Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Newborn sylf zamordowany przez Invisible Ray Death????

Posted by zenobiusz w dniu 23 lutego 2012


 

Od zarzutów o schizofrenię,po brak dowodów naukowych.Tak próbuje się urwać i ośmieszyć dyskusję.Jednak,czy można zabić anioła ? Moim zdaniem ,nie.Można go osłabić,i zmusić do zmiany wymiaru.(zen)

Podoba mi SIĘFajneNIE podoba mi SIĘ Dodaj do ulubionych Lub playlistyPodziel się na Udostępnij Zgłoś naruszenie zasad

Przesłane przez  dnia 24 GRU 2007

Ta istota noworodka chmura (sylf) wynosiła około przez około minutę zanim został zastrzelony przez czaszki z niewidzialnym promieniem śmierci.Myślę, że rozpoczął filmowanie jej prawa, kiedy został trafiony, bo patrzyła prosto na mnie z przerażeniem, dopóki nie został ścięty. Można zobaczyć linię promienia śmierci powoli pojawiają się, a następnie wygenerować dym przypominać chemtrail / Contrail smuga, ale Mogę was zapewnić, nie samolot przeszedł przez to podczas filmowania. Kolejnym dowodem jest to, jak martwe łuski jest tylko nanoszone na szlaku i wisi nadal w środku nieba. moje przeprosiny za brudnej soczewki.

Kategoria:

Nauka i technika

Tagi:

Licencja:

Standardowa licencja YouTube

Pokaz mniej

Komentarze przesyłającego ( DisguiseOfTexas )

 • Chmury … niesamowite.

  ChainsawGutsFuck 2 Lata Temu

 • JESTEŚ awesome!

  DisguiseOfTexas 1 rok Temu

 • Hej DoT … Pamiętam, kiedy pierwotnie umieścić ten materiał się …. że spośród wszystkich nagrań sylf I początkowo widział, żeby mnie świadomość, do większej rzeczywistości ich exishtenc od tamtego czasu … to był jeden, który mnie szarpał się łzy za każdym razem oglądałem go …… ale … teraz wydaje się, że zmieniłeś ścieżkę dźwiękową od oryginalnego Radiohead zrobiłeś użycia. proszę … wróć do jelita bolesnym zwiększonej egzemplarzu dla tego dramatycznego sagi rozwijać pod innych.

  spinldn 2 Lata Temu

 • Mój przyjaciel, jesteś głosząc do chóru. YOUTUBE wziął muzykę off z powodu roszczeń autorskich z niektórych DIS-informatorem douche.Przepraszam.

  DisguiseOfTexas 2 Lata Temu

 • Widziałem jedną z tych dzieci spożywanych przez co wydawało się longnecked smok w ostatni weekend, przysięgam, że to damnedest rzeczą, jaką kiedykolwiek widziałem! Dziecko zmierzał w kierunku wschodnim, jak „Dragon” przekazał go okazało to szyja 180 stopni, otworzył usta i jadł Baby przed przejściem na to jest sposób na zachód!Wiem, że to brzmi głupio, ale to co się stało! Poza tym jak można zaciemnić się dzieje na wschód, a druga idzie na zachód, to nie ma sensu w ogóle, jeśli są to tylko chmury!

  kryckeestrooff 2 Lata Temu

 • Nie brzmi to głupio mi.

  DisguiseOfTexas 2 Lata Temu 2 

Najlepsze komentarze

 • Nie, nie, masz rację. Jest dużo bardziej prawdopodobne, że chmury są jak ciche anioły, które patrzą na ciebie, że od czasu do czasu dostać strzał w głowę przez niewidzialny promień śmierci, wystrzelił prawdopodobnie przez szatana czy jakiejś grupy gabinet cieni. To o wiele bardziej prawdopodobne niż ich jako para wodna skrapla się, że, czasami do punktu upadku jako opadów. Niedorzeczne!

  Poważnie, spójrz w górę Razor Ockhama. Następnie spójrz na schizofrenię w Twojej rodzinie, bo widząc twarze obiektów jest znak.

  redmenacenow 2 Lata Temu 6 

 • czasami chciałabym jeszcze nasadki …. wada ze znalezieniem te istoty w chmurach jest to, że jesteś zamknięty w perspektywie od podstaw … jeśli były w powietrzu na poziomie chmur lub powyżej kąta promieni słonecznych i cień pokaże tworzyć różne wyglądy …. Jestem za magii choć i I like your vids ….

  horacewayne 3 lata Temu 4 

zobacz WSZYSTKIE

WSZYSTKIE komentarze (68)

Zaloguj Lub Zarejestruj SIĘ juz Teraz, ABY opublikować Komentarz!
 • To jest przerażające, co ludzie myślą, aby zobaczyć w takich nieszkodliwych rzeczy, jak chmury ………… Brak dowodów, brak dowodu wszelkiego rodzaju, nie nic, ale htey uwierzyć w rzeczy, nazywanych Sylphs „……….. mój Boże ………

  NewStarConstellation 1 miesiac Temu

 • @ Redmenacenow WTF ty mówisz? …. oh czekać .. Myślę, że masz na myśli brzytwy Ockhama … być może należy szukać w historii pseudo-intelektualnych ościeniowi w rodzinie, bo są oznaki, że jest jednym …

  bosshallucy 5 Mies r. Temu

 • @ Redmenacenow

  Dlaczego nie może to być jedno i drugie?

  gab1159 9 Mies r. Temu

 • Czarny Fenomen Linia służy do kierowania chemtrai samoloty co do gdzie pójść. Wyglądało to Native American Indian powiedział mi, jak Sylphs podobne 1 podejmowane są w n przez inne Sylphs tak nikt w rzeczywistości wyjęty / zabity. Widzę dużo walki dzieje się między tymi 2 mocarstw. Modlę się za nich. Dziękuję bardzo za udostępnianie wideo w / nas to było bardzo interesujące i oczywiście było trochę smutne

  HigherWaysWoman 10 Mies r. Temu

 • @ Kryckeestrooff brzmi dość prosto na mnie ~ Istnieje znaczna ilość ppl, którzy wiedzą Sylphs istnieją i że są one atakowane ~ Kilka lat temu czytałem doku o nas wojsko chce 2 dokonać ataku na obcej ziemi z powrotem w WW2 ~ Nie przypominam sobie ten kraj w tym momencie ~ W Sylphs rozpętał whopper burzy, udaremnionego w wojskowych planach ~ wojskowy przysiągł wuld to dostać nawet 4 to i złożył wniosek o wojnę przeciw SYLPHS! Sylphs dont umierają, rozłożone & R wchłaniana przez innych Podręcznika

  HigherWaysWoman 10 Mies r. Temu

 • ray śmierć na pewno musi być HAARP. ale jak można powiedzieć, która chmura jest sylf i jak można powiedzieć, że patrzy na ciebie?

  sykoholick 1 rok Temu

 • tak Ariel … uhh mam na myśli mujiel wiemy jednej rzeczy, twój dobry działa lol.

  CODERemington308 2 Lata Temu

  1  2  3  4  5  6  7  następna »

Reklamy

Komentarze 3 to “Newborn sylf zamordowany przez Invisible Ray Death????”

 1. ARMOR_CAGE said

  yyyyyy ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;głupawy tekst usunięto,autor ,ban.;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; to co ?

  • zenobiusz said

   To nie jest blog,dla frustratów,,czyli tajemniczych blondynów w czarnym bucie,o północy.
   Jak będziesz miał coś rozsądnego do napisania,to pisz,ale nie zaczynaj zdania od
   yyyyyyyyyyy

 2. ARMOR_CAGE said

  czyli to nie wolne medium ? 0 odporności na jakąkolwiek krytykę, a na pewno na krytykę kościoła. Trudno może się przebudzisz, ale mam nadzieję, że nie z ręką w nocniku czcząc papieża antychrysta.
  Pozdrawiam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: