Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Diabeł istnieje naprawdę i wciąż szuka kogo by pożreć – finał spraw dwóch opętanych dziewczyn o imieniu Asia

Posted by zenobiusz w dniu 21 czerwca 2013


Diabeł istnieje naprawdę i wciąż szuka kogo by pożreć – finał spraw dwóch opętanych dziewczyn o mieniu Asia

Ksiądz Marek Bałwas nagrał konferencję w Wołominie, podczas której przytaczał sms-y, wysyłane i pisane  przez Szatana z telefonu dziewczyny o imieniu Asia (u nas Asia Nr 1 lub Asia).
Zamieściliśmy wpis z konferencją, a później odezwał się do nas “lokator bez meldunku” Asi – Szatan ze swoimi komentarzami, które lądowały w spamie, grożąc że zabije dziewczynę, nie daruje jej że od niego odchodzi itp. itd.
Ks. Marek Bałwas był na rekolekcjach, dziewczyny nie znamy, nie wiemy kogo powiadomić, stąd powstał wpis o pomoc modlitewną.

W międzyczasie na drugim końcu Polski żyje sobie inna Asia (Asia Nr 2), która również ma niechcianego “lokatora bez meldunku” – Lucyfera i ten też zaczyna wysyłać na naszą stronę komentarze a potem sms-y do Adminki Ewy na jej tel. komórkowy.
Asia Nr 2 trafia na naszą stronę, gdyż jeden z opiekujących się nią księży przekazuje jej link do wpisu z konferencją ks. Marka Bałwasa (ks. Marek K. również w tym samym czasie otrzymuje takie same sms-y jak Adminka Ewa).
Zaczyna się “jazda”, Zły poczyna sobie coraz śmielej, pisze coraz więcej, w coraz większej liczbie języków, wyzywa obydwie Asie, opiekujących się nimi księży, potem swoją nienawiść wyraża w stosunku do księdza Adama Skwarczyńskiego, ks. Dariusza Oko i ks. Sławomira Kostrzewy oraz Adminiki Ewy. 
Ujawnia nazwiska księży, którzy mają w najbliższych dniach dokonywać egzorcyzmów, podaje miejsca i wiele innych szczegółów, które były znane np. tylko jednemu księdzu (czas, miejsce przyszłego egzorcyzmu itp. itd.).

Jak widać, robi to z przyzwolenia Bożego, bo sam z siebie nic nie może w stosunku do tych, którzy mają pozamykane furtki, żyją w stanie łaski uświecającej, po prostu pokazuje że istnieje ….
Bóg pozwala na manifestacje w celu pokazania wielu tysiącom ludzi, że Zły to nie bajka, on jest i niszczy wiele dusz ludzkich, prowadząc je na wieczne potępienie.
My prosimy tylko o modlitwę za obydwie Asie, za księży opiekunów i egzorcystów, za księży współpracujących z nami i  za nas samych.
Nie szukamy sensacji i takową odradzamy. Przekazujemy najświeższe informacje i prosimy o modlitwę.
zdjęcie0674

Asia Nr 1 (od ks. Marka Bałwasa) – dziś godz. 17.53- kliknij:
Dziekuje wszystkim osobom za modlitwe niech milosierny Bog wam  wynagrodzi prosze o modlitwe w intencji ksiedza Marka Balwasa i jutrzejsza spowiedz sakrament pokuty i pojednania o godzinie 15 obecnie jestem w trakcie codziennego usuwania rzeczy ktore szatan zamiescil na moim profilu

Asia Nr 2 (od ks. Marka K. i ks. Michała Olszewskiego scj oraz o. Jacka) – dziś godz. 16.53: – kliknij
Bardzo dziękuję wszystkim za wsparcie modlitewne wczorajsze i dzisiejsze. Walka trwa nadal.
To mój ostatni post do czasu uwolnienia.
Taka jest decyzja mojego egzorcysty, a ja muszę się jej podporządkować. Proszę tylko ludzi dobrej woli, by w miarę możliwości nadal pamiętali o mnie w swoich modlitwach. Jeszcze raz dziękuję
.

Od Adminów:
Bogu niech będą dzięki za znaki jakie nam daje, za to, że  odezwała się też Asia Nr 1, za jej jutrzejszą spowiedź i sakrament pokuty w Godzinie Miłosierdzia.
Bogu niech będą dzięki za dzisiejszy egzorcyzm Asi Nr 2 i za modlitwę w ich intencji tysięcy ludzi na całym świecie.
Asiu  Nr 1  i  Asiu Nr 2
Jesteśmy z Wami  my, nasz ksiądz opiekun, księża, którzy nas czytają, piszą na fb lub na maila i nasi Czytelnicy.
Ks. Marek, drugi ks. Marek, ks. Michał i o. Jacek oraz atakowani tu przez Szatana ks. Adam, ks. Sławomir i ks. Dariusz  – mają nasze wsparcie modlitewne :)

Asia Nr 2 ma zakaz pisania na stronie do czasu uwolnienia, ale wszyscy jesteśmy w stałym kontakcie (kontakty priv mamy zezwolone i jeśli będzie prośba o wzmożoną modlitwę – taką zamieścimy). Obydwie Asie czyszczą dziś komputery.
Posłuszeństwo egzorcystom i kierownikom duchowym to podstawa w walce ze Złym
My również wywalamy diabelskie informacje ze spamu, nie trzeba nam tu szatańskich “mądrości”
To co miało być ujawnione – ujawnione zostało,  co miało być przekazane księżom – również przekazane zostało.
Ludzie wiedzą, że Zły istnieje i krąży myśląc, kogo by jeszcze pożreć.
A potrafi…. Ks. Michał  Olszewski mówi o tym wprost, jak Zły atakuje jego samego
Rozmowy  o Szatanie są potrzebne ale nigdy z nim!!!
Ostrzegamy za zaangażowanymi księżmi, że diabeł jest bardzo niebezpieczny i jeśli prosimy tylko o modlitwę to o modlitwę i prosimy na niej się skupić i na komentarzach z tym związanych
Zbytnia ciekawość i dociekliwość są niewskazane a nawet zabronione!!!
Polecamy wysłuchać cz. 4 z ks. Michałem Olszewskim scj – to tylko kilkanaście minut.
On, ksiądz egzorcysta a … śpi przy zapalonym świetle. Ksiądz też otrzymuje smsy od Złego i wie jak ten potrafi działać.  Wie i ostrzega, opowiada, jak go dwa razy ściągnął już za nogę z łózka…wie co opowiada i co może opowiedzieć.
Skoro ks. Michał Olszewski to nagrał, to niech to nagranie służy naszym Czytelnikom, za których się modlimy, których ks. Adam codziennie poleca w swoich modlitwach i  sprawowanych przez siebie mszach świętych, a których zachęcamy do życia w łasce uświęcającej, bo “Któż jak Bóg!!!
Wspomnijmy dziś wieczorem a zwłaszcza jutro w Godzinie Miłosierdzia na Asię Nr 1 i na ks. Marka Bałwasa (na całą resztę również)

Share this:

W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

Ksiądz Marek Bałwas nagrał konferencję w Wołominie, podczas której przytaczał sms-y, wysyłane i pisane  przez Szatana z telefonu dziewczyny o imieniu Asia(u nas Asia Nr 1 lub Asia).
Zamieściliśmy wpis z konferencją, a później odezwał się do nas „lokator bez meldunku” Asi – Szatan ze swoimi komentarzami, które lądowały w spamie, grożąc że zabije dziewczynę, nie daruje jej że od niego odchodzi itp. itd.
Ks. Marek Bałwas był na rekolekcjach, dziewczyny nie znamy, nie wiemy kogo powiadomić, stąd powstał wpis o pomoc modlitewną.

W międzyczasie na drugim końcu Polski żyje sobie inna Asia (Asia Nr 2), która również ma niechcianego „lokatora bez meldunku” – Lucyfera i ten też zaczyna wysyłać na naszą stronę komentarze a potem sms-y do Adminki Ewy na jej tel. komórkowy.
Asia Nr 2 trafia na naszą stronę, gdyż jeden z opiekujących się nią księży przekazuje jej link do wpisu z konferencją ks. Marka Bałwasa (ks…

View original post 675 słów więcej

Reklamy

Komentarzy 30 to “Diabeł istnieje naprawdę i wciąż szuka kogo by pożreć – finał spraw dwóch opętanych dziewczyn o imieniu Asia”

 1. zenobiusz said

  wobroniewiary pisze:
  21 Czerwiec 2013 o 04:13
  Dialog z każdym, oprócz szatana

  Papież przestrzegał też przed dialogiem z szatanem, ale gorąco zachęca do dialogu między ludźmi, nawet o różnych poglądach. – Dzisiaj dialog między nami jest konieczny, jest konieczny dla pokoju. Dialog jest zwyczajem, jest właściwą postawą, którą musimy zajmować między sobą, aby się nawzajem usłyszeć, zrozumieć … i trzeba taki dialog zawsze podtrzymywać. Dialog rodzi się z miłosierdzia, z miłości – stwierdził. Dodając, iż z szatanem jedynym dialogiem powinny być jednak słowa z Pisma Świętego

  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/06/20/diabel-istnieje-naprawde-i-wciaz-szuka-kogo-by-pozrec-final-spraw-dwoch-opetanych-dziewczyn-o-mieniu-asia/#comment-46957

  • zenobiusz said

   A to jest uzasadnienie nie wpuszczania na stronę wpisów,
   zwracających uwagę na niedopuszczalność tego co robi blog.
   Przy okazji jawna kpina ze słów Ojca Świętego.

 2. Piast Kołodziej said

  „Ostrzegamy za zaangażowanymi księżmi, że diabeł jest bardzo niebezpieczny….” – a to księża egzorcyści tego nie wiedzą? Demonolożka musi im to przypomnieć!

  • zenobiusz said

   Św. Jan Maria Vianney o łasce kapłaństwa i Mszy świętej
   …………………………………………………
   Pamiętacie, dzieci, historię, którą wam opowiadałem – o tym, jak pewien święty kapłan modlił się za swojego przyjaciela, gdyż Bóg dał mu poznać, że przyjaciel jego przebywa w czyśćcu. Uznał więc, że najlepiej zrobi, ofiarując za jego duszę Mszę Świętą. Kiedy nadeszła chwila konsekracji, wziął hostię w dłonie i powiedział w duszy: »Wieczny i Święty Ojcze, zróbmy wymianę. Ty trzymasz duszę mojego przyjaciela w czyśćcu, a ja trzymam w dłoniach ciało Twojego Syna. Uwolnij mojego przyjaciela, a ja ofiaruję Ci Twojego Syna wraz ze wszystkimi zasługami Jego męki i śmierci«. I rzeczywiście: w chwili podniesienia ujrzał duszę swojego przyjaciela wstępującą do nieba w promieniach chwały. Kiedy chcemy o coś Boga poprosić, róbmy podobnie. Po Komunii świętej ofiarujmy Ojcu Jego umiłowanego Syna wraz ze wszystkimi zasługami Jego męki i śmierci, a Bóg nie będzie mógł nam niczego odmówić.”

   Fragmenty pochodzą z książki „Zapiski z Ars” Alfreda Monnina SJ
   http://sanctus.pl/index.php?grupa=66&podgrupa=497&doc=448

 3. Megi said

  I ta kobieta wkleja zdjęcie swojej córki modlącej się przed kapliczką… To ma podobny wydźwięk jak te wczorajsze śmiechy z sexshopów dla 4-latków.

  Biedne dziecko.

 4. zenobiusz said

  Ksiądz Marek Bałwas nagrał konferencję w Wołominie, podczas której przytaczał sms-y, wysyłane i pisane przez Szatana z telefonu dziewczyny o imieniu Asia (u nas Asia Nr 1 lub Asia). Zamieściliśmy wpis z konferencją, a później odezwał się do nas “lokator bez meldunku” Asi – Szatan ze swoimi komentarzami, które lądowały w spamie, grożąc że zabije dziewczynę, nie daruje jej że od niego odchodzi itp. itd. Ks. Marek Bałwas był na rekolekcjach, dziewczyny nie znamy, nie wiemy kogo powiadomić, stąd powstał wpis o pomoc modlitewną.

 5. Piast Kołodziej said

  „Ksiądz też otrzymuje smsy od Złego i wie jak ten potrafi działać.” – demonolożka była oburzona, że Maria z Irlandii też podobnie używa dużych liter — no no.

 6. zenobiusz said

  Ewa obserwuje użytkownika Asia […………].
  13 godz. temu
  Dopiero wtedy nasza Adminka zaczęła obserwować profil Asi.

  wobroniewiary pisze:
  19 Czerwiec 2013 o 14:38
  Tak, nie była w moderacji, od kilku dni nie dawała znaku czy jest cała czy nie, napisała tu tylko raz czy dwa, potem odezwała się druga Asia.
  Już jest w oczekiwanych a komentarze z ostatniej godziny już są w spamie.
  Ksiądz Marek Bałwas robi podobnie, nie może zawsze być przy komputerze, jak jest to wpisy Asi usuwa, ale te które są nie są roznoszone z nazwiskiem po necie. Do tej pory ksiądz miał normalnych znajomych, współczujących biednym opętanym

  Przed chwilą doszły mnie wieści na maila, że jeden blog bezczelnie kopiuje jej zdjęcia, nick, wypowiedzi a wszystko okraszone jej pełnym imieniem i nazwiskiem.
  To jest podłe
  To jest nieludzkie, to jest od szatana.

  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/06/17/pilna-prosba-o-modlitwe-za-opetana-dziewczyne-o-ktorej-opowiada-ks-marek-balwas-zly-chce-ja-zabic/#comment-46774

 7. Piast Kołodziej said

  „Nie szukamy sensacji i takową odradzamy. Przekazujemy najświeższe informacje i prosimy o modlitwę” – czyli innymi słowy: nie szukamy sensacji, lecz następny news przekażemy jak tylko się pojawi 🙂

 8. zenobiusz said

  Zośka powiedział/a

  21 Czerwiec 2013 @ 02:06
  Kefirze, czy wiesz co się stało z blogiem Zenobiusza? Bo mam dla niego ciekawe medjugorskie materiały.
  Sorry, że nie na temat.

  Odpowiedz

  Jarek Kefir powiedział/a

  21 Czerwiec 2013 @ 12:56
  Ktoś doniósł, i zrobił to tak perfidnie, że Zeno musi negocjować z administracją. Podejrzewam jutrzenkę lub dr Macieja Pokorę vel peryskopa.

  Zapodaj materiały tu w komentarzu, bądź na mail: rkw34 (na) op.pl, zobaczę czy da się coś opublikować tutaj.

  Odpowiedz

  Jarek Kefir powiedział/a

  21 Czerwiec 2013 @ 12:58
  Jeden z blogów Zenobiusza jest czynny, podaje link:

  https://samotnywilk2011.wordpress.com/

  http://kefir2010.wordpress.com/2013/06/20/ibogaina-to-ratunek-dla-uzaleznionych-w-tym-dla-palaczy-i-alkoholikow/#comment-49731

  • zenobiusz said

   Ciekawostka.Znana nam Zośka @. 🙂
   Pięć godzin jej zajęło,niedotarcie na blog.

   • Megi said

    Spokojnie Zenobiuszu…
    Zośka była o 2 w nocy, może dotrze do Ciebie nocą 🙂

    Nie wiadomo co o tym Medjugorie będzie.
    Nie słyszysz głosów jak niektórzy, żeby włączyć moderację?

 9. zenobiusz said

  „Bogu niech będą dzięki za dzisiejszy egzorcyzm Asi Nr 2 i za modlitwę w ich intencji tysięcy ludzi na całym świecie.
  http://www.statscrop.com/www/wobroniewiaryitradycji.wordpress.com
  Odwiedzajacych : 832

  Last 24 Hours and 32 Minutes
  This Hour
  17:00 – 17:32
  Visitor Counter
  (now) 1,374,848 Visits
  Pages 120
  187 1⁄1.56 Countries
  Cities 8
  73 1⁄9.13
  http://www.revolvermaps.com/?target=enlarge&i=90mpq9610pr&color=ff0000&m=0

  Może zacznie pisać o milionach,niektórzy tak i robią.

 10. Piast Kołodziej said

  złości się tak po katolicku i w obronie wiary. Najpierw rży ze śmiechu, potem wybucha gniewem – widać że stan emocjonalny mocno zachwiany

 11. zenobiusz said

  20:55:03
  Polska
  Chełm, Lubelskie
  20:54:05
  Kanada
  Vancouver, British Columbia

  • zenobiusz said

   Tu mamy obrończynię Medjugorie słynną Vismaya,w parze z Adminką.
   Ciekawa zbieżnośc po raz drugi .
   Konsultacje ???
   Ciekawe,czy zniknie i ten blog.

 12. Piast Kołodziej said

  @Zenobiusz, czy masz na myśli Zofiję z Chełmna?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: