Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Nowa strona o orgonie.

Posted by zenobiusz w dniu 26 grudnia 2012


Start  Najczęściej zadawane pytania

http://www.orgonit.forumgospodarcze.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=98&Itemid=95

 

Najczęściej zadawane pytania PDF Drukuj Email
Orgonit – Najczęściej zadawane pytania
Wpisany przez Administrator

Najczęściej zadawane pytania

 

– Czy w mieszkaniu można trzymać kilka orgonitów?
Jeśli chodzi o umieszczenie orgonitów – w mieszkaniu/domu może być jeden odpromiennik lub wiele, wszystko zależy od energetyki osób przebywających w ich pobliżu.
W początkowym etapie użytkowania – siła orgonu może być odczuwalna jako duża, stopniowo jednak organizm będzie się regenerował i wzmacniał, przyzwyczajając do intensywnej energii orgonalnej.
Po jakimś czasie będziemy inaczej reagować na orgonity – zazwyczaj mocniej harmonizują, czasami relaksują i ogólnie tonizują.
Każdy człowiek będzie reagował odmiennie, poza tym – nasze indywidualne reakcje również będą zmienne (zależne od samopoczucia, sytuacji życiowych itp).

Nie spotkaliśmy się jeszcze z negatywnym odbiorem emitowanej przez orgonit energii, niektóre osoby musiały się jednak stopniowo przyzwyczajać do urządzeń (a potem trudno im się było z nimi rozstać).

Można zacząć od umieszczenia w domu po 1 orgonicie w każdym pomieszczeniu (np mniejszy w sypialni, większy w drugim pokoju itp), a po okresie regeneracji i dostrojenia – dodać kolejne orgonity (jeśli jest taka potrzeba).
Niestety – wiele osób w tych czasach jest osłabiona ze względu na wyniszczający wpływ cywilizacji, dlatego siła orgonu może być szokująca. Ale gwarantujemy – po jakimś czasie następuje zmiana.
Proszę sobie pozwolić na eksperymenty i pozostać otwartym na nowe doznania.

ORGONITY

 • Czy chembustery i orgonity nie szkodzą ludziom z z rozrusznikiem serca, czy nie neutralizują jego działania?

Nie, nie stwierdziliśmy tego typu działania, nie ma też żadnych doniesień ze świata o tego typu przypadkach.

 • Jaki rodzaj orgonitu do ochrony zdrowia i domu jest najlepszy?

Każdy orgonit, w którego bazie nie ma aluminium, wykazuje właściwości poprawiające stan i energetykę ludzi, zwierząt, roślin, otoczenia. Wybór urządzenia jest już w gestii Klienta (każde urządzenie jest dokładnie opisane).

 • Czy ich działanie wpłynie również na ludzi mieszkających na niższych i wyższych piętrach domu?

Orgonit działa w każdym kierunku, ale oczywiście stropy (zwłaszcza żelbeton) i inne przeszkody fizyczne ograniczają jego zasięg. Więc sąsiedzi mogą najwyżej czuć się trochę lepiej i być mniej skłonni do kłótni, nic więcej.

 • Czy te orgonity do domu, obojętnie gdzie się stawia i czy można je nosić ze sobą do pracy lub gdziekolwiek?

Orgonity stawiamy tam, gdzie podpowiada nam intuicja; nie ogranicza ich działania nawet zamknięcie w szafie. Stawianie w okolicach łóżka trzeba najpierw przetestować – sprawdzić pierwszej nocy, czy działa na nas harmonizująco, czy pobudzająco. Jeśli jego energia jest jeszcze dla nas za silna – należy go ustawić w innym pomieszczeniu. Po pewnym czasie – warto sprawdzić, czy nasz organizm jest już bardziej zharmonizowany – wówczas prawdopodobnie orgonit będzie działał korzystnie na przestrzeń sypialnii poprawiał nasz sen.
Trzeba też zaznaczyć, że silne urządzenia, w stylu dużej piramidy orgonowej, mogą być za silne do sypialni (są to mocne urządzenia).

Orgonity (zwłaszcza mniejsze) można również nosić ze sobą (w kieszeni, torbie itp) lub ustawić na stałe w samochodzie, bądź miejscu pracy.

 • Czy inne sa orgonity dla ludzi starszych?

Nie ma tu żadnych określonych zasad – każdy z nas reaguje na energię orgonu indywidualnie. Niemniej – jako amulet osobisty  polecamy wisiorek orgonitowy.

 • Potrzebuję orgonit do swojego domu i dla mamy, co by Państwo polecili?

Niestety – należy zdać się całkowicie na intuicję i wybrać coś z opisanych produktów. Nie ma tu żadnych konkretnych zaleceń.

 • Czy można w jednym domu mieszać różne orgomity?

Tak, można, nie ma żadnych przeciwwskazań.

 • Czy przecenione orgonity mają takie samo działanie, bo mają skazy estetyczne, ale czy one nie mają wpływu na działanie orgonitu?

Orgonity na wyprzedaży mają ten sam skład, co standardowy orgonit, czyli: żywica, metal, minerały (zawsze kryształ górski oraz inne jako dodatkowe), dlatego też ich działanie podstawowe (neutralizacja DOR i emitowanie POR) jest takie samo jak pozostałych urządzeń orgonitowych.

CHEMBUSTER

 • Czym się różni orgonit od chembustera?

Chembuster składa się z bazy orgonitowej, w której zostały dodatkowo zatopione rury miedziane, oba produkty są więc do pewnego stopnia tym samym. Różnica dotyczy ich konstrukcji oraz „kierunku” działania. Odpromienniki orgonitowe harmonizują przestrzeń dookoła, a chembuster działa tylko w górze,
w atmisferze.

 • Czy taki chembuster jest już w pełnym rynsztunku u Państwa i wystarczy go postawić na działce?

Tak, duże działo kupowane jako CAŁOŚĆ, jest kompletne. Natomiast osoby kupujące samą podstawę (bazę) muszą jeszcze dokupić i przyciąć rury miedziane (6 szt. po 150 cm). Zarówno w podstawie, jak i w całym urządzeniu znajdują się następujące elementy: baza orgonowa z zatopionymi kryształami, krótkie rurki, zatyczki, mufki łączeniowe, kryształy zamocowane w rurach oraz górna sklejka, służąca do stabilizacji długich rur.
Podobnie – chembuster MINI jest całkowicie kompletnym urządzeniem.
Istnieje jednak możliwość zwiększenia mocy urządzeń, poprzez dodanie do rur dodatkowych kryształów górskich (oczyszczonych i zaprogramowanych osobiście). Wówczas też działo staje się bardziej osobistym urządzeniem.

 • Czy w przypadku dużego chembustera trzeba tą donicę wsadzić do ziemi i tylko wystaje ta górna część, czyli  rurki?

Najlepiej funkcjonować będzie chembuster zakopany w ziemi ,na 2/3 wysokości podstawy (należy „odkuć” wiaderko w którym była wylewana masa orgonowa). Niemniej – jeśli ktoś nie ma takiej możliwości, można ustawić chembuster (zarówno duży jak i mały) na balkonie, tarasie itp.

 • W niektórych opisach stoi, że chembuster MINI trzeba stawiać na zewnętrznym parapecie,ale myślę, że można go również zainstalować na działce?

Tak, można go (podobnie jak duże działo) zakopać na 2/3 wysokości podstawy, w ziemi.

 • Czy jeżeli ma się chembuster w ogródku, to można mieć również orgonit w domu i czy jeden na dom wystarczy?

Można mieć dowolną ilość orgonitów, będą się wzmacniały i wspomagały swoje działanie. W domu (poza chembusterem) można np. umieścić jeden HHG stalowy, albo kilka w różnych pomieszczeniach; mogą to być orgonity dowolnego typu. Lepiej zacząć od umieszczenia w domu 1 lub 2 orgonitów, aby potem ewentualnie zwiększyć ich ilość.

Ważne! Aby chmbuster działał skuteczniej należy „zneutralizować” okoliczne emitery szkodliwych pól elektromagnetycznych (wieże telefonii komórkowej, przekaźniki radiowe, transformatory, anteny itp) – używamy do tego orgonitów ALUMINIOWYCH, zakopując je w ziemi, najlepiej w odległości około 10, 15 metrów od emitera.

Komentarze  

0#1 Mariusz 2012-08-06 00:04
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: