Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

UWOLNIENIE od złego ducha, który opanował Martę Piasecką bawiącą się wahadełkiem, radiestezją i odpromiennikami, zakopywanymi w ziemi.

Posted by zenobiusz w dniu 24 kwietnia 2013


Jakieś zdumiewające przedmioty,mają służyć dalszemu atakowi na mój blog i ideę orgonu.Orgonity nie są odpromiennikami,ale sekta czekająca na UFO z pobożnym kamuflarzem nie rezygnuje.Może ktoś z czytelników wie co to za wałki do malowania ścian nam pokazano,jako diabelskie urządzenia ??

11 odpowiedzi na „UWOLNIENIE od złego ducha, który opanował Martę Piasecką bawiącą się wahadełkiem, radiestezją i odpromiennikami, zakopywanymi w ziemi.

 1. Wystarczy wpisać w google frazę “zakopać odpromienniki na 4 rogach domu” i każdy czytelnik znajdzie odpowiedź, jakich blogów – gdy się jest świadomym i posłusznym katolikiem – należy unikać. tych, które promują to diabelstwo, a przed którymi ostrzegał i ostrzega ks. Adam Skwarczyński (a w filmie wypowiada się mianowany egzorcysta z Gdańska, sama poszkodowana przez złego ducha),
  Świadectwo z lipca – mniej więcej wtedy zaczęliśmy pisać o orgonitach i energiach, że to zło – Bóg działa na raz w wielu miejscach i szykuje świadectwa by ratować swoje biedne zwodzone dzieci.

  Skoro są świadectwa z imienia i nazwiska, jest wypowiedź egzorcysty – nasze zdanie jest jasne i klarowne wiać od tych rzeczy i tych stron, jak “diabeł od wody święconej”
  Każdy ma wolną wolę, nikogo nie zmuszamy – ale materiał przedstawia fakty a decyzję niech każdy Czytelnik podejmie sam.

  Ja tylko mogę napisać “dziękuję Ci Boże za tak czytelne i jasne świadectwo” mówiące o skutkach i przyczynach takiego potężnego zniewolenia.

  A oto zdjęcie, gdzie znajdziemy, 4 rogi, zakopywanie, giftowanie odpromienników i orgonitem zwanych.
  Chwała Panu!!!
  http://wobroniewiaryitradycji.files.wordpress.com/2013/04/zeno-i-4-rogi-domu.jpg

http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/04/24/uwolnienie-od-zlego-ducha-ktory-opanowal-marte-piasecka-bawiaca-sie-wahadelkiem-radiestezja-i-odpromiennikami-zakopywanymi-w-ziemi/#comment-41411

W obronie Wiary i Tradycji Katolickiej

Skutki zabaw z energiami które posiadają swoją inteligencję (a więc pochodzą od ducha – złego ducha) były straszne, naprawdę straszne…

wahadełko i yngyangWysłuchaj drogi Czytelniku do końca tego świadectwa kobiety, która „po to, by ratować zdrowie, syna wkroczyła po omacku w świat rzeczy niewidzialnych”. Posłuchaj jak całymi płatami schodziła skóra z jej rąk, którymi wykradała i badała fotografie, by „diagnozować i leczyć”, zakopywała słynne odpromienniki – wróżyła wahadełkiem a potem czuła się współwinna śmierci i chorób wielu osób, aż zrozumiała, że „nie jest panią własnej woli„, a gdy postanowiła z tym zerwać to jak bardzo atakował ją zły duch i jak nią rzucał, gdy miała powiedzieć „Jezus jest Panem” albo pomodlić się najprostszym egzorcyzmem – „Pod Twoja obronę…”

„Po kilku miesiącach pracy z wahadełkiem Marta postanowiła działać na większą skalę. Zrozumiała, że skuteczniejsze mogą okazać się tzw. odpromienniki. Sama zajęła się ich produkcją i dystrybucją, twierdziła, że 4 odpromienniki wkopane na…

View original post 233 słowa więcej

Reklamy

Komentarzy 7 to “UWOLNIENIE od złego ducha, który opanował Martę Piasecką bawiącą się wahadełkiem, radiestezją i odpromiennikami, zakopywanymi w ziemi.”

 1. zenobiusz said

  Reblogged this on Zenobiusz's Blog.

 2. Boydar said

  Zen, jak dla mnie to wygląda jak berła Horusa.
  Dopiero zauważyłem, że w sumie nikt nie odpowiedział.

 3. […] 29 Kwiecień 2013 @ 21:49 eTak ,i skąd oni wytrzasnęli takie zdjęcie. Zdumiewające,i to podłączać pod zwalczanie orgonu. Dobre nie wymyślił bym. Odpowiedz […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: