Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

A gdyby tak,wokół Sejmu ?????

Posted by zenobiusz w dniu 14 lipca 2011


Reklamy

Komentarzy 17 to “A gdyby tak,wokół Sejmu ?????”

 1. zigzak said

  he,he dobre

 2. Wizzgaa said

  Takie sobie. Jeżeli ten orgonit przeciwdziała kontroli umysłu a może i zmysłu to ONI PŁCI OBOJGA mogliby pozbyć się różnych np…….zahamowań . Skoro o orgonicie na wesoło.

 3. zygzak said

  chodziło mi o sejm,zgiftowac [p]osłow,pozdro

 4. Atena7777 said

  Dobry pomysł, może w końcu posłowie zaczęliby myśleć pozytywnie o ludziach, a nie przeciwko nim……………. może warto byłoby uwolnić ich umysły spod obcej kontroli żeby zaczęli myśleć o Polakach i ich interesach, a nie interesach obcych korporacji i nie tylko………….. może wróciłaby im rześkość umysłu, a nie przysypialiby w ławach sejmowych za nasze pieniądze…………………..!!!

  • zenobiusz said

   To jest ,w tej chwili kluczowy problem.Jeżeli nie usunie się przekazów pozazmysłowych,podprogowych giftowaniem takich miejsc,może się okazać ,że przegapiliśmy szansę,na pokojowe odzyskanie Polski.Z ataków na mój komputer,i na mnie,a także na forum DI,wożna wnosić,że komuś bardzo zależy,bu CB u orgonity,pozostały egzotycznymi „ciekawostakami”.Ja doczekałem się nawet maili z pogróżkami z USA i Nowej Zelandii,o dziwo po polsku.

   Ostrzegłem Ciebie abyś Ludzi tym Orgonem nie zwodził!! Opamiętaj się i nie promuj tego szataństwa ! To tylko sprowadzi na tych Ludzi co mają te orgone problemy.. Zostałeś ostrzeżony. Jak nie zaprzestaniesz promocji tego to obiecuję ci, że Bóg Yahweh się zajmie Tobą!

   Nawróć Się!!!”

   • Atena7777 said

    Jak to mówią, najlepszą obroną jest atak!
    Jeżeli ktoś w taki sposób atakuje kogoś za szerzenie wiedzy o orgonitach to znaczy, że ma rację i technologia działa………………….. natomiast gdyby to nie działało, to nie sądzę aby komuś się chciało pisać takie teksty z oszczerstwami, każdy z reguły machnął by na to ręką i pomyślał, niech się wariaci bawią w jakieś działka! Komu w dzisiejszym świecie, którzy w większości nie widzą nic i nie chcą widzieć więcej poza końcem własnego nosa, zależy na ochronie nawiedzonych wariatów, którym radość sprawia jak sobie mogą wiórki i kryształki zalewać żywicą?
    Tak więc w dużej mierze atak jest potwierdzeniem naszych słusznych racji, które są solą w oku tych którzy próbują to za wszelką cenę zwalczyć………………….

    P.S.
    A może ten ich Bóg to ten spod znaku 666?!

    • zenobiusz said

     Oj tak ,oj tak.Najlepsze,że po ataku na forum DI,nie mogę się tam zalogować, ani starym hasłem,ani nowym które mi nadesłano.
     Ot, co się ukazuje.
     Błąd ogólny
     SQL ERROR [ mysql4 ]

     Can’t create/write to file ‚/tmp/#sql_c8c_0.MYI’ (Errcode: 2) [1]

     Wystąpił błąd bazy danych podczas pobierania tej strony. Jeśli problem będzie się powtarzał, skontaktuj się z administratorem

 5. tigeroo9 said

  Witam Was to tylko ja tigeroo9 z DI.Fanie że można pogadac w znanym gronie.Macie może jakas info kiedy uruchomią forum DI.

  • zenobiusz said

   Niestety,wiem tyle co i Ty.Witaj na moim blogu.
   Na mail do Piotra Dolistowskiego z informacją, że nie mogę się zalogować,
   i przy pomocy nowego nadesłanego mi hasła,nie dostałem odpowiedzi.
   Nie wiem, czy mój mail doszedł.
   Poczekajmy cierpliwie. 🙂

   • tigeroo9 said

    Witajcie…
    Ja też wysłałem info i jak do tej pory nic się nie dzieje.Fajną masz stronkę Zenobiusz miło ze możemy dalej zagłębiać swoja wiedzę odnośnie Chemtrails.Przyzna że dzięki D,I trafiłem tutaj i naprawdę muszę Ci przyznać iż wkładając w to ogrom pracy wykonujesz świetną robotę.Dzięki Ci za to.Pozdrawiam Was..

    • zenobiusz said

     Cieszę się.Obawiam się ,że środowisko busterowców w Polsce, jest jeszcze bardzo nieliczne.Jesteśmy zapóźnieni w stosunku do wielu krajów,jakby ktoś trzymał nad nami kopułę.
     Powstają nowe strony ,o chemtrailnach,i walce z NWO,gdzie nie ma nawet wzmianki o znaczeniu,energii orgonu,jako broni,i to skutecznej,pozwalającej podjąć walkę,niewielkim kosztem finansowym,natychmiast.Wątek wskazujący,że opryski są skierowane przede wszystkim przeciw sylfom,a nam szkodzą przy okazji,nie doczekał się i u mnie żadnych reakcji.Warte jest także rozważanie,jak wieże śmierci zmienić w emitery POR,o potężnym zasięgu.Nikt nie podjął wątku.Niemniej sądzę że .oceniając ilość wejść na ten blog jest do 100 ludzi,trwale tematem zainteresowanych.Po odliczeniu 10% na wrogów,i 10% na ciekawskich zostaje ,kilkadziesiąt osób.Kilkadziesiąt nawet tylko cloudbusterów ,i giftsportowców,to i tak duża siła.
     Pozdrawiam.

 6. tigeroo9 said

  Ostatnio pół godziny latali tym samym co na zdjęciu helikopterem tak jak by czegoś lub coś namierzali.Czyli coś na sto procent jest na rzeczy. To na pewno działa.Pozdrawiam

  • zenobiusz said

   Uczulam Cię, a i innych czytelników,byś wysyłając ewentualne zdjęcia dokumentujące,
   własne działania,zadbał,by na ich podstawie,nie dało się Ciebie, dokładnie zlokalizować
   ,bo zauważyłem że na forum DI,były zdjęcia ,pozwalające uczynić to z dużą precyzją.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: