Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Kto kupi bułki,rządowym pismakom.

Posted by zenobiusz w dniu 29 czerwca 2013


Obserwacja dyspozycyjnosci i załgania niektórych pismaków skłania mnie do zastanawiania się ,kto będzie im robił zakupy podstawowych artykułów żywnościowych,gdy dziurawy już parasol PO zetleje do reszty.Może pora by i ich rodziny o tym pomyślały(zen)

Duda na kongresie PiS: Tusk to tchórz i kłamca

To tchórz i kłamca – tak o premierze Donaldzie Tusku mówił w Sosnowcu szef Solidarności Piotr Duda. Duda jest gościem specjalnym na kongresie Prawa i Sprawiedliwości.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/431736,kongres-pis-tchorz-i-klamca-mowi-duda-o-tusku.html

IV Kongres pod hasłem Nasza Ojczyzna. Nasza Przyszłości ma potwierdzić przywództwo w partii Jarosława Kaczyńskiego, delegaci dziś ponownie wybiorą go na prezesa.
Około 20 kilometrów dalej w Chorzowie dziś odbywa się konwencja PO.

Piotr Duda powiedział, że czarę goryczy przelała ustawa o elastycznym czasie pracy. Szef Solidarności powiedział, że premier obiecał konsultacje i rozmowy w tej sprawie – tak się nie stało. Przypomniał, że Tusk nie odpowiedział na zaproszenie Solidarności, która domagała się dialogu po strajku na Śląsku.

Kolejnym argumentem potwierdzającym niewiarygodnośćpremiera jest sposób prowadzenia dialogu społecznego. „Nie tylko Solidarność (…) ale także OPZZ i Forum Związków Zawodowych wyszły z Komisji Trójstronnej” – argumentował Duda.

Na IV Kongresie Prawa i Sprawiedliwości zebrało się ponad 1200 delegatów z całego kraju. Wieczorem około godziny 18.00 zaplanowano wybory prezesa PiS.

Piotr Duda – sprzedajny TCHÓRZ bez honoru i godności.

Autor: krzyszton

http://blogi.newsweek.pl/Tekst/polityka-polska/673938,piotr-duda—sprzedajny-tchorz-bez-honoru-i-godnosci.html

Jakoś nie jestem zaskoczony usłużnością i wiernopoddaństwem Piotr Dudy wobec PiS,  związkowego barona z pensją 11 tys. miesięcznie, mającym dwa mieszkania służbowe do dyspozycji w Warszawie i Gdańsku, samochód służbowy z kierowcą oraz pokaźny fundusz reprezentacyjny. Kim jest Piotr Duda to zwykła sprzedajna polityczna prostytutka, której jedyną ambicją jest podążanie drogą Śniadka, który za srebrniki PiS sprzedał ideały Solidarność. Widoczny jest polityczny kundlizm Dudy na kongresie PiS : ” Tusk to tchórz i kłamca” . Skoro Duda jak tak mówisz to ma do ciebie pytania.

Duda, o ile nie jesteś TCHÓRZEM i KŁAMCĄ to wytłumacz taki fakt : ” Zgodnie z ustawą o związkach zawodowych etatowy związkowiec jest zwolniony z wykonywania pracy na okres swojej kadencji w zarządzie zakładowej organizacji związkowej. Przysługuje mu także wynagrodzenie”. Za co związkowe pasożyty i darmozjady będące „etatowymi związkowcami” dostają pieniądze, skoro NIE pracują !!! Powiedz Polakom o ile TCHÓRZU Duda masz HONOR i GODNOŚĆ co to są pensje związkowe, z jakich środków są pozyskiwane oraz jakie czynniki wpływają na wysokość pensji związkowej- TCHÓRZU Duda jeżeli masz odwagę na te pytania odpowiedzieć !!! czy wolisz jak usłużny polityczny kundel szczekać jak TCHÓRZ na kongresie PiS.

Reklamy

Komentarze 2 to “Kto kupi bułki,rządowym pismakom.”

  1. Kryszton to dawny bloger Alme z onetu. Toczyliśmy wojny. Zdemaskowałem go, musiał usunąć dobrze wypozycjonowanego blogaska na onecie, i teraz mnie szczerze nienawidzi.
    W ogóle na newsweeku są wszystkie gady z onetu z lat 2009 – 2011 więc się nie dziw.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: