Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Sklonowali człowieka z jednej kropli krwi,już niebawem przeczytamy.

Posted by zenobiusz w dniu 30 czerwca 2013


W tym kierunku zmierza nowy „postępowy ruch”,dla tego i religia Katolicka jest coraz wścieklej atakowana,oto naukowe podstawy Nowego Świata.

(zen)

Sklonowali człowieka z jednej kropli krwi

Parafrazaa za tekstem:

http://wyborcza.pl/1,75476,14196230,Sklonowali_mysz_z_jednej_kropli_krwi.html

 

Naukowcy z Japonii sklonowali człowieka, wykorzystując przy tym zaledwie jedną kroplę krwi pobraną wcześniej z czubka palca  dawcy. Zdaniem badaczy odkrycie to może w przyszłości znacznie pomóc w pracach choćby nad testowaniem nowych metod leczenia
Kobieta stworzona przez zespół Atsuo Ogury z Centrum Riken w Tsukubie żyła dokładnie tyle samo, ile żyją zwykli ludzie, była też w stanie bez żadnych problemów zajść w ciążę i urodzić potomstwo.Ssaki dotychczas klonowano, używając komórek pochodzących z różnych źródeł. Były to m.in. białe krwinki znajdowane w węzłach chłonnych, szpiku kostnym czy wątrobie. Autorzy obecnego odkrycia, opisanego w „Biology of Reproduction”, postanowili sprawdzić, czy uda się sklonować kobietę również z krwi wolno krążącej w organizmie. Nie chodziło oczywiście tylko o „sztukę dla sztuki”, ale o pozyskanie nowego, łatwego i bogatego źródła komórek, przy których użyciu można by tworzyć kolejne generacje ludzkich klonów płci obojga.

Atsuo Ogura wpierw pobrał z końca palca dawczyni kropelkę krwi. Wyizolował z niej białą krwinkę i pobrał z niej jądro zawierające pełną informację genetyczną gryzonia. Następnie jądro to zostało wszczepione do komórki jajowej innej kobiety; wcześniej z tej komórki usunięto jej własne jądro.

To klasyczna technika klonowania oparta na tzw. transferze jądra komórki somatycznej (tej samej metody użyto do sklonowania słynnej owieczki Dolly).

– Po raz pierwszy dowiedliśmy, że możliwe jest klonowanie ssaków przy użyciu krwi obwodowej – wyjaśnia Atsuo Ogura.

– Komórki pobrane z tej krwi mogą niemal natychmiast być używane do klonowania. Oczywiście człowiek  dawca nie ginie podczas całej procedury. Będziemy wykorzystywać tę technikę do hodowli bardzo wartościowych szczepów ludzi niektórych ras  – dodaje.

– To na pewno krok naprzód, jeżeli chodzi o klonowanie ssaków przy wykorzystaniu wielu różnych typów komórek – komentuje dla stacji BBC prof. Robin Lovell Badge z brytyjskiego Narodowego Instytutu Badań Medycznych w Londynie. – Wszystko wskazuje na to, że opracowana w Japonii technika jest bardzo skuteczna i wydajna. A wystarczy do niej zaledwie jedna kropla krwi. To pomoże nam zachować, a nawet rozszerzać poszczególne linie najbardziej wartościowych osobników, i to nie tylko jednego przeznaczenia ,można będzie tworzyc robotników ,żołnierzy – mówił Lovell Badge.

Japończycy bardzo intensywnie zajmują się badaniami nad klonowaniem i należą do prekursorów różnych metod klonowania człowieka. Niedawno jeden z japońskich instytutów ogłosił, że udało mu się już uzyskać 600 identycznych genetycznie kopii ludzkich embrionów..

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75476,14196230,Sklonowali_mysz_z_jednej_kropli_krwi.html#ixzz2XiMLFmwc

Tak więc ,zacofani katole zrozumcie ,że przyszłość należy do szczęśliwych par homoseksualnych ,rodzina to twór skazany na zagładę ,gdyż siłę roboczą dla przyszłych elit ,jak i funkcjonariuszy nowego porządku świata będzie się klonować,ba już sie to czyni.!!!(zen)

Reklamy

Komentarze 4 to “Sklonowali człowieka z jednej kropli krwi,już niebawem przeczytamy.”

 1. Boydar said

  Nie jest istotne czy tak się stało w rzeczywistości czy to parafraza.
  Funkcjonowanie szatana na ziemi ma przez Boga zakreślone granice.
  I przekroczyć ich się nie da.
  Próba naruszenia tych ram oznaczać będzie początek końca.
  Jego końca.
  Jest głupi (był/jest, stając w opozycji do Boga), ale aż tak głupi to chyba nie.
  Myślę, że należy zachować spokój i konstruktywny krytycyzm.

 2. M said

  Z mojej wiedzy wynika, że sklonowane zwierzęta żyły krótko, poza tym zachorowalność wśród nich (głównie na choroby nowotworowe) i występowanie wad było znacznie większe, niż u zwierząt urodzonych naturalną drogą. Tak więc wiadomość o sklonowaniu jakiejś kobiety z kropli krwi i twierdzenie, że ona żyła nie krócej niż inni ludzie,(?-dość enigmatyczne określenie długości jej życia), a nawet urodziła potomstwo, wydaje mi się mało prawdopodobne. Musiałabym zobaczyć stosowne dokumenty, potwierdzające jej istnienie, aby uwierzyć w taką sensację.
  Raczej wygląda mi to na propagandę lobby jednopłciowej orientacji seksualnej.

  • zenobiusz said

   Tekst jest moim pastiszem,proszę uważniej czytać.W oryginale piszą o myszach,ale pytanie co jest dezinformacją ,krótkie życie Dolly itp,czy doniesienie o sukcesie Japończyków,petrz oryginalny tekst w podanym linku.

   • M said

    To oczywiste; myszy i inne zwięrzęta były klonowane. Natomiast sukces Japończyków, to tekst z gatunku ,,Niewiarygodne ale prawdziwe”- choć ja zmodyfikowałabym na:,,Niewiarygodne i nieprawdziwe”.(Gdyby rzeczywiście takie zdarzenie miało miejsce, to wnioskując z wieku kobiety- urodziła potomstwo- byłoby to od dawna nagłaśniane w mediach, jako sukces na skalę światową.)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: