Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Orgon obok Katolicyzmu zaliczany do zabobonów,kto tak się ich boi ???

Posted by zenobiusz w dniu 24 lipca 2012


10 stycznia 2011

 1. Nałogi – Robota polityków
 2. Alkoholizm, palenie tytoniu, narkotyki
 3. Zabobony
 4. Różdżkarstwo
 5. UFO
 6. Niewyjaśnione Zjawiska
 7. Orgonit, Chembustery
 8. Modlitwy o pogodę
 9. Sekty i religie
 10. Gry komputerowe
 11. Przyczyny naiwności/łatwowierności Polaków


1. Nałogi – Robota polityków

Nałogami nazywa się uparte spożywanie substancji szkodliwych pomimo otrzymanej informacji o szkodliwości tej substancji. Sposoby na uzależnianie innych:

 1. Przypominanie o takich substancjach (nawet pijąc przed innymi)
 2. Nakazywanie odrzucenia nałogu
 3. Zabawa w ściganie uczniów przez nauczyciela w szkole
 4. Konkursy kto więcej wypije robione przez lokalnych sprzedawców
 5. Częstowanie darmowym alkoholem lub papierosami

 2 – powoduje że taka osoba odpowiada że to nie szkodzi popisuje się ze swej odwagi i się pogłębia/ ufanatycznia w swym błędzie. Ten sposób pogłębiania drugiej osoby w błędzie był znany od wieków. Jest to jeden z kroków indoktrynacji.
3 – 
Wprowadzanie nałogu palenia:
Nauczyciel zaglądając okresowo do WC czy tam nie palą dostarcza uczniom dodatkowych emocji. 
Uczeń popisuje się przed innymi uczniami jak mu się udało wykiwać nauczyciela. Czyli tak nauczyciel wpycha uczniów w nałóg palenia.
Wyprowadzanie z nałogu palenia:
Nauczyciel robi zdjęcia palących uczniów i robi listę uczniów na drodze degeneracji z datami i zdjęciami nie zabierając im papierosów. W miejscach gdzie palą są malowane płuca palacza z polonem, smołą, dziurami, rakiem. Widać że ja mogę to zrobić w 2 strony. W sposób opisany powyżej by ilość palaczy spadła.

Nałogi funkcjonują w społeczeństwach bo istnieje kasta która na tym zarabia która lobbuje na rzecz nałogów. Jest to więc żerowanie na zdrowiu Polaków z korzyścią dla polityków. Bimber i narkotyki proponowane Polakom przez Palikota można porównać do medycyny Mengela, to eutanazja Polaków.
Najłatwiej zlikwidować alkoholizm czy nałóg palenia tytoniu wykluczając leczenie wątroby i płuc z listy chorób objętych leczeniem z ZUS-u. Można to zrobić w 1 tydzień władzy.

2. Alkoholizm, palenie tytoniu, narkotyki
Długotrwałe spożywanie alkoholu powoduje zniszczenie wątroby i wiele innych chorób. Opowiadania o wpływie korzystnym alkoholu dla zdrowia to często jest sposób producentów aby zwiększyć sprzedaż.[*1]
Palenie papierosów powoduje osadzanie się substancji w płucach które tam zostają na zawsze, pogorszenie pracy płuc. W tytoniu jest nieco pierwiastka promieniotwórczego polonu który rozpadając się ma skutki rakotwórcze. Z biegiem czasu mogą wywołać nowotwór płuc.
Inne narkotyki to zwykle substancje mające podobną budowę jak te potrzebne organizmowi. Osadzają się w organizmie i mogą pozostać tam na zawsze niszcząc zdrowie. Lepiej nie próbować ani razu. Życie bez nich jest szczęśliwe.  

3. Zabobony
W: Radiestezja (Różdżki)
W: Horoskopy
W: Wróżby
W: Piramidologia
W: Orgon   Orgonite.info
W: Magnetyzm zwierzęcy

4. Różdżkarstwo
Jak przekonać różdżkarzy że ich szukanie to bajka? Najbardziej znanym sposobem pokazania tego światu jest eksperyment Monachijski, jednak sądzę że nie zrobiono tego jak należy.
Eksperyment różdżkarzy nie jest powtarzalny i to na tej zasadzie można pokazać że będzie nam wskazywał miejsca przypadkowe.
Obalenie mitu różdżkarstwa: [Wersja wstępna]

 • Wybierzmy teren na którym różdżkarze będą demonstrować jakieś szczególne miejsce przy pomocy ich urządzenia różdżki czy wahadełka. Teren mogą wybrać nawet różdżkarze, dajmy im maksimum szans.
 • Najlepiej aby ten teren był płaski tak aby nie mogli rozpoznać miejsca w którym są. Teren powinien też być oczyszczony z trawy tak aby mogli spokojnie chodzić. Jeżeli część terenu jest nieco podmokła to można robić eksperyment po deszczu lub zawęzić pole obserwacji do spacerów po wyznaczonych trasach np po deskach.
 • Różdżkarzom zakładamy kamerę lub inny miernik który będzie notował co się dzieje z różdżką czyli pozycję różdżki. Na różdżkarzu montujemy też urządzenie które odczytuje pozycję np za pomocą GPS. Te 2 informacje będą automatycznie rejestrowane.
 • Różdżkarzom zakładamy przepaskę na oczy, ewentualnie słuchawki jeżeli słychać np strumień.
 • Stawiamy różdżkarzy (każdego z osobna) w dowolnym miejscu terenu i polecamy im spacerować. Czasem gdy wykracza poza teren to asystent poleca zawrócić lub go przewozi w inne miejsce terenu.
 • Eksperyment powtarzamy z wieloma różdżkarzami wielokrotnie.
 • Przekazujemy wyniki do analizy statystycznej. Analiza ma ujawnić czy miejsca gdzie różdżka wskazywała są przypadkowe czy też było jakieś miejsce gdzie wskazań było więcej lub mniej.

Należy sądzić że teren będzie równo pokryty miejscami wskazań, a różdżkarze gdy im założyć opaskę na oczy stracą humor i chęć do eksperymentu.
Kilka tysięcy lat różdżkarstwa a obalenie mitu do kilka zdań!. Ja nie mam czasu na prowadzenie tego typu eksperymentu ale różdżkarzom proponuję go przeprowadzenie. Niestety posły na Polskę zdecydowali umieścić różdżkarza jako zawód.

5. UFO
Po
szukiwaniem przybyszów z kosmosu zajmuje się mnóstwo osób. Nie ma jednak żadnych przedmiotów o których byśmy sądzili że pochodzą z kosmosu i zostały wytworzone przez istotę żywą. Są to więc poszukiwania na podstawie silnych emocji odbiorców.

5. Niewyjaśnione Zjawiska[*2]
W społeczeństwie krąży wiele opowiadań o dziwnych zjawiskach. Często jest to o straszeniu w domach, duchach zmarłych. Są to plotki podrzucane bardzo często przez funkcjonariuszy religii aby ludzie sądzili że trzeba coś więcej niż fizyka. Są to stare metody straszenia aby pokazać że są potrzebni bo nas obronią. Za straszenie tak zwłaszcza dzieci powinna być kara do więzienia włącznie.

6. Orgonit, Chembustery
Problemem Orgonitu
 zajmuje się wiele witryn w necie. Nic nie wskazuje aby takie urządzenia miały jakieś działanie. Jest to tylko sposób w jaki ludzie dają się nabrać na wyciągnięcie pieniędzy. Nie warto tam wejść ani raz. Witryny o tym piszące należy traktować jako spiskowe, autor łatwowierny, lub próba wyłudzenia pieniędzy.G://Szukaj
Naprowadzenie Polaków na zabawę w bajkę orgonitu to celowa działalność by zająć czymś Polaków by na chwilę zapomnieli o nędzy. Takie blogi mogą doprowadzić ludzi do niepotrzebnej straty czasu i pieniędzy. Szkodliwość takich blogów jest wysoka i ewidentna. Blogi takie ośmieszają Polskę na skalę międzynarodową sugerując że są naiwniacy którzy w te baje wierzą. Z drugiej strony to źle świadczy o Polsce która nie wypracowała metod by sekciarzy i ogłupiających blokować by nie szkodzili społeczeństwu w dialogu.
Jeżeli coś pokazują to powinni podać jakiś mierzalny dowód że to działa a nie my udowadniać że to nie działa. Postaram się w kilku zdaniach wytłumaczyć że to nie działa.
Dowód społeczny:
 Gdyby to działało to państwa w tym USA które mają problem z deszczami dawno by to zastosowały by ochronić swoje tereny czy miasta. Nie widzimy jednak by któreś miasto było bronione przed deszczami czy zachmurzeniami.
Dowód naukowy:
Skrót: Ustawiamy w danym terenie wiele takich urządzeń np na siatce o boku 1 km. W wielu miejscach tej siatki nie umieszczamy tego urządzenia. Mierzymy ilość czasu gdy było w tych punktach zachmurzenie i ilość opadów. Dane poddajemy analizie statystycznej. Stwierdzamy że dane zebrane w punktach z tymi urządzeniami nie odbiegają od danych w tych punktach bez tych urządzeń. Wszyscy naukowcy zgodzą się co do metodologii.

7. Sekty i religie
Religie nas doją finansowo dla swoich funkcjonariuszy. Dodatkowo żądaniami pieniędzy wprowadzają wojnę między Polakami. Myśleć można co się chce, ale próba zorganizowania ludzi by zabrać pieniądze innym to przestępstwo i powinno być karane jak wszystkie inne próby napadów, wyłudzeń.
Sekty znalazły w Polsce wygodne miejsce. Z jednej strony jest za tym naiwność ludzka wyuczona w kościele czy szkołach. Z drugiej strony jest prawo które zezwala na działalność takich oszustów. Często pomocnikami sekt są funkcjonariusze publiczni z policji, sędziowie, prokuratorzy.


8. Modlitwy o pogodę
Wszystkie religie widząc bezradność człowieka wobec przyrody starały się udawać że są w stanie wpływać na zjawiska przyrodnicze co by sugerowało ich nadzwyczajne możliwości. Wszystkie ichceremonie są bezskuteczne, natomiast naiwnych nie brakuje. Tak długo będą oszuści jak długo będą naiwni i prawo które zezwala na takie oszustwa.

9. Gry komputerowe
Zabawa dobra chociaż nie rozwija. Też należy je traktować jako narkotyk.

10. 
Przyczyny naiwności/łatwowierności Polaków
W innych państwach ostrożności i braku bezgranicznego zaufania do innych dzieci uczą się w rodzinie. W Polsce kościół katolicki propaguje wychowanie dziecka w naiwności. Dziecko ostrożne na oszustwa dorosłych nie uwierzyło by nigdy w Boga Rzymskiego (ani innego).  Wystarczy przy wejściu do szkół napis ‚Uwaga dzieci bo będą polować na waszą naiwność’  a społeczeństwo nie dało by się nabierać na te prymitywne sztuczki. To ta naiwność wpajana od dzieciństwa przez religie powoduje że Polacy dają się nabierać na tak prymitywne sztuczki.

W:Uzależnienia
W:Nałóg
W: Zjawiska paranormalne

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: