Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Potęga kryształu.!!!

Posted by zenobiusz w dniu 9 lipca 2011


Zajmując się orgonem,poruszamy się wciąż

niejako,na oślep.Przypominam ten

tekst,jako,że wyjaśnia niejdno

zjawisko.Komputery też działają w oparciu, o

pamięć kryształu,dla tego programowanie

kryształów nie jest magią ani praktyką New

Age,a pionierskimi krokami ,w nowej dla nas

dziedzinie wiedzy,która była

nieobca starożytnym.(zen)

Potęga kryształu.!!!

http://forumzn.katalogi.pl/Potęga_Kryształu-t8584.html

Kryształ od niepamiętnych czasów fascynował ludzkość. Był przedmiotem zainteresowania zarówno magów, jak i uczonych kwestionujących nadprzyrodzone zjawiska. Okazuje się, że jest on zbiornikiem neoenergii, która leczy chore organizmy oraz otwiera umysły na niezwykłe doznania. 

Starożytni Grecy i Rzymianie wyrabiali z kryształu nie tylko ozdoby oraz wazy, ale i pieczęcie. Ustawione w cienistych miejscach i polewane wodą pokaźne kule wykonane z kryształu służyły starożytnym do chłodzenia rąk w upalne dni. „wcześni lekarze zauważyli, że pacjenci, którzy korzystają z tego środka chłodzącego, są spokojniejsi, bardziej zrównoważeni, nie wpadają w gniew. Zaczęli więc namawiać ludzi pełnych temperamentu do korzystania z energii kryształowych kul.

Valpurnia, obdarzona talentem jasnowidzenia przewodnicząca rzymskiego kolegium westalek za niezbyt spokojnych czasów cesarza Kaliguli, rozmawiając z osobą zainteresowaną tym, co ją czeka w przyszłości, zwykła trzymać dłonie na kryształowej kuli. Ludzie byli przekonani, że widzi w niej mające nastąpić zdarzenia, tymczasem wieszczka w ten sposób uspokajała się i koncentrowała. W podobnym celu używają tego przedmiotu współcześni wróże i wróżki.

Kształt kuli sprzyja skupianiu promieniowania elektromagnetycznego, dzięki czemu wzmaga zdolności paranormalne człowieka. Efekt jest silniejszy, gdy kula jest wykonana z kryształu. Potwierdzają to zajmujący się tym zjawiskiem słynni francuscy radiesteci, L. Chaumery i A. de Belizal.
W zbiorach wawelskich, w Skarbcu Koronnym, znajduje się wisior z kryształu górskiego z X lub XI wieku. W skarbcu katedralnym natomiast przechowywana jest podróżna korona królewska wysadzana kryształami. Historycy przypuszczają, że należała ona do, znanego z krewkiego charakteru i niewielkiego wzrostu, króla Władysława Łokietka. Dawnymi czasy królowie podczas podróży często sprawowali sądy. Korony z kryształami mógł Łokietek używać nie tylko dlatego, że bardziej drogocennych klejnotów lepiej było nie narażać na stratę, ale także po to, by studzić emocje i zachowywać trzeźwość umysłu.

Biokosmiczna energia piramidy 

W latach 60. XX wieku amerykański uczony dr Patrick Flanagan stwierdził, że odkrył sekret długowieczności starożytnych. Jego zdaniem wykorzystywali oni moc energii życiowej (chi, prana, ki), zwanej przez niego energią biokosmiczną. Badając oddziaływanie Wielkiej Piramidy w Gizie, stwierdził, że jest ona potężnym akumulatorem tej energii. Jak wiadomo, słowo „piramida” znaczy „ogień wewnątrz”, a tym ogniem jest energia biokosmiczna, która przeciwdziała rozkładowi, czyli starzeniu się organizmów. Flanagan odkrył również, że piramida nie tylko magazynuje wewnątrz ową energię, ale także ją wypromieniowuje z wierzchołka i kątów. Ze starych podań wiadomo, że na nieco spłaszczonych wierzchołkach trzech wielkich piramid były kiedyś umieszczone kamienie z 24-karatowego kryształu mlecznego, wzmagające działanie kształtu.

Naturalnie niemożliwe byłoby zbudowanie tak wielkiej piramidy z samego kryształu, ale można przecież zrobić z tego minerału jej mały model. Flanagan odkrył, że takie konstrukcje mają potężną moc. Efekty oddziaływania kryształowych piramid badał za pomocą dość skomplikowanej, jak na owe czasy, aparatury. Wyniki badań wykazały, że na 1/3 wysokości piramidy najsilniej działało promieniowanie energii ujemnej, związanej z biegunem Ziemi.

Energię trzeciej, najniższej strefy kryształowej piramidy można wykorzystywać do poprawiania jakości jedzenia. Umieszczenie w pobliżu takiej piramidy, choćby tylko na 5 minut, produktów gorzkich lub kwaśnych powoduje, że stają się one łagodniejsze w smaku. Słodka żywność staje się słodsza. Kawa traci przeszkadzającą niektórym gorycz, a gdy jest zwietrzała, nabiera wspaniałego aromatu.

Po kontakcie z piramidą owoce są smaczniejsze. Nawet cytryna staje się słodsza – tak jak wtedy, gdy jest w porę zerwana. Produkty żywnościowe tracą substancje szkodliwe dla zdrowia i wzbogacają się o mikroelementy mające korzystny wpływ na nasze zdrowie.
Za pomocą kryształowej piramidy próbowano też – z pozytywnym skutkiem – uszlachetniać zwykłe papierosy. Po paru godzinach leżenia obok piramidy nabierają one cech właściwych dobrym gatunkom, co, niestety, nie zmniejsza ich szkodliwego działania.

Promieniowanie trzeciej strefy kryształowej piramidy ma silne działanie bakteriobójcze i konserwujące. Sprzyja przechowywaniu żywności bez sztucznych konserwantów. Łatwo psujące się mięso czy wędliny można przechowywać znacznie dłużej, jeśli przynajmniej na pół godziny umieści się nad nimi piramidę. Tak samo potraktowane owoce zachowują świeżość dwa razy dłużej niż normalnie. Flanagan udowodnił, że przechowywana pod piramidą żywność pochodzenia organicznego odwadnia się samoczynnie, zachowując jednocześnie zdolność do przywracania życiowych funkcji komórek: gdy np. przechowuje się w ten sposób ziarna zbóż, bardzo długo zachowują one zdolność kiełkowania.

Zdumiewające są też właściwości górnej strefy piramidy, zwłaszcza wykonanej z kryształu, choć w grę wchodzi również miedź, chromowany nikiel, duraluminium, drewno, a nawet tworzywa sztuczne. Kształt jest bowiem równie ważny jak materiał.

Woda umieszczona w górnej, plusowej strefie piramidy staje się idealnie czysta, wolna od bakterii, ma wyraźne właściwości lecznicze: przyśpiesza gojenie się ran, a pocierany nią siniak znika szybko, bez śladu. Woda taka świetnie nadaje się do podlewania roślin, nie wolno jednak jej pić, bo wyjaławia organizm, pozbawiając go naturalnej flory bakteryjnej.
Radiesteci przypominają, że piramida ma niezwykłe właściwości tylko wtedy, gdy się z nią właściwie postępuje. Jeden z jej boków musi być ustawiony idealnie w kierunku północnym, wówczas piramida ładuje się niemal tak, jak bateria, przez 15-30 minut. Po użyciu należy ją rozładować: przewracając na bok i pozostawiając w tej pozycji przynajmniej przez kwadrans.

Tajemnica pola neoenergii 

Anna D., 36-letnia urzędniczka, osoba sfrustrowana, po ciężkich przeżyciach osobistych, tracąca chęć do życia i odczuwająca nieustające zmęczenie dostała od swojej przyjaciółki sznurek lekko oszlifowanych górskich kryształków. Zaczęła je nosić, z początku tylko dlatego, żeby nie urazić życzliwej sobie osoby. Nie minął tydzień, gdy zauważyła, że żyje się jej jakby łatwiej. Gdzieś zniknęło ustawiczne zmęczenie i smutek. Czuła się silniejsza, bardziej radosna, twórcza. Nawet kłopoty z porannym wstawaniem zniknęły, odkąd znajomy bioterapeuta poradził jej, by nie zdejmowała kryształów na noc. To, czego nie dokonały leki uspokajające, udało się na pozór zwyczajnym koralikom.

Karl von Reichenbach, znany niemiecki uczony żyjący pod koniec XIX wieku, odkrył związane z formami krystalicznymi zjawisko, które nazwał neoenergią. Odkrycia tego dokonał, badając reakcje ludzi chorych i zdrowych na kryształy. Zanurzał kryształ w szklance wody na co najmniej kwadrans. Potem dawał badanej osobie – a byli to studenci – do spróbowania wody zwykłej i „uzdatnionej” kryształem. Badani mieli stwierdzić, czy wyczuwają jakąś różnicę w smaku.

Rezultat był zaskakujący. Prawie wszyscy studenci zauważyli różnicę w smaku. Najwyraźniej wyczuwali ją ci, którzy cierpieli na jakieś dolegliwości. Czuli oni mrowienie w rękach i w głowie już wtedy, gdy brali do rąk szklankę z „uzdatnioną” wodą. Po pewnym czasie informowali uczonego, że odzyskali zdrowie. Picie wody, w której kąpały się kryształy, pomagało wyzdrowieć chorym na zapalenie gardła, miewającym migreny i uskarżającym się na różne dolegliwości gastryczne.

Von Reichenbach przeprowadził setki takich doświadczeń. Ich wyniki zaprezentował w książce pt. „Badania fizyczno-fizjologiczne”, wydanej w 1850 roku w Wiedniu. Udowadniał w niej, że kryształy emitują najbardziej intensywną energię wzdłuż swoich osi. Emanacja z dwóch końców kryształu oddziałuje zarówno na wodę, jak i na ludzi. Działanie to jest zawsze z jednego końca silniejsze. Ci, którzy dotykają minerału, stwierdzają, że czują, jak z jednego końca kryształu wypływa łagodny, miękki i ciepły strumień „powietrza”, z drugiego zaś – chłodny, ostry i nieprzyjemny.
Była to oczywiście energia, a nie powietrze, ale w ten właśnie sposób uczestnicy eksperymentów opisywali swoje wrażenia. „Jak dotychczas stwierdziliśmy – pisze Reichenbach we wnioskach kończących jego pracę – że nie mamy tu do czynienia z właściwościami materii jako takiej, lecz jej formy i kształtu.”
Istnienie neoenergii potwierdzają nie tylko współcześni radiesteci, ale i fizycy.

Nie ulega więc wątpliwości, że kryształy mają właściwości energetyczne. W tradycjach ludowych wielu narodów były one źródłem energii leczniczych i stymulujących psychicznie. Nerwicowcom kryształ noszony na gołym ciele na pewno nie zaszkodzi, a jest zdrowszy od pigułek szczęścia i innych produktów farmaceutycznych.

Zmieniony przez – FocusPFK w dniu 2006-11-23 13:58:05 
______________________________

Cong Jade, starożytny buster.

http://en.wikipedia.org/wiki/Cong_(jade)
http://vimeo.com/10642693
http://www.thejaderoad.com/jadeandchi.html

http://www.thejaderoad.com/jadeandchi.html

   Liangzhu 5000 roku Old Jade Chi Energy Generator

Chi jest utrwalania poszczególnych życie z wielką siłą życia duchowego kosmosu. Duch informuje całej przyrody, zarówno ożywionej i nieożywionej, i to jest przedmiotem skomplikowany system symboli jednoczącej człowieka z jego szerszym kontekście kosmicznym. Szef odpowiada niebios i włosy do gwiazd, oczy do słońca i uszy na księżyc. Krew płynie w żyłach, jest wyraźnym symbolem deszczu, karmienie strumieni i rzek na Ziemi, która jest następnie symbolizowane przez kości (góry) i otwory (doliny).   Pan stworzenie Kulegenda

Tajemnica energii chi

Moja podróż w dół Jade Road był niezapomnianym. Jechałem tą drogą, od ponad 30 lat z moim przewodnikiem i nauczycielem Wong Tien Chung. Podczas moich podróży widziałem i doświadczenie z pierwszej ręki, uzdrawiającej mocy Jade i jej zdolność do uprzęży kosmicznej energii Chi .Co ja o odkryć wam jest ukrytą moc uzdrawiania Chi i tajemnice starożytnego jade do uwolnić.

Rozejrzyj się i zobacz sam na jakość zdrowia i życia w naszej współczesnej cywilizacji. Kiedy patrzysz w naszym nowoczesnym stylu życia dzień i świadectwo zaburzenia psychiczne i fizyczne zdrowie całej populacji często jesteś zmuszony do zadawania pytań, dlaczego tak wiele nieszczęścia i dlaczego tak wiele złego stanu zdrowia?

Prosta odpowiedź, że starożytne można by powiedzieć, że przepływ Chi jest zablokowany.

Energia Chi

Współczesna nauka udowodniła, że cała materia jest energią. Starożytni Chińczycy znali ten fakt tysiące lat przed Einsteina i jego teorii E = mc2. W starożytnym świecie z chińskich wszystkie żywe istoty są uważane za nasycony „żywej” energii kosmicznej zwanej Chi . Ludzkie ciało i umysł są także wyrazem energii i zdrowie fizyczne i psychiczne są związane z przepływem energii.

Starożytni Chińczycy rozwinęli głębokich nauk medycznych i lekarstw na dolegliwości w oparciu oChi . Istotą wszystkich starożytnych medycyny chińskiej jest pomoc w Chi Energy Flow i obejmuje pozwala Chi Energii, kolekcję wszystkich „żywych” energii w organizmie odpowiedzialny za to ogólne konserwacji, napraw, równowagę i dobre samopoczucie, płynąć bez przeszkód. Najbardziej znana forma medycyny chińskiej w celu zwiększenia przepływu Chi energii jest akupunktura.

„ Chi ”, przetłumaczona z chińskiego na angielski jest” powietrze „. Chi jest wszędzie i przenika wszystko, co żyje. Instynktownie, wszyscy wiemy, nie możemy żyć bez powietrza, jedzenia i wody, ponieważ otrzymujemy energię witalną niezbędne do życia z tych substancji. Chi jest niewidoczny i nie jak wynika dla nas jak powietrze, wody i jedzenia, ale jak te potrzeby z życia Chi ma kluczowe znaczenie dla naszego istnienia.

Twoje odblokowania przepływu energii chi

Jeśli szukasz witalność, młodość i szczęście to nie patrzeć dalej niż Chi . Istnieje wiele książek na ten temat i wiele osób stara się wykorzystać Chi do zarabiania pieniędzy. Co ja o odkryć wam jest bezpłatny. Starożytni wierzyli, że te Chi nie można kupić lub sprzedać, ponieważ jest to oddychać Boga, który pochodzi z Absolute One.

Jest tylko jedna cena za Chi i że cena jest pragnienie zdrowia i szczęścia. Zajmuje świadome i podświadome pragnienie odblokować Chi i to przyniesie Ci witalności, młodości i szczęścia. Jest tylko minimalny wysiłek i że pozwoli ci monumentalne zwrotów.

Ładowanie swój energia chi

Pierwszym krokiem do odblokować Chi jest „zbudować Chi Flow”. Dzieje się tak z prostej zmiany w swoim stylu życia poprzez czas „ładowania” Twoje Chi . ”Ładowania” proces naturalny i wymaga, aby znaleźć fizyczne miejsce (pokój lub ogród), gdzie można odpocząć i usunąć z umysłu niepokoje życia codziennego. Spokojnego umysłu pozwala ciału znaleźć naturalną równowagę i nadmiar energii wpływającej do zlewu na niższe stanowisko w organizmie w celu przechowywania.

Usiądź na chwilę i wypić filiżankę zielonej herbaty. Przekonałem się, że zielona herbata ma działanie uspokajające i relaksujące, który przygotowuje jeden dla „doładowania”. Starożytnych używałby ceremonia herbaty, aby przygotować się do Chi rewitalizacji. Uważam, że to działa dobrze dla mnie i innych.

Będziesz gotowy do regenerujące Chi Po degustacji herbatę i zrelaksowany myśląc o jego ciepło i zapach. Teraz jesteś gotowy na pierwszy prosty Chi ćwiczeń.

Pierwszy oddech

Wstań i rękami na swojej stronie. Ugnij lekko kolana i staraj się trzymać plecy prosto. Nie zmuszaj się w niewygodnej pozycji i nie staraj się wysilać. To wymaga dużego wysiłku i nie powinny być niewygodne.

Teraz z rąk na stronie wydechu powoli. Kiedy czujesz, że większość wydychanym powietrzu podnieść obie ręce od strony podczas wdychania powietrza przez nos. Jak oddychają powietrzem unieś ręce powoli do poziomu oczu. Po inhalacji twoim powietrzem, wytrzymam.

Teraz, kiedy trzymać powietrza niższe ręce powoli w dół przed sobą i myśleć o naciśnięcie powietrze w płucach w dół w kierunku brzucha. Umowa mięśnie brzucha lekko przy naciśnięciu powietrza w dół. Jesteś ręce powinny być przed sobą na wysokości pasa z dłońmi skierowanymi w dół, jeśli przytrzymanie powietrza w brzuchu. Przytrzymaj na chwilę kiedy poczujesz powietrza osiągnęła brzucha.

Teraz, uwolnienie powietrza z jamy brzusznej przez usta powoli, podczas gdy dłonie są jeszcze w talii. Jak prasowa punktu wietrzysz dłoni do przodu przed sobą, jak gdyby przesuwając powietrze z brzucha. Wydech przez usta i kiedy większość powietrze jest wydychane powtórzyć tę procedurę.

Należy wziąć od 3 do 5 oddycha w jednej sesji raz na dobę w pierwszym. Czy nie więcej jak to będzie tylko skomplikować wysiłki i być może odradzam nadal. Jeśli wystąpią zawroty głowy lub wyczerpania jesteś wydalanie zbyt psychiczne i fizyczne życie. Proces budowania Chi jest naturalne-go z prądem. Nie trzeba wziąć głęboki oddech duży powietrza nie masz wydech wszystkie powietrza lub mocno naciskać na mięśni brzucha. Jest to proces naturalny i jest o wiele bardziej istotne jest tworzenie postaci z łatwością.

Nie można siedzieć w dół do ćwiczeń Chi bo siedzi bloków najważniejszych Charka. Głównym centrum energetyzujące dla organizmu podstawowego systemu energetycznego znajduje się w dolnej części brzucha. Po wyborach do zrobienia Chi ćwiczenie oddechowe centrum energii jest zrównoważony i działa poprawnie. Jeśli się na to ćwiczenie poprawnie i codziennie można generować ogromne ilości Chi energii, które mogą ożywić, ożywić i uzdrowić ciało i umysł.

Wzmacnianie Chi z Jade

Najnowsze odkrycie z pierwszych neolitycznym (Xinglongwa Kultury obszarze wewnętrznym Mongolia) odkryto niesamowite artefakty jade. Te bardzo wcześnie ludzi, którzy żyli 8700 roku temu (węgla radio 14 dnia) pracował jade do kształtów stolikiem amulety (Bi) i obiekty w kształcie kolumny z pustych ośrodków (Congs, Ts’ungs). Te wczesne przedmioty rytualne były uważane były wykorzystywane do celów religijnych. Od zarania cywilizacji chińskiej starożytnych kamień w kształcie jade do Congs lub Tsungs. Co archeolog wiedzieć o Cong jest, że starożytni ludzieChiny w okresie neolitu Congs wykorzystywane jako symboliczne reprezentacje Nieba i Ziemi. Moje badania wykazały, że te starożytne Congs były rzeczywiście stosowane jako urządzenia do wniesienia „Chi” lub uniwersalną energię w domu lub pokoju, który przewodniczył w Cong starożytnych wierzył, że „Chi” to kosmiczne życie, że przenika wszystkie żywe istoty i w zależności od tego, jak swoją „Chi” płynęła byłeś albo zdrowymi lub chorymi.

W starożytnych Chinach Księgi namaszczeniewspomina Cong (Ts’ung) jako symboliki ziemi bóstwa i Bi jak symboliki nieba. Ludzie neolitu, którzy żyli tysiące lat wcześniej uważał, że Cong zawarte niebo i ziemię i to wokół polaryzację kosmicznych sił Yin i Yang. Ponadto dowody artefakt ujawnia, że ludzie neolitu Congs w życiu codziennym do kanału i naładować swoje Chi .

Cong powinny być umieszczone w centralnej sali domu, gdzie rodzina spędza najwięcej czasu ich. Cong powinny być umieszczone w pozycji pionowej lub na boku z dużą końcówkę wskazujące na północ i mniejszy koniec wskazując południe. Pozwala to na przepływ Chi w domu.

W nocy mniejszy Cong znajduje się przy łóżku z jego dużych punktów końcowych na północ i mniejszych punktów końcowych Południowej. Pozwala to Chi płynąć, kiedy ciało i umysł są odpoczynku i odmładzające. Przyjemne śpi z pozytywnym marzenia są zgłaszane przez ludzi, którzy używają starożytnych Congs ich bedsides. Jest to starożytna praktyka, która została utracona w czasie tysiące lat temu, ale dziś więcej ludzi zaczyna odkrywać mistyczne właściwości i korzyści wynikające z tych starożytnych jade Cong Chi generowania artefaktów.

Amulety wykonane starożytnych „Charged” jade w kształcie Bi, Congs, i inne kształty są również potężne Chi generatory dla ciała w czasach działalności. Starożytnych nosiły takie amulety dla ochrony i dla osiągnięcia harmonijnego polaryzacji z kosmicznych sił Yin Yang. W tym nowoczesnym świecie wysokiej częstotliwości mikrofale i wysokiej gęstości elektronowej opłata promienie energii stale bombardować organizmu ludzkiego. Krótko-i długoterminowego wpływu na energii elektromagnetycznej i bioenergii w organizmie człowieka jest istotne i jak dotąd żadnego naukowego lub agencje rządowe ujawniają tej rzeczywistości. Istnieje coraz większa potrzeba szukać mądrości starożytnych nich aby prowadziła ludzkość. Ancient Jade jest okno w przeszłość i jest napisana książka wiedzy pozostawionych przez starożytnych do obsługi swoich przodków, aby ich przeznaczenie.

Dzięki uważnej obserwacji natury, ludzkości przeznaczenie może jeszcze zostać odkryte. -Ian

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Potęga kryształu.!!!”

  1. zenobiusz said

    Mało coś ruchu na blogu,a i na innych.Zastanawialiście się dla czego.Sobota .!!!Oto jest odpowiedź.Czciciele soboty, wyznań tak nowych,jak i starożytnych,w szabat ,grzeszyliby ciężko pisząc na blogach.A że ,mamy czytelników z różnych stref czasowych,ta następna szarada jest równie pasjonująca ,przy możliwości korzystania z blogowych mapek,jak ustalanie kim jest Spokojny@. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: