Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Nawrócenie Pafnucego.

Posted by zenobiusz w dniu 13 Maj 2013


 • Nie mam czasu szukać perełek Peryskopa,tu poszczuty na yemat orgonu jego „zespół” przy jego milczeniu.

 • Zastanówmy się.
  Dla czego to te same osoby ,atakują orgon,a więc broń przeciw chemtreliom,gwarancję lepszych plonów itd,jednocześnie atakując Kościół Katolicki,???
  Kim są ludzie ,którzy nie chcą zdrowego powietrza,zdrowej żywności ,i zdrowego Ducha w Narodzie Polskim.
  Co kto nimi kieruje??
  Nicki i współpracę ,łatwo wychwycić.
  Czy te osoby chcą dobra Polski, czy czegoś innego ???
  Orędzia MBM,to atak na polski Kościół,,może to tłumaczy wiele?

Zrekapitulujmy.
Peryskop twierdzi.
Trójca Święta ,to bzdura.
wniosek:
Wiwat buddyzm,nadzieja świata.
Św.Paweł,to żydowski dywersant,niszczący Chrześcijaństwo.
Precz,z Kościołem fałszującym nauki Chrystusa.
Chabad Lubavich,to nie kabaretowa sekta podsuwana ,dla odwrócenia uwagi,
od źródeł lucyferianizmu,a jego jądro.
Wniosek:
Nie szukajcie dalej,macie kozła ofiarnego.
Kataklizmy,to nie,przejawy gniewu Boga,a działanie HAARP
wniosek:
nie trzeba więc się nawracać ,wystarczy zabić kogo trzeba.
I wreszcie :
“Także negowanie istnienia głównych sił lucyferiańskich pokazało kim jesteś i co tu robisz.
Nie z nami te numery! Z braniem pod wiarę, straszeniem ogniem piekielnym z ojbawień,
ogłupianiem cytatami z Biblii z własnymi dokrętkami, ..”
Klasyczna metoda ,lucyferian,odwracanie znaczeń,
(odwrócony krzyż,szydzenie z Boga,poprzez karykaturalne naśladownictwo itd….)
Każdy musi sam wyciągnąć wnioski. :)
kopernikus

no-name ,pewnie jak wiesz są tylko dwa naturalne środowiska które przyciągają”Orgon” często nazywany „Praną”chodzi o „biony” które można gromadzić i skraplać.Pewnie wiesz że robił to inż. Rynowski i je skraplał,a wyglądał on jak oleista żółta ciecz.prof.Reich ich nie skraplał tylko wykorzystywał ich naturalny przepływ w urządzeniach które zbudował,takich jak działo orgonalne,kołdrę,taboret,i kabinę w której się siedziało,którą nazywam „kiblem Reicha”.Nie wiem czy wiesz że się znali.Jednym z takich środowisk jest woda i Reich o tym wiedział ale nie słyszałem żeby wykorzystał to w swoich urządzeniach gdyż prawdopodobnie nie miał takiej potrzeby albo nie zdążył,zanim go bandziory załatwili bo nie chciał z nimi współpracować.Ale to inny temat.
Jak sam wiesz ,że tam gdzie jest woda ,kwitnie życie,a gdzie jej nie ma tam obumiera.
Drugie takie naturalne środowisko które przyciąga „biony”i jest o wiele bardziej zagęszczone wykorzystałem do napełniania elektrody w bio-zapperze.Pewnie wiesz jak działa „kibel Reicha”,i jego poszczególne warstwy i że ostatnią warstwą jest osoba która się w nim znajduje.Pewnie domyślisz się jak to działa i czym mogłem wypełnić elektrodę wstawiając w nią uziemnienie,które widać na jej końcu.Jest to moja mała tajemnica o której nie chcę pisać na blogu…..
Peryskop- masz sporo racji i wiele zauważasz,ale nie chcę znowu prowadzić z tobą dialogu żeby nie doprowadzać do kłótni na blogu o jakieś niedopowiedzenia czy szczegóły.Nie mam też ochoty pisania godzinami,żeby wszystko wszystkim wyjaśniać.bo jest to temat dość długi,czy Zapper działa czy nie i jakie są skutki i efekty jego działania.Jak chcesz to możesz się ze mną skontaktować i odwiedzić i nie bedziesz pierwszym,tylko przeważnie po takiej wizycie ludziom zmieniają się światopoglądy,gdy mają okazję zetknąć się z czymś czego często nie rozumieją…..
Czy zapper działa czy nie,to nie będę nikogo przekonywał na siłe,gdyż próbowałem to robić już wiele lat wcześniej ,a efekt jest nie wiele większy niż 15 lat temu i nadal mało kto o nim wie…Jak zauważyłem po tych latach to problem leży w samych Ludziach , którym dokładnie wyprano mózgi że medycyna oficjalna to jedyny Bóg,a reszta to tylko kłamstwo /Bo w Telewizji nie Mówili/ a pan doktor powiedział że to jest NIEBEZPIECZNE ,a dezinformatorzy skutecznie ludzi straszą lub wyśmiewają to co może zagrozić Farmaceutycznej Mafii.Tak było z wit B17, kiblem Reicha ,Eteroidem Rynowskiego,itp zostały całkowicie wymazane…..Gdy spytacie lekarza albo Onkologa czy widział jak wygląda komórka rakowa ,każdy z nich odpowie że nie, bo na „Uniwerku” im tego nie pokazano i nie powiedziano że komórka rakowa to Krzem poprzerastany pleśnią „Penicylium” z której robi się Penicylinę.Wiedział o tym już dr.Rybczyński w latach 50-ch ,a przy współczesnej aparaturze i mikroskopach elektronowych nie mogą tego zauwarzyć.Mówią ze to Kara Boża i wyleczyć się nie da.Robią ze wszystkich durni na waszych oczach,a wszyscy się na to godzą.Ukryta propaganda jest tak potężną bronią że zmieniła sposób myślenia prawie wszystkich ludzi.Myślę że Marek umieści takie zdjęcie z komórką.Podobnie jest z Chemitrialem i wieloma rzeczami o których mówiłem wiele lat temu.Zawsze tylko słyszałem kpiny,albo że mnie nie dotyczy.Podobnie jest z zapperem ,większość woli umrzeć zamiast go mądrze zastosować i dalej żyć.Mamy Wolną Wolę, więc decyzja należy do nas.

 • Peryskop

  Dzięki Kopernikus za rzeczowe wyjaśnienie i ofertę spotkania.

  Chciałbym skorzystać i zapewne Marek pomoże nam nawiązać kontakt.

  Warto dodać, że nie ma metody postępowania w chorobie całkowicie wolnej od ryzyka. Więc potrzebna jest możliwie szeroka i w miarę głęboka wiedza o fizjologicznych uwarunkowaniach, ażeby ryzyko i zakres oddziaływań negatywnych sprowadzić do minimum.

  Nie wiedziałem że Reich i Rychnowski znali się. To możliwe, bo obaj działali we Lwowie i Reich miał 32 lata gdy Rychnowski w wieku blisko 80-tki dokonywał swego bogatego żywota. Bogatego, bo był także prekursorem w fotografii kolorowej i w urządzeniach centralnego ogrzewania. A Reich był też wszechstronnie uzdolniony i takie osobowości lgną do siebie.

  W sumie możemy być dumni, że ci obaj nieprzeciętni badacze w jakiś sposób reprezentują polski żywioł intelektualny. A potem ten kierunek kontynuował ks. prof. Włodzimierz Sedlak, uznawany za twórcę polskiej szkoły bioelektroniki. Mamy więc silne podstawy.

   • no_name

    No popatrz ,taki wielki tropiciel kłamstw ,zamiast wyłapać brednie , to przymila się jak piesek i merda ogonkiem .
    Za chwile Peryskop zacznie produkować wiaderka z wiórkami i rurkami ,i zacznie w drewnianej skrzynce obitej blachą gromadzić orgon :) :) :)
    no brawo ! to się nazywa otwarty umysł z którego wywiało szare komórki :)

  • no_name

   Wybacz kopernikus
   13 maja 2013 at 01:50 ale jeśli wypisujesz takie BZDURY JAK PONIŻEJ , to znaczy ,że coś tu z tobą nie hallo ,no człowieku przecież napisałeś taka bzdurę ,że śmiech na sali

   —–.Gdy spytacie lekarza albo Onkologa czy widział jak wygląda komórka rakowa ,każdy z nich odpowie że nie, bo na „Uniwerku” im tego nie pokazano i nie powiedziano że komórka rakowa to Krzem poprzerastany pleśnią „Penicylium” z której robi się Penicylinę.Wiedział o tym już dr.Rybczyński w latach 50-ch ,a przy współczesnej aparaturze i mikroskopach elektronowych nie mogą tego zauwarzyć.————

   Wiara w biony ,orgony i teorie żydka sprytka Reicha , :) hehe

   ——–Reich nie poprzestał jednak na produkcji akumulatorów orgonu. Mimo zakazów rządowych, nadal je sprzedawał, aż w końcu trafił do więzienia, gdzie wsadzono go za „obrazę sądu”. Już w więzieniu rozwinął teorię, ze przy pomocy energii orgonalnej można wpływać na zmiany pogody. Sądził też, że ziemia znajduje się w samym centrum wojny międzygalaktycznej o energię orgonalną. Niektóre „latające spodki” kradną orgon z atmosfery, inne zaś przywracają go na miejsce. Do dziś nie wiadomo, ile było w tym pomyśle geniuszu doktora, ile zaś wytworu obłędu, jaki w nim narastał, kiedy siedział w więzieniu ——-
   też wiarygodności i powagi ci nie przynosi .

   Reich na wolności naciągał naiwnych ludzi ,więc dobrali się oszustowi do dupska , no ale wyznawców jego bredni nie zamierzam wyprowadzać z iluzji .

   Kopernikus ,zapewne twoje urządzenie działa ,tylko chciałbym poznać jakieś miarodajne badania tego działania .

Reklamy

Komentarze 3 to “Nawrócenie Pafnucego.”

 1. zenobiusz said

  isar
  24 lipca 2012 at 18:26
  dziś cała moja okolica (mazowieckie.wyszkow)została wyjątkowo mocno zafajdana chemitrailami na dowód pstryknąłem parę zdjęć w godz 9:00 – 10.05, wg. najlepsze ujęcie to te ze słońcem w tle. Teraz mam godz 18:03 niebo zakryte w 90% cieniutką warstewką „mgiełki”.
  http://postimage.org/gallery/4rv297pw/816f7f71/

  zenobiusz
  24 lipca 2012 at 18:33
  Zdjęcia nie wystarczą,nikt nie wątpi tu,w to o czym piszesz,ale z tym trzeba walczyć.
  http://zenobiusz.wordpress.com/chembuster/

  Kefir
  24 lipca 2012 at 19:14
  ech ten zenujący i jego sekciarskie orgonity.. w średniowieczu twuj kościuł katolicki spaliłby cię na stosie za to, a twojej żonce wbili by w odbyt gruby pal, a dzieci sprzedali na tureckim bazarze niewolników na janczary.. baranie jeden
  buhahaha!

  zenobiusz
  24 lipca 2012 at 20:14
  Kefir,oporny na wiedzę,wyrobniku,spod Hajfy.
  Tu specjalnie dla ciebie.
  https://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/23/o-chemtrails-na-jasnej-gorze/

  lucas003
  24 lipca 2012 at 21:38
  kefir można sie śmiać ,lecz dlaczego jest tak że jak moja mama włożyła orgon w kwiatek który jej kupiłem na dzień matki to jej 3 miesiące wytrzymał ,bez orgonitu 1 miecha nie dojechał, dlaczego po włożeniu orgonitów w ogródek mamy znacznie wieksze plony w ogródku, dlaczego jak włożę orgonit w rzeżuchę to rośnie 2 razy szybciej jak zawsze ,to są spostrzeżenia mojej mamy . nie moje .widać jest efekt .ty nawet nie próbowałeś ,a krytykujesz. dodatkowo chembaster który stoi w winogronie rośnie jak na maśle mam na myśli rozrost liści , nie wiem jak to sie przełoży na owoce we wrześniu.
  ale to kuźwa działa.

  polskosc
  24 lipca 2012 at 21:49
  Zrób pomiary porównawcze typu opisanego w artykule http://polskosc.blog.onet.pl/Nalogi-zabobon-niszcza-Polske,2,ID428376473,DA2011-01-10,n a zrozumiesz że to bajka.
  [nasz no_name usunął stronę,ale tu skopoowana jego akcja]

  https://samotnywilk2011.wordpress.com/2012/07/24/orgon-obok-katolicyzmu-zaliczany-do-zabobonowkto-tak-sie-ich-boi/
  Więdnięcie kwiatów jest związane z utratą przez nie wody. Trzeba stworzyć takie warunki aby otoczenie nie pochłaniało wilgoci a zcięte rośliny pozostaną dłużej.
  Babcie opowiadają cuda, jednak pomimo ich pomysłowości nie mają więcej zbiorów i pieniędzy.
  Problemu szybkości wzrostu nie będę tu dyskutował bo to nie jest temat bloga.

  zenobiusz
  24 lipca 2012 at 22:07
  pols@kość.
  Ponieważ macie od 10 lat suszę ,to może byś jednak kuzynom wysłał linki
  ,zamiast się ośmieszać.Nawet modły w knesecie nie pomogły.

  Kefir
  24 lipca 2012 at 22:15
  @lucas – czy ja kiedykolwiek śmiałem się z orgonitów? powyżej napisałem „sekciarskie orgonity” bardziej dla prowokowania, w kontekście średniowiecznych dubów smalonych mafii o nazwie kościuł rzymskokatolicki.

  polskosc
  25 lipca 2012 at 09:34
  Ani ja ani moi kuzyni nie mamy suszy od 10 lat. Jestem Słowianinem czyli grupą etniczną zamieszkujące te tereny od ok 2 tys lat. Sprawa knesetu jest zupełnie odrębną od problemu orgonu więc nie widzę powodu by to mieszać.

  kosiardeyablos
  25 lipca 2012 at 12:19
  nie 2 tys. lat ale ponad 10 tys. lat, to taka małą uwaga. teraz możesz być jeszcze bardziej dumny z tego żeś Słowianin, niż jesteś teraz !!!

  Annah.
  24 lipca 2012 at 22:48
  Pozytywny efekt daje też promieniowanie jonizujące i elektromagnetyczne. Po wybuchu Czarnobyla wyrosła wokół istna dżungla. Dawniej kiedy polska nauka miała większe nakłady na badania potwierdzono przyspieszenie wzrostu po naświetlaniu rentgenem. Całkiem niedawno okazało się ze podobnie na rośliny działa pole elektromagnetyczne o częstotliwościach komórek i nie tylko. W kręgach interesujących się magnesami wiadomo iż roślinie i człowiekowi służą przeciwstawne bieguny. Roślina rośnie wyraźnie lepiej przy południowym biegunie sztabki magnesu, ludzie zdrowieją przy północnym.
  Obawiam się że orgon jeśli działa na rośliny korzystnie podkopuje zdrowie ludzi.
  A jakiego gwałtu musi doświadczać duch człowieka wobec skutków programowania mentalnego kryształów ???
  Z rozmowy osobistej z ojcem profesorem Posackim znam parę przemilczanych szczegółów o Wilhelmie Reichu związanych z obsesją na tle seksualnym. Przypadek???!

  zenobiusz
  24 lipca 2012 at 23:02
  Porozmawiaj zatem o orędziach MBM z Ojcem Posadzkim.

  Orgonity to koncepcja Don Crofta ,w sumie oparta o polskie badania w tym kierunku,z początków XX wieku,które inspirowały też Reicha.Trzeba doczytywać ,źródła.

  zenobiusz
  24 lipca 2012 at 23:05
  Zastanówmy się.
  Dla czego to te same osoby ,atakują orgon,a więc broń przeciw chemtreliom,gwarancję lepszych plonów itd,jednocześnie atakując Kościół Katolicki,???
  Kim są ludzie ,którzy nie chcą zdrowego powietrza,zdrowej żywności ,i zdrowego Ducha w Narodzie Polskim.
  Co kto nimi kieruje??
  Nicki i współpracę ,łatwo wychwycić.
  Czy te osoby chcą dobra Polski, czy czegoś innego ???
  Orędzia MBM,to atak na polski Kościół,,może to tłumaczy wiele?

  info
  24 lipca 2012 at 23:23
  Do: „Orędzia MBM,to atak na polski Kościół,,”

  Co to jest MBM i jakie ma orędzia? Dlaczego to atakuje akurat polski Kościół?

  Do:”oparta o polskie badania w tym kierunku,z początków XX wieku,które inspirowały też Reicha.Trzeba doczytywać źródła.”

  A jakie polskie badania i jakie źródła? Jak się takie coś pisze to podaje się nazwisko badacza i linki do źródeł albo inne namiary…

  zenobiusz
  24 lipca 2012 at 23:35
  hjk@info
  nie udawaj Greka.
  choć to bruneci.
  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/06/06/ostrzezenie/
  tam możesz podyskutować.
  Ze mną nie.
  Nie te numery Bruner.

  info
  25 lipca 2012 at 00:35
  nie chce mi sie – liczyłem, ze ty przeczytales i dasz tu argumenty.

  dobrze ze sam sie przyznajesz do niemoznosci dyskusji

  zrodła o orgonitach – „zapomniales”?

  zenobiusz
  25 lipca 2012 at 00:46
  Jesteś nudny.
  Tyle razy ci podawałem a ty swoje.
  https://samotnywilk2011.wordpress.com/

  info
  25 lipca 2012 at 00:48
  adres jakiegos blogu nie jest źródłem – bo tam sa 1000ce artykułów – dawaj konkrety

  zenobiusz
  25 lipca 2012 at 00:52
  A, z resztą ,masz bryka.
  Doświadczenia wyniesione z bloga zenobiusza,przekonały mnie,że kwestia zastosowania energii orgonu,jest nieobojętna wielu środowiskom.Ekstremiści ekologiczni,ubolewali nad losem fauny i flory Pacyfiku,po katastrofie ww Fukushima,torpedując próby niewpuszczenia radioaktywnych chmur nad kontynent amerykański.Nasza podobna akcja,prawdopodobnie zakończyła się sukcesem,zważywszy że Bałtyk zaczął wyrzucać martwe ryby,o których do dziś cicho,tak w mediach jak i w internecie.Zaczął się jednak,atak z wielu stron,polegający na ośmieszaniu,zniesławianiu rozmaitymi pomówieniami,a nie brakło i pogróżek.Doczekałem się maili kategorycznie domagających się zaprzestania popularyzacji orgonu,ze stony sekt,nawet z dalekiej Nowej Zelandii, a i USA.Przekonało mnie to,że temat orgonu jest ważny,i ten kierunek poszukiwań jest właściwy.Energia orgonu wpływa m.in. na strukturę wody,z której przecież składają się wszystkie żywe organizmy.Zwiększenie nasycenia nią środowiska w którym funkcjonujemy,da poprawę zdrowotności,a także wzrost plonów i wyników w hodowli.Wobec spodziewanego kryzysu cywilizacyjnego,jakież to ważne.

  Z doniesień aktywistów ruchu orgonu wynika,że energia ta,eliminuje radiacje,usuwa smog elektromagnetyczny,przeciwdziała także,czemuś co możemy nazwać “atakami psychotronicznymi.”

  Nie jest moim zamiarem,dyskutować ze stadami trolli,jak miało to miejsce na blogu zenobiusza.

  Ten blog,niechaj służy wymianie pomysłów i doświadczeń w praktycznym stosowaniu orgonitów i busterów.Pora zacząć eliminować smog elektromagnetyczny,rozsiewany przez niezliczone anteny telefoni komórkowej i nie tylko.Pora unieszkodliwić chemtraile,by ich rozsiewanie stało się, dla autorów tej akcji bezsensowne.Na niektórych terenach działają już od dłuższego czasu bustery,a i orgonity w allegro zaczęły znikać.Cieszy mnie to niezmiernie.Czas by jak najwięcej osób podjęło wytwarzanie ,niedrogich przecież w sumie orgonitów i busterów.Ich redystrybucja możliwa jest dzięki allegro ,świstakowi,i innym tego typu portalom.Niejeden bezrobotny,mógłby o tym pomyśleć.

  Zdumiewa mnie ilość aktywnych w internecie osób,które wręcz z furią zabrały się, do ośmieszania idei orgonu,a i bloga który o niej pisał.Nie sądzę, by były to osoby prywatne,dające upust,swoim frustracjom.Ktoś wyraźnie boi się energii orgonu,i zleca takie akcje.

  Nie ma sensu mnożyć sensacyjnych informacji,o depopulacji i NWO.Pora zacząć z tym walczyć czynnie.

  Wszelkie formy rozsiewania generatorów orgonu w terenie ,nie są nielegalne.Nie czekajmy ,aż tak będzie.Bierzmy się do roboty,a w sumie do walki,bo to jest walka,ale na razie bezpieczna ,a jakże w przyszłości efektywna.

  Potrzebna jest płaszczyzna wymiany doświadczeń,wolna od ataków trollowni.

  Dla tego wprowadziłem logowanie.Nie jest to duże utrudnienie,a powstrzyma wysyp rozmaitych “anonimów”

  Jeśli zajdzie taka potrzeba i blogowicze zgłoszą taki wniosek,blog będzie mógł przyjąć formę prywatnego,tak,że dyskusje na nim toczone ,nie będą powszechnie dostępne.
  https://samotnywilk2011.wordpress.com/wp-admin/

  hjk
  25 lipca 2012 at 16:09
  Do”.Nasza podobna akcja,prawdopodobnie zakończyła się sukcesem,zważywszy że Bałtyk zaczął wyrzucać martwe ryby,o których do dziś cicho,tak w mediach jak i w internecie”

  A badał ktoś te ryby w ogóle, dlaczego zdechły? bo to ze bałtyk wyrzucił zdechłe ryby to zaden dowód, to najwyżej tylko sugestia, ze „to mogło być to”
  Badania ryb by cos mogły wiecej powiedziec.

  dalej nie ma źródeł tylko jakieś nieokreślone wynurzenia.

  Widzisz, nikt tu nie „zwalcza” orgonu, tylko co najwyżej @polskość kwestionuje jego „moc”, bo dawanie falszywej nadziei też jest podłościa w okreslonych warunkach.

  info
  25 lipca 2012 at 16:10
  Do”.Nasza podobna akcja,prawdopodobnie zakończyła się sukcesem,zważywszy że Bałtyk zaczął wyrzucać martwe ryby,o których do dziś cicho,tak w mediach jak i w internecie”

  A badał ktoś te ryby w ogóle, dlaczego zdechły? bo to ze bałtyk wyrzucił zdechłe ryby to zaden dowód, to najwyżej tylko sugestia, ze „to mogło być to”
  Badania ryb by cos mogły wiecej powiedziec.

  dalej nie ma źródeł tylko jakieś nieokreślone wynurzenia.

  Widzisz, nikt tu nie „zwalcza” orgonu, tylko co najwyżej @polskość kwestionuje jego „moc”, bo dawanie falszywej nadziei też jest podłościa w okreslonych warunkach.

  zenobiusz
  25 lipca 2012 at 16:13
  hjk@info,
  zdecuduj się może ma jeden nick,
  chyba że masz poza „czyścicielstwem
  ,dodatkową rolę
  robienia za głos opinii publicznej.
  czy też robienie tłoku.???

  hjk
  25 lipca 2012 at 18:18
  nie masz nic do powiedzenia o fałszywej nadziei?
  hjk był na wakacjach, info go chwilowo zastępował
  hahahahhaha

  Kefir
  25 lipca 2012 at 19:32
  buhaha witaj w gronie, bociarzu! ale wtopa chłopie, lol
  przyznam, że ja też bocę u monitorka i na innych blogaskach, mam kilka nicków, w tym jeden damski ale ja to się przynajmniej pilnuję. moja rada – nie masz stałego nicka, to zniknij na dwa tygodnie, góra, i zapodaj nowy nick.

  Annah.
  24 lipca 2012 at 23:41
  @info „Do: „Orędzia MBM,to atak na polski Kościół,,”

  To już obsesja. Tutaj możesz poczytać orędzia i modlitwy, w jednej z nich jest wzmianka o Irlandii w kontekście niebezpieczeństwa zwycięstwa aborcji. No tak, miała być u nas druga Irlandia. Może choć Tobie uda się znaleźć jakieś konkretniejsze nawiązania do polskiego Kościoła, ja się poddaję
  http://paruzja.info/oredzia

  zenobiusz
  25 lipca 2012 at 00:09
  Te orędzia ,są promowane przez kilka blogów,,wbrew oczywistym opiniom,o ich pochodzeniu.W żadnym innym kraju nie ma takiego nacisku ,na ich popularyzacje.Są wymierzone w Krucjatę za Ojczyznę,i mają zaprzeczyć,że „z Polski wyjdzie iskra”.
  Wiesz o tym świetnie.Mają pomagać,rozbić jedność Kościoła.Niebawem zajmie się ta sektą zjazd egzorcystów na Jasnej Górze.
  http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/06/06/wiosna-kosciola-o-pieczeci-ducha-swietego-i-o-znaku-bestii-oraz-o-dyplomikach-marii-bm/

  info
  25 lipca 2012 at 00:47
  nie rozumiem jak są wymierzone, jak krucjata za ojczyznę mówi o modlitwie za ojczyzne, a orędzia tez wzywają do modlitwy??

  info
  25 lipca 2012 at 00:51
  A jak wymierzone, bo krucjata wzywa do modlitwy za ojczyznę a oredzia też kazą sie modlic??

  zenobiusz
  25 lipca 2012 at 16:32
  hjk@
  info@.
  Zaciął ci się bot.””

  Jest oczywiste ,że znając te orędzia,i wiedząc że są wymierzone w polski Kościół,nie raz je tu wklejałeś.
  Twoje działania są aż nadto oczywiste,twoje i grupy w składzie której działasz.

  info
  25 lipca 2012 at 17:02
  aa, zenosis paranoica – wszystko jasne…

  zenobiusz
  24 lipca 2012 at 23:53

  Mały pokaz.

  zenobiusz
  25 lipca 2012 at 00:02
  http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/24/orgonit-pokojowa-bron/
  Zachęam wszystkich ,chcących walczyć z NWO.
  W miejsce „bicia piany”

  polskosc
  24 lipca 2012 at 19:19
  Zrób sobie takie chembustery nawet 4 wokół domu i napisz jak skutecznie zatrzymują chmury przez tydzień. Najlepiej aby u sąsiadów padało a u ciebie słońce świeciło.
  Orgon i chembustery to zabobon. Jest to opisane na http://polskosc.blog.onet.pl/Nalogi-zabobon-niszcza-Polske,2,ID428376473,DA2011-01-10,n

  zenobiusz
  24 lipca 2012 at 20:11
  Nie masz pojęcia o czym piszesz,ale zlecenie widzę wpadlo
  ,i trzeba pisać.
  Chembustery nie zatrzymują chmur a niszczą chemtraile.
  Więcej na blogu:
  https://samotnywilk2011.wordpress.com/chembusters-cb/

  polskosc
  24 lipca 2012 at 21:11
  Na tym blogu jest wszystko opisane. Jeżeli uważasz że niszczą chemtraile to zrób dodatkowe pomiary z czasem widoczności chemtraila wokół tych urządzeń.
  Te urządzenia nic nie robią, nie mają żadnego wpływu na otoczenie.

  zenobiusz
  24 lipca 2012 at 21:26
  Nie wysilaj się są setki filmów w necie jak znikają chemtraileNiemniej o tym nie wszyscy wiedzą:
  https://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/05/wieze-telefonii-komorkowejzamienione-w-emitery-zdrowego-orgonu-taktak-to-dziala/#comment-812
  Dziękuję za wywołanie tematu,
  Nie wymyśliłbym lepszego sposobu popularyzacji orgonu,
  niż takie śmieszne ataki.

  polskosc
  24 lipca 2012 at 21:35
  Te setki filmów to bajka nawiedzonych sekciarzy. Nie jestem takim który słucha i wierzy natychmiast. Oszustów jest wielu i naiwniaków też.
  Ja poznaję tylko fakty uznane przez współczesną naukę. Oczywiście są też badania nad zrozumieniem dalszych zjawisk. Orgonity i chembustery to bajka. Jeżeli sądzisz że mój wpis jest słaby to bądź tak grzeczny i umieść linka do mojego artykułu na swoim(ch) blogu(ach).
  Umiesz polować na naiwnych ale argumentów się boisz!

  zenobiusz
  24 lipca 2012 at 22:03
  https://samotnywilk2011.wordpress.com/2012/07/24/orgon-obok-katolicyzmu-zaliczany-do-zabobonowkto-tak-sie-ich-boi/
  Ja rozumiem ,że masz reklamy na blogasku,a ruch mały,
  parę centów zarobisz,a ja nie wymyślił bym tak kretyńskich argumentów
  .Miałem już do czynienia z pogrużkami na pocztę od, sekt z Nowej Zelandii,ekstremistów ekologicznych i syjonistycznych chrześcijan z USA,wszystko do przeczytania na blogu,ale takich bzdur nikt z nich nie wymyślił.
  Materiał dałem na dwa blogi,istna gratka .

  Kefir
  24 lipca 2012 at 22:14
  @Biust – „blogasku” – widzę, że powoli staję się tutaj celebrytą, skoro inni podłapują moje specyficzne słownictwo
  muszę sobie ksywkę wymyślić. „Demaskator_Cham” – może być?

  zenobiusz
  25 lipca 2012 at 00:00
  Raczej,
  „Kupa Nieszczęścia”
  To ci może pomóc:
  http://www.monitor-polski.pl/wolna-dyskusja-17-23-lipca-2012/#comment-17423

  polskosc
  25 lipca 2012 at 06:11
  Cieszy mnie fakt że podałeś link do tego artykułu. Możesz go też spróbować przesłać na inne blogi zajmujące się oronem, chembusterami.
  Co będzie gdy nagle część z tych ludzi zechce sprawdzić czy te urządzenia robią cokolwiek? Obudzą się jak ze snu, jeszcze raz byli wpuszczeni w pułapkę.
  Z tytułu mojego bloga nie mam żadnych korzyści. Blogi na onecie są bezpłatne a za reklamy na stronach pieniądze bierze onet który utrzymuje serwery.

  rozum
  25 lipca 2012 at 11:34
  Czy „polskosc” to normalnosc ?
  W dodatku na onet.pl ???

  polskosc
  25 lipca 2012 at 15:09
  Polskość to normalność jednak w nazwie bloga nie chciałem umieszczać ść aby nazwa bloga była łatwa do wprowadzenia dla osób spoza Polski którzy nie umieją wciskać tych polskich literek.
  http://www.monitor-polski.pl/wolna-dyskusja-17-23-lipca-2012/comment-page-2/#comment-17399

 2. zenobiusz said

  Reblogged this on Zenobiusz's Blog.

 3. zenobiusz said

  Zenobiusz powiedział/a

  Maj 13, 2013 @ 11:28 e 0 0 Rate This
  A zaczęło się od tego.
  ————————————————
  kopernikus
  12 maja 2013 at 00:08 · Odpowiedz
  Na temat zapperów mógłby napisać wam bardzo wiele,gdyż poświęciłem im wiele lat i opracowałem kilka nowych rozwiązań,których nie znajdziecie w internecie.Ich konstrukcja nawet nie przypomina typowych zapperów jakie widujecie w internecie.Robię je tylko dla znajomych którzy potrafią je mądrze wykorzystać .Robię ich 3 rodzaje w zależności od potrzeb a każdy z nich wymaga użycia maszyny CNC i prasy żeby nadać im odpowiedni kształt zgodny z tzw. Złotą proporcją żeby mogły wibrować same w sobie odpowiednią wibracją zgodnie z tą proporcją . jak to się dzieje w Rożdzkach Horusa „. Nie stosuję żadnych pudełek „po akronie” za 2 zł żeby obnizyć koszty.Drugi rodzaj zappera ma już całkowitą automatykę .odliczanie czasu,generator pracuje w 3 zakresach,jest zabezpieczony przeciw zwarciowo ,może się uruchamiać automatycznie lub ręcznie,nie ma żadnej skrzynki zewnętrznej a zasilanie znajduje się w jednej z elektrod co sprawia że można go używać w każdych warunkach.Trzeci z nich to zapper który nazywam BIO_zapper który jest połączeniem elektroniki z odkryciami prof.Wilchelma Reicha i gromadzi bioenergię „Orgon” który następnie oddaje ją do naszego pola Meisnera-Ortelfielda zwanego AURA i podnosi jego promieniowanie o ok 500 jednostek Bowisa przez co zwiększa się nasza witalność.Koszt wyprodukowania takich zapperów mieści się od 120 do 300 zł.Trzeba być wyjątkowo naiwny żeby kupować zappery za kilka tysięcy zł służące jedynie jako Gadzety przez ludzi którzy nie mają potrzeby ich wykorzystania do celów naukowych tylko do zabawy w „Doktora”.Czy dla przeciętnego człowieka potrzebna jest wiedza jaką częstotliwość ma np.salmonella /329 Hz/czy chlamydia /379.7-383.6 Hz/.Według mnie wystarczy tylko wiedzieć ze zapper je dosięgnie swoją częstotliwością i zniszczy.Większość dostępnych zapperów nie posiada żadnych polimidowych czy z metali szlachetnych /oprócz aluminium/ korków zabezpieczających wyloty elektrod zappera i jest to podstawowy błąd robiony przez elektroników,gdyż nie wiedzą że blokują one przepływ bio- energii wzdłuż elektrody i wypływa ona na zewnątrz,zamiast na nasz organizm .Clarkowa o tym zjawisku wiedziała i dlatego robiła zappery z rączkami kulowymi.
  Pewnie jak wiecie prąd płynie zawsze po obwodzie przewodnika,i zabija wszystko co jest w jego zasięgu i jest nie wybiórczy ,niszczy dobre i złe bakterie dlatego jak wspomniał Robert trzeba za każdym razem odbudowywać florę bakteryjną która jest nam potrzebna do życia.Czynniki chorobotwórcze znajdujące się w gałce ocznej i przewodzie pokarmowym ,gdzie prąd nie ma dostępu trzeba zniszczyć np Czarnym Orzechem Płynem Lugola , czy innymi czynnikami, gdyż będą się ciągle odradzały i kuracja nie będzie skuteczna.
  Dr.Huldy Clarck stała się zagrożeniem dla Mafii Farmaceutycznej która ukrywa wiele leków i technologi leczenia i dlatego prawdopodobnie przedwcześnie umarła na „dziwną” chorobę jak i wielu innych odkrywców o nazwie ,którą nazywam „Masonerką”
  Skoro płacimy kiedy jesteśmy chorzy ,to mafia farmaceutyczna robi wszystko żeby spełniać nasze potrzeby i tak biznes się napędza.!!! Chyba więcej niczego nie muszę dodawać!!
  Peryskop- znam trochę odkrycia R.Becka ale nie wykorzystałem w praktyce jego pomysłu a w jego miejsce zbudowałem aparat/tak naprawdę też zapper/ Lakowskyego który służy do detoksyzacjii w jednym ośrodków Bioterapii we Wrocławiu.Jest to koszt ok 2500 zł,więc dla osób prywatnych jest za drogi.
  eska- informacja na linku który podałaś jest prawdziwa i wszystko co tam pisze zgadza się z prawdą,Zmiana tej częstotliwości zakłóca wibrację naszych chromosomów i jest dla naszego organizmu największą toksyną z jaką nasze ciało fizyczne musi się zmierzyć.Jest to jeden ze sposobów wyniszczania ludzkości jaką zastosowali „Czarni”.
  http://www.monitor-polski.pl/zapper-elektroniczny-antybiotyk/comment-page-2/#comment-75752
  ————————————————————————————————

  Wymiana zdań doszła do konkluzji:
  ————————————————————————————————-
  Peryskop
  13 maja 2013 at 03:02 · Odpowiedz
  Dzięki Kopernikus za rzeczowe wyjaśnienie i ofertę spotkania.

  Chciałbym skorzystać i zapewne Marek pomoże nam nawiązać kontakt.

  Warto dodać, że nie ma metody postępowania w chorobie całkowicie wolnej od ryzyka. Więc potrzebna jest możliwie szeroka i w miarę głęboka wiedza o fizjologicznych uwarunkowaniach, ażeby ryzyko i zakres oddziaływań negatywnych sprowadzić do minimum.

  Nie wiedziałem że Reich i Rychnowski znali się. To możliwe, bo obaj działali we Lwowie i Reich miał 32 lata gdy Rychnowski w wieku blisko 80-tki dokonywał swego bogatego żywota. Bogatego, bo był także prekursorem w fotografii kolorowej i w urządzeniach centralnego ogrzewania. A Reich był też wszechstronnie uzdolniony i takie osobowości lgną do siebie.

  W sumie możemy być dumni, że ci obaj nieprzeciętni badacze w jakiś sposób reprezentują polski żywioł intelektualny. A potem ten kierunek kontynuował ks. prof. Włodzimierz Sedlak, uznawany za twórcę polskiej szkoły bioelektroniki. Mamy więc silne podstawy.

  no_name
  13 maja 2013 at 09:43 · Odpowiedz
  No popatrz ,taki wielki tropiciel kłamstw ,zamiast wyłapać brednie , to przymila się jak piesek i merda ogonkiem .
  Za chwile Peryskop zacznie produkować wiaderka z wiórkami i rurkami ,i zacznie w drewnianej skrzynce obitej blachą gromadzić orgon
  no brawo ! to się nazywa otwarty umysł z którego wywiało szare komórki

  no_name
  13 maja 2013 at 09:34 · Odpowiedz
  Wybacz kopernikus
  13 maja 2013 at 01:50 ale jeśli wypisujesz takie BZDURY JAK PONIŻEJ , to znaczy ,że coś tu z tobą nie hallo ,no człowieku przecież napisałeś taka bzdurę ,że śmiech na sali

  —–.Gdy spytacie lekarza albo Onkologa czy widział jak wygląda komórka rakowa ,każdy z nich odpowie że nie, bo na „Uniwerku” im tego nie pokazano i nie powiedziano że komórka rakowa to Krzem poprzerastany pleśnią „Penicylium” z której robi się Penicylinę.Wiedział o tym już dr.Rybczyński w latach 50-ch ,a przy współczesnej aparaturze i mikroskopach elektronowych nie mogą tego zauwarzyć.————

  Wiara w biony ,orgony i teorie żydka sprytka Reicha , hehe

  ——–Reich nie poprzestał jednak na produkcji akumulatorów orgonu. Mimo zakazów rządowych, nadal je sprzedawał, aż w końcu trafił do więzienia, gdzie wsadzono go za „obrazę sądu”. Już w więzieniu rozwinął teorię, ze przy pomocy energii orgonalnej można wpływać na zmiany pogody. Sądził też, że ziemia znajduje się w samym centrum wojny międzygalaktycznej o energię orgonalną. Niektóre „latające spodki” kradną orgon z atmosfery, inne zaś przywracają go na miejsce. Do dziś nie wiadomo, ile było w tym pomyśle geniuszu doktora, ile zaś wytworu obłędu, jaki w nim narastał, kiedy siedział w więzieniu ——-
  też wiarygodności i powagi ci nie przynosi .

  Reich na wolności naciągał naiwnych ludzi ,więc dobrali się oszustowi do dupska , no ale wyznawców jego bredni nie zamierzam wyprowadzać z iluzji .

  Kopernikus ,zapewne twoje urządzenie działa ,tylko chciałbym poznać jakieś miarodajne badania tego działania .
  http://www.monitor-polski.pl/zapper-elektroniczny-antybiotyk/comment-page-2/#comment-75951

  Odpowiedz

  Zenobiusz powiedział/a

  Maj 13, 2013 @ 11:29 e 0 0 Rate This
  no_name
  13 maja 2013 at 09:34 · Odpowiedz
  Wybacz kopernikus
  13 maja 2013 at 01:50 ale jeśli wypisujesz takie BZDURY JAK PONIŻEJ , to znaczy ,że coś tu z tobą nie hallo ,no człowieku przecież napisałeś taka bzdurę ,że śmiech na sali.
  http://www.monitor-polski.pl/zapper-elektroniczny-antybiotyk/comment-page-2/#comment-75958
  I zapanowała cisza na blogasku.
  ZESPÓŁ SIĘ NARADZA.

  http://zenobiusz.wordpress.com/2013/05/13/nawrocenie-pafnucego/comment-page-1/#comment-142752

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: