Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

O co walczymy.

Posted by zenobiusz w dniu 5 marca 2013


Doświadczenia wyniesione z bloga zenobiusza,przekonały mnie,że kwestia zastosowania energii orgonu,jest nieobojętna wielu środowiskom.Ekstremiści ekologiczni,ubolewali nad losem fauny i flory Pacyfiku,po katastrofie ww Fukushima,torpedując próby niewpuszczenia radioaktywnych chmur nad kontynent amerykański.Nasza podobna akcja,prawdopodobnie zakończyła się sukcesem,zważywszy że Bałtyk zaczął wyrzucać martwe ryby,o których do dziś cicho,tak w mediach jak i w internecie.Zaczął się jednak,atak z wielu stron,polegający na ośmieszaniu,zniesławianiu rozmaitymi pomówieniami,a nie brakło i pogróżek.Doczekałem się maili kategorycznie domagających się zaprzestania popularyzacji orgonu,ze stony sekt,nawet z dalekiej Nowej Zelandii, a i USA.Przekonało mnie to,że temat orgonu  jest ważny,i ten kierunek poszukiwań jest właściwy.Energia orgonu wpływa m.in. na strukturę wody,z której przecież składają się wszystkie żywe organizmy.Zwiększenie nasycenia nią środowiska w którym funkcjonujemy,da poprawę zdrowotności,a także wzrost plonów i wyników w hodowli.Wobec spodziewanego kryzysu cywilizacyjnego,jakież to ważne.

Z doniesień aktywistów ruchu orgonu wynika,że energia ta,eliminuje radiacje,usuwa smog elektromagnetyczny,przeciwdziała także,czemuś co możemy nazwać „atakami psychotronicznymi.”

Nie jest moim zamiarem,dyskutować ze stadami trolli,jak miało to miejsce na blogu zenobiusza.

Ten blog,niechaj służy wymianie pomysłów i doświadczeń w praktycznym stosowaniu orgonitów i busterów.Pora zacząć eliminować smog elektromagnetyczny,rozsiewany przez niezliczone anteny telefoni komórkowej i nie tylko.Pora unieszkodliwić chemtraile,by ich rozsiewanie stało się, dla autorów tej akcji bezsensowne.Na niektórych terenach działają już od dłuższego czasu bustery,a i orgonity w allegro zaczęły znikać.Cieszy mnie to niezmiernie.Czas by jak najwięcej osób podjęło wytwarzanie ,niedrogich przecież w sumie orgonitów i busterów.Ich redystrybucja możliwa jest dzięki allegro ,świstakowi,i innym tego typu portalom.Niejeden bezrobotny,mógłby o tym pomyśleć.

Zdumiewa mnie ilość aktywnych w internecie osób,które wręcz z furią zabrały się, do ośmieszania idei orgonu,a i bloga który o niej pisał.Nie sądzę, by były to osoby prywatne,dające upust,swoim frustracjom.Ktoś wyraźnie boi się energii orgonu,i zleca takie akcje.

Nie ma sensu mnożyć sensacyjnych informacji,o depopulacji i NWO.Pora zacząć z tym walczyć czynnie.

Wszelkie formy rozsiewania generatorów orgonu w terenie ,nie są nielegalne.Nie czekajmy ,aż tak będzie.Bierzmy się do roboty,a w sumie do walki,bo to jest walka,ale na razie bezpieczna ,a jakże w przyszłości efektywna.

Potrzebna jest  płaszczyzna wymiany doświadczeń,wolna od ataków trollowni.

Dla tego wprowadziłem logowanie.Nie jest to duże utrudnienie,a powstrzyma wysyp rozmaitych „anonimów”

Jeśli zajdzie taka potrzeba i blogowicze zgłoszą taki wniosek,blog będzie mógł przyjąć formę prywatnego,tak,że dyskusje na nim toczone ,nie będą powszechnie dostępne.

Reklamy

Komentarze 4 to “O co walczymy.”

 1. Zula said

  Fajny blog,tak trzymać.

 2. Michael2012 said

  Zauważyłem ciekawą rzecz: odkąd mam w domu orgonit, to natka pietruszki wstawiona do wody wytrzymuje kilka dni i nie więdnie, a wcześniej “padała” mi już po kilku godzinach.

 3. Michael2012 said

  Św. Hildegarda z Bingen zaleca, aby każdego dnia po obudzeniu się ułożyć na sercu żółty ametyst (cytryn) i prosić Boga o błogosławieństwo.

  „Ilekroć tego dokonasz, ominie cię zło. Gdyż to od Boga ma topaz tę siłę, co odwraca od ludzi nieszczęście.”

  Stosuję to zalecenie od dwóch dni, z tym, że zamiast samego cytrynu używam orgonitu zawierającego cytryn. Efekty są rewelacyjne: czuję w sobie ogromną energię.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: