Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Kto zwalcza energię orgonu,czyli jakich sojuszników ujawnili sataniści.

Posted by zenobiusz w dniu 16 grudnia 2012


Po fiasku ataków ze strony new age,jak  blogvismayamairteya,satanistów,różnej opcji,egzotycznych i żydujących sekt,ktoś zdecydował sie wytoczyć najcięższe działa.Oto trwa atak na mnie ze strony „katolickiego” bloga.
Dziwne ,że opiekun tego bloga ,który dostał ode mnie w lipcu br. orgonit,nie został zapytany o to ,mimo ,że pisałem o tym i na blgu,a jestem pilnie czytany-patrz wpis Franek@ niżej..Nie dziwi to ,w świetle udziału tego bloga w sianiu grozy nadchodzącego ,zgładzenia miliardów”złych” ludzi,ich zdaniem z Bożego wyroku.Trzy dni ciemności w formie przez nich głoszonej,mają dać szansę przeżycia jedynie modlącym się na różańcu,i palacym poświęcone gromnice.Bardziej szkodliwych i ośmieszających Kościół Katolicki tez ,nikt nie promuje,z wyjątkiem garstki takich blogów,pozornie skłóconych a popularyzujących de facto fałszywe demoniczne objawienia,a jednocześnie wplątujące w treść własnych stron ,godziwe teksty,czy objawienia prawdziwe moim zdaniem jak np.Adama Człowieka.

Panie chroń nas od „przyjaciół” bo z wrogami poradzimy sobie sami…

Orgon – pseudonaukowa i hipotetyczna forma “podstawowej energii kosmicznej”, której odkrycie postulował Wilhelm Reich w latach trzydziestych XX wieku

Energia Orgonu jest kosmiczną życiową energią wg strony energiaorgonu.wordpres…

http://energiaorgonu.wordpress.com/

Strona komercyjna nie mająca nic wspólnego z jakimkolwiek wytłumaczeniem stawianych tez(zen).

Orgon – jest nazwą dla podstawowej energii kosmicznej, której odkrycie postulował Wilhelm Reich w latach trzydziestych XX wieku

A ksiądz Posacki pisze tak!

Terminami takimi, jak holizm czy uniwersalna energia, posługują się przedstawiciele różnych technik proponowanych przez ruch New Age. Ale nie tylko – energiami posługują się bio-energoterapeuci (w tym instruktorzy reiki) akupunkturzyści, różdżkarze, propagatorzy feng shui i sztuk walki, a także, niestety, nauczyciele, pedagodzy i terapeuci, którzy przekraczając swoje zawodowe i naukowe kompetencje, odwołują się do pojęć religii, zakamuflowanych w języku swoistej nowomowy.

New Age pojęciem “energia” posługuje się od dawna. Jednak dziś stosuje się je nie tylko odnośnie do umysłu, ale i do ciała – w myśl holistycznych ideologii, które bezzasadnie zamazują różnicę pomiędzy duchem a materią, duszą a ciałem. Prowadzi to do błędu, który polega na tym, że zajmując się – na poziomie deklaracji – ciałem, chce się uzdrowić ducha. W ten sposób uzdrowienie staje się swoistym zbawieniem, w którego procesie nie mówi się jednak wcale o grzechu. To kolejny fatalny błąd, a nawet kłamstwo. Mamy tu do czynienia z ukrytą religią, która sprzeciwia się chrześcijańskiej koncepcji zbawienia, będącej zawsze wyzwoleniem z grzechu.

Energie, o których mowa, wyraźnie wykraczają poza ramy fizyki(nauka nie ma dowodów na ich istnienie), stąd niektórzy wolą mówić o energiach niefizycznych czy eterycznych lub dodają przymiotniki: kosmiczna, psychotroniczna czy tajemna.

[…] Liczne fakty wykazują, że energie tego typu mogą być szkodliwe, a nawet niebezpieczne. Praktyka egzorcystyczna przekonuje, że jest to związane z przywoływaniem bytów demonicznych

  • Franek pisze:

    Waśnie przeczytałem Zenobiusza, że “Kraków jest dość mocno “zgiftowany” orgonitami,być może dla tego ,nasz “zamachowiec” popełniał sygnalizowane błędy,pozwalając się w porę powstrzymać.”
    Ręce opadają
    I jego strona jest w rankingu stron katolickich…

    http://katolickie.toplista.pl/?we=zenobiusz

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: