Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

.Polska opady. Budujcie Cloud bustery.!!!!!!!!!

Posted by zenobiusz w dniu 8 lipca 2011


.Polska opadyBudujcie Cloud bustery.!!!!!!!!!

Czy nas zaleje.     Budujcie Cloudbustery.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie wspierajcie Bloga ,na konto, lub Pay Pala, wyślijcie powodzianom.

http://www.powodz.pl/pck-i-caritas-pomoc-dla-powodzian-2010/woda

 

 

http://www.fanimeteo.ubf.pl/news.php

Media znów milczą zamiast ostrzegać.

Ostrzeżenie  o kolejnej fali powodziowej, która zgodnie z  prognozą ma się utworzyć na południu Polski w środę 2 czerwca. Nie chodzi o straszenie, ale o świadomość zagrożenia, by w razie potrzeby móc się przygotować w miarę możliwości do kolejnej powodzi. Dlatego sądzę, że warto rozesłać tą informację wśród znajomych.

A oto prognoza ze strony twoja pogoda

http://dzieckonmp.wordpress.com/2010/05/30/kolejna-powodz-jest-nieunikniona/

Link do filmów na w.w.temat

http://www.youtube.com/results?search_query=cloudbuster+pl

Reich używa dwóch dział kosmicznych do toczenia trwającej miesiące walki z UFO na pustyni w Arizonie.

 

tu aktualności pogodowe:
http://www.pogodynka.pl/ostrzezenia.php

http://new.meteo.pl/

http://www.pogodynka.pl/radary10/radary10.php

http://www.youtube.com/watch?v=ccS70UQE0fE&feature=related

 

Padało trzy tygodnie później. W między czasie, dziennik Reicha jest wypełniony dziesiątkami opisów obserwacji UFO – “czerwono-biało-niebieskie pulsacje”, “żółte pulsacje”, “srebrne dyski”, “zielono-żółte i stałe” – w które celował ze swego kosmicznego działa. Większość ze świateł “blakła”, “znikała” lub “migając zanikała”. Trawa pokrywająca pustynię urosła do wysokości “od kilkunastu centymetrów do pół metra” zachęcając farmerów do przepędzenia w ten region swoich stad bydła.

Po krótkiej, dodatkowej podróży do Jacumba w Kalifornii, grupa wróciła do domu w Maine pod koniec kwietnia 1955 roku. “Nasza praca w Arizonie została zakończona” – powiedział Reich.

18 miesięcy później zmarł, a wszystkie dostępne kopie jego książek zostały zgodnie z nakazem sądowym spalone. Tylko kilka kopii zdołało się uratować, zmuszając jego rozproszonych uczniów do polegania na własnych wydrukach jego dzieł – włączają w to Kontakt w Kosmosie – dla kierownictwa.

Quantcast

http://counter108.wordpress.com/2009/11/17/wilhelm-reich-i-ufo/

Fragmenty tekstu, o  zastosowaniu cloudbusterów, jako broni przeciwko UFO, przez odkrywce orgonu,Wilhelma Reicha.

Reich dokonał przypadkowego odkrycia, które kilku oficerów Sił Powietrznych uznało za bardzo interesujące, włączając w to Generała Harolda Watsona, szefa wywiadu w Bazie Powietrznej Wright-Patterson.

W czasie gdy Reich skanował niebo swoim “pogromcą chmur”, urządzeniem służącym do ściągania orgonu z nieba celem sprowadzenia deszczu [urządzenie skonstruowane przez Reicha służące do wysysania energii orgonalnej z chmur. Reich wierzył, że energia orgonalna otacza ziemię, a pogromca chmur działa jako urządzenie sprowadzające deszcz. Według Reicha chmury i opady deszczu to naturalne akumulacje energii orgonalnej, zaś pogromca chmur zbierał energię do przyczepionych akumulatorów orgonu. Energię zgromadzoną w akumulatorach można było następnie wykorzystać do tworzenia chmur i sprowadzania opadów.-przyp. tłum.] w obecności trzech innych świadków zobaczył gasnącą gwiazdę. Skierował rury pogromcy chmur na drugie, migające światło, które także utraciło jasność. W międzyczasie pierwsza z gwiazd z powrotem przybrała na jasności, gdy pogromca chmur przestał być skierowany w jej stronę.

Reich powtórzył eksperyment jeszcze trzy razy w szybkiej sesji, odnotowując za każdym razem identyczne efekty. Ponieważ było fizyczną niemożliwością, aby jego urządzenie mogło oddziaływać z gwiazdami jako takimi (nawet w ortodoksyjnej reichowskiej literaturze mierzy się zasięg pogromcy chmur w kilometrach a nie latach świetlnych) , doszedł on do wniosku, że jego urządzenie oddziaływało z dwoma pojazdami UFO.

Konkludując, że jego pogromca chmur może służyć także jako “kosmiczne działo”, Wilhelm Reich rozpoczął przygotowania do swej ekspedycji do Arizony również jako do wojny z kosmitami.

Reich używa dwóch dział kosmicznych do toczenia trwającej miesiące walki z UFO na pustyni w Arizonie.
W październiku 1954 roku Wilhelm Reich był pod ostrzałem. Nie dość, że Agencja ds. Żywności i Leków odarła go ze środków do życia, ale jeszcze prawie codziennie jego rodzina i przyjaciele przerażeni i wycieńczeni doświadczali bliskich spotkań z UFO.

“Nie ma wątpliwości, że jestem na wojnie” z UFO, napisał Reich cztery godziny po tym, gdy cztery jasno pulsujące światła przepłynęły nad Orgononem, jego ośrodkiem badawczym w dzikich zakątkach stanu Maine. “To co rok temu wydawało się jedynie prawdopodobieństwem, dziś jest pewnością”.

UFO straszyło Orgonon od czasu, gdy Reich rozpoczął eksperymentowanie z super-doładowaniem swego “pogromcy chmur”, urządzenia kontrolującego pogodę, małymi ilościami materiału radioaktywnego. W maju Reich dowiedział się, że jego pogromca chmur nie tylko ściągnął deszcz z chmur, ale także wyssał energię ze świateł na niebie, co uczyniło z urządzenia “kosmiczne działo” efektywne przeciw UFO.

Reich, austriacki psychiatra który zmienił się w samorodnego naukowca, był przekonany, że UFO używało orgonu, wszechotaczającego źródła energii, która oddziałuje z życiem i materią organiczną.

a tu aktualności pogodowe:
http://www.pogodynka.pl/ostrzezenia.php

Odpowiedz

http://www.powodz.pl/pck-i-caritas-pomoc-dla-powodzian-2010/woda

http://new.meteo.pl/

http://www.pogodynka.pl/radary10/radary10.php

http://www.youtube.com/watch?v=ccS70UQE0fE&feature=related

Powódź jest w całej południowo – wschodniej Europie.

Syntetyczna anomalia wywołana przez chemtrailsPrzed powodzią były rozpylane bardzo intesywnie chemtrails na niespotykaną jak dotej pory skale plus zastosowanie HARP w rejonach południowej Polski [jak i nad innymi sekcjami/streafami europy]. Coś niesmowitego “działo się nad naszymi” głowami przed powodzią jeśli chodzi o zastosowanie geopogody sztucznie wywoływanej,o czywiście w mediach komercyjnych nie usłyszycie o chemtrails. TV & Radio uspokaja tak jak by się nic nie działo … “to tylko niesprzyjająca aura” … nic się nie dzieje. Na komercyjnych portalach jest niesamowita filtracja/cenzura postów … praktycznie jest wstrzymana wymiana informacji [komentowanie] użytkowników przez portale-także widzicie co media z nami wyprawiają plus propaganda agentury politycznej, jeśli chodzi o wybory kolejnej marionetki rządowej. Skupmy się na pogodzie… Wszystkie znaki na niebie, ziemi i w powietrzu wskazują że coś tu jest nie tak. Czy aby na pewno jest wszystko w porządku ?

70 % UPRAW ZGNIJE SOBIE SPOKOJNIE W POLU:

http://www.wicipolskie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=3563&Itemid=56

Wojny pogodowe

Sierpień 8, 2006 — lchx

haarp04Weź do ręki dobrą książkę meteorologiczną a znajdziesz miejsce, gdzie nigdy w historii ludzkości nie występowały huragany – jest nim Południowy Atlantyk. Warunki atmosferyczne jak i geograficzne tego obszaru nie dają ŻADNYCH szans tak ekstremalnym zachowaniom pogodowym. W marcu 2004 roku w obszarze tym, ku zdziwieniu meteorologów, powstał huragan zwany “Catarina” i do dzisiejszego dnia oficjalnie nie wiadomo, co go wywołało – czytamy w jednym z artykułów rządowego biura meteorologicznego Wielkiej Brytanii – Met Office.

Huragan o prędkości ponad 144 km/h uderzył w brazylijski stan Santa Catarina. Zginęło kilka osób, doszło do olbrzymich strat materialnych. Nic nie byłoby dziwnego, gdyby nie okoliczności powstania “Catariny” (nie mylić z Katriną) – do dzisiejszego dnia poszukuje się odpowiedzi na zadane wówczas pytania… W ostatnich latach dochodzi do coraz większej ilości ekstremalnych zjawisk pogodowych na naszej planecie. Olbrzymie powodzie, huragany, tornada, niesamowite w sile trzęsienia ziemi – oficjalnie efekt globalnego ocieplenia. Gdy jednak przyjrzymy się tym zjawiskom bardziej dokładnie, zauważymy bardzo niepokojące nieścisłości – i o nich właśnie mowa w tej publikacji. Okazuje się, że liczba występujących na świecie huraganów skali 4 i 5 w ciągu ostatnich 35 lat wzrosła prawie o 100% – wynika z badań naukowców z Georgia Institute of Technology and the National Center for Atmospheric Research (NCAR).

Peter Webster, profesor z Georgia Tech’s School of Earth and Atmospheric Sciences z Gregiem Hollandem z NCAR-u przestudiowali huragany pod względem ilości ich występowania, długości i intensywności (także tornada i tropikalne cyklony), które miały miejsce w latach 1970-2004r. Badania wspierała fundacja National Science Foundation (NSF). “To, co odkryliśmy, było zadziwiające. W latach 70-tych mieliśmy do czynienia z około 10 huraganami o sile 4 i 5 stopnia. W latach 90-tych liczba ta się prawie podwoiła dochodząc do 18-stu” – mówi Webster. Więcej Przejdźmy jednak do konkretów…

Jednym z najwybitniejszych światowych ekspertów od elektryczności i pola magnetycznego był urodzony w 1856 roku w Jugosławii, Tesla Nicola. Twórca niezwykłego, dziś powszechnie znanegoi, silnika nie posiadającego komutatora, w które są zaopatrzone silniki na prąd stały, działającego na zasadzie wirującego pola magnetycznego wytwarzanego przez wielofazowe prądy zmienne, stał się szybko znany na arenie międzynarodowej. Skonstruował bowiem prototyp swojego wynalazku, który nie dość że robił dobre wrażenie, działał. W 1884 roku wyemigrował do Stanów Zjednoczonych, gdzie podjął nieszczęśliwą współpracę z Tomaszem Edisonem, który to bardziej pragnął wykorzystać wybitnego wynalazcę, niż z nim współpracować. Założył własne laboratorium i w krótkim czasie wyrobił patenty na silnik wielofazowy, dynama i transformatory na prąd zmienny. Zawarł układ z Georgem Washingtonem, który to odkupił od niego “powalającą” technologię. Dzięki obopulnej współpracy, udało mu się spopularyzować w Stanach Zjednoczonych prąd zmienny jako bezpieczniejszy od stałego (a dziś jaki mamy w gniazdkach?), oświetlić tereny Światowych Targów w Chicago oraz stworzyć elektrownię na wodospadzie Niagara – a to tylko część ówczesnych osiągnięć.

Mając swoje labolatorium na Manhatanie, wielokrotnie zadziwiał mieszkańców tego wielkiej metropolii. źródło: Aviation Week – Space Technology – 28 lipiec, 1980r. To właśnie on rozwinął i opatentował urządzenia elektryczne oparte o lepsze możliwości wysokonapięciowych prądów wysokiej częstotliwości: cewkę indukcyjną (nazwaną od jego nazwiska cewką Tesli), radio, oświetlenie wysokiej częstotliwości, promienie X, elektroterapię. Stworzył samochód grawitacyjny, którym miał szansę poruszać się po Nowym Jorku, opracował turbinę talerzową, odbiorniki darmowej energii i wiele innych, faktycznie działających wynalazków. Prowadził bardzo zaawansowane prace badawcze z zakresu oddziaływania i wpływu pół elektromagnetycznych na otoczenie. Jego projekty nie ujrzały w pełni światła dziennego – tuż po jego śmierci wszystkie jego materiały badawcze (w tym gotowe rozwiązania) zostały skonfiskowane przez służby specjalne… Więcej Zobacz także: Tesla Press Tesla otworzył drogę do nowego poznania otaczającej nas rzeczywistości. To na bazie jego technologii pracują systemu kontroli elektromagnetycznej jonosfery zwane HAARP (High (Frequency) Active Auroral Research Program) i wiele innych zaawansowanych urządzeń, do dzisiejszego dnia ukrywanych przez wydziały nowoczesnych technologii największych na świecie służb specjalnych… Czy to bajka? Poniżej zamieściłem kopię elektroniczną fragmentu gazety “New York Times” z 15 stycznia 1960 roku: Czy jest owa “fantastyczna broń”, skoro w 1960 roku bomba atomowa była już powszechnie znana? Perfekcyjna broń z lat 60-tych – a do dzisiejszego dnia taka cisza…

Czy to nie wydaje się przynajmniej dziwne? Czy taka chmurka na niebie, jak przedstawiona poniżej (Nowy Jork, Luty 2005, Rochester), jest wybrykiem natury czy może efektem działalności… człowieka? Normalne? Być może… Do zjawisk takich dochodzi niestety na naszej planecie zbyt często, żeby mówić o przypadkowości… Amerykański meteorolog Scott Stevens (fot. powyżej), oskarżył niedawno Rosję o zastosowanie najnowocześniejszej broni wojskowej przeciwko Stanom Zjednoczonym. Scott Stevens, dobrze znany amerykański meteorolog, ma bardzo bogate doświadczenie zawodowe. Pracował w telewizji KIFI TV, NBC, RFD-TV, KJRH i WRGB, udzielał się jako fotograf, jego osoba dziś znana jest prawie w całych Stanach Zjednoczonych. Stevens twierdzi, że rosyjscy spece wojskowi brali udział w przygotowywaniu huraganu Katrina, która zniszczyła niedawno Nowy Orlean. Wg meteorologa, Rosjanie mieli użyć do tego celu tajnego sprzętu do kontroli pogodowej, który został opracowany za czasów sowieckich. Amerykańskie media szybko rozpowszechniły informację. Obie strony; zarówno Stany Zjednoczone jak i Rosja, zaprzeczyły szybko, że któraś z nich była zaangażowana w rozwój tak nowoczesnej broni. Rosyjscy politycy twierdzą jednak, że eksperymenty jeśli chodzi o tajny program pogodowy, są do dzisiejszego dnia prowadzone na Oceanie Spokojnym – na dodatek po jego obu stronach. Duże zainteresowanie wzbudził niegdyś emitowany w rosyjskiej telewizji (ostatnio powtórzony) wywiad z Vladimirem Zhirinovskym, który będąc pod wpływem alkoholu groził Stanom Zjednoczonym wielkimi powodziami – “nasi naukowcy ciągle manipulują polem grawitacyjnym naszej planety”. Nikt się nie przestraszył, szczególnie że wypowiedź ta padła z ust będącego w stanie nietrzeźwym lidera Liberalnej Partii Demokratycznej.

Po ataku Katriny pojawiły się spekulacje dotyczące tajemniczej wypowiedzi rosyjskiego polityka. Zobacz koniecznie: Krąg w chmurach Amerykańscy meteorologowie nie są jedynymi, którzy oskarżają swoich sąsiadów o nadużywanie “huraganowej broni”. Niepotwierdzone i niepełne informacje dotyczące tajnej działalności Stanów Zjednoczonych i Rosji wywołały w Europie w 2002 roku wiele skandali politycznych (oczywiście na szczeblu niejawnym). Jedno z oskarżeń skierowane było w kierunku amerykańskiej armii, która miała wpływać na ekonomię Unii Europejskiej. W tym samym roku, Komitet Obrony Narodowej rosyjskiej Dumy podniósł na forum kwestię sztucznego wpływu na klimat przez manipulację jonosferą i magnetosferą. Deputowani skupili swoją uwagę na systemie HAARP, który ciągle jest w rzekomej fazie konstrukcyjnej (mimo, że już działa). HAARP – strzeż się… HAARP to specjalny zespół urządzeń ulokowany na terenie wojskowym, 400 km na północ od Anchorage (Alaska). Tworzy go w przeważającej części tundra anten o wysokości 25 metrów, które pełnią funkcje emisyjne. Teren patrolowany jest przez amerykańskich marines, loty nad tym terenem i w jego okolicach są zakazane. W 2001 roku dodatkowo zainstalowano tam rakiety obrony powietrznej Patriot. System ten został stworzony przez amerykańskie wojsko. Oficjalne informacje głoszą, że zespół tych urządzeń używany jest do poprawienia funkcjonowania jonosfery i magnetosfery naszej planety w celuusprawnienia komunikacji urządzeń wojskowych (po prostu przeczytajcie sobie Państwo na oficjalnej stronie systemu: HAARP).

Czasopisma naukowe podają, że HAARP może bez problemu wywołać zorze polarne, znacznie poprawić komunikację radiową i odczyt radarów, pomóc w wykryciu podziemnych kompleksów wroga. Emitowane fale radiowe przechodzą przez naszą planetę i z pomocą odpowiednich urządzeń, można bez problemuodkryć wszystkie istniejące pod nami tunele i jaskinie, zniszczyć elektronikę wroga czy latające na orbitach okołoziemskich satelity. Trzy lata temu, rosyjscy deputowani bardzo głośno krytykowali system HAARP. Napisali nawet pismo do Władimira Putina i ONZ z prośbą o natychmiastową interwencję. W piśmie wówczas przesłanym, domagali siępowołania międzynarodowej komisji, która miałaby dokładnie zbadać eksperymenty, które przeprowadzane są na Alasce. Specjalista od hydrometeorologii i monitoringu środowiska, Valery Stasenko, w wywiadzie dla rosyjskiej gazety Nezavisimaya Gazeta,stwierdził, że HAARP jest bardzo poważnym zagrożeniem.

Wywieranie sztucznego wpływu na jonosferę i magnetosferę może prowadzićdo globalnych zmian klimatycznych. “Wierzę, że deputowanym w końcu uda się rozwiązać sprawę amerykańskich eksperymentów” – powiedział Stasenko. Rosyjscy politycy nie zwracają jednak uwagi na fakt, że podobny system zwany Sura istnieje także na terytorium ich własnego kraju. Znajduje się on w środkowej Rosji, w strzeżonym i tajnym miejscu, ok. 150 kilometrów od miasta Nizhny Nobgorod. Właścicielem tego terenu jest rosyjski Instytut Badań Radiofizycznych. “Na świecie istnieją tylko trzy takie systemy. Jeden jest na Alasce,drugi w Norwegii, trzeci w Rosji” – chwali się Nikolai Snegirev, dyrektor wspomnianego przed chwilą instytutu. Sura została oddana doużytku już w 1981 roku. “Przy użyciu unikalnych technologii, nasi badacze osiągnęli bardzo ciekawe rezultaty. Odkryli, że emisja fal o niskiej częstotliwości ma wpływ na modulację jonosfery.” – dodaje. Naukowcy pracujący dla systemu Sura twierdzą, że nie mogą wywoływać huraganów, chociażby takiego, jak Katrina. Przyznają jednak z uśmiechem, że są prowadzone badania z zakresu zachowania jonosfery i magnetosfery podczas katastrof naturalnych. więcej wkrótce…

Opracowanie: hotnews

Źródło/autorstwo: red.nacz. HOTNEWS.pl

Odpowiedzi: 164 to “.Polska opadyBudujcie Cloud bustery.!!!!!!!!!”

 1. Zenobiusz powiedział/a

  Maj 23, 2010 @ 15:59

  A tu prognozy na 16dni.

  http://twojapogoda.pl/16dni.htm

  • Zenobiusz powiedział/a

   Maj 23, 2010 @ 19:32

   Analiza mapki pozwala zauważyć że opady pojawiają się wzdłuż lini prostycz,co może był dowodem na sztuczne przyczyny kumulowania się wilgoci w masach powietrza.Nie wygląda to na fronty atmosferyczne .Można to śledzić i dokumentować zapisując obrazy z poszczególnych faz.Deszcze szybko ustają nad miastami, gdzie są Cloudbustery-Poznań,Bydgoszcz.

   • Zenobiusz powiedział/a

    Maj 24, 2010 @ 10:33

    Tu na mapce widać linie niebieskie, pod różnym kątem ,czy to dowód na opryski ??

    http://dl.dropbox.com/u/2346872/MapkaChmur-24Maja.jpg

   • Ulli powiedział/a

    Maj 24, 2010 @ 13:35

    ,,Działo Orgonowe – działanie i dokładna budowa.
    Zbuduj włąsny rozpraszacz chmur – urządzenie to jest zaskakująco efektywne i bardzo proste w budowie. Najdziwniejsze jest to.. ze do końca ludzie nie potrafią wyjaśnić jak i dla czego ono działa (oczywiscie bez zasilania). Już nie długo sprawozdanie z budowy i działania 4 metrowego działa – tylko na Fusion!

    Kilka lat temu stałem sobie pewnego słonecznego dnia przed restauracją w południowej Kalifornii i pokazywałem Joannie Beck, żonie dr Boba Becka, jak łatwo jest rozproszyć chmury, stosując Visual Ray1 (Wizualizacyjny Promień) – technikę, którą poznałem czytając książkę Tre-vora Jamesa Constable’a The Cosmic Pulse of Life (Kosmiczny puls życia).

    Po jej zademonstrowaniu na przykładzie kilku mniejszych chmur przystąpiliśmy wspólnie do rozproszenia wyjątkowo dużego cumulusa i patrzyliśmy, jak w wyniku działania zintensyfikowanej energii orgonu2, gromadzącej się w tym rejonie nieba, w miejscu gdzie zaledwie przed kilkoma minutami znajdowała się chmura, ciemnieje błękit nieba. Niemal jednocześnie zaczęliśmy zastanawiać się, czy ludzie mogliby użyć tej metody do rozpraszania chmur powstających w następstwie rozpylania w atmosferze chemikaliów (smug chemicznych)! Kilka razy próbowałem nawet to zrobić, ale nie udało mi się osiągnąć tego samego z tego typu chmurami i zacząłem zastanawiać się, czy cloudbuster (roz-praszacz chmur), prosty wynalazek Wilhelma Reicha służący do kierowania energii orgonu do atmosfery, dałby sobie z tym radę.

    Trevor Constable przez ponad 35 lat modyfikował oryginalny cloudbuster, który miał postać długiej rury, dążąc do przekształcenia go w małą, zwartą, prostszą postać, która byłaby w stanie „ukształtować” w pożądany sposób pogodę w wybranym miejscu – potrafił wywołać deszcz lub go przerwać, potrafił złagodzić suszę i rozproszyć mgłę albo spowodować suszę i zagęścić mgłę. Wszystko zależy od tego, jak się manipuluje atmosferycznym eterem na danym obszarze. Trevor odkrył, że wszystko zależy od tego, jak zastosuje się jego zmodyfikowany cloudbuster do ukierunkowania przepływu energii eteru. Jeśli stłumi się przepływ eteru lub zablokuje jego naturalny ekspansywno-kurczliwy puls, uzyska się suszę (i mgłę). Jeśli uwolni się przepływ eteru po poprzednim jego wytłumieniu lub zablokowaniu w czasie suszy, uzyska się ulewne deszcze. Prawdopodobnie nie ma na tej planecie nikogo, kto miałby większe doświadczenie w dziedzinie inżynierii pogodowej od niego.

    DON CROFT
    Mimo to bohaterem tego artykułu jest Don Croft3, człowiek, który doszedł do tych samych wyników w zakresie energii orgonu i cloudbuste-rów, co Reich, lecz zupełnie inną drogą. Ktoś skierował go pod adres internetowy4, pod którym dyskutowano o obserwacjach Reicha dotyczących energii orgonu oraz o tym, w jaki sposób można zbudować znacznie mniejszy orak5 od tych, które budował Reich, wykorzystując do tego celu metalowe wiórki, magnesy, kryształy oraz żywice epoksydowe lub poliestrowe. Don zaczął budować stożkowe oraki stosując wyżej wymienione materiały (oraz plastykowe lejki) i nazwał je „Granatami Świętej Ręki”6 (Holy Hand Grenades”; w skrócie HHG).

    „GRANATY ŚWIĘTEJ RĘKI”
    Te urządzenia mają zdolność ogniskowania pozytywnej energii życiowej i rozpraszania obszarów trujących energii, czyli DOR-ów (Deadły Orgo-ne Energy – Śmiertelne Promieniowanie Orgonowe). Don zaczął umieszczać HHG-y na wolnym powietrzu w pobliżu elektrowni jądrowych i w innych (nie ujawnionych) miejscach charakteryzujących się ograniczającymi życie energiami i zaczął uzyskiwać konkretne efekty poprawy pól energii promieniujących z tych obszarów. Zastanawiając się już wtedy nad zastosowaniem cloudbustera do rozpraszania smug chemicznych, zrobił krok do przodu i połączył dużą wersję swojego HHG-a z cloudbuste-rem, wykorzystując do tego celu sztywne miedziane rury i dziewięciolitro-we plastykowe wiadro.

    W dniu, w którym niebo pokrywały chemiczne smugi, ustawił swój zestaw orak-cloudbuster na dworze, kierując rury prosto w górę, i po chwili smugi zaczęły się rozpraszać, odsłaniając czyste niebo. Im dłużej ten zestaw pozostawał w wybranym miejscu, tym bardziej rozjaśniało się niebo. Ostatecznie uzyskał czyste niebo na obszarze ciągnącym się na długości 150 kilometrów. Później ulepszył konstrukcję oraka i uzyskał efekt sięgający na odległość 190 kilometrów (a być może i więcej).
    W zeszłym roku Don skontaktował się ze mną za pośrednictwem poczty elektronicznej i przesłał mi relacje ze swoich sukcesów w zakresie zastosowań zestawu orak-cloudbuster, zarówno w jego kraju, jak i za granicą. Jakiś czas temu przesłał instrukcję jego budowy jednemu z mieszkańców Namibii. Człowiek ten (Gert Botha7) zbudował prymitywną wersję urządzenia Dona, używając lokalnie dostępnych materiałów, głównie z odzysku8. Wykonany przez niego zestaw orak-cloudbuster już po dwóch godzinach wywołał deszcz na obszarze, który cierpiał na suszę od wielu miesięcy. Wywołał długotrwające burze i ulewne deszcze. Było to w czerwcu 2001 roku.

    TWOJA WEEKENDOWA KONSTRUKCJA
    Artykuł ten zawiera pełną instrukcja budowy własnego zestawu orak-cloudbuster lub, jak kto woli, „chem-bustera” (rozpraszacza smug chemicznych). Do tego celu użyć można materiałów zarówno nowych, jak i z odzysku. Autorem instrukcji jest Don Croft, zaś drobnego uzupełnienią podanego na końcu osoba, która pragnie zachować anonimowość. Zamieszczone tu zdjęcia dostarczył Don. Urządzenie to zbudować może każdy, kto ma choć trochę umiejętności w zakresie majsterkowania, należy jednak pamiętać, że orak-cloudbuster to nie zabawka, lecz urządzenie, które ukierunkowuje energię orgonu, i to zarówno tę pozytywną, jak i negatywną (DOR). Jeśli nie posiądziemy należytej wiedzy o cloudbusterze i nie będziemy obchodzić się z nim ostrożnie, możemy doznać obrażeń. Jako przestrogę Trevor Constable opowiedział mi o nieżyjącym już przyjacielu i asystencie Reicha, Robercie McCul-loughu, który w czasie eksperymentów z cloudbusterem na pustyni w Arizonie w latach pięćdziesiątych dotknął przez nieuwagę gołą nogą do dużego, pracującego cloudbustera, co spowodowało natychmiastowy paraliż nogi i straszliwy ból. Minęły tygodnie, zanim doszedł do siebie. Potem musiał chodzić o kulach i już do końca życia używał laski. Musimy pamiętać, że zanim dotkniemy rur działającego cloudbustera, musimy go rozładować. Poniżej podaję opis budowy „chem-bustera” oraz sposobu jego używania sporządzony przez Dona Crofta.

    CHEMICZNE SMUGI ZNISZCZONE!
    JAK ZBUDOWAĆ CLOUDBUSTERA DO ROZPRASZANIA SMUG CHEMICZNYCH l POPRAWIANIA STANU POGODY
    Definicja smug kondensacyjnych:
    smugi kondensacyjne występują wtedy, gdy samolot leci na dużej wysokości (około 9000 metrów lub wyżej) i wywołuje swoimi odrzutowymi silnikami lub końcówkami skrzydeł kompresję znajdujących się w powietrzu cząsteczek wody do postaci pary wodnej lub kryształków lodu. Smugi kondensacyjne zanikają po okresie od kilku sekund do 15 minut za sprawą odparowywania i rozpraszania się skupionych cząsteczek wody.

    Definicja smug chemicznych: 9 termin „smugi chemiczne” jest stosunkowo nowy i liczy sobie dopiero kilka latem. Narodził się z chwilą pojawienia się smug chemicznych. Początkowo smuga chemiczna przypomina smugę kondensacyjną, lecz zamiast ulec rozproszeniu, co ma zawsze miejsce w przypadku smugi kondensacyjnej, nadal się rozprzestrzenia tworząc mglistą, przypominającą chmury powłokę. Smugi te pokrywają całe niebo i utrzymują się na nim do pięciu, a niekiedy nawet ośmiu godzin. Potrafią zamienić czyste niebo w szary opar. (Uwaga: do listopada 2001 roku istniało już kilkadziesiąt rozpra-szaczy chmur w siedmiu krajach; jeśli więc ktoś zobaczy smugi chemiczne, które nie utrzymują się tak długo, może to oznaczać, że w najbliższej okolicy znajduje się i działa roz-praszacz chmur).

    Uważa się, że smugi chemiczne składają się, przynajmniej częściowo, z jakiejś substancji na bazie oleju o nieznanym Elementy składzie, która jest rozpylana na zamieszkałymi terenami. Okazało się również, że niektóre z nich zawierają czerwone ciałka krwi, aluminium, mikoplazmę10, wirusy oraz inne nieznane składniki o charakterze biologicznym. Jest wiele doniesień o wzroście zachorowań, szczególnie na drogi oddechowe, na terenach, nad którymi pojawiły się smugi chemiczne.

    Jest wiele obserwacji mówiących, że smugi chemiczne są rozpylane przez nie oznakowane białe samoloty. Czasami obserwuje się, że samoloty te nie pozostawiają za sobą żadnych smug kondensacyjnych, a w chwilę potem taki sam rodzaj samolotu pozostawia za sobą nad tym samym obszarem gęstą smugę chemiczną. Innym razem sfotografowano wyraźne, krótkie przerwy w smugach chemicznych, jak gdyby w samolocie skończyły się chemikalia, po czym przystępował on do rozpylania ich nowej partii.

    HISTORIA CLOUDBUSTERA (ROZPRASZACZA CHMUR)
    Cloudbuster Wilhelma Reicha był dobrze znany ze zdolności do wywoływania deszczu. Jego ciągłe używanie powodowało jednak pewne kłopoty, które polegały na tym, że zabójcza energia orgonu (DOR), którą absorbował, mogła wyrządzić krzywdę operatorowi, jeśli nie była właściwie „odprowadzana”. Drenaż zabójczej energii orgonalnej był realizowany poprzez połączenie cloudbustera z bieżącą wodą (trudne zadanie) lub podłączenie wyjścia cluodbustera do akumulatora orgonu.
    Taki akumulator szybko jednak ładował się śmiertelną energią orgonu, co stwarzało z kolei jeszcze większe problemy dla operatora. Tak więc rozpraszacz chmur, aczkolwiek bardzo efektywny, spoczywał w uśpieniu przez wiele lat.

    PONOWNE ODKRYCIE CLOUDBUSTERA
    Opierając się na badaniach Wilhelma Reicha stworzyliśmy tanie, podręczne i łatwe w budowie urządzenie, które skutecznie niszczy chemiczne smugi i uzdrawia atmosferę. „Chembuster” stanowi odpowiedź na nieustanne ataki na nasze zdrowie. W przeciwieństwie do oryginalnego cloudbustera chembuster zamienia śmiertelną energię orgonalną na pozytywną, poza tym nie ładuje się i nie stwarza niebezpieczeństwa dla operatora.

    PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO WALKI O CZYSTE NIEBO!
    Ludzie często sądzą, że jednostka nie jest w stanie zmienić świata, że najlepiej usunąć się na bok. Otóż, macie teraz państwo coś, co pozwoli wam przystąpić do działania. Kosztem kilku dolarów i kilku godzin pracy możecie sprawić, że wszystko się zmieni.
    Właściwie wykonany chembuster w bardzo dużym stopniu redukuje działanie smug chemicznych w promieniu 70 kilometrów od miejsca swojego położenia. Jeśli jest on używany z wykorzystaniem kilku dodatkowych kryształów, promień oczyszczonego obszaru można zwiększyć do 100 kilometrów.
    Przy pomocy tego urządzenia zaledwie kilkuset zaangażowanych obywateli jest w stanie całkowicie udaremnić wielomiliardowy program rozpylania smug chemicznych. Chembuster nie czyni żadnej krzywdy – może jedynie pomóc i uzdrowić.

    SZCZEGÓŁY KONSTRUKCJI CHEMBUSTERA

    Wiadro: średnica podstawy około 23 cm, głębokość tyle samo. Osobiście stosuję plastykowe wiadra o objętości 7,5 litra po farbach; równie dobre są jednak wiadra po produktach żywnościowych o tej samej objętości, które można dostać w restauracjach, bądź 7,5-litrowe wiadra po zaprawie, które można dostać w firmach budowlanych. Nie należy usuwać rączek, gdyż ułatwiają one przenoszenie gotowego cloudbustera.

    Miedziane rury: sześć standardowych miedzianych rurek o średnicy l cala (2,54 cm) i długości 6 stóp (1,8 m), otwartych z jednego końca. Zakorkowane przeciwległe końce będą umieszczone około 2,5 cm nad dnem wiadra przed osadzeniem. Dla wygody można użyć jako podstaw 12-calowych odcinków rur i następnie połączyć je z półtorametrowymi odcinkami przy pomocy złączek. Jeśli tak zrobimy, nie będzie potrzeby kupowania bardzo długich miedzianych rur.

    Kryształy: Ja włożyłem i przyklei-łem (można użyć taśmy izolacyjnej) kwarcowe kryształy o dwóch zaostrzonych końcach i długości około 5 cm do kawałków ogrodowego węża o średnicy 3/4 cala (1,9 cm), które przylepiłem następnie do wewnętrznych powierzchni sześciu miedzianych pokrywek, tak aby nie osłonięte końce kryształów skierowane były po przytwierdzeniu pokrywek do rur w kierunku ich przeciwległego, otwartego końca. Po nałożeniu pokrywek należy zaizolować taśmą lub zalać cyną miejsca ich połączeń z rurami, aby żywica nie dostała się do pokrywek w czasie osadzania rur (uwaga: inna możliwość to dodanie do każdej rury cytrynianu przed włożeniem do niej kryształu, co powoduje wygładzenie energii chembustera i pomaga w transmutacji śmiertelnej energii or-gonu, nie czyni to jednak chembustera bardziej efektywnym w eliminowaniu chemicznych smug).

    Metalowe części: Należy nabyć kilka kawałków metalu w sklepie z częściami do maszyn, na złomowisku lub gdzieś, gdzie jest dużo części aluminiowych (na przykład w warsztacie produkującym szyldy lub znaki drogowe – wszędzie tam, gdzie jest wytwarzane coś z aluminium). Ja używam aluminium, tym niemniej każdy inny metal będzie tu dobry. Dobrze jest, jeśli te kawałki nie są większe niż pół cala (1,3 cm).

    Sklejka: Do wykonania szablonu nr l na miedziane pokrywki zatykające dna rur należy użyć wodoodpornej sklejki o grubości od 3/4 do l cala (1,9-2,5 cm). Ja rozmieszczam sześć rur w równych odstępach wzdłuż okręgu o promieniu 6,3 cm, co sprawia, że środki rur są oddalone od siebie na odległość 6,3 cm. Do wywiercenia otworów na pokrywki należy użyć płaskich wierteł do drewna o średnicy l 1/4 cala (3,17 cm).

    Szablon nr 2 wykonujemy tak, aby pasował do wnętrza górnej krawędzi wiadra. Trzeba pamiętać, żeby wyciąć w nim otwory, w które można będzie włożyć palce, aby móc wyjąć go z wiadra, kiedy nie będzie już potrzebny. Szablon ten nie stanowi części chembustera, służy jedynie do właściwego rozmieszczenia rur w czasie jego budowy. Wycinamy w nim otwory o średnicy l 1/8 cala (2,86 cm) rozmieszczone tak samo jak w szablonie nr l. Zadaniem tego szablonu jest utrzymywanie rur we właściwym położeniu w czasie utwardzania się drugiej porcji żywicy.

    Szablon nr 3 służy do utrzymywania górnych końców rur we właściwym położeniu. Ja wykonuję go ze sklejki w postaci okrągłej tarczy. Jego średnica wynosi 8 cali (20,32 cm), zaś otworów na rury l 1/8 cala (2,86 cm). Otwory te są rozmieszczone identycznie jak w dwóch poprzednich szablonach. W ten sposób rury mogą być utrzymywane równolegle do siebie i stosunkowo sztywno utwierdzone.

    Żywice: Ja stosuję żywicę poliestrową (taką samą, jakiej używa się do budowy łodzi z włókna szklanego). Równie dobra jest także żywica epoksydowa. Można stosować też żywicę techniczną, która dostępna pod adresem rur http://www.etiusa.com (ta żywica bardzo szybko tężeje i dlatego trzeba ją bardzo szybko formować). Tym, którzy zamierzają zbudować więcej cloudbusterów, radzę kupować żywicę w dużych pojemnikach, gdyż jest dużo tańsza.

    Po ustawieniu wiadra w pozycji poziomej należy wlać do niego żywicę zmieszaną z utwardzaczem na wysokość 1 cala (2,5 cm) i umieścić w niej kawałki metalu, ale tak, żeby nie wystawały ponad jej powierzchnię. Powierzchnia żywicy powinna być gładka.

    Uwaga: Opary żywic są łatwopalne, w związku z czym prace należy wykonywać w dobrze wietrzonym pomieszczeniu.
    Stosunek żywicy do części metalowych powinien wynosić około 1:1. Po wlaniu żywicy na dno kładziemy na niej, jeszcze przed stwardnieniem, szablon nr 1, tak aby tylko jej dotykał, nie zagłębiając się w nią. Po umieszczeniu sześciu rur, pokrywkami w dół, w otworach szablonu nr 1 wlewamy do wiadra pół galona (1,89 litra) żywicy i znowu dodajemy metalowych części w tym samym stosunku, co poprzednio, po czym całość mieszamy. Należy starać się, żeby szablon nr 1 nie został dociśnięty do dna wiadra w wyniku zmieszania się żywicy wlanej wcześniej i obecnie.

    Teraz należy ostrożnie nałożyć na rury szablon nr 2 i przesunąć go w dół, aż do momentu, w którym jego górna powierzchnia pokryje się z górną krawędzią wiadra, następnie wkładamy szablon nr 3 na górne końcówki rur i obracamy nim tak, aż rury przyjmą względem siebie równoległą pozycję. Po stwardnieniu żywicy usuwamy szablon nr 2 i odkładamy go na bok. Szablon ten jest, jak już podkreślałem, używany wyłącznie w fazie budowy urządzenia.
    Wykonywanie urządzenia kończymy dolewając żywicę z częściami metalowymi do wysokości pól cala (1,27 cm) poniżej obrzeża wiadra. Następnie należy zaczekać, aż żywica dobrze stwardnieje, zanim ruszymy urządzenie z miejsca. Jego wykonanie pochłonie ostatecznie około 1,5 galona żywicy (5,67 litra) i około l galona (3,78 litra) kawałków metalu.

    Sugestie mające na celu obniżenie kosztu wytworzenia urządzenia i ułatwienie jego przenoszenia:
    Należy uciąć sześć rurek o długości 30 cm i nałożyć z jednej strony na ich końce pokrywki z przytwierdzonymi do nich kryształami, które będą pełnić rolę podstaw. Następnie zaopatrzyć się w sześć złączek umożliwiających wsunięcie w nie rur z obu końców, tak aby zetknęły się w ich połowie. Górne rury połączone z dolnymi za pomocą złączek powinny mieć długość półtora metra każda.
    Przed wlaniem drugiej warstwy mieszaniny żywicy i kawałków metalu należy za pomocą taśmy zaślepić tymczasowo górne końce dolnych 30-centymetrowych rur, aby do ich wnętrza nie dostały się przypadkiem żadne odłamki metalu.
    Po wymieszaniu drugiej warstwy żywicy zdejmujemy taśmę zaślepiającą rury i nasuwamy na nie szablon nr 2, tak żeby wpasował się w obrzeże wiadra.
    Wstawiamy ograniczniki (zaluto-wane, jeśli istnieje taka potrzeba), po czym wsuwamy w złączki półtorametrowe rury, aż do ich zetknięcia się z dolnymi rurami. Następnie wkładamy szablon nr 3 na górne końcówki rur.
    Rury będą prawdopodobnie przekrzywione, w związku z czym należy tak nim obrócić, aż zajmą one równoległe pozycje względem siebie. Należy to wykonać dosyć szybko, aczkolwiek bez zbędnego pośpiechu, w każdym bądź razie zanim żywica stwardnieje.
    Eksperymentowaliśmy z półtorametrowymi przedłużeniami rur mającymi zwiększyć zasięg działania urządzenia. Stwierdziliśmy duży wpływ na Księżyc i górne warstwy atmosfery w promieniu setek kilometrów. Pozostawiwszy przez tydzień cloudbuster skierowany na martwe pole orgonu nad nim najwyraźniej wyłączyliśmy urządzenia służące do określania pogody w bazie sił powietrznych Home-stead.
    Okazało się, że nie musimy kierować cloudbustera w jakimś określonym kierunku w celu oczyszczenia powietrza ze złego orgonu, a także to, że im dłużej on stoi, tym lepiej wszystko wygląda w większej odległości od miejsca jego usytuowania (na przestrzeni wielu kilometrów). Stawiamy go dnem na ziemi i kierujemy prosto w górę. Raz udało się nam wyeliminować tuman smogu, który utrzymywał się w pobliżu wybrzeża, poprzez skierowanie nań przez kilka minut cloudbustera, co oznacza, że ukierunkowanie również może mieć wpływ.
    Cloudbustery (rozpraszacze chmur) niszczą chemiczne smugi całkowicie. Czasami zaktywizowanie środowiska przez cloudbuster może zająć kilka dni, lecz kiedy już to nastąpi, wydzieliny odrzutowców znikają w ciągu kilku sekund po ich odlocie, zaś smugi, które unoszą się w zasięgu działania ciudbustera również zostają rozproszone, tyle że trwa to trochę wolniej. Te z nich, które składają się ze stałych cząsteczek, rozpraszają się jeszcze wolniej, ale również znikają, poza tym okazało się, że ten typ chemicznych smug stanowi jedynie 10 procent wszystkich smug.
    Cloudbustery dr Reicha były ze względu na brak generatora orgonu bardzo niebezpieczne w działaniu. Zły orgon zawiera w sobie ładunek zdolny do szybkiego wyssania życia z kogoś, jeśli jest zogniskowany w jednym punkcie. Jest on podobny do silnie naładowanego dodatnio statycznego pola elektrycznego. Kiedy pokrywa chmur jest bezproduktywna lub niezrównoważona (na przykład zbyt dużo błyskawic lub deszczu) cloudbuster rozładowuje ją.
    Cloudbuster może również pomóc w przypadku suszy. Ogólnie biorąc równoważy pogodę, wydaje mi się, że stanowi swego rodzaju mediację między ziemią i atmosferą. Ten w Namibii sprowadził ostatecznie na pustynię ulewę. Doszło do niej 5 września 2001 roku i trwała przez kilka dni. Gert, który wykonał tamtego cloudbustera i doniósł o tym wydarzeniu, powiedział mi, że nikt nie pamięta, aby coś takiego wydarzyło się kiedykolwiek przedtem na pustyni namibijskiej. To niewątpliwie najsuchszy region na kuli ziemskiej.

    Ostrzeżenie: Jeśli dotkniemy rur, w czasie gdy odciągają one silny, niezrównoważony lub zabójczy orgon, i nie dotkniemy potem rękami do podstawy, może się zdarzyć, że będziemy mieli silny ból głowy, który będzie się utrzymywał nawet przez następny dzień, jak to się przydarzyło jednemu z moich przyjaciół.
    Proszę pamiętać, że nasze pionierskie próby należy uważać raczej za wstęp do dalszych badań, a nie jako coś ostatecznego.

    Sugestie: Jeśli ktoś chce sprowadzić więcej deszczu, proponuję wlać wodę do wiadra i codziennie polewać urządzenie wodą. W zimnym klimacie należy zakrywać otwory rur, aby woda nie mogła w nich zamarznąć i stłumić działania kryształów. Cloudbuster zdaje się oddziaływać na chemiczne smugi równie dobrze, kiedy jest umieszczony w domu oraz na zewnątrz. W każdej rurze można umieścić do siedmiu kryształów, co poprawia jego działanie. ”

    http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=2357

   • Ulli powiedział/a

    Maj 24, 2010 @ 13:46

    Jak skonstruować Cloudbuster?- ,,How to Make an Orgonite Orgone Cloud Buster 1,2 ”. http://www.youtube.com/watch?v=dqw7z2JJ-w4

   • Zenobiusz powiedział/a

    Maj 24, 2010 @ 13:56

    Znakomity materiał.Dziękuję.Patrzcie na mapce na Poznań i Bydgoszcz,chmury chyba szybko znikają.Dodaję linki do stron o chińskich działkach Cong jade,służyły pono do walki z anunnaki przy ich ostatnich wizytach kumulując energię Chi,(czyżby orgon=chi/)

    http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.he-artefakte.de/Jadezhong/Zhong15a.JPG&imgrefurl=http://www.he-artefakte.de/JadeZhongE.html&usg=__76ve4_p43JBHUVAgVyO_3ao9DcA=&h=799&w=347&sz=37&hl=pl&start=3&um=1&itbs=1&tbnid=78pcwlcQLDLJKM:&tbnh=143&tbnw=62&prev=/images%3Fq%3Dzhong%2Bjade%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26rlz%3D1T4ACAW_plPL320PL320%26tbs%3Disch:1

   • Zenobiusz powiedział/a

    Maj 24, 2010 @ 14:05

    Jeszcze jeden materiał o Cong jade.Wygląda że cloudbuster to nowa wersja ,starożytnej broni,być może zmienia polaryzację energii.

    http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.thejaderoad.com/html/images/chi2.jpg&imgrefurl=http://www.thejaderoad.com/jadeandchi.html&usg=__OFoSXd2C7u04eyw6_5TjTgSrGLg=&h=563&w=396&sz=62&hl=pl&start=1&um=1&itbs=1&tbnid=mhBqgI3AqWDVMM:&tbnh=133&tbnw=94&prev=/images%3Fq%3DCong%2Bjade%2BChi%26um%3D1%26hl%3Dpl%26sa%3DG%26rlz%3D1T4ACAW_plPL320PL320%26tbs%3Disch:1

   • Zenobiusz powiedział/a

    Maj 24, 2010 @ 21:16

    ulli powiedział/a
    Maj 24, 2010 @ 9:09 pm e 00Rate This

    Witam…-Panowie…-mysl,ze nie jestescie sami…moze to dzieki ,,tym ludziom” w Wielkopolsce ,,anomalie pogodowe” sa mniej dokuczliwe,moze by tak sprobowac nawiazac z nimi kontakt?-sa o pare krokow dalej od nas.
    http://davidicke.pl/forum/chembuster-t2245.html

    Pozdrawiam przebudzonych…

    Odpowiedz

   • Zenobiusz powiedział/a

    Maj 24, 2010 @ 21:18

    ulli powiedział/a
    Maj 24, 2010 @ 9:17 pm e 00Rate This

    A tu gotowce dla ,,leniwcow”i wygodnych:
    http://www.orgoniseafrica.com/buy-orgone-products-orgonite/orgonite-cloud-buster-chembuster-howitzer.html

   • Ulli powiedział/a

    Maj 24, 2010 @ 21:29

    Polak potrafi!!!Gratuluje i podziwiam!
    http://www.flickr.com/photos/48495188@N03/4525806509/

   • Zenobiusz powiedział/a

    Maj 24, 2010 @ 22:12

    Ulli, po prostu się wkurzyłem.Pozdrawiam.

   • Ulli powiedział/a

    Maj 24, 2010 @ 22:12

    Nastepne ,,gotowce” w e-sklepie u sasiadow z za Odra: http://www.orgonit-cloudbuster.de/

    • Ulli powiedział/a

     Czerwiec 20, 2010 @ 11:56

     Niemiecki e-sklep z gotowymi ,różnymi działami i remediami orgonitowymi:

     http://www.orgon-orgonit.de/

     Wprowadzenie do w/w strony.

     Witamy w naszym Orgonit Online Shop.
     Chory przez promieniowanie elektromagnetyczne ? Tu może Ci zaradzić(pomóc) orgonit!
     Dotychczas jest wiele uznanych studiów nad negatywnym obciążeniem ludzkiego organizmu przez promieniowanie elektromagnetyczne powstające na skutek : niskiej częstotliwości zmiennego pola elektrycznego. Jej żródła to: elektroinstalacje, przewody wysokiego napięcia , jak również niskie częstotliwości magnetyczne zmiennego pola, powodowane przez prądy elektryczne w transformatorach i zasilaczach ,jak również o wysokiej częstotliwości elektromagnetyczne zmienne pola powodowane przez , DECT telefony, WLAN, Bluetooth, komórki, itd.
     Znana i często wymieniana jest liczba skarg osób, które odczuwały min. ubywanie osobistej witalności, zmęczenie jak również bóle głowy i niespokojny sen.
     W tych przypadkach orgonit może bardzo skuteczna złagodzić lub zneutralizować w/w dolegliwości i przywrócić zdrowie, witalność oraz spokojny sen.Nasze własne, dodatnie doświadczenia z przeszłości i wielu naszych klientów, którzy skarżyli się na podobne uciążliwości i cierpieli z powodu w/w dolegliwości, potwierdzają nasze opinie o pozytywnym działaniu orgonitu ,który się do tego przyczyniał . Zaobserwowali u siebie podwyższenie witalność i trwałą poprawę jakość życia.

  • Zenobiusz powiedział/a

   Maj 24, 2010 @ 10:18

   A tu o związku opadów z opryskami.

  • Zenobiusz powiedział/a

   Maj 24, 2010 @ 10:22

   I jeszcze tu.

  • Ulli powiedział/a

   Maj 24, 2010 @ 13:47

   Jak skonstruować Cloudbuster?- ,,How to Make an Orgonite Orgone Cloud Buster 1”

   • Zenobiusz powiedział/a

    Maj 24, 2010 @ 22:36

    Nie potrafę tego dać wyżej ,dałem linka na górze strony.Ciąglę raczkuję.Niedawno byłem jeszcze komputerowym debilem,ale staram sie.

 2. Zenobiusz powiedział/a

  Maj 29, 2010 @ 16:56

  http://grypa666.wordpress.com/2009/11/29/opryski-chemiczne-sprobujmy-to-wytlumaczyc-jak-sie-bronic/

  Podaje link do obszernej dyskusji nt, Chemtrails na Grypa666.O dziwo, nie zaczęto podawać jako sposobu obrony cloudbusterów,mimo ,że wiedzę o zagrożeniu, mocno uprawdopodobniono.Czyżby chodziło tylko, o osłabienie ducha,nic się nie da zrobić,wytrują nas?

  • Zenobiusz powiedział/a

   Maj 29, 2010 @ 17:05

   Jeszcze jedna dyskusja .Chemtrails 100% dowodów,o Cloudbusterach,Chembusterach, informacji 0%.
   Jak pisał Ulli, zamieścił tam materiały ,ale zostały usuniętę Nie jest to trochę dziwne.????????

   http://grypa666.wordpress.com/2009/09/10/smugi-chemiczne-nad-polska-10-09-2009/#comments

  • Zagrypiona powiedział/a

   Czerwiec 21, 2010 @ 07:58

   jesli moge wtracic zenobiuszu. Na grypie666 chodzilo o podejscie do tematu od innej strony, wiesz ze te dzialka itd to jest zaleczanie skutkow, natomiast admini na grypie sugerowali wykonanie badan testow na zawartosc chemiczna pylow ktore osiadaja na roslinach oknach i o meczenie wladz zeby sie wladze tlumaczyly z tego.

   poza tym, moze nie kazdy wierzy w te dzialka… ja osobiscie jescze rozumiem ze moga rozpedzac chmury itd. ale jak one rozbijaja ta chemie z chemtraili? jak ja unieszkodliwiaja?, tez na zasadzie odpychania ich w inny region? jesli tak to to jest zadne rozwiazanie.

   moim zdaniem powinno sie robic i dzialka i podejsc tez naukowo do sprawy + nacisk na wladze i media. same dzialka nas nie uratuja. bo ze tak powiem leczymy nimi skutki a nie przyczyny.

   • Zenobiusz powiedział/a

    Czerwiec 21, 2010 @ 09:48

    Po prostu, poczytaj o działaniu chembusterów i o Wilhelmie Reichu,i zacznij samodzielnie myśleć.Rzeczywistość, z którą się stykamy przerasta nas,więc edukacja,. formacja,akcja.
    .
    Za jakiś czas, Ty też zrozumiesz ,rolę pandemii,i grypy666 w tej, układance puzzli.Pozdrawiam.

    • Zagrypiona powiedział/a

     Czerwiec 21, 2010 @ 12:13

     poczytam, poczytam. tak mnie tylko to zadziwilo bowiem u Ciebie wyczytalam ze dzialka jakby odpychaja chmury a nie likwiduja, podobnie z chembusterami jak mniemam – materia z rozpryskow chyba sie nie dematerializuje, ale masz racje, poczytam, doedukuje sie. i dla pewnosci przeczytam jeszcze raz material na ktorym opieram swoj komentarz. sprawa wydaje sie niezwykle ciekawa, moze nawet o tym napisze jak sie pozbieram z innymi tematami.

     co do roli grypy666 w ‘ukladance’ (jak mniemam to taki skrot myslowy ze grypa666 to narzedzie zla i NWO?)… jak rozumiem chodzi o bloga, to niewazne co by sie dzialo i jaki deszcz G****nka by nie lecial, to nie powiem ze grypa666 to narzedzie NWO i samo zuuuuo. Dzieki grypie666 uniknelismy szczepien, grypa666 wielu wyedukowala. ktokolwiek to deprecjonuje… ;) po prostu grype666 tworzyli ludzie bardziej sceptyczni wobec cudow takich jak orgon i bardziej podejrzliwi wzgledem ludzi u wladz, co moim zdaniem nie jest takie glupie bo kazdy ma cos za uszami ;)

     • Zenobiusz powiedział/a

      Czerwiec 21, 2010 @ 12:34

      Miałem na myśli ,sztuczną pandemie, która była testem ,na reakcje społeczeństw,i sposobem zlokalizowania ewentualnych aktywnych oponentów.Przy okazji niektórzy jej „zawalczacze” nabrali społecznego zaufania,co wykorzystywali bez skrupułów w okresie przedwyborczym.Przeczytaj poniższe teksty i przemyśl.Pozdrawiam.

      —————————————————————————————————————
      Sprawa wygląda bardzo tajemniczo, ale wszystkie elementy układanki jakoś dziwnie do siebie pasują…
      W lipcu 2007 roku (a nie jak twierdzą polscy dziennikarze – po wizycie Komorowskiego w Izraelu w 2009) na łamach żydowskiego pisma Front Page Magazine ukazało się szokujące stwierdzenie prof. Glazov „
      POLSKA ZAPŁACI ODSZKODOWANIA PO ZMIANIE REŻIMU W POLSCE”. Przypomnijmy, że w tym okresie władzę w Polsce sprawuje PIS (dokładny opis materiału: Lech Maziakowski | Washington, DC | 27-10-2007 | http://www.bibula.com/?p=1229).
      W październiku 2007 (3 mies. po wypowiedzi prof. Glazov) „reżim” PISu zostaje odsunięty od władzy i Platforma Obywatelska przejmuje kontrolę nad państwem. Doprawdy, dziwny zbieg okoliczności!
      11.12.2009 marszałek Sejmu Bronisław Komorowski i prezydent Izraela Szimon Peres spotkają się w Jerozolimie. Rozmowa częściowo ma charakter prywatny. Komorowski w czasie wizyty wyraził nadzieję, że rząd ostatecznie przygotuje ustawę rekompensacyjną, która by stanowiła podstawę do rekompensaty za utracone mienie.
      28.01.2010 Donald Tusk, ku zaskoczeniu wszystkich, rezygnuje z ubiegania się fotel prezydenta RP.
      10.04.2010 (4 mies. po wizycie Komorowskiego w Izraelu) ginie elita władzy RP oraz czołówka opozycji politycznej. Jarosław Kaczyński w ostatniej chwili rezygnuje z lotu do Smoleńska, aby zostać z chorą matką.
      W całej tej historii bardzo zastanawiająca jest rola Bronisław Komorowskiego. Trudno podejrzewać Komorowskiego i Mossad o związek z katastrofą smoleńską. No, może poza jednym dziwnym faktem:http://www.itv24.com.pl/film/891/oredzie_w_tvp_info_przed_katastrofa_tu-154/
      Kopia oryginału na serwerze Yahoo (trzeba chwilę poczekać): http://74.6.239.67/search/cache?ei=UTF-8&p=w+tych+trudnych+dniach+badzmy+razem&fr=yfp-t-701&u=tvp.info/informacje/polska/w-tych-trudnych-dniach-badzmy-razem/1643874&w=w+tych+trudnych+dniach+badzmy+razem&d=ftMhFO_EUpZQ&icp=1&.intl=us&sig=UurUS0TPYrDCfluV3ZzhVw–zaczerpniete z :http://markd.pl/afery-po/

      ——————————————————————————————————————

      „Powroty” do Polin a masakra pisników

      Posted by grypa666 w dniu 21 Czerwiec 2010
      Wesprzyj blog, na konto lub Pay Pala

      Dzięki Asterixowi za przywracanie ubytków na blogu. Przy adekwatnym poziomie datków, nie zrezygnowałby on parę tygodni temu, zostawiając blog bez codziennych backupów… ubytki odzyskalibyśmy za naciśnięciem guzika…

      Biadolimy po fakcie, że potrzeba wspierać patriotów za ich życia (przypadek Śp. Dra Ratajczaka). A tu pod nosem, z przypominaniem co dzień i ostrzeżeniami co jakiś czas, nie ma tego. Za to niektórzy uważający się za “parwdziwych polskich patriotów” hojnie rozdają wybrzydzanie, oczernianie, nawet naruszenia dóbr osobistych i ataki na pograniczu przemocy fizycznej.

      Jest przeciętnie 10 tys. wejść na blog dziennie. Gdyby każdy zostawił tylko 10 zł na rok, byłoby dość środków na utrzymanie Beina i na pomoc blogową, która chętnie pracuje dla sprawy, ale też musi z czegoś żyć. 100 tys. zł na rok może dużo… Tymczasem garstka darczyńców robi za innych, tak jak patrioci za ogół. Regularni darczyńcy dają “po trochu wedle możliwości finansowych” raczej niż setki zł na raz, jak robi to jeden wspaniały, pomny chyba biblijnego “łatwiej wielbłądowi przez ucho igielne niż bogatemu do Królestwa Niebeskiego wejść”. Ogromne dzięki Darczyńcom, jeszcze raz przy tej nieprzyjemnej okazji, bez względu na wysokość datku!

      Gawiędziarze serwują anegdotki, powiedzenia w obcych językach, których większość Polaków nie rozumie. Ale pasują te gawędy do połączeń w mózgach, zaszczepionych przez kompleks jot. Widocznie Naród woli gawędy, sądząc z poziomu datków u gawędziarzy. — Piotr Bein
      Wesprzyj blog, na konto lub Pay Pala

 3. Zenobiusz powiedział/a

  Maj 30, 2010 @ 14:25

  Magda powiedział/a
  30/05/2010 @ 1:20 pm 00Rate This

  a tu aktualności pogodowe:
  http://www.pogodynka.pl/ostrzezenia.php

 4. Aedimv powiedział/a

  Maj 31, 2010 @ 11:59

  WPWIrS noqfuviprzsr, [url=http://oonepfgwdbsw.com/]oonepfgwdbsw[/url], [link=http://rwnppllesxnn.com/]rwnppllesxnn[/link], http://wmyymrxbqlpv.com/

  • Zenobiusz powiedział/a

   Maj 31, 2010 @ 12:18

   Niestety, musisz przyjacielu ,napisać jeszcze raz.Twoja wypowiedź jest niezrozumiała.
   Pozdrawienia ,dla Smoka Wawelskiego.

 5. Magda powiedział/a

  Maj 31, 2010 @ 14:26

  http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_mapa_dzial_orgonowych_w_polsce.html
  Mapa dział orgonowych w Polsce

 6. Zenobiusz powiedział/a

  Maj 31, 2010 @ 15:30

  Magda !Rewelacja!!!Wystarczy teraz, porównywać z mapą z georadarów.Chyba są jeszcze we Wrocławiu, ale nie mam pewności.Dziękuję.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  http://www.pogodynka.pl/radary10/radary10.php

 7. CoZaSyf powiedział/a

  Czerwiec 1, 2010 @ 12:22

  Mamy winnych powodzi-To sami powodzianie są sobie winni.
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Polacy-przezyli-powodz-na-wlasne-zyczenie,wid,12324878,wiadomosc_prasa.html (moja dygresja-winnych trzeba obciazyc karnie i finansowo)

 8. Fraktal powiedział/a

  Czerwiec 1, 2010 @ 12:36

  Ja od początku przypuszczałem że powodzie są sztucznie wytwarzane.
  A co myślicie na temat teorii o wklęsłej Ziemi?

  • Zenobiusz powiedział/a

   Czerwiec 1, 2010 @ 12:45

   Podobno, był tą teorią zafascynowany ,niejaki Adolf Hitler,zlecił nawet, opracowanie ,jak w oparciu o takie postrzeganie świata, ostrzelać USA,Rosję i Wielką Brytanie.Nic z tego, podobno nie wyszło.
   Teoria zaś ,niejako błyskotliwa,ale dla mnie, wpisuje się w nurt ,dostarczania rozrywek intelektualnych,by nie starczyło już czasu, na zmierzenie się z rzeczywistością.

 9. Aja powiedział/a

  Czerwiec 1, 2010 @ 13:46

  Zenobiusz = Nibiru9?

  • Zenobiusz powiedział/a

   Czerwiec 1, 2010 @ 14:09

   Chyba nie znam? Na stronę ,Nibiru możesz dac?

   • Aja powiedział/a

    Czerwiec 1, 2010 @ 15:13

    Nie, nie chodzi o planetę X :) .
    Już tłumaczę:
    Ponieważ Ulli gratulował Ci tego:

    „Polak potrafi!!!Gratuluje i podziwiam!
    http://www.flickr.com/photos/48495188@N03/4525806509/

    A Ty odpowiedziałeś:
    „Ulli, po prostu się wkurzyłem.Pozdrawiam.”

    myślałam, że to Ty jesteś ‘Nibiru’ (czyli autorem tego chembustera, który jest na tej fotce). Dokładnie to samo co Ty, powiedział właśnie ‘Nibiru’ pytany o zbudowanie tego chembustera. Znamy się z Nibiru z innego forum, jeszcze zanim zbudował chembustera, mieszkamy nawet w tym samym mieście, ale ja mam na tamtym forum inny nick, myślałam, że może on też, bo wspominał, że ma drugi .
    Myślę, że mógł pojawić się na grypie666, bo ja tam zaczęłam pisać o chembusterach i uprzedzałam go że to zrobiłam. Tzn. że podawałam na grypie linki do innego forum na którym bywa ‘Nibiru9′ i do jego fotek. Link do tych fotek (który tutaj też jest) dostałam od niego w korespondencji priv więc musiałam uzgodnić z nim to udostępnienie na grypie666. Ostrzegałam, że teraz pewnie zasypie go lawina chętnych i ciekawskich ;)

    Stąd było moje pytanie czy Ty to ‘Nibiru’ znany mi z innego forum :)

    No, trochę zawiłe, ale dasz radę ;)

    • Zenobiusz powiedział/a

     Czerwiec 1, 2010 @ 15:47

     Pozdrów go zatem Ja zamiast chembustera,mam Cong Jade,jego starozytny pierwowzór.Nie wiem ,jaki ma zasięg,wymagałby oczyszczenia, z krystalicznej patyny infradźwiękami,ale naprawdę jak obserwuje niebo,widzę że działa ze aż miło patrzeć.

    • Ange888 powiedział/a

     Czerwiec 20, 2010 @ 09:09

     Witaj Aja.Czy można by uzyskać więcej informacji na temat uzytkowania i konserwacji chembustera.Moje pytania niżej na tym forum.Pozdrawiam

   • Fraktal powiedział/a

    Czerwiec 1, 2010 @ 16:03

    A czy zastanawialiście się kiedykolwiek na tym czy aby jest to bezpieczne wpływać na pogodę i czy nie szkodzi to jeśli chodzi o zasięg globalny?

    • Zenobiusz powiedział/a

     Czerwiec 1, 2010 @ 16:13

     Ja ,tak, ale oni chyba też, i nie baczą ,na globalne skutki,wg.zasady „po nas choćby potop”,tzn. ,że realizują konsekwentnie ,swoją chorą wizje .Od kiedy Bill Clinton nad łóżkiem napisał sobie podobno, „Gospodarka durniu!” nikt już nie wstydzi się być durniem. Durniów mamy zatem wszędzie i na pęczki. …
     Teraz pewnie napis brzmi”Depopulacja durniu”

 10. Asterix powiedział/a

  Czerwiec 4, 2010 @ 07:40

  Widzę z okna tereny popowodziowe i chemtrailse nad nimi….

 11. Asterix powiedział/a

  Czerwiec 4, 2010 @ 20:00

  Pytania z Jasnej Góry. Czy powodzie w Polsce powodują tajemnicze samoloty?

  http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7975444,Pytania_z_Jasnej_Gory__Czy_powodzie_w_Polsce_powoduja.html

 12. Kkkkkkkk powiedział/a

  Czerwiec 4, 2010 @ 20:23

  W Wałbrzychu po deszczu na boisku szkolnym na autach jakis jest biały osad Czy moze to ktos potwierdzic-znalezione na forum http://www.tvn24.pl/1,251,8,70826229,185015797,8445844,0,forum.html

 13. Mieki powiedział/a

  Czerwiec 5, 2010 @ 14:08

  http://www.facebook.com/group.php?gid=113477508696573#!/group.php?gid=113477508696573&v=wall

  TAK,dla działa orgonowego w klasztorze jasnogórskimKategoria:Wspólne zainteresowania – Cele i przekonaniaOpis:O. paulin, Stanisław Tomoń, podniósł w artykule na stronie internetowej Biura Prasowego Jasnej Góry bardzo ważną kwestię. Dlaczego władze naszego państwa nie są zainteresowane tajemniczymi przelotami samolotów, skorelowanymi w czasie i przestrzeni z intensywnymi opadami, którym zawdzięczamy katastrofalne powodzie w Polsce? Kto odpowiada za opryski chemiczne nad Polską?

  http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,7975444,Pytania_z_Jasnej_Gory__Czy_powodzie_w_Polsce_powoduja.html

  Aby wyjść naprzeciw trosce i zainteresowaniu zakonników, proponujemy zamontowanie działa orgonowego typu chembuster na klasztornej wieży. Wtedy pielgrzymi będą chronieni przed negatywnymi skutkami oprysków chemicznych. (mniej szczegółów)
  O. paulin, Stanisław Tomoń, podniósł w artykule na stronie internetowej Biura Prasowego Jasnej Góry bardzo ważną kwestię. Dlaczego władze naszego państwa nie są zainteresowane tajemniczymi przelotami samolotów, skorelowanymi w czasie i przestrzeni z intensywnymi opadami, którym zawdzięczamy katastrofalne powodzie w Polsce? Kto odpowiada za opryski chemiczne nad Polską?

  http://czestochowa.gazeta.pl/czestochowa/1,35271,7975444,Pytania_z_Jasnej_Gory__Czy_powodzie_w_Polsce_powoduja.html

 14. Kkkkkkk powiedział/a

  Czerwiec 11, 2010 @ 08:53

  Komary atakują! Jak się bronić? Inny gatunek, z którym każdy z nas z pewnością się spotkał to komar brzęczący. Są agresywne w stosunku do ludzi. Mogą przenosić np. wirus żółtaczki, ale również egzotyczny wirus „zachodniego Nilu”.
  http://www.tvn24.pl/12690,1660205,0,1,komary-atakuja-jak-sie-bronic,wiadomosc.html

 15. Kkkkkkk powiedział/a

  Czerwiec 12, 2010 @ 22:16

  UFFF Przepraszam,myslalam ze cos sie zaczyna psuc a tu nowy watek powstal zeby blo czytelniej.Prosze o usuniecie tych postow !))

 16. Zenobiusz powiedział/a

  Czerwiec 12, 2010 @ 22:20

  Była już „za ciężka” CDN dodano link.Pozdrawiam.

 17. Czytelniczka powiedział/a

  Czerwiec 12, 2010 @ 22:47

  No więc ilu z Was zbudowało? Pytam poważnie bo sama się do tego przymierzam.Czy jest jakiś wpływ na glebę wokół?

 18. Ert powiedział/a

  Czerwiec 15, 2010 @ 21:45

  http://www.sfora.pl/To-samoloty-wywoluja-powodzie-i-sniezyce-a21193

 19. Greczyn powiedział/a

  Czerwiec 16, 2010 @ 00:25

  Uruchomiłem działo orgonowe koło Opola
  i chyba działa!!!
  6 x 2,5 metrowe rury calowe Cu
  w każdej po dwa kryształy obok siebie
  23 x 23 cm wiadro z wiórkami stalowymi i z nierdzewki
  zalane poliestrem, wkopane do połowy w ziemię

  http://www.pogodynka.pl/radary10/radary10.php

  Widać wyraźnie jak chmury omijają niektóre miejsca:
  Poznań Gdańsk też i chyba Opole
  tam są cloudbustery wg mapki

  http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_mapa_dzial_orgonowych_w_polsce.html

  Koło Lublina też coś musi być silnego bo chmury go omijają
  a także w Bieszczadach od strony Ukrainy
  Widać puste miejsca w chmurach które przebiegły nad w/w miejscami

  • Czytelniczka powiedział/a

   Czerwiec 17, 2010 @ 02:42

   Greczyn po pierwsze GRATULACJE ,
   a po drugie nie mam czasu ani umiejętności w tym kierunku więc ile musiałabym Ci zapłacić (jeśli znalazłbyś czas) i czy istnieje taka możliwość,żebyś mi takie działo wykonał? :)
   (sprawdzałam na stronie http://www.orgonit-cloudbuster.de/ i taka cena raczej mi nie odpowiada
   Orgonit Cloudbuster 25 kg – 280.00EURO …):/

 20. Zenobiusz’s Blog powiedział/a

  Czerwiec 16, 2010 @ 05:18

  […] .Polska opady. Budujcie Cloud bustery.!!!!!!!!! […]

 21. Hegers powiedział/a

  Czerwiec 18, 2010 @ 14:29

  18 czerwca 2010
  Dramat: straszne prognozy pogody!

  Rekordowo gwałtownie zmienił się model MeteoBase. Jeszcze wczoraj wieczorem pokazywał łagodny przebieg powodzi, kilka dni temu pokazywał niebezpieczeństwo, natomiast dzisiaj pokazuje tragedię, która nawiedzi nasz kraj. Wcale nie lepiej wygląda model ECMWF, a także modele: GME i GEM. Prawdopodobieństwo powodzi o rozmiarach tej sprzed miesiąca wzrasta do 100 procent. To bardzo niekorzystna wiadomość dla tych, którzy zostali już dwukrotnie zalani podczas tegorocznej powodzi. Prognozy z pewnością sprawdzą się. Najgorsza sytuacja panować będzie w południowo-wschodnich rejonach Polski (Lubelszczyzna, Podkarpacie, Małopolska). Tutaj będzie padać już od niedzieli. Praktycznie bez przerwy do środy (23.06.) spodziewane są bardzo intensywne opady deszczu nierzadko połączone z burzami. Przez cztery dni spadnie nawet do 200-250 mm wody na każdy metr kwadratowy, a w rejonach podgórskich i w górach od 300 do 400 mm. Ulewy sięgną także zachodniej Polski, co jeszcze wczoraj było mało realne. Najlepsza sytuacja w nadchodzącym tygodniu będzie w północno-zachodnich dzielnicach Polski, gdzie opadów będzie najmniej i najczęściej będzie świeciło Słońce. Obecność niżu nad Bałkanami spowoduje, iż ze wschodu znów zacznie do nas napływać gorące, lecz bardzo wilgotne powietrze, co zaowocuje gwałtownymi burzami. Najwięcej burz będzie najprawdopodobniej w połowie nadchodzącego tygodnia, o czym napiszemy z całą pewnością pod wieczór, będą również gwałtowne. Prosimy na bieżąco śledzić prognozy na blogu, gdyż od dzisiaj na bieżąco będziemy dla Państwa pisać prognozy i ostrzeżenia dotyczące nadchodzącej powodzi, jaka rozegra się nad nami w III dekadzie czerwca. Bądźmy czujni i nie dajmy się zwieść prognozom instytutu ani innych pseudofanatyków meteorologii korzystających z modelu GFS.
  Królowa Marzena Rabczewska (14:03)

  • Zenobiusz powiedział/a

   Czerwiec 18, 2010 @ 14:37

   Ups.!!!!

  • Hegers powiedział/a

   Czerwiec 18, 2010 @ 14:41

   Będzie mocno padać, możliwe podtopienia

   (18.06/14:16) – Sytuacja powodziowa związana z prognozowanymi przez nas intensywnymi opadami deszczu, nadal jest dosyć poważna. Jeszcze dzisiaj spodziewamy się burz, dlatego lokalnie poziom wody w rzekach może się nieznacznie podnieść. Zagrożenia na dużą skalę jednak nie są w stanie spowodować. Znacznie bardziej niepokojące są ciągłe i obfite opady deszczu, które spodziewane są począwszy od niedzielnego (20.06) poranka na południu, wschodzie i w centrum kraju. Te opady utrzymają się do środy (23.06) włącznie. Padać będzie przeważnie bez przerwy, ale możliwe są kilkugodzinne przerwy. Przez ten czas spadnie przeważnie 30-50 litrów wody na metr kwadratowy ziemi. Lokalnie opady będą intensywniejsze i mogą sięgnąć nawet 80-100 litrów na metr kw. Szczególnie groźne mogą się okazać burze, podczas których pada zwykle najmocniej. Opady o takiej skali są w stanie znacznie podnosić stan wód w rzekach. Jednak trzeba pamiętać o tym, że obecna sytuacja jest lepsza niż podczas dwóch poprzednich fal kulminacyjnych. Pierwsza fala utworzyła się, gdy spadło ponad 150 litrów deszczu przy poziomie wody w rzekach powyżej stanów ostrzegawczych, a miejscami także alarmowych. Obecnie w większości biegu Odry i Wisły stan wód jest średni, co poprawia naszą sytuację. Poza tym prognozowane na następne dni opady nie będą aż tak duże jak w połowie maja i na początku czerwca. Nie unikniemy jednak punktowych podtopień, ponieważ ziemia wciąż w wielu regionach kraju jest przesiąknięta wodą i nawet małe jej ilości mogą powodować zatopienia, zwłaszcza w obniżeniach terenu.

   http://www.twojapogoda.pl

 22. Incognito powiedział/a

  Czerwiec 19, 2010 @ 08:19

  Hej, co z tymi waszymi cloud busterami? Widzicie jak paskudnie jest na zewnatrz? Jesli one dzialaja to zrobcie ladna pogoge :) Ide spac… wstane jak zobacze slonce :)

 23. Germaina powiedział/a

  Czerwiec 19, 2010 @ 11:14

  http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_chembuster_w_akcji_napisy_pl_video.html

 24. Ange888 powiedział/a

  Czerwiec 20, 2010 @ 05:51

  Witam na tym forum.Zbudowałam CB(wiadro 23cm/23cm,żywica poliestrowa 5l,spirala z drutu miedzianego gr 1,5mm,zwinięta w prawoskrętną spiralę,opyłki aluminiowe i stalowe,6 kryształów dł 5cm,śr. 1,5mm,rury dł4,5x524mm(2358mm) podzielone wg golden ratio(złoty podział),do tego 2HHG z wielkimi kryształami,no i teraz takie mam pytania:
  1) Zakopać do ziemi bez wiadra,czy tylko ustawić na ziemi.
  2)podczas deszczu zasłaniać rury ,że by się woda nie dostała do rur.
  3)Jak długo zostawić na polu, a jeżeli chować ,to jak przenosić,czy wieczorem jak słaby orgon
  4)Czy kryształów nie trzeba płukać słoną wodą
  5)strona http://www.daro.it.pl jest nieaktywna(nie można się połączyć),czy ktoś wie dlaczego, a może jest inny adres
  6) jak ustawić HHG w stosunku co chembustera.
  7) czy ktoś wie jak wyglada wiadro orgonowe(ponoć jest na stronie http://www.daro.pl ale nie mam łączności)
  8)uważać na stronę http://www.vismaya-maitreya
  To tyle, czekam na jakieś wiadomości

  • Zenobiusz powiedział/a

   Czerwiec 20, 2010 @ 08:08

   Faktycznie nie ma jej spróbój tu,Powinny tam być potrzebne wiadomości.Pozdrawiam bojownika.
   http://zenobiusz.wordpress.com/polska-opady/

  • Zenobiusz powiedział/a

   Czerwiec 20, 2010 @ 08:22

   Tu powinny być wskazówki:

   http://boberov.maszyna.pl/Kippin/!a-energetyka/org-001.htm

  • Greczyn powiedział/a

   Czerwiec 20, 2010 @ 12:18

   PYTANIE DO Ange888
   i nie tylko

   Mam
   6 x 2,5 metrowe rury calowe Cu
   w każdej po dwa kryształy obok siebie
   23 x 23 cm wiadro z wiórkami stalowymi i z nierdzewki
   zalane poliestrem, wkopane do połowy w ziemię

   ad 1 zakopałem z wiadrem ale też nie wiem

   ad 8 DLACZEGO SZCZEGÓŁY proszę

   reszta to mam takie same pytania

   oprócz tego:
   a- jak i po co spirala Cu
   b- jak i po co magnesy
   c- jak i po co spirala Mobiusa na kryształ – jak ją podłączyć
   d- jak i po co złoty podział
   e- jaka ma być długość rur – czy dowolna?
   f- czy zakrycie przed deszczem końców rur nie obniża skuteczności i czym zakrywać
   g- co to jest cytrynian
   h- jak umieszczać większą ilość kryształów w jednej rurze – ja umieściłem obok siebie dwa
   i- czy kryształy mają być surowe, oszlifowane, z jednym końcem zaostrzonym czy dwoma -naturalne są z jednym-, czy zeszlifowane od spodu na płasko
   j- jak wygląda BHP przy pracy z urządzeniem co kiedy i jak dotykać lub nie
   k- czy ma stać ukośnie jak oryginał Reicha czy pionowo
   l- czy wylewać wodę z rur po deszczu
   m- czy podłączać uziemienie jak stoi w ziemi i do czego je łączyć

   Proszę o linki, kontakt, informacje, lub cokolwiek co wyjaśni powyższe wątpliwości

   • Ange888 powiedział/a

    Czerwiec 20, 2010 @ 15:03

    Spirala Cu prawoskrętna(na wiadro 10l dł6x524mm drutu miedzianego1,5mmśr. złozyć na pół i skręcić poziomą spiralę), po to ,że by orgon miał uporządkowaną ściezkę poruszania się.Długości zawsze mierzyć łokciem egiptskim 524mm (dokładnie),lub łokciem królewskim -596mm.Lepszy egiptski wzmaga bioenergię.Czyli wszystkie długości to wielokrotność 524mm lub 596mm.np:5x 524=2620mm.Złoty podział to 1,61.czyli 2620:1,61=1627mm-jedna część, a druga to 2620-1627=990mm.Podział złoty zwiększa rezonans ,czyli wzmacnia orgon umownie dodatni.Spirala mobiusa nie koniecznie,używa się ją raczej do innego urzadzenia.Magnes osobiście uważam ,że może zamieszać w chembusterze.Cytrynian to po prostu kwasek cytrynowy -wyrównuje orgon. Kryształy surowe nieslifowane,jednopunktowe(jeden wierzchołek).Rury pionowe ,ja dałam stalowe,zamiast miedzianych,orgon lubi żelazo,a i bardzo obniża koszt.Jeżeli zakopany w ziemi ,to bez uziemienia,ale i bez plastiku(wiaderko wykruszyć).Uziemieniem jest ziemia.Zresztą to urządzenie nie kumuluje DOR,tylko go transmutuje i wysyła Orgon,więc powinno być bezpieczne,zresztą Pan Don Croft pisze ,że rośliny wokół wkopanego CB pięknie rosną.Co do tej wody opadowej i to jak długo działo ma być wystawione, to jeszcze nie wiem.Myślę ,że wyjdzie podczas użytkowania

    • Greczyn powiedział/a

     Czerwiec 21, 2010 @ 00:56

     Dzięki za rzeczowe informacje
     ale to tylko powiększyło moje wątpliwości
     To znaczy że moja długość rur jest nieprawidłowa
     Powinno być 2620 a mam 2500,
     Ale instrukcja podaje 1800 tj 300 + 1500 mm
     To też jest nieprawidłowa, bo powinno być ??? 1572 lub 2096 1627mm ???
     Gdzie znajdę te wszystkie szczegóły
     drut ma być izolowany czy goły
     nawinięty na zewnątrz rur? na jakiej wysokości

     Pozdrawiam

  • Aja powiedział/a

   Czerwiec 20, 2010 @ 17:30

   Napiszę co wiem:

   „1) Zakopać do ziemi bez wiadra,czy tylko ustawić na ziemi”
   Wystarczy ustawić na ziemi, można też wkopać z wiadrem.

   2)podczas deszczu zasłaniać rury ,że by się woda nie dostała do rur.
   nie wiem, nikt nie zasłaniał rur,

   3)Jak długo zostawić na polu, a jeżeli chować ,to jak przenosić,czy wieczorem jak słaby orgon

   działo ma tam być „na stałe”, po co chcesz „chować”?

   4)Czy kryształów nie trzeba płukać słoną wodą

   rozumiem „słoną i zimną wodą”?
   Działo ma „odprowadzacz” negatywnej energii do ziemi czyli oczyszcza się samo.

   5)strona http://www.daro.it.pl jest nieaktywna(nie można się połączyć),czy ktoś wie dlaczego, a może jest inny adres
   nie wiem

   6) jak ustawić HHG w stosunku co chembustera.
   nie wiem

   7) czy ktoś wie jak wyglada wiadro orgonowe(ponoć jest na stronie http://www.daro.pl ale nie mam łączności)
   a co to jest wiadro orgonowe? To w którym robi się działo to może być zwykłe, plasikowe np. po farbie, albo gotowe z castoramy, oczywiście czyste.

   8)uważać na stronę http://www.vismaya-maitreya
   no też tak sądzę ;) i to w różnym znaczeniu :)

   • Ange888 powiedział/a

    Czerwiec 20, 2010 @ 20:19

    Wiadro orgonowe służy tylko do ściągania oranuru i dor-u powstałych podczas pracy komputerów,świetlówek,telefonów komórkowych itd,czyli do oczyszczania pomieszczeń w domu,pracy.Z opisów jakie udało mi się znaleść,to wygląda mniej więcej tak,że ustawia się wiadro pod małym strumieniem wody bieżącej, a do wiadra trzeba umieścić ocynkowane rury stalowe dł. około 0,5m,zanurzone do połowy w wodzie i nakierowane na pokoje lub urządzenia,które chcemy oczyszczać.Ale wiadro tylko odciąga DOR, a nie przetwarza na orgon,dlatego potrzebna jest bieżąca woda.

   • Ala powiedział/a

    Czerwiec 21, 2010 @ 01:09

    8)uważać na stronę http://www.vismaya-maitreya
    no też tak sądzę ;) i to w różnym znaczeniu :)

    wow a czy mogla bym się dowiedzieć dlaczego >

    • Zagrypiona powiedział/a

     Czerwiec 21, 2010 @ 07:47

     kiedys gdzies bylo cos o tym, ze oni sieja dezinformacje i agituja do new age (religia NWO). – nie wiem czy to ze wzgledu na to uwazac czy cos innego.

     • Ange888 powiedział/a

      Czerwiec 21, 2010 @ 09:30

      Obserwowałam tę stronę przez rok,i odnoszę wrażenie,ze coś w tej stronie jest nie tak.

    • Aja powiedział/a

     Czerwiec 21, 2010 @ 10:09

     To proste. Info i dezinfo.

     • Aja powiedział/a

      Czerwiec 21, 2010 @ 10:41

      Czy w ogóle ktoś z Was przeczytał ją całą? Bo wydaje mi się, że nie i trudno mi w tej sytuacji dyskutować. Ja poświęciłam jej kilka miesięcy. Mozolnie oddzielałam ziarno od plew. I wierzcie mi, plew tam jest dużo.

      To jest bardzo obszerna strona. Oprócz info ogólnie dostępnych (też „różnej maści”) są przekazy autorskie. I tam to jest dopiero jest biblijny CHAOS.
      Tam jest taki mix, że głowa mała. Wszystkie religie wymieszane, przykryte New Age, a na to równiutko na samym wierzchu ułożony Jezus, którego autorka oglądała parafrazując – „na codzień”, a również widziała, rozmawiała i kłóciła się ! z Bogiem. „Istny” Mojżesz z niej.
      Poza tym info dot. różnych objawów związanych ze zmianą DNA. Albo rozmów ze Świętymi itp.

      Czy sprawdza-łaś/-liście co oznacza vismaya? A Maitreya ? A symbol róży w logo strony?
      No sory, ale wymieszanie wszystkich „Jezusów” danych religii i władowanie ich pod księgę Apokalipsy to też przegięcie.

      Poczytajcie też wrażenia ze zmian DNA nie tylko Wiesławy, ale jej innych „znajomych-gości”. Jak dla mnie zbyt dużo tam destrukcji, nie pasowało mi to do „wznoszenia się”, było to upadanie coraz niżej i mroczne klimaty. Obiecuje się wprawdzie późniejszą jasność, ale… Poczytajcie sami.

      Ja w każdym razie zalecam daleko idący sceptycyzm podczas zaglądania na tę stronę.
      Nie odrzucam jej, bo są tam interesujące punkty widzenia teraźniejszości i przyszłości, ale…tak jak napisałam: należy zwracać SZCZEGÓLNĄ uwagę na info buszując po tej stronie.

      Ale ponieważ są też pozytywne info z innych źródeł, również pożyteczna mapka działek

      • Aja powiedział/a

       Czerwiec 21, 2010 @ 11:06

       Wcięło mi końcówkę ;)

       „Ale ponieważ są też pozytywne info z innych źródeł, również pożyteczna mapka działek orgonowych,warto ją odwiedzać.
       Chociaż nawet w przykładzie mapki jest też malutkie dezinfo/manipulacja (być może niezamierzone). Mapka nie uwzględnia zasięgu działek i w pierwszym odruchu widzimy, że to niewiele daje. No bo dlaczego są kwadraty pewnych niewielkich obszarów, zamiast punktowo zaznaczonych miejsc, gdzie te działka się znajdują? Tak zaznaczony obszar sugeruje, że działanie chembustera tyczy się tylko tego właśnie kwadratu. Tymczasem zasięg ich działania jest znacznie większy. To wprowadza w błąd.

      • Zenobiusz powiedział/a

       Czerwiec 21, 2010 @ 11:29

       Oczywiście ,że strona w wersji religijno- światopoglądowej, to New Age,podlane przyszła” religią”NWO.W ramach wzmacniania wiarygodności,podjęli inicjatywę rejestracji działek.Dla tego ,należy działka maskować.i nie ujawniać ich właściwej lokalizacji w terenie.Nie ma jeszcze chyba sprzętu, który je wykrywa,trzeba je, fizycznie zobaczyć.Dla tego bądźcie czujni,zwłaszcza Ci z was, którzy wysłali info na podany adres.

       • Ange888 powiedział/a

        Czerwiec 21, 2010 @ 12:18

        Otóż to.Zgadzam się z tobą ,Aja,właśnie to mi się w tej stronie nie podoba.Zbyt dużo,zbyt gładko napisane.No i oczywiście odradzam zgłaszania dział pod tym adresem

       • Aja powiedział/a

        Czerwiec 21, 2010 @ 12:19

        Ja też jestem zdania, że taką mapkę można by było zrobić raczej na wiarygodnej stronce. A tam nie dosyłać info. Z tym, że o tym można zawiadomić tych którzy wchodzą tutaj i na znane nam strony. Z drugiej strony prędzej czy później wieści i tak się rozejda…
        Lepszy jest bezpośredni kontakt między nami „działaczami”;) I ewentualne wrzucanie aktualizowanej okresowo mapki „na chwilę” w jakimś „ustronnym miejscu” i usuwanie po krótkim czasie, aż do następnej aktualizacji.

       • Aja powiedział/a

        Czerwiec 21, 2010 @ 12:35

        Myślę, że samo nagromadzenie pozytywnej energii już jest informacją. Być może zwykli ludzie nie potrafią jeszcze tego wyczuć, ale istoty bardziej wrażliwe=czułe podobno tak. Czytałam, że nad takimi miejscami znacznie częściej obserwuje się NOL-e. Jeśli chodzi o moje, Zagrypionej i Nibiru miejsce, to 02.06. ok. 14:00 mieliśmy tak „wizytę”. A 17.06. ok. 21:20 odwiedziny były w Koszalinie. Niestety, mimo większej ilości „zagapionych z opadnietą szczęką” osób, żadne foto się nie ukazało, albo nie potrafiliśmy w necie go znaleźć. Tak, że pozostaje nam wiara lub niewiara w zdarzenie, o którym piszę. Może następnym razem. Na innym forum uczulałam już ludzi, że jak zobaczą czarny śmigłowiec i jednocześnie usłyszą myśliwce, to powinni bardzo pilnie podziwiać niebo, z „chmurami” włącznie, bo często tam się te dziwa zawieszają.

        • Zenobiuszpowiedział/a

         Czerwiec 21, 2010 @ 12:39

         Działka orgonowe są dla nich niebezpieczne .Przeczytaj o walce Reicha z UFO po odkryciu,że działko orgowowe,je osłabia,i odpędza.

        • Ange888powiedział/a

         Czerwiec 21, 2010 @ 21:26

         Nie można wejść na forum DI,to znaczy otwiera się strona główna,a potem żadna „404 not found”

       • Germainapowiedział/a

        Czerwiec 21, 2010 @ 21:39

        Mało tego, że działek nie maskują to jeszcze sami robią.
        No ale widzę wy lepiej wiecie.

        • Ajapowiedział/a

         Czerwiec 21, 2010 @ 22:29

         A dlaczego nie mają sami robić działek? Ja uważam, że lepiej, bo nie wiadomo co kupujesz.Nie bardzo można sprawdzić czy są kryształy. Bez tego nie działa, a i spora kasa w błoto. To jest drogie, a nie masz gwarancji że uczciwie i dobrze zrobione.A jak sama zrobisz, to wiesz co masz. No i zdobywasz wiedzę, która w ciężkich czasach może sie przydać ;)

         • Zenobiuszpowiedział/a

          Czerwiec 21, 2010 @ 22:34

          Masz absolutną racje.Kupować można od zaufanych wytwórców.

         • Germainapowiedział/a

          Czerwiec 21, 2010 @ 22:41

          Aja, a widziałaś tam reklamy czy cenniki,
          dlaczego siejesz propagandę,
          łatwo komuś dokleić łatę, jak widzę tobie idzie to gładko.

          <<>>

          i tu masz rację zdobywaj wiedzę, niedługo może ci się przydać.
          To dużo lepsze niż mędrkować na temat osób, o których nie masz zielonego pojęcia.

          • Zenobiuszpowiedział/a

           Czerwiec 21, 2010 @ 22:53

           Są na naszej stronie, linki do Niemiec z cenami.Niektóre ponad 300 €.

          • Germainapowiedział/a

           Czerwiec 21, 2010 @ 22:54

           no tak, i tak poprawiony wpis przestał miec jakikolwiek sens.
           Bawcie się dalej sami.
           Nie lubię zakłamania.

          • Zenobiuszpowiedział/a

           Czerwiec 21, 2010 @ 23:02

           Możesz napisać o co chodzi z tym poprawianiem wpisu???

          • Germainapowiedział/a

           Czerwiec 21, 2010 @ 23:08

           Wpis nie jest pełny,Przeniesiono, złośliwą małpę, gdzie jej miejsce,do Chińskich małpek

          • Zenobiuszpowiedział/a

           Czerwiec 21, 2010 @ 23:33

           Który wpis??.Masz łatwośc ,zarzucania ludziom manipulacji.Niczym sobie na to nie zasłużyłem,ale skoro masz taki temperament,to trudno.Pozdrawiam.A nadsyłałaś takie wyważone posty.Hm.

          • Zenobiuszpowiedział/a

           Czerwiec 21, 2010 @ 23:41

           Nawiasem mówiąc jaka pogoda w Vancover ???

          • Germainapowiedział/a

           Czerwiec 22, 2010 @ 00:50

           Pogoda w Vancouver b. ładna.
           Jutro będzie jeszcze ładniejsza.
           To nie było ładne …. dzisiaj wywalasz na pulpit tyle a co jutro co?
           Staram się być wyważona i za taką uchodzę w moim środowisku.
           Ale manipulacji nie cierpię,
           toteż
           zajmę się lepiej moją stroną
           chociaż taka w mniemaniu co niektórych New agowska
           to jednak jest ludziom b. potrzebna,
           a czas pokaże kto miał rację?
           Pozdrawiam.

           Wieslawa
           www. vismaya-maitreya.pl

         • Ange888powiedział/a

          Czerwiec 22, 2010 @ 07:06

          Mam zamiar w najbliższym czasie podać cenę wszystkich komponentów, gdzie i jak kupić,jak zrobić.Mnie to wyszło około 250zł dla 10l wiadra i 6 x2,5m rury,razem z kryształami. Chyba cena 1000zł,a nawet 1800zł ostatnio na Allegro to mocno przesadzona.Zresztą Pan ,który to działo,sprzedawał,odpowiedział mi na moje pytania związane z używaniem ,że wiedza kosztuje.Bardzo nieładni

 25. Ange888 powiedział/a

  Czerwiec 20, 2010 @ 08:12

  Jeszcze jedno: czy ktoś myślał o umieszczeniu HHG na Wawelu w pobliżu czakry ziemi (ta zamknięta kapliczka).

 26. Germaina powiedział/a

  Czerwiec 20, 2010 @ 08:46

  A co jest nie tak ze stroną http://www.vismaya-maitreya.pl ?

  • Zenobiusz powiedział/a

   Czerwiec 20, 2010 @ 08:54

   U mnie działa.

   http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_mapa_dzial_orgonowych_w_polsce.html

  • Ange888 powiedział/a

   Czerwiec 20, 2010 @ 09:03

   Ceną wolności jest zachowanie wiecznej czujności

   • Zenobiusz powiedział/a

    Czerwiec 20, 2010 @ 09:12

    O ile rozumiem działanie działka orgonowego to może stać nawet w kącie stodoły,nie rzucajac się w oczy ,a i tak działa.

    • Ange888 powiedział/a

     Czerwiec 20, 2010 @ 10:45

     Teoretycznie tak,ale to urządzenie to generator i trzeba wiedzieć jak się z nim obchodzić, a po za tym wydaję mi się,że kryształy z czasem się zakurzą,bo do rury dostaje się opad pyłów i osłabi ich działanie.

     • Aja powiedział/a

      Czerwiec 20, 2010 @ 17:07

      Ange888 dlaczego masz dwa różne „znaczki”? Piszesz z dwóch różnych adresów? W dodatku jeden jest taki jak @Germaina. Co się dzieje?

      • Ange888 powiedział/a

       Czerwiec 20, 2010 @ 20:02

       No sama się zastanawiam,może dlatego,ze raz chyba odpisałam bez podanie maila i potraktowało mnie jak inny użytkownik,nie wiem.Ale z Germainą nie mam nic wspólnego.

  • Aja powiedział/a

   Czerwiec 22, 2010 @ 22:33

   @Germaina
   Cały dzień mnie tu nie było. Jakaś awantura. W ogóle nie wiem o co chodzi
   w kwestii działek. Tam nie da się już nic napisać pod tym wpisem, wiec pytam tutaj. Dlaczego nie można budować działek samemu? Bo nie odpowiedziałaś na moje pytanie.

   „Aja, a widziałaś tam reklamy czy cenniki,
   dlaczego siejesz propagandę,
   łatwo komuś dokleić łatę, jak widzę tobie idzie to gładko.”

   ??????????????????
   Pytasz czy widziałam ceny i reklamy.
   Tak. Widziałam ceny i reklamy. Jest wiele miejsc, są tu nawet gdzieś linki, w których można zakupić działa orgonowe. Orientowałam się w cenach juz dawno temu, ponieważ miałam wątpliwości co do bezpieczeństwa samodzielnego konstruowania. Nie bardzo wiedziłam jak i co, bo wtedy znałam tylko 1-2 filmiki w dodatku po ang.
   Nie sieję więc propagandy i nie doklejam nikomu łaty. Podejrzewam natomiast, że zaszło tu jakieś kolosalne nieporozumienie.

   „…i tu masz rację zdobywaj wiedzę, niedługo może ci się przydać.
   To dużo lepsze niż mędrkować na temat osób, o których nie masz zielonego pojęcia.”

   Nie rozumiem o czym piszesz, co to ma wspólnego z działkami?

 27. Germaina powiedział/a

  Czerwiec 20, 2010 @ 09:05

  Pytam odnośnie punktu 8 – wpis Ange 888
  8)uważać na stronę http://www.vismaya-maitreya

 28. Germaina powiedział/a

  Czerwiec 20, 2010 @ 11:22

  Próbowałam znależć najnowsze wiadomości na temat wycieku ropy na stronach angielskich,
  niestety wiadomości są bardzo skąpe.
  Oprócz tego, że dzisiaj zarządzono we wszystkich kościolach na terenie Luizjany modlitwy na rzecz szybkiego rozwiązania problemu, i odszkodowań za szkody nie mogę namierzyć nic nowego.

  • Zenobiusz powiedział/a

   Czerwiec 20, 2010 @ 11:26

   Po prostu, blokada informacyjna,nie wygląda to dobrze.

  • Zenobiusz powiedział/a

   Czerwiec 20, 2010 @ 11:31

   CNN) – Podczas czyszczenia i załóg zespoły kontynuować wysiłki, aby zatrzymać tryskającej ropy w Zatoce Meksykańskiej, prawodawców Louisiana proponują inne podejście: modlitwy.

   Senatorowie Członkowskim, wyznaczony niedzielę jako dzień dla obywateli z prośbą o pomoc Boga do czynienia z katastrofą oleju.

   „Do tej pory wysiłki podejmowane przez śmiertelników, aby spróbować rozwiązać kryzysem nie przyniosły żadnych rezultatów, senator stanu Robert Adley powiedział w oświadczeniu po tygodniu jednogłośnie na dzień modlitwy. „Jest to bez wątpienia czas na cud dla nas”.

   Rezolucja nazwy Statewide niedzieli jako dzień modlitwy w Luizjanie i wzywa ludzi wszystkich religii na całym Gulf Coast „, aby modlić się do zakończenia tego środowiska w nagłych wypadkach, oszczędzając nam wszystkim od zniszczenia zarówno kultury i życia.”

   http://edition.cnn.com/2010/US/06/20/gulf.oil.spill/index.html

   • Aja powiedział/a

    Czerwiec 20, 2010 @ 17:37

    Zenobiuszu, to na temat organizacyjny. Teraz coraz więcej osób ma takie same „znaczki”
    Kkkkk, Germaina, Ange888, Incognito i jeszcze jedna osoba, która ma „0″ w nicku, zniknęła mi. W dodatku Agne888 i Kkkk mieli „kawałek” wcześniej swoje poprzedni nicki, a poniżej już ten „wspólny” niebieki. Coś się sypie?

  • Ala powiedział/a

   Czerwiec 21, 2010 @ 01:14

   No to super a ojciec moich dzieci właśnie dziś wyjechał na miesięczna robotę do Luizjany .Chyba wysyłają ich w niezłe gówno , tym bardziej ze nie wiedza co tam będą robić , dowiedzą się na miejscu .

 29. Germaina powiedział/a

  Czerwiec 20, 2010 @ 20:18

  Witam wszystkich,
  mój znaczek zmienił się kiedy wpisałam e-mail?

  Może rzeczywiście tych co nie wpisali e-mail wkłada pod jeden znaczek?

 30. Zirytowany powiedział/a

  Czerwiec 22, 2010 @ 08:31

  Odnośnie wątku: http://zenobiusz.wordpress.com/2010/06/22/jak-zniszczyc-wiarygodnosc-cudzego-blogaczyli-anatomia-dzialania-agenta/ gdzie wpisy są moderowane…

  Chyba nie legalnym jest tak ujawnianie danych osobowych jednego z wpisujących się tutaj osób. Administrator chyba nadużywa swojej władzy, a wywalania adresów ip, emiali oraz podanie mapki domu to już chyba mocne przegięcie. Zrobiłem sobie kopie tej strony. Może komuś na coś się przyda.

  http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/395775,adres_ip_nalezy_do_danych_osobowych.html

  http://prawo.vagla.pl/node/6821

  http://www.brief.pl/baza-wiedzy/prawo/art10,ochrona-i-przetwarzanie-danych-osobowych-w-internecie.html

  • Zenobiusz powiedział/a

   Czerwiec 22, 2010 @ 09:02

   http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/395775,adres_ip_nalezy_do_danych_osobowych.htmlAdministratorzyforum powinni wydawać adres IP osobom, których dobra zostały naruszone”
   Proszę czytać to co Pan przytacza.To moje dobra zostały naruszone,i nie muszę sie uciekać do Sądu,by to wiedzieć
   Sąd w środę orzekł, że adres IP, pozwalający zidentyfikować autora wpisu na forum internetowym, należy do zbioru danych osobowych i administratorzy forum powinni go wydawać osobom, których dobra zostały naruszone. Według WSA, ustalenie na podstawie tego adresu danych konkretnej osoby „nie pociąga za sobą nadmiernych kosztów ani środków” – co mogłoby ewentualnie stanowić podstawę odmowy udostępnienia przez portal takiego adresu. Według sądu, ta przesłanka nie ma jednak zastosowania do kwestii ustalenia IP internauty.

   Wyrok jest prawomocny. Portal teoretycznie może składać jeszcze kasację do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Nie wiadomo na razie, czy tak uczyni.

  • Zenobiusz powiedział/a

   Czerwiec 22, 2010 @ 10:21

   Dawniej to się nazywało zatroskany,teraz zirytowany,cóż ,tempora mutantur ,et nos mutamur in illis jak mawiali starożytni Rzymianie.

   • Zenobiusz powiedział/a

    Czerwiec 22, 2010 @ 10:23

    Przyda się, najlepiej ,jakiś donosik.Pomogę.To idzie tak.Jako zirytowany,zatroskany obywatel niniejszym zapodaję iż…..itd.

 31. Zdenek powiedział/a

  Czerwiec 23, 2010 @ 10:35

  http://www.sfora.pl/Spadna-na-nas-kwasne-deszcze-Przyniosa-choroby-beda-zabijac-a21454

  • Zenobiusz powiedział/a

   Czerwiec 23, 2010 @ 11:09

   Wydaje mi się ,że zaczyna się kampania absurdalizacji zagrożeń rzeczywistych,techniką mnożenia bytów ponad potrzebę.Niedługo przeczytamy,o szkodliwości,używania sztucznych żródeł światła,wody z własnych ujęć,i współzależności pomiędzy śmiechem, a częstotliwością zawałów serca.

  • Zagrypiona powiedział/a

   Czerwiec 23, 2010 @ 12:02

   a czy chemtrails jesli zawiera zwiazki siarki moze sie przeistoczyc w kwasny deszcz? (wiem ze glupie pytanie bo trzeba by bylo wiedziec jaki zwiazek siarki tam jest… czytalam o jakims siarcznie manganu czy czegos) jesli tak to kurcze mamy ryzyko jesli nie fakt kwasnych deszczy bardzo czesto juz teraz.

   co do azotu i eutrofizacjii wod i ze to taaakie zle… to ja sie skromnie pytam odnosnie tego ostatniego pomyslu by zasiac zelazo do zbironikow wodnych celem uzyskania wzrostu fitoplanktonu = eutrofizacja. komus (NWO) chyba juz sie knoca pomysly i w chaosie ktory sieja sami podaja absurdalne sprzecznosci.

   • Aja powiedział/a

    Czerwiec 23, 2010 @ 23:26

    Kwaśne deszcze padały już w latach 80-tych, z powodu dużego zanieczyszczenia powietrza SO2.
    Siarczany z chemtrail’s wg mnie działają mocno zakwaszająco. Widzę to szczególnie wyraźnie w ogrodach. Nastąpiła zmiana roślinności w stronę kwaśnolubnej. Iglaki są zachwycone i mają silne przyrosty, fiołki i niezapominajki tworzą gęsty trudny do wytrzebienia las. Np. koperek zółknie i czerwienieje wkrótce po wschodach i ma twardą łodyżkę, podobnie trzmielina pstra (biało-zielona). Sałata jest czerwona i wręcz niejadalnie skórzasta, odmiana magnolii która wg obietnic producenta miała rosnąć do 3m wysokości, ma już 5m, chociaż przez 15 lat faktyczne była małym drzewkiem. Od kilku lat bujnie się rozwija. Wszystkie powyższe przykłady to dowody na silne zakwaszenie gleby. No i dowód w postaci wielokrotnego pomiaru pH – przeciętnie ok. 5, w bardzo niewielu miejscach 6-7. Od mniej więcej 5 lat obserwuję to zjawisko.
    W tym roku mocno wapnowałam ziemię, bo większość roślin już w zeszłym roku czerwieniała i bynajmniej nie z zimna ;)
    Efekt – widoczny w postaci zmiany koloru na naturalny dla danej rośliny, prawidłowy rozwój, ograniczenie tendencji rozrostowych roślin kwasolubnych.

 32. Alexirin powiedział/a

  Sierpień 21, 2010 @ 21:00

  od kilku dni znowu opryskują chemtrails Chemtrails (smugi chemiczne)

  • Zenobiusz powiedział/a

   Sierpień 21, 2010 @ 21:08

   Tajemnicze chmury kłopoczą naukowców
   8 czerwca 2009
   Od pewnego czasu nad Wielką Brytanią i Nową Zelandią zaobserwować można niezwykłe, ciemne chmury układające się w fantazyjne kształty, które rozpływają się bez opadów deszczu czy wywołania burzy. Meteorolodzy proponują, aby te formacje, wyglądające niczym efekty specjalne z wysokobudżetowych hollywoodzkich produkcji, nazwać „Asperatus”, łacińskim wyrazem oznaczającym m.in. „wzburzony, szorstki, chropowaty”. Może to być pierwszy nowy typ chmury zarejestrowany od 1951 roku.

   Pierwszy raz do obserwacji tych chmur doszło w 2005 roku, jeden ze świadków nazwał je żartobliwie „chmurami Jacquesa Cousteau”, bo przypominają powierzchnię wzburzonego morza obserwowanego od dołu. Galerię zdjęć Asperatusów możecie obejrzeć tutaj i tutaj.

   http://www.nauka.gildia.pl/news/2009/06/nowe-chmury

   Kormak

 33. Zenobiusz powiedział/a

  Październik 21, 2010 @ 15:35

  Coś w Tobie widzę węszy.Ma rację, energia pozytywnie polaryzowana ich unieszkodliwia.

  • Zenobiusz powiedział/a

   Październik 21, 2010 @ 15:37

   Energia cierpienia ich wzmacnia.Nie przypadkiem w czasie ,i tuż po II Wojnie Światowej zaczęły się liczne manifestacje UFO.

   • Zenobiusz powiedział/a

    Październik 21, 2010 @ 15:39

    Teraz pracują nad wygenerowaniem jak największej ilości ujemnie spolaryzowanej energii,bez której, ich manifestacje fantomatyczne,a i technologia,siadają.Na razie mają dość energii na nacisk telepatyczny.Odwiedź Św,Niklasa.!!!!

 34. Almeda Veater powiedział/a

  Listopad 4, 2010 @ 05:07

  Always interesting to follow an interesting blog . Thanks for the article . Of course, apart from the content , the design of your website is honestly amazing . Cheers.

 35. Anh Nkuku powiedział/a

  Listopad 5, 2010 @ 19:06

  Always glad to read a unique website. Thanks for the post . Of course, apart from the content , the design of your website looks honestly amazing . Bravo .

 36. Listopad 9, 2010 @ 07:13

  First of all ,you have picked a really nice template . You gave me an idea for a future website that i plan to create . In addition ,i honestly enjoy most of your posts and your different point of view. Cheers

 37. Evie Tavenner powiedział/a

  Listopad 26, 2010 @ 20:18

  When i visit a blog, chances are that I see that the construction is poor and the writting bad. On the contrary,I could honestly say that you writting is decent and your website solid.

 38. Listopad 27, 2010 @ 14:54

  I recently had my websites rebuilt and i am trying to find new ways to make it better.Your website looks solid and your posts are well-structured. So, keep up the good work and thank you for giving me some good ideas.

 39. Gemma Arzu powiedział/a

  Listopad 28, 2010 @ 20:44

  Very Nice website. I built mine and i was looking for some design ideas and your website gave me some. May i ask you whether you developed the website by youself?

  Thank you

 40. Live Stream TV powiedział/a

  Grudzień 2, 2010 @ 16:46

  I found your blog using Bing and I must say this is one of the most informative blogs I have read in a while. I will make sure I come back to read your future posts.

 41. Eeepc powiedział/a

  Grudzień 3, 2010 @ 18:01

  Hey there, are you sustaining issues with your hosting? I needed to refresh the page about 5 times to get the page to load. Just saying :)

 42. Burton Haynes powiedział/a

  Grudzień 5, 2010 @ 18:36

  This webpage has so much good information on it, I check on it every few hours. I wish other sites spent as much effort as this one does making information legible to readers like myself. I recommend this page to all of my facebook friends. This page will make some massive passive profit I’m certain.

 43. Zenobiusz powiedział/a

  Grudzień 19, 2010 @ 16:42

  http://vimeo.com/15504575

 44. Greczyn powiedział/a

  Marzec 9, 2011 @ 12:23

  UCHWAŁA ONZ

  W zeszłym tygodniu, rada ONZ złożona z przedstawicieli 193 państw, na konwencji „Zachowania bioróżnorodności” w Nagoya, w Japonii, ustaliła moratorium na działania geoinżynieryjne, w zakresie rozpylanie cząstek w atmosferze, które to działania w ramach walki z globalnym ociepleniem, miały za zadanie pochłanianie CO2 oraz odbijanie w kosmos promieni słonecznych (promienie ultrafioletowe).

  Inaczej mówiąc na posiedzeniu ONZ, w którym uczestniczyło polskie przedstawicielstwo, polskiego rządu, uchwalono zakaz rozpylania związków do atmosfery, tworzących przez naukowców zwany „persistant contrail”, a co my nazywamy „chemtrail”.

  Czyli co ? Nie będą już rozpylać ?
  Nie będzie już „chmur” na niebie ?

  U mnie od 3 dni niebo piękne, a samoloty latają Uśmiech
  Oby tylko nie zapeszyć Buzia na kłódkę
  « Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2011, 09:11:02 wysłane przez ramer » Zapisane
  greta

  Wiesz,ja od pewnego czasu zaobserwowalam tez piekne niebo,zadnych smug.Nie wiem czy to na zawsze?

  Cytaty z linków poniżej

  http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4945.msg68525#msg68525

  http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?PHPSESSID=48696d238dec0df5707a9f9a98631f0b&topic=4945.msg75127;topicseen#msg75127

  http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=4945.msg74907#msg74907

  • Zenobiusz powiedział/a

   Marzec 9, 2011 @ 12:39

   U mnie piękne niebo,zgadza się.Ciekawe,co na to wszyscy ci którzy na blogach wypisywali brednie,że chemtrails, to teoria spiskowa oszołomów.

   • Zenobiusz powiedział/a

    Marzec 9, 2011 @ 12:43

    „Inaczej mówiąc na posiedzeniu ONZ, w którym uczestniczyło polskie przedstawicielstwo, polskiego rządu, uchwalono zakaz rozpylania związków do atmosfery, tworzących przez naukowców zwany „persistant contrail”, a co my nazywamy „chemtrail”.

    Jeśli teraz dziennikarze nie zaczną pytać poważnie rządów,co rozpylano,za czyją zgodą i jakie to ma skutki dla zdrowia ludności,to żaden z przedstawicieli tej profesji nie będzie godzięn nie tylko podania ręki,ale nawet splunięcia.

    • Oświecony powiedział/a

     Marzec 9, 2011 @ 12:57

     Znalazłem ten tekst na globalna świadomość i innych portalach zamieszczoną 04,listopada,2010.Ktoś chyba coś miesza i dezinformuje.

     • Zenobiusz powiedział/a

      Marzec 9, 2011 @ 13:28

      http://zenobiusz.wordpress.com/2011/03/09/7543/

      Dotarłem do źródeł.To prawda,i nikt nie krzyczy,toż tym można każdy rząd obalić,każdą partię wysłać na śmietnik historii.

      • Oświecony powiedział/a

       Marzec 9, 2011 @ 13:37

       jeżeli taka ustawa istnieje to jest poprostu martwa niezrozumiała czisza a oni opryskują dalej . Tydzień temu była u mnie masakra chemii a dzisiaj jest mleko wymieszane z odcieniami szarości i delikatnej czerwieni i chmury .

  • Kkkk powiedział/a

   Marzec 9, 2011 @ 12:48

   Dokladnie u mnie tez jestczyste niebo od kilku dni czasem sa normalne chmurki .Moze juz sobie odpuscili bo nie widza sensu jak zachwile jest spodziewany ‘ koniec swiata’????

   • Dancer1 powiedział/a

    Marzec 9, 2011 @ 14:08

    niema nieba jak „za starych dobrych czasów”, horyzont powinien być granatowo niebieski, a jest szaro błękitny nawet gdy jest taka pogoda jak dziś:
    http://www.sat24.com/pl

    • Wizzgaa powiedział/a

     Marzec 9, 2011 @ 14:15

     Zaraz ,zaraz – Dancer ! Obserwowałam niebo od zawsze i : granatowo-niebieskie to ono było zawsze po stronie przeciwnej do zachodu słońca , czyli im bardziej słońce zachodziło tym bardziej granatowiało na wschodzie i przechodziło płynnie w jasny błękit ze złotym na zachodzie .

 45. T – Neo powiedział/a

  Marzec 9, 2011 @ 13:31

  Kilka dni temu zobaczyłam na niebie samolot(wysoko), za którym nie ciągnęła się smuga przez pół nieba, tylko taka króciutka, i w pierwszym momencie pomyślałąm: o nie rozpyla? a potem sama sobie wytłumaczyłam, że to pewnie wyjątek. Wczoraj widziałam trzy samoloty, które jeszcze rozpylały, ale trzeba obserwować, bo rzeczywiście czyste niebo znowu się zdarza, jak za starych dobrych czasów. Krótko mówiąc też dostrzegłam zmianę, zanim zobaczyłam ten wątek u Zenobiusza.

 46. Czerwiec 19, 2011 @ 13:47

  […] .Polska opady. Budujcie Cloud bustery.!!!!!!!!! […]

 47. Zenobiusz powiedział/a

  Listopad 4, 2010 @ 13:58

  Witam Jacksonville,w nowej postaci.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: