Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Chemtrail,tym nas częstują.

Posted by zenobiusz w dniu 15 lipca 2011


http://www.die-friedenskrieger.de/wettermanipulation.html#orgonaktivist
Chem i Biol. Składniki chemtrails

, dokładnego składu chemicznego i biologicznego z mgły chemtrails-art – podobnie jak reszta
tej procedury często nielegalnych działań na useren sprayu głowy w ogóle – sorgfältiggeheimgehalten. Skład przypuszczalnie zawsze zmienić w zależności od celów / zamiarów / badań.

Na podstawie poprzednich analizy chemiczne i mikroskopowe oraz publikacjach patentowych jest przynajmniej częściowo wiadomo, że co najmniej jedna seria mniej lub bardziej toksycznych składników w tych formacji chmur chemiczne są wliczone w cenę i sprowadzają się jako opad na ziemię: a) tlenek glinu w (w porównaniu ze standardowymi wartościami powietrza) siedmiokrotny wzrost stężenia … Cząstki są 10 mikronów małe b) sole baru (tytanianu baru np. BaTiO3) c) i innych toksycznych metali ciężkich,d) Malationu e) Dioksyny f) Äthylenedibromide (dibromoetanu) – EDB (C2H4Br2) została zakazana w 1984 roku przez EPA i jest rakotwórcza dodatek do paliwa i środków owadobójczych z zapach chloroformu i jak. Twierdzi jedynie, że jest podobny do srebra jodek, która była kiedyś powstawanie chmur i celów zmiany pogody. Kiedy EDB wchłania, powoduje osłabienie centralnego układu nerwowego i obrzęk płuc, który jest gromadzenie się płynu w płucach. Objawy obrzęku płuc obejmują duszność, świszczący oddech

i kaszel. Nie jest skrajnym podrażnienie błon śluzowych i układu oddechowego.
(patrz http://www.dglr.de/cgi-bin/air-forum.pl?read=886 : Stan faktyczny studiów o chemtrails I)


a) Pseudomonas aeruginosa w kilka próbek: atakuje układ oddechowy. Po zapaleniu, bakterie te przez płuca produkują gęstą wydzielinę sprawia, że trudności z oddychaniem i powoduje kaszel. Po aeruginosa zakażenia produkuje dużą ilość toksycznych białek, które powodują rozległe uszkodzenia tkanek i może osłabić układ odpornościowy. Może również spowodować zapalenie oskrzeli, zapalenie płuc, ucha i oka, infekcje, zapalenia opon mózgowych (gorączka mózgu), bóle mięśni i Mukowiscydozy się.Aeruginosa jest bardzo odporne na antybiotyki.


b) Pseudomonas fluorescens, bakterie odpowiedzialne za poważne zakażenia krwi. Thomas charakteryzuje ten organizmu bakterie, które są wymienione w ponad 160 patentów Pentagonu, biologicznych zastosowań wojennych i aerozolu dotyczą eksperymentów szczepienia. Pseudomonas fluorescens atakuje drogi oddechowe i jest związane z ciężką kaszel i ogólne osłabienie i jest bardzo odporna na większość antybiotyków. Nie ma innego szczepu Pseudomonas, że wybór najczęściej w glebie i na roślinach znaleziono.W roślinach, wytwarza antybiotyki, które chronią rośliny przed inwazją grzybów i bakterii. Analitycznie, najbardziej prawdopodobne jest zanieczyszczenie.

c)
Enterobacteriaceae (bakterii jelitowych) – Są to E. coli i salmonelli, które w przypadku sprawcy zatrucia pokarmowego. Niezwykle interesujące w przewodzie rodziny bakterii jest Klebsiella rodzaju, który jest odpowiedzialny za zakażenia płuc.

d)
Serratia jest marcescens, niebezpiecznych patogenów, zapalenie płuc może powodować: „W jednym z największych prób Serratia marcescens nad San Francisco spryskać Ten organizm jest szczególnie uderzające, ponieważ produkuje czerwony / różowy pigment, jeśli pozwoli mu wzrastać w sprawie niektórych gleb. , co sprawia, że bardzo łatwo go zidentyfikować. Po 5000 cząstek na minutę z rejonów nadmorskich byli rozpylany w głąb lądu. W tym czasie mężczyzna zmarł (w szpitalu), a dziesięć innych zostało zakażonych przez coś, co nazywa „tajemnicą dla lekarzy został opisany. Choć wojsko nigdy nie prowadził vielenachfolgende badań testów, wynik pokazał, że prawie każda osoba zaraziła się w organizmie badanej. Z perspektywy czasu, gdzie niektóre z tych informacji w tajemnicy został usunięty, wykazały, że w okresy po sprayu pięć do dziesięciu razy dłużej. W związku z Canadian Security Service Intelligence dostarcza więcej informacji na temat badań biologicznych w 1950 roku w San Francisco. Podsumowując, można powiedzieć, że wojsko Serratia marcescens na ludność San Francisco rozpylany w celu przetestowania skuteczności ataku terrorystycznego ataku biologicznego. To było po wybuchu zapalenie płuc, w której mężczyzna został zabity.
(patrz http://www.dglr.de/cgi-bin/air-forum.pl?read = 886 : Stan faktyczny badania na temat chemtrails I)

e) streptomycynę – streptomycyna jest używany do produkcji większości antybiotyków u ludzi i zwierząt medycynie i rolnictwie, a także pestycydów, herbicydów,

f) ograniczenie enzym, który jest używany w laboratoriach badawczych do cięcia DNA i umieścić razem – takie enzymu może być DNS są otwarte i pozwolić, aby pożądanych segmentów w brzmieniu przed oddaniem go z powrotem. (patrz http : / / www.dglr.de/cgi-bin/air-forum.pl?read=886 : Stan faktyczny badania na temat chemtrails I)

g) Inne bakterie i toksyczne powodować pleśń, choroby serca, zapalenie mózgu (zapalenie mózgu), zapalenie opon mózgowych (gorączka mózgu) i ostrych objawów górnych dróg oddechowych i żołądka / jelit dyskomfort. (patrz http://www.dglr.de/cgi-bin/ powietrze-forum.pl read = 886? : Stan faktyczny studiów o chemtrails I)

h) grzyba Streptomyces „znaleziono również w ten koktajl sprayu .. Grzyb ten jest normalnie dostępny tylko w laboratoriach badawczych, ponieważ głównie do produkcji antybiotyków, takich jak tetracykliny i streptomycyna jest używany. Non-laboratorium-form tego grzyba może być przyczyną poważnych infekcji u ludzi. (Patrz http://www.neue-erde.de/html/body_massenmord.html) i) specjalne pałeczki z genetyki laboratorium. Z tej substancji, możliwe jest przeniesienie naukowcy o określonej długości łańcucha DNA z jednego organizmu do drugiego, do tworzenia mutacji. (Patrz http://www.neue-erde.de/html/body_massenmord.html)

j) odkrył, Mycoplasma Incognitus Fermete (ten sam chorobotwórczych substancji, że dr Garth Nicholson w ponad 45% chorób wojny w Zatoce Perskiej i weteranów było. s. http://www.immed.org/ )

k) innych wysoce toksycznych substancji chemicznych i czynników fizycznych

z powrotem do menu


Oznaczania aluminium w chemtrail fallout dla laików


Że rozpyla się w około 6000 m npm składu chemicznego jak fallout, przynajmniej częściowo zejść ponownie na ziemię i do powietrza, można łatwo identyfikować się w zakresie aluminium eksperymenty:


a) Czy zbiera się do osłony działań po następnym deszczu, wody deszczowej i odparować je piec jako jeden z 30 ml do 4, jasno wynika, że bilans wodny najmniejszych metalu (aluminium), odbijają światło pod silne światło. (Zobacz więcej angielskim. Instrukcjawww.anomalies-unlimited.com/Chemtrails/Rainwater.html )

b) aluminium i Bariumteilchen (i innych ciężkich umywalka zanieczyszczeń metalami) w drobny pył z powrotem na ziemię i pozostawić na ubranie, włosy i skórę z cienką warstwą, najmniejszych cząsteczek aluminium w ciemności pod lampą UV (tzw. czarnego światła) – zwłaszcza na ciemnym, odzież kontrastujące – będzie widoczny! (Patrz „sposobem sprawdzenia chemspray wwww.anomalies-unlimited.com/Chemtrails/Blacklight.html )

c)
.
Poprzez analizę włosów może być nawet śladowe ilości baru i aluminium lub metali ciężkich wykryto z takiego opadu. Chemtrails-denarów, oczywiście, zawsze może twierdzić, że substancje te mogą także pochodzić z innych oparów chemicznych.


d)
.
s. również „chemtrail jest (Odd” Komórki „) Znalezione w świeże próbki śniegu” w http://www.geocities.com/lord_visionary/odd_cells.htm


Republika Południowej Afryki opowiada obserwatora w Internecie. „Drobny, biały kurz spadł w październiku na dużych części Gauteng i Free State (RPA) w styczniu był lepki fallout od rolników na wschód od Johannesburga (RPA) zgłoszone po chemtrails (toksyczne Pseudo- smugi zaobserwowano). ”


powrót do menuZagrożenia zdrowia aluminium

, ponieważ aluminium w normalnych warunkach organizm absorbował dobrze i łatwo wydalane, jeden był kilka lat temu przekonany, że metal jest zupełnie nieszkodliwy.
medycznego dziś jest jednak pewne, że w toku załadunku aluminium w małych ilościach, neurotoksyczne zmiany neuronów mózgu wywołane. Zakłóca funkcjonowania mózgu i zachowania pamięci. Niektórzy badacze nawet spekulować, że choroba Alzheimera (dramatyczne zapomnienia i zmiany osobowości) wyzwalane przez aluminium, wciąż znaleźć w sekcji zwłok pacjentów zmarłych Alzheimera niezwykle wysoki poziom aluminium w komórkach mózgu.
Jedno z możliwych wyjaśnień tego, jak wysoki poziom aluminium do komórek mózgu, niewydolność wielu mózgu i pamięci funkcji prowadzi (lub zniszczenia innych części ciała może), oferuje następujące wgląd z badań nad przyczynami spadku las:
zgłoszone właścicieli lasów w Allgäu mnie w poufnej rozmowie o 1983: „Musiałem znaleźć przyczyny zbadania lasu spadek martwych igieł sosny pod mikroskopem. Przyszło mi do głowy, że uszkodzone igły miał punktów, które wyglądały jak małe oparzenia ograniczone przestrzennie. Analiza mikroskopowa wykazała, że były wewnątrz tych punktów popiołu jak produkty spalania, w środku którego elementy aluminiowe były. Obszerne badania witrynie: wreszcie, że te drzewa, które rosły w pobliżu wojskowych i cywilnych radarów, które były najbardziej poważnie osłabiona (np. w obszarach przygranicznych na dużych wysokościach, gdzie wiązki radaru, wierzchołki drzew raked, itp.). Oczywiście zrównoważyć silne wiązki radarowe z ich częstotliwości Alumiumteilchen w igły w taki wibracji silny, że sąsiednich tkanek prawie spalony, a więc śmierci igieł i ostatecznie doprowadziło do roślin. Kiedy byłem informowany o tych ustaleniach, wojskowych i agencji rządowych, zabronił mi opublikować moje odkrycia. Poprzez powtarzające się zagrożenia Byłem szantażowany do milczenia „. – Jeżeli radar i zapewne podobne silne nadajniki np. wieże radiowe, nadajniki TV, reflektory kierunkowe, masztów telefonii komórkowej itp. rzeczywiście takie silne wibracje produkcji wpływ na cząstki aluminium, dzięki czemu skutki palenia w żywej tkanki może oczywiście również u ludzi i zwierząt, nie tylko w zakładach . występują Według aktualnego stanu wiedzy, że aluminium może gromadzić się w komórkach, gdy stosunek jest zakłócony wapnia / magnezu są ogólnie wysoki poziom fosforu, które są głównie u dzieci
nadpobudliwość często. Ponadto, żelazo wypiera aluminium z kompleksem transferyny i mogą promować niedokrwistość. Ponadto go zakłócić włączenie wapnia i magnezu w mineralizacji kości i zmniejsza tempo nowo powstałej macierzy kostnej.
Teraz, gdy przez chemtrail natrysku w różnych krajach i kontynentach mega ton małych cząstek aluminium na mijających dni i tygodni ponownie i ponownie spryskać te części wchodzą, więc wszystkie znowu prędzej czy później powrócić na Ziemię. Poprzez oddychanie, jedzenie i wodę wpadają w cyklu roślin, zwierząt i ludzi. Ponieważ zarówno promieniowania przez radar, silny kanałów satelitarnych i setki innych silnych nadajników radiowych zwiększa epidemii, to połączenie daje coraz więcej cząsteczek aluminium w organizmie, z jednej strony i silne naświetlań stacji z drugiej strony stałe źródło uszkodzenia tkanek, które muszą osłabić układ odpornościowy, a każdy mocno z cząstkami aluminium wzbogacony tkanek – zwłaszcza wrażliwe mózgu – może zniszczyć! Aluminium jest dziś znaleźć w wielu dziedzinach życia codziennego: w naczynia do gotowania, opakowań i filmy, narkotyki, takie jak octan glinu lub tabletek w leczeniu zgagi, napoje bezalkoholowe, serów topionych, płukania jamy ustnej i
więcej niezliczone. Spowodowane przez kwaśne deszcze, rośliny pobierają duże ilości aluminium, to dodatkowe obciążenie dla łańcucha pokarmowego ludzi. Dlatego ciężar aluminium jest już wysoka. Chemtrails zwiększyć ekspozycję i zagrożeń dla zdrowia, dlatego wciąż ogromne!


Zagrożenia dla zdrowia baru


łatwy do zrozumienia wyjaśnienia na temat roli baru w chemtrails zobaczyć http://www.orgonise-africa.net

Bariumbestandteilen z paska powinny postaci / pierzaste chmury. Baru ma duże powinowactwo chemiczne do radioaktywnego strontu i wapnia do grupy związków chemicznych należy. Może występować w różnych związków chemicznych.
Ma wpływ na metabolizm wapnia i dlatego pozwala negatywne oświadczenie o rozwoju
osteoporozy. (Źródło: http://www.aktivapo.de/html/1207.php )
Wiadomo, że baru, siarczan baru jest używany, jak również X-ray środków kontrastowych może prowadzić do alergii, jeśli dostanie się do krwiobiegu. Możliwość wystąpienia zdarzenia mają szeroki zakres, począwszy od łagodnych nudności do wstrząsu anafilaktycznego. Po pierwsze, łagodne reakcje alergiczne, takie jak nudności, wymioty, świąd, zawroty głowy mogą być zapowiedzią późniejszych ciężkich reakcji! Części baru, głównie rozpuszczalne są uważane za poważne zagrożenie dla zdrowia, a zwyczajnym wyrazem
związane z układu oddechowego w połączeniu. (Zobacz więcej angielski: Clifford Carnicom E: „potwierdzone przez Spektroskopia baru w www.carnicom.com/spectra1.htm ) w języku angielskim. Publikacja stanowi: „sól baru, włókna polimerowe i inne substancje chemiczne w atmosferze są fizyczne czynniki drażniące, które są bezpośrednio lub pośrednio odpowiedzialnych za niedawny wzrost kraju epidemii w przypadku krwawienia z nosa, astma, alergie, zapalenie płuc, górnych dróg oddechowych i objawów zauważalny wzrost objawów zapalenia stawów, niedawno, w całym kraju. Chemicals nielegalnie rozpylany do atmosfery jest produkuje atmosfery i gruntu warunkach szkodliwych dla zdrowia ludzi i zwierząt, ale korzystne dla rozwoju szkodliwych pleśni / grzyba. Takie warunki nie sprzyjają zdrowiu. rozpuszczalnych sole baru, w metalu ziem są toksyczne w ssaków. one są szybko wchłaniane z przewodu pokarmowego i osadzają się w mięśniach, płucach, i. Bone Brak danych przypadku jest dostępna ze strony społeczności medycznej na długofalowe skutki baru w organizmie człowieka. ” (Od: http://www.anomalies-unlimited.com/Theories.html), aby zobaczyć więcej artykułów (angielski): a) Toksyczność baru w: http://risk.lsd.ornl.gov/tox/profiles/barium_f_V1. shtml b) „komórek krwi i próbki biologicznej, występujący w ziemi chemtrail” w www.carnicom.com/bio1.htm c) kompilacją wielu ustaleń http://www.carnicom.com/contrails.htm baru i aluminium, poprzez analizę włosów niewielkie ilości wykrytych werden.Aluminium jako pokarm dla nanobakterii w dotkniętych środowiska. W tych wysokościach w atmosferze, w której oprysków chemtrail są realizowane, nie są niezliczoną ilość maleńkich organizmów, znany jako nanobakterii. Należą do nich bakterie, zarodniki grzybów i wirusów, które są nieznane na powierzchni ziemi. Odkrywca tego tzw nanobakterii, Folk Robert Dr opisuje liczebnie największej populacji naszej planety: „Są to formy karłowate bakterii, które … 1/1000th objętości normalnej bakterii i mają kilka rzędów wielkości więcej wspólnego, niż to . ” badania pokazują, że te pył aluminium jako preferowany zapis żywności i tym samym może znacznie pomnożyć. (Patrz http://217.160.88.14/_data/127_005.pdf ) Nie jest jeszcze jasne, czy nanobakterii może również wynikać z działania mgły w zlewie chemtrail fallout. Ponieważ gleby, wody, roślin, zwierząt i ludzi, do tej pory na powierzchni Ziemi występują bakterie nano i wirusy nie są ewolucyjnie, w przeciwnym razie rzeczywiście występują tylko w górnych warstwach atmosfery byłaby wyjaśniona w trybie pilnym, czy te wirusy i bakterie w ogóle uznane przez układ odpornościowy i jak można zwalczać szkodliwe. ryzyko, że nastąpi poprzez takie nanobakterii chorób całkowicie nowy i szkodniki roślin, zwierząt i ludzi, jest wykluczone, pod żadnym pozorem! który angażuje się w tak złożonych układów, takich jak atmosfera, wiatru i światła i ich wzajemnego oddziaływania, bez tego połączeń w ogóle wiedzieć wcześniej, produkuje nieuchronnie nieprzewidywalne konsekwencje – i dlatego jest w tym i przyszłym pokoleniom po prostu nieodpowiedzialne, a nawet karnych, czy to takie możliwe lub prawdopodobne konsekwencje „obliczenia nieuniknione” ? są „szkody uboczne” stał się znany, że chemtrail -Agiteure i WHO według własnych specyfikacji kilkadziesiąt miliardów zgonów w ciągu 50 lat … i prawdopodobnie także do wyginięcia wielu gatunków liczyć. (patrzhttp://217.160.88.14/_data/127_005.pdf )

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Chemtrail,tym nas częstują.”

  1. Gawarid said

    Ty masz nieźle powalone w głowie !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: