Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Myślę, że budowa od razu chembustera to skok na głęboką wodę, na który mało kto się zdecyduje bo koszty, bo nie wiadomo jak działa.

Posted by zenobiusz w dniu 21 września 2011


przez thozo » 23 cze 2010, 12:13

http://davidicke.pl/forum/chembuster-i-orgonit-t2245-180.html?sid=1a4297990422791cf29b245768ba6868

Przeczytałem cały ten wątek, bo też interesują mnie urządzenia orgonitowe. Myślę, że budowa od razu chembustera to skok na głęboką wodę, na który mało kto się zdecyduje bo koszty, bo nie wiadomo jak działa.Myślę, że sensowniej jest na początek zbudować jakiegoś TowerBustera albo HHg (budowa jest banalna), które też mają możliwość wpływania na lokalne środowisko atmosferyczne, a przy tym koszty jednostkowe można zamknąć w 10zł, może na rozkręcenie nieco więcej, ale na pewno w granicach 50 zł. Taka budowa próbna daje nam doświadczenie, wiemy gdzie co i za ile. No i urządzenie, które poprawia energię we własnym domu. Nie każdy od razu musi zostawać „gifterem”, to szlachetny cel, ale od czegoś trzeba zacząć. Wtedy budowa ChemBustera wg instrukcji to już nie czarna magia, a dość prosta konstrukcja, jeśli ma się odrobinę smykałki i narzędzia. No i kasę na materiały. :D

Myślę też, że warto zrozumieć podstawy, jak działa orgonit z kryształem. Zrozumienie zasady działania jest ważne, bo wtedy wiemy co robimy.

Na innym forum założyłem wątek porządkujący dostępne informacje i zachęcający do własnych badań, gorąco polecam, wyjaśnia on wiele podstawowych spraw:

[url]http://forumzn.katalogi.pl/Orgonit_orgonite__kontynuacja_badań_Wilhelma_Reicha-t13064.html[/url]

Nie wiem co z tym linkiem, trzeba skopiować do przeglądarki, to mój drugi post, może czegoś jeszcze nie wiem o tym forum.

Obrazek z tego tematu, bardzo ciekawe efekty zamarzania wody w ChemBusterze:
Obrazek
http://grab.by/55oT

Każde z urządzeń orgonitowych MUSI składać się z trzech składników: żywica, wiórki metalu, kryształ górski. Lepiej nie kombinować, szczególnie na początku tyko skorzystać z gotowych instrukcji. Ze zrozumienia zasady działania wynika, że w CB uziemienie nie jest konieczne, bo wiadro orgonitu załatwia sprawę – transformuje DOR w OR.
Co do ChemBustera to myślę, że ten film jest najsensowniejszy:

Wiem, że on był już wklejany, ale na co chciałem zwrócić uwagę, a co nie zostało poruszone w tym wątku ani razu. W rurkach ChemBustera muszą być specjalne kryształy. Nie jakiekolwiek górskie, jak w innych urządzeniach orgonitowych, tyko „double terminated cristals” (3:08 w filmie,) to znaczy że mają mieć dwa czubki, jeden na górze drugi na dole. Jak na tym zdjęciu:
http://grab.by/55oT
To jest ważne dla sprawności urządzenia, bo taki kryształ ma specjalne właściwości: Przewodzi energię w dwie strony tak samo wydajnie. DOR ściągany przez rurki z atmosfery może swobodnie wpływać do pojemnika z orgonitem, tam się przekształcać w OR i wracać w niebo, powodując poprawę stanu energetycznego atmosfery.

http://forumzn.katalogi.pl/Orgonit_orgonite__kontynuacja_bada%C5%84_Wilhelma_Reicha-t13064-s8.html

Seawoman

Tak kryształ oczyszcza się w taki sposób i dobrze jest to zrobić przed zalaniem go żywicą/parafiną w orgonicie.

Natomiast już wykonany orgonit nie potrzebuje oczyszczania energetycznego. Układ wiórki metalu, żywica, kryształ, czyli podstawowa konstrukcja orgonitu nie wymaga takowego. Podstawowa zasada mówi, że metal plus żywica ściągają energię z otoczenia jak akumulator i nią promieniują, natomiast kryształ wewnątrz transformuje „złą” DOR w dobrą OR.
Cały układ jest dynamiczny, w ruchu, więc oczyszcza się sam, tak jak woda w strumyku oczyszcza się sama dzięki temu, że jest w ruchu. To dzieje się w orgonicie non stop.

Energetycznie czyści się sam, wręcz można go używać do oczyszczania innych przedmiotów, np. kładąc biżuterię, kryształy na nim bądź w jego pobliżu na powiedzmy dobę.

Czasem można go przetrzeć z kurzu, chyba że akurat tkwi zakopany koło jakiejś wieży komórkowej, to wtedy nie trzeba.

Pozdrawiam

Vetinari

Jak będziesz robił to rób dobrze, wg sprawdzonych instrukcji. Na forum davidicke.pl jest temat chembuster i orgonit, instrukcje wykonania. Widziałem na allegro dziwne „twory” za 70, a tak na prawdę konstrukcja jest prosta jak budowa cepa i każdy może zrobić to samemu.

Raczej promujemy wykonywanie własnoręczne, ale rozumiem też tych którym nie chce się bawić i kupują u Indi w podanym przez ciebie linku. Nie sądzę, by był to jakiś dochodowy interes, ale próbuj. 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: