Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Nie jesteśmy bezbronni.Blog z Wielunia ,o Chemtrails,pozdrowienia dla autora.

Posted by zenobiusz w dniu 28 lipca 2011


To pisze autor bloga na stronie głównej.

Na szczęście,broń istnieje.

Zachęcam wszystkich do lektury tego bloga,(zen)

WTOREK, 19 LIPCA 2011

Cenzura i retusz zdjęć satelitarnych.

łatanie dziur w niebie

Od dawna wiadomo, że satelitarne zdjęcia ziemi i innych obiektów w kosmosie, zanim zostaną opublikowane w internecie są poddawane retuszowi.  Zamykane są również witryny, które na bieżąco pokazywały zdjęcia ziemi. W ubiegłym roku zaprzestano umieszczania świeżych zdjęć ziemi na witrynie (www.flashearth.com). Dzisiaj już nie można obejrzeć świeżych zdjęć (poprzednio uaktualnianych, co tydzień) Wstawiony na tej stronie obraz, jest zdjęciem starej mapy satelitarnej google map. Pytanie, co się stało?

Dlaczego skąpią fotografii? Dlaczego ludzie na całym świecie nie mogą zobaczyć, co się dzieje nad ich głowami? Dlaczego wprowadzono blokadę informacji i zmuszono do milczenia światowej sławy naukowców astronomów i meteorologów. Ponieważ z kosmosu widać, jaki jest ogromny zasięg tych smug „kondensacyjnych”. Tuszuje się globalny  zaawansowany program rozprowadzania związków chemicznych w atmosferze. Konwencja ONZ zakazała tych technik i programów, więc robione jest to w ukryciu przed opinią publiczną.

Tutaj mozna obejrzeć zdjęcia satelitarne i zasięg pozostawionych smughttp://pokazywarka.pl/p45rzx/ oraz tu Galeria Wojtka Partyki

Manipulacja i zatajanie prawdy przez portale pogodowe – retusz zdjęć satelitanych

W poście poniżej umieszczone są screen-y z 17-07-2011r. Są to zdjęcia satelitarne z portalu sat24.com z godzin (03-15 -04-00 UTC) 05-15 – 06-00 i godz. 18:00, widać na nich niesamowitą ilość smug. Pierwsze z godzin rannych zachodnia Polska, drugie z godziny 18:00 Płn-Wsch. Polska.
Jak się dobrze przyjrzeć pierwszemu screenowi to można zauważyć, że na pozostałym terenie Polski jest taka leciutka mgiełka.
Proszę zwrócić na to uwagę: foto

godz 03:30
godz 18:00

Ktoś kto bawił się retuszem zdjęć, najprostszym programem graficznym, dobrze wie co ta mgiełka może oznaczać.
Tutaj jest zdjęcie po retuszu pozostałej części Polski (ja wykonałam to w dwie minutki-można zrobić to lepiej)

na zdjęciu wykonany przeze mnie retusz
zdjęcie z twojapogoda.pl

Dzisiaj w sieci natrafiłam na artykuł (zdjęcie z artykułu umieszczone wyżej)„Poranek ze smugami lotniczymi nad Polską” w (twojapogoda) z dnia 17-07-2011r z godziny 20:01.

W artykule napisano: „Dzisiaj o poranku na zachodzie Polski mogliśmy zaobserwować bardzo ciekawe zjawisko

Ciekawe zjawisko!!! – to smugi kondensacyjne są ciekawym zjawiskiem ?

Dalej cytat: „A mianowicie smugi kondensacyjne pozostawiane przez samoloty rejsowe nie zanikały, lecz utrzymywały się przez dłuższy czas, przysłaniając coraz to większy fragment nieba”

– dopiero teraz to zauważyli, przecież to się dzieje od dawna!!! Na takim g–nie sobie latają, albo to g–no rozpylają !!!

Dalej będzie jeszcze lepiej:

Zjawisko to bardzo dobrze ukazane jest na zdjęciu satelitarnym, które wykonane zostało o godzinie 5:30 rano. Chmury są dość grube i utrzymują się w powietrzu jedynie na Dolnym Śląsku, Ziemi Lubuskiej i w Wielkopolsce. Nad pozostałymi regionami kraju niebo jest zupełnie wolne od smug lotniczych.

Otóż dokładnie widać na zdjęciach, że nad pozostałymi regionami kraju, niebo jest bez smug, bo wykonano retusz!!!  Z ziemi smugi są widoczne (foto niżej), a na zdjęciu satelitarnym ich nie ma!

Co o tym sądzę?
Czy „UNY” myślą, że w Polsce żyją sami kretyni?
Tak się składa, że mieszkam akurat w „pozostałym regionie, nad którym niby niebo, było wolne od smug” i tu niżej jest zdjęcie z godzin rannych, które przeczy temu co widać na zdjęciu z sat24.com i które opisała (twojapogoda.pl). Obecnie na portalach pogodowych, retuszują większość zdjęć satelitarnych ziemi. Rozmazują coraz częściej smugi, by nie było widać, jak bardzo samoloty zanieczyszczają atmosferę.To już tak nisko upadli? Co oni sobie myślą ? Przecież widzimy te smugi z ziemi, i to nie jest fatamorgana.
( 17-07-11 r fotografuję niebo ze smugami i zerkam na sat24, porównuję czas zrobionego zdjęcia z czasem obrazu satelitarnego- smug nie widać, niebo czyściutkie, a powinny być, bo je widzę.)

17-07-2011 godzina 04:00
 godz 12:42

A tutaj zdjęcia wykonane dzisiaj o godznie 08:00 tj 19-07-2011r.
Układanie chmurek za pomocą fal?

08:03
08:04

Tutaj po siedmiu minutach zupełnie znikły:

08:12
08:14
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: