Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

„Anioł Stróż Polski. Orędzia dla Polski i Polaków 2009-2012)”.

Posted by zenobiusz w dniu 25 czerwca 2013


W związku z zablokowaniem blogu zenobiusz ,przypominam wszystkim dobrą wiadomość.

Wszelkie pytania proszę kierować do administracji strony Adama Człowieka.(zen)

Anioł Stróż Polski

Zarówno Pismo Święte, jak i Tradycja zawierają opisy objawień publicznych. „Objawienia publiczne z natury swojej i wprost mają na względzie dobro całego Kościoła. Objawienia prywatne nie są skierowane do całego Kościoła, ale do pewnych osób, dla ich osobistego pożytku lub dla pożytku innych ludzi… Gdy Kościół aprobuje prywatne objawienia (np. św.Brygidy, św.Katarzyny Sieneńskiej, św.Teresy z Avila), należy pamiętać, że tego rodzaju aprobata, po starannym ich zbadaniu, nie oznacza nic innego jak tylko pozwolenie na ich opublikowanie dla pouczenia wiernych i dla ich pożytku… Z aprobaty kościelnej nie można wnosić, że dane objawienia są autentyczne i prawdziwe. Mówi ona jedynie o ich prawdopodobieństwie, ale to wystarcza, by je ze czcią i roztropnością przyjąć i budować się nimi; by ich nie lekceważyć.

Już  ukała się książka: „AniołStróż Polski. Orędzia dla Polski i Polaków 2009-2012)”.

Publikacja zawiera zezwolenie władz duchowych nihil obstat i jest przeznaczona doprywatnego rozważania. Została wydana przez Archidiecezjalny Instytut Wydawniczy św. Jakuba w Szczecinie.
Dziękuję JE ks. Abp Andrzejowi Dziędze za Jego ojcowską opiekę przy teologicznej analizie tekstów.
Składam podziękowania także na ręce ks. dr Adama Skwarczyńskiego za ocenę teologiczną oraz ks. Stanisławowi Małkowskiemu za konsultacje oraz komentarze.
Wszystkim kapłanom (szczególnie mojemu Ojcu duchowemu) i przyjaciołom za okazaną cierpliwość i wsparcie w modlitwie. Niech rozważania nad tekstami pobudzą myśli Polaków i Polek do wypełnienia, złożonych przez cały naród, Ślubów Jasnogórskich, aby Polska była rzeczywistym Królestwem Jezusa i Maryi w życiu osobistym, rodzinnym, narodowym i społecznym.
Książka zawiera także prawa autorskie dlatego każde publikowanie w formie elektronicznej fragmentów lub części jest zabronione. Równiez publikacja tekstów na blogach wymaga zgody wydawców.
Nihil obstat jest udzielony tylko i wyłącznie dla publikowanych orędzi Anioła Stróża Polski, natomiast bieżące zostają przekazywane odpowiedniej władzy kościelnej i po ich zatwierdzeniu ukażą się także drukiem. Teologiczna ocena Księdza adiustatora orędzi przekazanych Adamowi-Człowiekow

ZALECENIEM Ks. Abp A. Dzięgi jest, aby osoba, jak również misja Adama-Człowieka pozostała w ukryciu, co zostało przekazane Ks. Adiustatorowi.

Książki można zamawiać pod numerem telefonu: 52 3824027 

OGÓLNA OCENA ORĘDZI,
OTRZYMYWANYCH PRZEZ „ADAMA-CZŁOWIEKA”,
A PRZYPISYWANYCH GŁÓWNIE NAJŚW. MARYI DZIEWICY
I ANIOŁOWI STRÓŻOWI POLSKI
(fragment listu)
       Od czasu, gdy podjąłem się czuwania nad poprawnością teologiczną i stylistyczną Orędzi, oceniam je bardzo wysoko i żałuję, że nie docierają do milionów czytelników (mają zbyt nikły zasięg). Ich ocenę zawrę w punktach.
1. Nie zauważyłem w nich błędów teologicznych, a jeśli miałem jakieś pytania lub wątpliwości co do interpretacji, dotyczyły one spraw drugorzędnych i zostały wyjaśnione. Jedno tylko ważne sformułowanie zostało „przepracowane” wg mojej sugestii, a poza nim wszystkie inne byłyby do przyjęcia i bez mojej pracy.
2. Redakcja tekstu wiązała się z wprowadzeniem w nawiasach kwadratowych pewnych słów wiążących i precyzujących myśli, a w kilku przypadkach z przeniesieniem zdania lub akapitu w inne miejsce dla zachowania logicznego ciągu myśli bez powtórzeń.
3. Poprawki stylistyczne i gramatyczne były, jak sądzę, konieczne, ale w tym mogłaby mnie zastąpić każda osoba z wykształceniem polonistycznym.
4. Gdybym to ja był ordynariuszem „Adama-Człowieka”, nie miałbym wątpliwości, że otrzymywane przez niego przesłania o charakterze wyraźnie nadprzyrodzonym, a przy tym wolne od błędów i niejasności teologicznych, są godne aprobaty i przybliżenia ich szerszemu ogółowi – opatrzyłbym je klauzulą „Nihil obstat”.
5. Oczywiście głównym powodem, dla którego bym to uczynił, byłaby ich wielka wartość merytoryczna. Uważam, że Niebo podaje nam w nich wskazówki – jasne, zwięzłe i praktyczne:
– jak pracować nad sobą;
– jak apostołować w swoim środowisku;
– w jakim świetle mamy odczytywać obecną sytuację Polski i świata;
– jak powinniśmy się przygotować do nadchodzących wydarzeń, związanych z powtórnym przyjściem Chrystusa. Ten ostatni temat poruszany jest w kolejnych orędziach coraz wyraźniej i coraz bardziej szczegółowo, co można uznać za „signum temporis”….
ks. Adam Skwarczyński
8 czerwca 2013
Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi
MATKA BOŻA:
«Pisz, Człowiecze. Schyl głowę i przyjmij moje matczyne błogosławieństwo: w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.
 
Moje drogie dzieci, przesyłam wam moje matczyne błogosławieństwo, płynące z głębi mojego Niepokalanego Serca. Zapowiedziany czas Tryumfu mojego Serca rozpoczął się już w sercach tych wszystkich moich dzieci, które poświęciły się mojemu Sercu i co dzień pielęgnują to poświęcenie, według prośby, którą wyraziłam w Fatimie. Tryumf mojego Serca rozpoczyna się w sercach tych moich dzieci, które pragną do końca wytrwać przy moim Boskim Synu – aby każde z nich mogło być gotowe na objawienie się Jego Chwały.
 
Moje dzieci, jeśli prawdziwie chcecie wytrwać przy krzyżu i być świadkami zmartwychwstania Prawdy, powinniście, w obecnie toczącej się walce duchowej, z całą odpowiedzialnością i zaangażowaniem stawać po stronie mojego Boskiego Syna. Pamiętajcie, że objawienie się Chwały mojego Syna ukaże całej ludzkości prawdziwy obraz grzechu – jakim on jest i jak bardzo przez to obrażany jest Bóg. Każdy otrzyma łaskę poznania światła i ciemności – będzie to głębsze poznanie, w jednym czasie, zarówno Bożego Miłosierdzia, jak i Bożej Sprawiedliwości. 
 
Wasze poświęcenie się mojemu Niepokalanemu Sercu oznacza nie tylko wasze zawierzenie i zaufanie Bogu, lecz również pozwala wam czerpać z naczynia Ducha Świętego, którym jest moje Niepokalane Serce. W moim Sercu uczycie się teraz kształtowania i przemiany ducha. Tryumf Mojego Niepokalanego Serca jest objawieniem Kościołowi i całej ludzkości Mojego macierzyństwa w Duchu Świętym, który dokonuje przemiany oraz uświęca i przemienia oblicze ziemi. Te Moje dzieci, które wytrwają w Wieczerniku Mojego Niepokalanego Serca, przygotowuję już teraz, aby stały się moimi małymi apostołami, którzy poprzez łaskę Mojego Syna i z Moją pomocą będą nieść pokój i prawdziwe świadectwo wiary. Tryumf Mojego Serca ukaże się też w sposób widoczny, gdyż Duch Święty, który mieszka w moim Niepokalanym Sercu, sprawi, że nastąpi wielki znak: ludy i narody będą się nawracać. Będziecie świadkami wielkich nawróceń, nawet najbardziej zatwardziałych grzeszników. Lecz wpierw musi przyjść oczyszczenie, a także ukazać się światło prawdy, w którym ludzkość będzie musiała opowiedzieć się, po czyjej stoi stronie.

Czytaj dalej :

http://adam-czlowiek.blogspot.com/2013/06/249-8-czerwca-2013.html

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: