Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Kto nie lubi orgonitów CDN…

Posted by zenobiusz w dniu 25 lipca 2012


 

 

dziś cała moja okolica (mazowieckie.wyszkow)została wyjątkowo mocno zafajdana chemitrailami na dowód pstryknąłem parę zdjęć w godz 9:00 – 10.05, wg. najlepsze ujęcie to te ze słońcem w tle. Teraz mam godz 18:03 niebo zakryte w 90% cieniutką warstewką „mgiełki”.
http://postimage.org/gallery/4rv297pw/816f7f71/

Rating: +7 (from 7 votes)
 • Zdjęcia nie wystarczą,nikt nie wątpi tu,w to o czym piszesz,ale z tym trzeba walczyć.
  http://zenobiusz.wordpress.com/chembuster/

  Rating: 0 (from 12 votes)
  • ech ten zenujący i jego sekciarskie orgonity.. w średniowieczu twuj kościuł katolicki spaliłby cię na stosie za to, a twojej żonce wbili by w odbyt gruby pal, a dzieci sprzedali na tureckim bazarze niewolników na janczary.. baranie jeden ;)
   buhahaha!

   Rating: -1 (from 17 votes)
   • Kefir,oporny na wiedzę,wyrobniku,spod Hajfy.
    Tu specjalnie dla ciebie.
    https://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/23/o-chemtrails-na-jasnej-gorze/

    Rating: -1 (from 13 votes)
   • kefir można sie śmiać ,lecz dlaczego jest tak że jak moja mama włożyła orgon w kwiatek który jej kupiłem na dzień matki to jej 3 miesiące wytrzymał ,bez orgonitu 1 miecha nie dojechał, dlaczego po włożeniu orgonitów w ogródek mamy znacznie wieksze plony w ogródku, dlaczego jak włożę orgonit w rzeżuchę to rośnie 2 razy szybciej jak zawsze ,to są spostrzeżenia mojej mamy . nie moje .widać jest efekt .ty nawet nie próbowałeś ,a krytykujesz. dodatkowo chembaster który stoi w winogronie rośnie jak na maśle mam na myśli rozrost liści , nie wiem jak to sie przełoży na owoce we wrześniu.
    ale to kuźwa działa.

    Rating: +7 (from 9 votes)
    • Zrób pomiary porównawcze typu opisanego w artykule http://polskosc.blog.onet.pl/Nalogi-zabobon-niszcza-Polske,2,ID428376473,DA2011-01-10,n a zrozumiesz że to bajka.
     Więdnięcie kwiatów jest związane z utratą przez nie wody. Trzeba stworzyć takie warunki aby otoczenie nie pochłaniało wilgoci a zcięte rośliny pozostaną dłużej.
     Babcie opowiadają cuda, jednak pomimo ich pomysłowości nie mają więcej zbiorów i pieniędzy.
     Problemu szybkości wzrostu nie będę tu dyskutował bo to nie jest temat bloga.

     Rating: -3 (from 7 votes)
     • pols@kość.
      Ponieważ macie od 10 lat suszę ,to może byś jednak kuzynom wysłał linki
      ,zamiast się ośmieszać.Nawet modły w knesecie nie pomogły.

      Rating: -4 (from 10 votes)
      • @lucas – czy ja kiedykolwiek śmiałem się z orgonitów? powyżej napisałem „sekciarskie orgonity” bardziej dla prowokowania, w kontekście średniowiecznych dubów smalonych mafii o nazwie kościuł rzymskokatolicki.

       Rating: -6 (from 8 votes)
      • Ani ja ani moi kuzyni nie mamy suszy od 10 lat. Jestem Słowianinem czyli grupą etniczną zamieszkujące te tereny od ok 2 tys lat. Sprawa knesetu jest zupełnie odrębną od problemu orgonu więc nie widzę powodu by to mieszać.

       Rating: 0 (from 2 votes)
       • nie 2 tys. lat ale ponad 10 tys. lat, to taka małą uwaga. teraz możesz być jeszcze bardziej dumny z tego żeś Słowianin, niż jesteś teraz !!! ;-)

        Rating: +1 (from 1 vote)
    • Pozytywny efekt daje też promieniowanie jonizujące i elektromagnetyczne. Po wybuchu Czarnobyla wyrosła wokół istna dżungla. Dawniej kiedy polska nauka miała większe nakłady na badania potwierdzono przyspieszenie wzrostu po naświetlaniu rentgenem. Całkiem niedawno okazało się ze podobnie na rośliny działa pole elektromagnetyczne o częstotliwościach komórek i nie tylko. W kręgach interesujących się magnesami wiadomo iż roślinie i człowiekowi służą przeciwstawne bieguny. Roślina rośnie wyraźnie lepiej przy południowym biegunie sztabki magnesu, ludzie zdrowieją przy północnym.
     Obawiam się że orgon jeśli działa na rośliny korzystnie podkopuje zdrowie ludzi.
     A jakiego gwałtu musi doświadczać duch człowieka wobec skutków programowania mentalnego kryształów ???
     Z rozmowy osobistej z ojcem profesorem Posackim znam parę przemilczanych szczegółów o Wilhelmie Reichu związanych z obsesją na tle seksualnym. Przypadek???!

     Rating: +1 (from 5 votes)
     • Porozmawiaj zatem o orędziach MBM z Ojcem Posadzkim.

      Orgonity to koncepcja Don Crofta ,w sumie oparta o polskie badania w tym kierunku,z początków XX wieku,które inspirowały też Reicha.Trzeba doczytywać ,źródła.

      Rating: -1 (from 9 votes)
     • Zastanówmy się.
      Dla czego to te same osoby ,atakują orgon,a więc broń przeciw chemtreliom,gwarancję lepszych plonów itd,jednocześnie atakując Kościół Katolicki,???
      Kim są ludzie ,którzy nie chcą zdrowego powietrza,zdrowej żywności ,i zdrowego Ducha w Narodzie Polskim.
      Co kto nimi kieruje??
      Nicki i współpracę ,łatwo wychwycić.
      Czy te osoby chcą dobra Polski, czy czegoś innego ???
      Orędzia MBM,to atak na polski Kościół,,może to tłumaczy wiele?

      Rating: -3 (from 9 votes)
      • Do: „Orędzia MBM,to atak na polski Kościół,,”

       Co to jest MBM i jakie ma orędzia? Dlaczego to atakuje akurat polski Kościół?

       Do:”oparta o polskie badania w tym kierunku,z początków XX wieku,które inspirowały też Reicha.Trzeba doczytywać źródła.”

       A jakie polskie badania i jakie źródła? Jak się takie coś pisze to podaje się nazwisko badacza i linki do źródeł albo inne namiary…

       Rating: +5 (from 7 votes)
       • hjk@info
        nie udawaj Greka.
        choć to bruneci.
        http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2012/06/06/ostrzezenie/
        tam możesz podyskutować.
        Ze mną nie.
        Nie te numery Bruner.

        Rating: -1 (from 9 votes)
        • nie chce mi sie – liczyłem, ze ty przeczytales i dasz tu argumenty.

         dobrze ze sam sie przyznajesz do niemoznosci dyskusji

         zrodła o orgonitach – „zapomniales”?

         Rating: +4 (from 6 votes)
         • Jesteś nudny.
          Tyle razy ci podawałem a ty swoje.
          https://samotnywilk2011.wordpress.com/

          Rating: -3 (from 7 votes)
         • adres jakiegos blogu nie jest źródłem – bo tam sa 1000ce artykułów – dawaj konkrety

          Rating: +6 (from 6 votes)
         • A, z resztą ,masz bryka.
          Doświadczenia wyniesione z bloga zenobiusza,przekonały mnie,że kwestia zastosowania energii orgonu,jest nieobojętna wielu środowiskom.Ekstremiści ekologiczni,ubolewali nad losem fauny i flory Pacyfiku,po katastrofie ww Fukushima,torpedując próby niewpuszczenia radioaktywnych chmur nad kontynent amerykański.Nasza podobna akcja,prawdopodobnie zakończyła się sukcesem,zważywszy że Bałtyk zaczął wyrzucać martwe ryby,o których do dziś cicho,tak w mediach jak i w internecie.Zaczął się jednak,atak z wielu stron,polegający na ośmieszaniu,zniesławianiu rozmaitymi pomówieniami,a nie brakło i pogróżek.Doczekałem się maili kategorycznie domagających się zaprzestania popularyzacji orgonu,ze stony sekt,nawet z dalekiej Nowej Zelandii, a i USA.Przekonało mnie to,że temat orgonu jest ważny,i ten kierunek poszukiwań jest właściwy.Energia orgonu wpływa m.in. na strukturę wody,z której przecież składają się wszystkie żywe organizmy.Zwiększenie nasycenia nią środowiska w którym funkcjonujemy,da poprawę zdrowotności,a także wzrost plonów i wyników w hodowli.Wobec spodziewanego kryzysu cywilizacyjnego,jakież to ważne.

          Z doniesień aktywistów ruchu orgonu wynika,że energia ta,eliminuje radiacje,usuwa smog elektromagnetyczny,przeciwdziała także,czemuś co możemy nazwać “atakami psychotronicznymi.”

          Nie jest moim zamiarem,dyskutować ze stadami trolli,jak miało to miejsce na blogu zenobiusza.

          Ten blog,niechaj służy wymianie pomysłów i doświadczeń w praktycznym stosowaniu orgonitów i busterów.Pora zacząć eliminować smog elektromagnetyczny,rozsiewany przez niezliczone anteny telefoni komórkowej i nie tylko.Pora unieszkodliwić chemtraile,by ich rozsiewanie stało się, dla autorów tej akcji bezsensowne.Na niektórych terenach działają już od dłuższego czasu bustery,a i orgonity w allegro zaczęły znikać.Cieszy mnie to niezmiernie.Czas by jak najwięcej osób podjęło wytwarzanie ,niedrogich przecież w sumie orgonitów i busterów.Ich redystrybucja możliwa jest dzięki allegro ,świstakowi,i innym tego typu portalom.Niejeden bezrobotny,mógłby o tym pomyśleć.

          Zdumiewa mnie ilość aktywnych w internecie osób,które wręcz z furią zabrały się, do ośmieszania idei orgonu,a i bloga który o niej pisał.Nie sądzę, by były to osoby prywatne,dające upust,swoim frustracjom.Ktoś wyraźnie boi się energii orgonu,i zleca takie akcje.

          Nie ma sensu mnożyć sensacyjnych informacji,o depopulacji i NWO.Pora zacząć z tym walczyć czynnie.

          Wszelkie formy rozsiewania generatorów orgonu w terenie ,nie są nielegalne.Nie czekajmy ,aż tak będzie.Bierzmy się do roboty,a w sumie do walki,bo to jest walka,ale na razie bezpieczna ,a jakże w przyszłości efektywna.

          Potrzebna jest płaszczyzna wymiany doświadczeń,wolna od ataków trollowni.

          Dla tego wprowadziłem logowanie.Nie jest to duże utrudnienie,a powstrzyma wysyp rozmaitych “anonimów”

          Jeśli zajdzie taka potrzeba i blogowicze zgłoszą taki wniosek,blog będzie mógł przyjąć formę prywatnego,tak,że dyskusje na nim toczone ,nie będą powszechnie dostępne.
          https://samotnywilk2011.wordpress.com/wp-admin/

          Rating: -5 (from 9 votes)
         • Do”.Nasza podobna akcja,prawdopodobnie zakończyła się sukcesem,zważywszy że Bałtyk zaczął wyrzucać martwe ryby,o których do dziś cicho,tak w mediach jak i w internecie”

          A badał ktoś te ryby w ogóle, dlaczego zdechły? bo to ze bałtyk wyrzucił zdechłe ryby to zaden dowód, to najwyżej tylko sugestia, ze „to mogło być to”
          Badania ryb by cos mogły wiecej powiedziec.

          dalej nie ma źródeł tylko jakieś nieokreślone wynurzenia.

          Widzisz, nikt tu nie „zwalcza” orgonu, tylko co najwyżej @polskość kwestionuje jego „moc”, bo dawanie falszywej nadziei też jest podłościa w okreslonych warunkach.

          Rating: 0 (from 0 votes)
         • Do”.Nasza podobna akcja,prawdopodobnie zakończyła się sukcesem,zważywszy że Bałtyk zaczął wyrzucać martwe ryby,o których do dziś cicho,tak w mediach jak i w internecie”

          A badał ktoś te ryby w ogóle, dlaczego zdechły? bo to ze bałtyk wyrzucił zdechłe ryby to zaden dowód, to najwyżej tylko sugestia, ze „to mogło być to”
          Badania ryb by cos mogły wiecej powiedziec.

          dalej nie ma źródeł tylko jakieś nieokreślone wynurzenia.

          Widzisz, nikt tu nie „zwalcza” orgonu, tylko co najwyżej @polskość kwestionuje jego „moc”, bo dawanie falszywej nadziei też jest podłościa w okreslonych warunkach.

          Rating: 0 (from 0 votes)
         • hjk@info,
          zdecuduj się może ma jeden nick,
          chyba że masz poza „czyścicielstwem
          ,dodatkową rolę
          robienia za głos opinii publicznej.
          czy też robienie tłoku.???

Reklamy

Komentarze 2 to “Kto nie lubi orgonitów CDN…”

 1. zrozpaczona said

  Ludzie, pomóżcie ratować Bieszczady!! Od kiedy jestem w Ustrzykach D. dzień w dzień są tutaj wykonywane opryski. JA cierpię na chroniczne zapalenie zatok od kiedy tu mieszkam.. Czy ktoś jest z tych okolic? Może ktoś mi pomoże? nigdy nie budowałam czegoś takiego

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: