystkim powinniśmy się wyposażyć w maskę lakierniczą! Z własnego doświadczenia wiem, że żywica na prawdę mocno śmierdzi i o zatrucie bez maski bardzo łatwo! Lepiej nie nadszarpywać swojego zdrowia oszczędzając na masce!

3M 7500 Series Half Mask

(instrukcja obsługi)

Najlepiej kupić model „Maska lakiernicza 3M” z serii 7500 (polecam maskę 7502 -> jest to rozmiar M czyli medium [uniwersalny] -> ponad 80% ludzi wybiera ten rozmiar!). Są też maski z serii „6000″, ale są one mniej wygodne niż model „7500″, który przyjemniej przylega do twarzy (silikonowe wnętrze) (na allegro można ją tanio kupić… jak trafimy na okazję to kupimy taniej model 7500 niż model z serii „6000″!).


Model 7502 z założonymi filtrami węglowymi.


Oto cały zestaw. Filtry węglowe są schowane w opakowaniu.
Widzimy tutaj plastikowe nakładki, maskę oraz filtry przeciwpyłowe.


Filtry węglowe A2 przeciwko oparom żywicy.Silikonowe wnętrze. Jest bardzo wygodne i dobrze przylega do twarzy.


W moim zestawie była również książeczka.

Pamiętaj aby kupić maskę z odpowiednimi filtrami! Muszą chronić one przed oparami żywicy! Filtry odpowiednie to A1 oraz A2 (filtry węglowe). W zestawie powinny też być filtry przeciwpyłowe (chodź wydaje mi się, że nie są one tak ważne przy pracy z żywicą).

RĘKAWICZKI:

Jak wiemy żywica jest szkodliwa dla naszej skóry i dlatego bez rękawiczek nie zaleca się w ogóle zaczynać jakiejkolwiek pracy!

Do wyboru mamy standardowe rękawiczki:

Oraz rękawiczki winylowe:

Osobiście polecam te winylowe… Ogólnie warto zaopatrzyć się w kilka par gdyż podczas większej pracy warto co jakiś czas je zmieniać z powodu oblepienia ich żywicą, a jak wiemy lepiej aby żywica nie miała kontaktu z naszą skórą! Można je bardzo tanio kupić prawdopodobnie w każdej aptece.

INNE PRZYDATNE PRZEDMIOTY:

Pojemniczek do odmierzania ilości utwardzacza:

Można też użyć łyżki: mała łyżeczka 5ml, duża łyżeczka 15ml.

Miarka do 5ml

Można użyć aby co do ml odmierzyć żywicę lub użyć tego do zaznaczenia na kubeczku markerem kresek jak zrobiłem to na obrazku wyżej. Ten przedmiot nie jest konieczny. Raczej taki bajer ;)

Coś do mieszania żywicy

Potrzebujemy jakiegoś mieszadełka które się przyda po wlaniu utwardzacza do żywicy. Mogą być też zwykłe drewniane patyki (tylko aby były czyste).

Naczynie do nalewania

Bardzo dobra jest zwykła butelka po napoju. Ucinamy górę i mamy super narzędzie do nalewania żywicy! Oczywiście jednorazowe, ale to praktycznie nas nic nie kosztuję.

Teflon w sprayu

Przed rozpoczęciem prac spryskujemy nim wnętrze wiadra. Następnie warto rozetrzeć teflon jakąś szmatką (ja użyłem papieru toaletowego) tak aby ładnie i równomiernie wypełniał całe wiadro. Następnie czekamy kilka chwil i zaczynamy pracę. Stosuje się go po to aby łatwiej było po skończonej pracy wyjąć podstawę chembustera z wiadra.

DODATKOWE PORADY:

Nr 1. Do łączenia rur dolnych z górnymi używaj miedzianych mufek (do kupienia bez problemu na allegro czy w sklepie typu OBI, PRAKTIKER itp).

Nr 2. Jak lutujesz mufki z rurami to nie lutuj cyną z ołowiem tylko bezołowiową, lub zaklej dookoła taśmą. Ja osobiście niczego nie używałem przy moim dziale 6 rurowym gdzie mam drewniany szablon trzymający wszystko w szyku ale gdy mamy działko jedno rurowe to już taśma może się przydać… tak dla stabilności. Myślę, że lutowanie może poprawić przewodnictwo energii… bo wtedy zanika podział na dolne i górne rury… tworzy się jedna rura… ale minusem tego rozwiązania jest to iż nie jest już tak łatwo takie działo transportować (brak możliwości demontażu).

Nr 3. Szablon dolny w, który wkładasz rury musi mieć kształt „gwiazdy” (patrz „Dodatkowe zdjęcia szablonów”). Warto w nim na środku wyciąć dziurę aby żywica poniżej szablonu lepiej łączyła się z żywicą powyżej szablonu.

Nr 4. Podczas konstruowania chembustera warto dodać 4 kryształy (pod dolny szablon) ułożone tak samo jak w HHG czyli każdy kryształ skierowany jest w inną stronę świata. Zapewni to chembusterowi lepszą wydolność oczyszczania podstawy. Dobrym pomysłem jest również dodanie dużego kryształu na sam środek podstawy tak aby wystawał na zewnątrz chodź nie jest to konieczne. Jest to tylko jedna z możliwości. Bez tego chembuster też będzie dobrze działał. Taki kryształ pomaga neutralizować negatywny orgon który będzie się gromadził w podstawie oraz pomaga w oczyszczaniu tego co jest na zewnątrz gdyż wystaje czubkiem do góry.

Nr 5. Dobrym pomysłem jest dodanie tak zwanej „podsypki” z kryształów górskich do podstawy naszego działa. Podsypka składa się z małych kryształów które mają służyć do lepszego oczyszczania podstawy chembustera. Przeważnie takie kryształy mają 0,5-2,5cm.

PYTANIA I ODPOWIEDZI:

1. Czy chembuser to oryginalna nazwa urządzenia?
Odp. Nie. Prawidłowa nazwa to „orgonite cloudbuster”, ale ze względu na to, że to urządzenie tak dobrze działa na „chemtrails” jest przez wielu nazywane „chembusterem”.

2. Czy chembuster działa w mieszkaniu czy musi mieć przestrzeń otwartą?
Odp. W mieszkaniu działa, ale nie tak skutecznie jak na dworze (najlepiej działa na otwartym, nie zamieszkałym terenie!). Z pewnością dobrym miejscem do „zamontowania” chembustera będzie działka, ogródek itp.

3. Czy muszę jakoś odpowiednio uziemić swoje działo?
Odp. Gdy robisz działo według wskazówek Dona Crofta (działo z kryształami górskimi) to nie jest to konieczne (sam emailowo rozmawiałem z Donem Croftem więc mam informacje z pierwszej ręki). Nie mniej jednak wiele osób zakopuje go w swoich ogródkach co oczywiście jest dobrym pomysłem (sam bym tak zrobił jakbym miał ogródek). Niektórzy mówią, że dzięki temu podstawa jest jeszcze lepiej oczyszczana z negatywnego DOR’u (negatywnej energii).

4. Czy podstawa chembustera może być pozostawiona w wiadrze?
Odp. Ogólnie nie powinno się trzymać chembustera w wiadrze! Radzę natychmiast pozbyć się wiadra! a w szczególności jeżeli jest zrobione z metalu!

5. Czy chembuster może mieć zamontowane miedziane kolanka (na końcówki rur) pod kątem 45 stopni aby nie wpadał do nich deszcz oraz aby celował „orgonowem” w inny rejon nieba niż prosto w górę?
Odp. Nie zaleca się takiego kombinowania. Lepiej trzymać się sprawdzonych metod czyli proste rury bez żadnych kolanek czy zatyczek przed deszczem.

6. Gdy napada wody do rur to czy trzeba ją usunąć czy może być kryształ zalany wodą?
Odp. Można wylewać, ale nie jest to konieczne. Ogólnie woda w rurkach moim zdaniem nie wpływa negatywnie na działanie urządzenia… ja osobiście nic z tym nie robie…

7. Jak czyścic kryształy?

Odp. Dobrze jest zakopać kryształy na 7 dni w ziemi, a następnie wyjąć je i obmyć wodą. Inną metodą oczyszczania jest wsadzenie ich na 7 dni do wody z solą. Po upływie tego czasu wyjmuje się je i opłukuje zimną wodą. Następnie wycieramy je ściereczką lnianą lub bawełnianą która będzie służyć tylko i wyłącznie do tych celów (tak samo jak miska w której je czyściliśmy)! Oczyszczanie mentalne oraz programowanie kryształów również jest wskazane. Warto aby po oczyszczeniu nasz kryształ dobrze wiedział jakie jest jego zadanie (czyszczenie „nieba”).

8. Czy chembuster musi mieć 6 rur?
Odp. Nie musi, ale jest to najpopularniejszy typ chembustera. Na pewno dobrym rozwiązaniem są też chembustery jedno rurowe… szczególnie jeżeli mają duże fi rury…

WIĘC NA CO JESZCZE CZEKASZ? DO ROBOTY! :)

Opracowane przez Dobrego Samarytanina na podstawie licznych informacji od ludzi oraz własnych doświadczeń i przemyśleń. Pierwotna wersja artykułu wyglądała inaczej, ale po zbudowaniu własnego działa, licznych dyskusjach na forum i wymianie poglądów została ona zmieniona na taką jaka jest zgodna z moją obecną wiedzą na temat budowy chembusterów.

Reklamy

Komentarzy 6 to “CENNE PORADY ODNOŚNIE BUDOWY CHEMBUSTERA”

 1. sh1z said

  ciekawe czy można by tak zakopać działko ,aby wystawalo tylko 10-20cm rurek?

  • zenobiusz said

   Teoretycznie można,ale przeanalizowałem doświadczenia afrykańskie,gdzie ukrywano w terenie stabilne działka skierowane w górę.Po utracie kontaktu z operatorami po ich aresztowaniu,być może przyczyniły się do zwiększenia katastrofalnej ulewy.U nas nie ma takiego zagrożenia ,ale nie zalecałbym stabilnej pozycji,Można wykorzystać dół w ziemi nakryty chrustem czy słomą zapewniający swobodę ruchów. a i maskujący,bo o taki efekt,jak sądzę Ci chodzi.Ja pracuję nad ruchomą podstawą pozwalającą zmieniać kąt działka,i wyłączyć je,gdy zachodzi taka potrzeba.Ważne też jest by programować kryształ na znacznik dźwiękowy,tu proponuję właśnie piosenkę „Grandola villa morena”.
   Pozdrawiam.

   • zenobiusz said


    Coś takiego,ale bez przesady 🙂 no i niekoniecznie tak eksponowane w terenie,a właśnie zamaskowane. 🙂

 2. sh1z said

  ja nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale każdy kryształ ma swoje wyjątkowe właściwości wibracyjne a poprzez zastosowanie wyżej opisanej technologii możemy te wibracje wzmacniać? To by się zgadzało bo kryształ górski jest najbardziej uniwersalny i podatny na programowanie a co by się stało jakbym zastosował cytryn? Cała okolica zaczęła by mieć więcej pieniędzy? :))

  póki co przygotuje kilka granatów i może jedno działo 1 rurowe. Jakie jest najlepsze zastosowanie dla grantów i towerbusterów?

  oglądałem kanal obudź się człowieku i tam ta laska mówi że aby orgon zaczął działać to potrzebuje światła słonecznego, tymczasem tutaj widziałem że ludzie zakopują towerbustery i granaty, skąd ta sprzeczność?

  • zenobiusz said

   Wiedza w Polsce jest w powijakach.Musimy, co się da wycisnąć z tych materiałów.Myślę że zakopywanie jest ok,na Węgrzech to zadziałało pięknie,to działa jak małe czakramy ziemi.Cytryn to temat na wspaniały eksperyment.Może być świetne odkrycie.Na zasadzie podobieństw może być skuteczny przeciw materii fantomatycznej UFO,bardziej niż kryształ górski.
   Bustery powinny być na powietrzu ale jestem za tym by mobilne.Podczas akcji zatrzymywanie chmury z plutonem nad Bałtykiem,panienka u monitora napisała że ona nie będzie wykopywać ,swojego silnego,pionowo ustawionego bustera,by dać 45 syopni na północ jak apelowałem.Była na etapie robienia sobie ładnej pogody na działce.Obsługa bustera to nie zabawa,a sprawa bardzo odpowiedzialna.

  • zenobiusz said

   Granatami oczyść własne otoczenie.Zobacz materiał ,Od czego zacząć z boku jest spis
   .Tower bustery,są świetne do przestrojenia wież telefonii komórkowej na potężne generatory pozytywnego orgonu.
   Sugerowałbym właśnie płytkie zakopanie ok 100 m od wieży z czterech stron świata zaczynając od północy;
   a potem wg.ruchu wskazówek zegara.
   Fajnie że jesteś 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: