Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Chemtrails,jedna z prób wyjaśniania.Projekt Cloverleaf

Posted by zenobiusz w dniu 16 stycznia 2012


 

http://sincedutch.wordpress.com/2012/01/15/1142012-project-cloverleaf-chemtrails-and-their-purpose/

http://beforeitsnews.com/story/1627/775/Project_Cloverleaf_-_Chemtrails_And_Their_Purpose.html

Projekt Cloverleaf – Science Za nim

Polega ona na połączeniu chemtrails na stworzenie atmosfery, która będzie wspierać fal elektromagnetycznych, naziemne, elektromagnetyczne oscylatory pole o nazwie gyrotrony i jonosfery grzejników.

Cząstki się bronie bezpośredniej energii, lepiej. Ma do czynienia z „stanu równowagi” i gęstości cząstek do rozmnażania plazmy wiązki. Oni sprayu proszki baru i niech to zdjęcie-jonizują z ultrafioletowym światłem słońca. Wtedy oni aluminium osoczu generowane przez „przeskok” kationów metali, które są w sprayu albo z elektromagnetyzmu z HAARP, system gyrotron na ziemi [Wave sieci naziemne awaryjne], lub w przestrzeni kosmicznej laserów. Baru sprawia, że aluminium w osoczu więcej cząstek gęsta. Oznacza to, że mogą one wnieść w osoczu gęstsze niż zwykle może już od jonizującego w atmosferze lub w powietrzu.
Więcej gęstości [więcej cząstek] oznacza, że te cząstki, które zderzają się ze sobą staną się bardziej opłata, ponieważ istnieje więcej z nich przedstawia zderzają się . Co oni w końcu próbuje zrobić tam – jest stworzenie opłata-cząstek, broń plazmy wiązki.

Chemtrails to medium – GWEN radary impulsowe, różne HAARPs i przestrzeni kosmicznej lasery są metody, lub po prostu: Chemtrails to medium – w reżyserii energii jest metoda. Spray i Zap.

System ten wydaje się być Rosja, Kanada, Stany Zjednoczone, jak i całej Europie. Egzotyczne bronie mogą być mobilne, stacjonarne, lądowych, lotniczych lub satelitarnych. Jest to ofensywne i defensywne system przed atakami EM i rakiet.

Używa jonosferyczne powłok cząstek jako mechanizmy obronne [jak bug-zapper shell] * przed rakietami i EM ataków. To oznacza, że ​​sprayu, a następnie pompa spray z elektromagnetyzmu. Kiedy te muszle są tworzone przy użyciu oscylacyjnego, elektromagnetyczne, stacje gyrotron, że „wyklucza” i wypiera tle pola magnetycznego. Łuski te mogą być na siebie jedna nad drugą w sposób baldachim dla dodatkowej ochrony przed pociskami.

Spraye chemtrail mają różne elementy w nich, jak węgla, który może być używany na absorpcję mikrofalową. Niektóre z tych spraye mają płatków metalu w nich które sprawiają, że antena jednostki niewidzialne dla radarów. Spraye spoofer. Spraye typu mogą być wykorzystywane do tworzenia kolorowych, namagnesowane plazmy myśliwce płaszcz. Istnieje satelitarnej broni zaangażowane. Aktywiści używają metrów i są coraz odczyty mikrofale, promieniowanie rentgenowskie, i innego rodzaju emisji, które nie są pewni, może niskiej intensywności lasera.

Są one również fotografować generacji plazmy ze względu na ogrzewanie chemtrails przez elektromagnetycznych. Techniczne nazwy dla poziomych i pionowych kolumnach osoczu kolumny Obiektywy i poziome anten osoczu dryfu. Różnej wielkości gazu kule plazmowe są związane z tą technologią. Kule te mogą być używane jako nadajniki i odbiorniki, ponieważ mają one wielkie, materiałów ogniotrwałych i właściwości optyczne.

Oni również są zdolne do przenoszenia cyfrowej lub analogowej dźwięk. Baru, w rzeczywistości jest bardzo załamania – więcej załamania niż szkło. Co to oznacza? Nasz kraj ma swoją historię eksperymentów na swoich obywateli. Mówimy o satelitarną opłata cząstka broni częstotliwości atakuje osoby 24 godziny na dobę. Broni psychotroniczne są uznawane za broń masowego rażenia przez ONZ

HAARPs mogą tworzyć trzęsienia ziemi, a także może x-ray ziemi znaleźć podziemnych baz wojskowych, złoto, czy ropy. Te grzejniki jonosfery może również działać jako over-the-horizon lub under-the-ocean systemu łączności. Ten system może kontrolować pogodę i tworzyć żywiołowe.

Razem z aurora przez dziurkę od klucza-your-dach satelitarnego systemu nadzoru Echelon elektroniczny komputer / telefon wymiata, plazmowe zamaskowany DOD śmigłowce Drug War i stealths, implanty i kamery na ulicy, stanowi jeden, globalnych i dużych sieci kontroli przestrzeni . Broń wiązać belki. Dwie belki pokrywały się będą w kilku cząstek wiązki jonów, które odbijają się na zdalnym cel i wysłać holograficzny obraz do satelitarnych dla zdalnych operacji szpiegostwo.

Po przejściu dwóch silnych wiązek, można podobno * tworzenie energii skalarne.

Energie te mogą być używane jako niewykrywalne broni nuklearnej eksplozji rozmiar lub obrony. Te przekreślony energii mogą być wykorzystane do spowodowania osoby fizyczne instalacji elektrycznej na niepowodzenie lub z mniejszą częstotliwością, administrowania rodzaj zdalnego elektrowstrząsy. Wizualizacja dotykając pozytywnych i negatywnych kabel elektryczny do siebie na czubku głowy. Energii skalarne mogą być wykorzystane w ręcznych karabinów wojskowe i czołgi. Mogą dud-out elektroniki lub spowodować duże, elektryczne zaciemnienia. Energii Scalar są praktycznie niemożliwe do tarczą przeciw. Musisz prowadzić, ceramika i głęboki podziemny na nie mieć wpływ tej broni. Albo trzeba być i nad polem bitwy.

Reklamy

Komentarze 2 to “Chemtrails,jedna z prób wyjaśniania.Projekt Cloverleaf”

  1. Taurus said

    Mógłbyś Zenobiuszu rzucić linka do oryginalnego angielskiego tekstu, gdyż to co czytam jest tłumaczeniem „z automatu”, jakimś trochę kulawym, ale zawsze 🙂
    Rzecz bardzo ciekawa, ale i napawa grozą…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: