Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Byśmy pamietali kto atakował i z jakich pozycji Vismaya.

Posted by zenobiusz w dniu 8 lipca 2011


CO SIĘ NAPRAWDĘ DZIEJE NA POLSKICH BLOGACH?

Posted by zenobiusz w dniu Czerwiec 19, 2011

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:IlAC-3GIpesJ:zenobiusz.wordpress.com/2011/06/19/co-sie-naprawde-dzieje-na-polskich-blogach/+Co+naprawd%C4%99+dzieje+si%C4%99+na+polskich+blogach+zenobiusz&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&source=www.google.pl

 

CO SIĘ NAPRAWDĘ DZIEJE 
NA POLSKICH BLOGACH?

Świat się dzisiaj zrobił taki, że do władzy dorwali się nieodpowiedni ludzie a ci mają swoje delegatury, które uprawiają marketing polityczny. Co to znaczy marketing polityczny ? Handel wartościami życia, handel tożsamością, kształtowanie nowej świadomości szczególnie w młodych umysłach. Wiemy, że zawsze polityka i media szły w parze i służyły partii rządzącej. Obecnie dużo różnych tematów pojawiasię na necie na niezależnych blogach, forach dyskusyjnych.

Czy to znaczy, że unikneliśmy manipulacji? Czy mamy już rzetelne informacje a internet możemy uważać za doskonałe narzędzie, obejście cenzury, głoszenia wolnego słowa?

Nowoczesne metody wytworzyły swoisty wzór społeczeństwa i nowe blogi i fora pod dyskusje, i tak ruszyli w świat „stare wilki i młode hieny” i tworzą nowy wizerunek świata polityki, religii, nauki, …. takie brygady wszystko wiedzące , tym razem wirtualne. W jakim celu? By innych przekonać, że to właśnie tylko oni mówią prawdę a wszyscy inni to głupcy.

co się dalej dzieje, blogi i fora jak nie trudno zauważyć nie wszystkie nadają się do rzeczowej dyskusji. W tą grupę wkłada się manipulatorów a przy nich zwykłe trolle to mały pikuś. Tutaj już jest „stawka większa niż życie”. Młode jeszcze dzieci, które już zaczynają się bawić w politykę, czasami w ogóle nie zdają sobie sprawy, że bawiąc się w politykowanie na niektórych forach padają pastwą nie tylko trolli ale już zawodowców z wyższej półki. Widać, że są szkoleni z psychologii, socjologii do celowej i konkretnej roboty. Mają na celu oszukiwanie osoby, osób, grup ludzi aby je skłonić, przekierować do działania sprzecznego z ich dobrem. Często autor manipulacji dąży do korzyści osobistych. Często pracuje dla swoich pracodawców, zleceniodawców.

Z punktu etyki zawód manipulator jest zachowaniem dalece niemoralnym i wyrządzającym krzywdy innym ludziom. Szczególnie jest narzędziem do stworzenia systemu totalitarnego i sprawowaniu władzy przez terror.

Celom manipulatora może być poddane wiele zagadnień, np. rozbudzenie jakiejś ich wartości np. podburzania opinii publicznej, (którą tak sterują aby bez przerwy stawiać jakąś osobę czy grupę w niekorzystnym świetle) np. przeciw jakiejś innej grupie: politycznej, religijnej, i innych osobistych wartości w celu prze kierunkowania ich myślenia na własne tory i przejęcia ich dóbr materialnych, kulturowych, religijnych. Kiedy widzisz gdzieś na necie presją, nacisk, parcie na twój umysł, wyzywanie ciebie od głupków, agentów, etc … to bacz z kim rozmawiasz, nierzadko wszystkie te niki, które tam wchodzą w dyskusję wstawia ta sama osoba i podświadomie programuje twój umysł (psychologiczna mafnipulacja umysłu).

Licz się z tym, że kiedy jesteś bardziej świadomy i nie pozwalasz swoim umysłem manipulować to cię spotka tam nie jedna frustracja, i na pewno tam długo nie zabawisz. Manipulant albo wkrada się do grupy albo sam zakłada blog, forum, tam można łatwo sprawdzić twoje dane, łatwo cię namierzyć i mieć cię cały czas pod kontrolą… i nie pozostawiają ci większego wyboru w dyskusji, wszystko jest sterowane. Taka manipulacja jest bardzo destruktywna i dotąd osobę ugniata aż osiągnie ostateczny cel. Niestety takiej walki nie da się wygrać bez ofiar.

Jeśli na forum znajdzie się pojedyncza osoba, która jest krnąbrna i nie nadaje się do obróbki trzeba ją wyeliminować … i jak się to robi? Bardzo prosto. Uruchomione niki, które są prowadzone przez jedną czy 2 a nawet 3 osoby, a jest ich wtedy spora ilość w zależności od sytuacji wchodzą do akcji i biorąsię za pracę. Jedne będą bardzo koleżeńskie, będą chwalić i przymilać się, kupują sobie kredyty zaufania, a drugie atakują, coraz mocniej i mocniej aż do całkowitego załamania osoby, jeśli ta podejmuje walkę z tą ośmiornicą. Jeśli uda się tej osobie wygrywać, jest na nią inny sposób, banować, skompromitować, tak długo ugniatać ten temat, aby nazwisko, imię i cała dołożona do tego pikanteria mocno wbiła się w główkę czytelnika, aby tą „zarazę” z daleka mijał.

I tak jedne niki będą wspierać, a drugie zniechęcać a ty stoisz jak słup w środku drogi i nie wiesz cosię dzieje, jeśli po raz pierwszy spotykasz się z taką robotą manipulatorów. Bawią się tobą i bawią, jak kotek z myszką, nie zagryzą ale skutecznie zmęczą i na koniec zrobią z takiej osoby oszołoma a później dokonują aktu dobicia, robią z ciebie agenta. Ja takim sposobem byłam już nawet agentem NWO w Denver, … i bez mrugnięcia powieką dyskredytują cię w oczach całego świata … jaka to szuja, agenciura, niszczy niezależne blogi, i przeszkadza im w prowadzeniu poważnej dyskusji. Proste a jakie doskonałe, nieprawdaż aby zrobisz z kogoś kapusia i wariata. Dwie pieczenie upieczone na jednym ogniu.

Pierwsze co robią, to jest podważanie zaufania, drugie szantaż, znają ci coś z twojego życiorysu (oczywiście wyssane z palca) czepią się literówek w poście, treści, nawyzywają od baranów, osłów niekumatych a pan admin sobie na to zazwyczaj spokojnie patrzy bo albo ma do tej pracy swojego sługusa i palcem tam nie rusza albo on jest jego statystą, tylko prowadzącym blog i udaje, że nic z tym nie potrafi zrobić.

Są też agenci admini, szablon wygląda tak samo … nie podporządkujesz się, szybko cię wykopsają z forum, oczywiście wprzódy muszą ci zszargać nerwy i opinie (tak łatwo nie ma) a później robią o tobie dobry materiał i puszczają online, ku uciesze niczego nie świadomych ludzi. I szuka się nowych ofiar. Dziury nie zrobią a krew wybija , to są najgorszej klasy energetyczne wampiry. Trzymajcie się od nich z daleka. Tacy potrafią chodzić za człowiekiem i zastawiać na niego sidła nawet długie lata, kiedy zagną na nich swoja parolkę. I na pewno będą te wasze wymyślone przez nich „grzechy” wypominać bez końca i przy każdej okazji.

Dlaczego tak się dzieje?

Dzisiaj żyjemy w pokręconej cywilizacji, walki dobra i zła, toteż najczęściej manipulatorzy zasiadają we wszystkich gałęziach naszego życia, toteż i internet jest ich miejscem ciągłego pobytu. Węszą i szukają i są przekonani, że robią to dla dobrej sprawy.

Jak zagna na kogoś parolkę robią wszystko aby taką osobą wyłączyć z internetowej sieci. Stosują szantaż nie tylko dla danej osoby a nawet dla całej rodziny grożąc na wszystkie możliwe sposoby. szczególnie kiedy masz do przekazania ludziom ważne informacje. Później piszą blog zniknął, zdziwieni,co się stało i rozsyłają linki po innych blogach, ale nie z troski tylko jako ostrzeżenie: uważaj jesteśna tej liście … …. na naszą stronę też w ostatnim tygodniu przysłano na Księgę Gości ostrzeżenie: zamykające się blogi, (adresat – zenobiusz blog), już wiedziałam, że będzie polowanie naczarownicę.

Są tak bezczelni, że nawet nie ukrywają swoich personali, więc należy sobie zadać pytanie: co lub kto czyni ich tak odważnych??? To jest dzieło Judasza i co się dziwić, że jakiś tam obcy naród chce nas zniewolić, jak tu w swoim narodzie (tylko kto to wie, kim on tak naprawdę jest,) można dostać nożem w plecy od sprawiedliwego i bogobojnego człowieka, Tacy ludzie nie mają skrupułów, nie szanują ani człowieka ani praw Boskich, a prawa ziemskie ich ochraniają. Teraz się mocno uwijają, przeskakują z pola na pole, po różnych blogach, (z czym tak się spieszą?) a nawet są wmieszani w akcje charytatywne, aby zapracować na własną opinię i światu się pochwalić jacy to miłosierni. Internet pomaga namierzyć krnąbrnych, inaczej myślących, szybka gra manipulowania, ośmieszania, szantażowania a później za pomocą wulgarnego języka robi się jeszcze mocniejszego dokopania szczególnie kiedy nie może sobie taki manipulant poradzić z tym osobnikiem.

Co charakterystyczne, zwracajcie uwagę na wulgaryzmy na blogach, forach, jeśli tam admin i moderatorzy nie interweniują, bo akurat ten blog jest „bez cenzury”, więc zawsze się liczcie z tym, że właśnie ten blog jest w rękach manipulatorów. I liczcie się z tym, że pod obcą ksywką sam admin może ci ubliżać. A w końcu ciebie posądzi, że to ty przyszłaś niszczyć mu blog. Na takich blogach nie ma wartościowego materiału a nawet jak ktoś coś tam włoży to i tak zostanie wyśmiany, skrytykowany. Na takim blogu nikt nie dba o prawdziwość informacji, tylko daje przeważnie sensacje, ploty, kompromitujące informacje.

I nie zdarza się to raz czy dwa, to jest już specyficzny charakter takiego bloga. A ludzie jak ludzie, lubią ploty, sensacje, katastrofy, rosną emocje, i nie myślą, że tu o to chodzi aby pobudzić w nas fale strachu, sensacji i dezorientacji i odciągania od prawdziwego stanu rzeczy w jakiej się naprawdęznajdujemy. Wystarczy poobserwować co piszą blogowicze, przyjrzeć się ksywkom i śledzić co mówią, i widzisz w takim wpisie jak oni to robią. Zeszło mi trochę, bo nie chciałam nikogo skrzywdzić i nawet adminowi dawałam sygnały, ale olał mnie i pan duży i mały, mieli inne plany), jeszcze raz nadstawiłam karku aby przyjrzeć się z bliska takiemu gnojownikowi. Teraz ciekawe jaka będzie dla mnie kara?

Agenci-manipulatorzy używają podobnych schematów: mają specjalny program dla kobiet, inny dla mężczyzn …. dla kobiet – wyzywają od starych, głupich, niedouczonych, w zależności od sytuacji i ta lista jest długa. Mają też program dowartościowywania tych bardziej potulnych, którzy na blogu „nie fikają”, wchodzi podyskutuje, przyniesie jakąś wiadomość, wtedy można rozważyć o czym ludziska piszą, co wiedzą … jaka jeszcze jest dziura w ich świadomości, jaki przerost, przy okazji można komuś umył wyprostować … albo sami zarzucają blogi linkami, długimi materiałami aby zniechęcić do czytania, oglądania bloga, co parę godzin nowy temat, czasami to taśma produkcyjna, ale same śmieci, że nikt tam nie nadąża z czytaniem, i taki z tego pożytek!

Świat przechylił się w kierunku całkowitego upadku, brat nie jest dla nas bratem, nie możesz liczyć naprzyjaciela… ale na internecie agenta zawsze znajdziesz, od razu jak tylko wejdziesz na niewłaściwy blok, forum. Tam zaraz się tobą ktoś zaopiekuje. Będzie wokół ciebie krążył i krążył, badał aż cię naswoja wędkę złowi, iście koronkowa robota…

Nie można też widzieć wszędzie agentów, wiele miejsc jest niezwykle użytecznych, ale trzeba być uważnym, bo te krzywe mogą zrobić wielką traumę i nie licz ani na odszkodowanie, ani nasprawiedliwość a już na pewno nie na ich miłosierdzie. I zapomnij, że zostaniesz przeproszony, wręcz przeciwnie, jeszcze cię poniżą, … Po owocach ich poznacie ….Jeśli ich rozszyfrujesz, szybko cię rozmyją, rozkruszą i rzucą pod nogi a jeszcze wgniotą w błoto. Później długie dni a nawet miesiące będą pokazywać światu jakiego zdemaskowali na blogu agenta. I nie daj panie aby mieli twoje dane, bo się szczypać nie będą. Po okupowanych przez nich tematach, czy to religijnych, czy politycznych, a nawet GMO, zdrowie, duchowość …. poznacie, czego się najbardziej boją, tam będą najmocniej drążyć kanał i zapuszczać swój jad.

Wśród nas żyją i tacy ludzie, którzy nie odmawiają sobie tej przyjemności aby bez sądu zrobić z drugim samosąd. I zaraz sami są obłożeni paragrafami … a tak naprawdę mają cię gdzieś, bo wiedzą, że są zupełnie bezkarni. Jak im udowodnisz? Dzisiaj w Polsce modne zrobić z innych psychicznie chorych, szczególnie tych, którzy walczą o sprawiedliwość i zmiany na lepsze. Zobaczcie ile jest lane brudu nareligie, ile jest kpin, dokuczania … jak niektórzy trzymają się jakiś miejsc jak rzep psiego ogona … i nie chcą od nich odejść.

Mówi się, umieranie nie jest łatwe, moi drodzy to życie robi się coraz trudniejsze i to dla każdego, i dla tych naiwniaków co odwalają agenciurską robotę, niech się nie łudzą. W dodatku ich mózgi po wielu specjalnych szkółkach zostały już przeprogramowane, są jak zombie, mają włożony program. Codziennie mnie przerażają świństwa ludzi wykształconych, bogobojnych, walczących o krzyż, o ukoronowanego Chrystusa … ano koronują, ale swoim zachowaniem w twarz mu plują, zresztą jakie to ma dla nich znaczenie, to tylko pod publiczkę. I tu też obserwujcie, będą was o to samo atakowali, o wiarę, różaniec, Jezusa, etc. Nie mają żadnych skrupułów obrzucić błotem drugiego człowieka. Zamiast być ludźmi okazują się być świniami … sorrki świnki, ale to nie do was ta mowa, tylko do waszych starszych braci ludzi, którzy są już aż tak zdegenerowani.

Zawsze znajduje się grupa ludzi, która widzi coś więcej, próbuje przywrócić świat do porządku, i tu zaczyna się zabawa, wygląda jak dyskoteka szaleńców, rzucają się na człowieka jak wampiry, a przypadkiem źle się zachowaj, to zaraz dostaniesz łatkę niezrównoważonego, niespokojnego, poznasz ich po tym, że cię zaraz wyślą do psychiatry. Zawsze ci coś pikantnego wynajdą, nie obawiaj się, zmysły mają „szampańsko” doskonałe, po swoim ojcu. I czy jesteś winny, czy nie jesteś winny musisz ponieść tego konsekwencje, bo się wyłamałeś spod ich klauzuli. I tak zaczyna wielkimi krokami wchodzić w życie : agresja, terroryzm, a to wszystko za pomocą bezmyślnych istot z ograniczonym myśleniem i zwierzęcą agresją.

Dzisiaj wchodząc na dyskusyjne blogi, fora najpierw dobrze przyjrzyjmy się im z bliska. Jeśli widzicie, że tam działa taki zawodnik, który mimo wszystkich jego ujemnych cech ciągle tam jest (pomimo, że już tylu stamtąd uciekło) i rozstawia ludzi po kątach, czasami może mieć więcej do powiedzenia niż admin albo sam jest adminem, nie znosi żadnego sprzeciwu, narzuca ci swoje postępowanie, w dodatku atakuje, to uważaj na to miejsce… lepiej stamtąd zmykać…. wcześniej czy później będziesz tam poszkodowany.

Złe czuwa, przejmuje różne kanały a nawet ludzi i dokazuje, oj dokazuje a jakie z siebie dumne, a jakie mądre, a jakie szczęśliwe jak urwie drugiemu głowę. I jeszcze zawoła gromkim głosem, zdemaskowałem agenta. Albo siedzi cichutko i udaje nieszczęśliwego, bo go blogowicz – agenciura skrzywdził.

Ziemia XXI wiek a na niej 50 % normalnych ludzi i 50 % manipulatorów, którzy systematycznie spychają nas w otchłań a dobry procent ciągle maleje.

Nie muszę tutaj pisać jakimi sposobami próbuje się zdegenerować rodzaj ludzki, i wszystko chcą nam urządzić po swojemu w świecie, w którym nie ma Boga.

Poczytajcie na niektórych blogach, forach: krajowych, zagranicznych jacy dumni są z siebie sataniści, wyzwolony naród, szczęśliwy … łapska mocno zbrudzone a zamiast serca głaz i płynie tak przez swoje życie … tylko gdzie tak płyniesz ?

Dzisiaj sobie drwisz, czujesz, że masz mocne plecy ale biedny człowieku szkoda, że tego nie widzisz, ile w twoim ciele żeruje robaków. Nie przykryjesz tego markowym garniturem, nie pomoże piękny uśmiech, i słowo soczyste… teraz tańczysz, świętujesz, znowu dowaliłeś niewinnemu człowiekowi i myślisz, że wygrałeś wojnę, a tam pomału od środka robale cię żrą, całe mrowie ….

Wszechświat jest potężny i pełen tajemnic i zawsze wyrwie tego niewinnego, który był na ziemi mniejszy niż świętojański robaczek, ale świecił i za dnia i w nocy. I pali się tam w środku serca gorąca miłość, bo jest życzliwy dla innych ludzi, umie ich poszanować, i opiekuje się Matką Ziemią … I napina już Bóg w twoim kierunku łuk i nie pozwoli tobie brudny człowieku zniszczyć swoich świętojańskich robaczków. Bo sprawiedliwy człowiek jest ponad wszystko i ma się tak poczuć!!!

I jeszcze raz was ostrzegam, nie wchodźcie tam, gdzie jest wulgaryzm i nie ma rzeczowej dyskusji. Manipulator to nie zwykły troll tylko towar już z najwyższej półki z największym procentem trucizny. Wielu z was nabawi się tylko frustracji, wyzwoli się w was tylko niechęć do życia, strach, i inne frustracje, zbluzgają was, wyśmieją od staruch, pijaczek, prostytutek (i to wcale nie są małolaty tylko te stare wilki, co zęby na tej robocie stracili) i jeszcze powiedzą, że zbawiają świat.

Pamiętajcie to jest hydra, jedna głowę utniesz a w tym samym miejscu odrasta 10 nowych. Klonujesię i klonuje jak te ich niki przy jednej osobie, … i walczy na śmierć swoimi niecnymi metodami.

„Po owocach ich poznacie”

18 June 2011

WIESŁAWA

Te teksty powinny być na jednej stroni,dla jasności sytuacji.

Wytłumaczcie mi co macie do Zenobiusza?

Polemika z udziałem Vismaya,zaczęła się wcześniej:
Posted by  w dniu 18 Czerwiec 2011
http://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/18/wytlumaczcie-mi-co-macie-do-zenobiusza/

Przeglądnąłem szereg komentarzy z ostatnich wpisów, duża część nie dotyczy w ogóle ani poruszanych spraw, ani tego cosię dzieje w świecie. Większość ujemnych paluszków ląduje przy Zenobiuszu, mimo że jego komentarze są bardzo sensowne i konkretne. Niektórzy z was dokonują podróbek jego wpisów, z jego autentycznym grawatarem, są tacy, którzy używają nawet gróźb karalnych.
Nie rozumiem tego ataku, szczególnie ze strony takich stałych komentatorów jak Vismaya? W czym Zenobiusz wam przeszkadza – w tym, że broni jedności Kościoła Katolickiego? W tym, że mówi o możliwościach obrony przed radiacją i chemtrailsami w postaci orgonitu? W tym, że jest bezkompromisowy i dociekliwy docierając do powiązań pomiędzy osobami ewidentnie pracującymi razem w celu obniżenia wartości tego bloga?
Proszę, dajcie mi argumenty na to, że Zenobiusz jest dezinformatorem, bo ja takowych nie widzę.
OSOBY UŻYWAJĄCE RÓŻNYCH NICKÓW BĘDĄ BLOKOWANE. Acha, usuwam wszystkie komentarze nie na temat – nawet te waqrtościowe – sorry… . Niedługo opublikuję nowy artykuł – tam będzie swoboda.

219 Responses to Wytłumaczcie mi co macie do Zenobiusza?

 1. mgrabas 18 Czerwiec 2011 o 9:57 am 

  czy to nie Zenobiusz powinien o to zapytać? :)

  • monitorpolski 18 Czerwiec 2011 o 10:05 am 

   Ja jestem właścicielem bloga, a nie Zenobiusz. On ma prawo dokonywać komentarzy jak każdy z was. Proszę o konkrety.

   • tamara 18 Czerwiec 2011 o 10:11 am 

    ZLIKWIDOWAC PALCE!!!!

     • MamyPojechane… 18 Czerwiec 2011 o 11:39 am 

      likwidacja palcow to likwidacja ostatniej mozliwosci zagladajacych tu na zaznaczenie swojgo poparcia lub tez jego braku ,co do konkretnych ,wyglaszanych przez forumowiczow opini. ale rozumiem ,ze nie cofniesz sie przed niczym ,zeby tylko zencia ,samozwanczego mczennika, przed zlymi agentami chronic.

      • Sully 18 Czerwiec 2011 o 12:27 pm 

       BRAWO BRAWO wreszcie zlikwidował Pan te paluchy….niejdenokrotnie pisałam np. z pytaniem co robic żeby uchronic się przed radiacją, lub z innymi wg. waznymi informacjami i miałam oprócz rączek w górę kil a w dół….kompletny bezsens….bo oznaczało, że co pytania były bez zensu , że kogoś nei interesowało jak się chornić…jak kogos to nie interesuje to niech nie czyta, a nei bez sensu klepie łapki w dół!
       Jeszcze raz BRAWO dla p.Marka

       • toss 18 Czerwiec 2011 o 1:11 pm 

        Przecież to oczywiste, że minusowali Cię dezinformatorzy. Tylko oni sąna tyle głupi by dać minusa za ważne pytanie.

        • ekoluminati 18 Czerwiec 2011 o 10:23 pm 

         bez zartów – Sully – Mully i ważne pytania, śmiech na salli :)

        • Sully 18 Czerwiec 2011 o 10:28 pm 

         tak toss masz racje, jeden agent właśnie ujawnił swoje prawdziwe oblicze..ale olac go

        • ekoluminati 18 Czerwiec 2011 o 10:32 pm 

         a to feler, westchnął seler, nie agent, a robi dla agentów, to dopiero trzeba byc wybitnym durniem

        • Sully 18 Czerwiec 2011 o 10:35 pm 

         o eluminati patrzysz znowu w lustro i piszesz o sobie…słuchaj jak chcesz pogadać to se idź do spowiedzi, tam chyba nikt ci nie powie rzebyć przymknęla buzie bo pieprzysz od rzeczy…

        • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 10:37 pm 

         A ty co taka agresywna Sully? Sweterek cie pije czy gryzie? Czytać się naucz, tam stoi napisane ekoluminati.

        • Sully 18 Czerwiec 2011 o 10:41 pm 

         juz ci mówiłam rosa, nie patrz w lustro jak piszesz albo kup sobie ładny sweterek

   • mgrabas 18 Czerwiec 2011 o 12:05 pm 

    gdyby Zenobiusz mnie zapytał, odpowiedziałbym…

  • grouwkirdoo 18 Czerwiec 2011 o 10:06 am 

   Przecież pytać może każdy.
   Ci co atakują itp. to zwykłe trolle.
   Po prostu nie kamić trolli, ignorować ich wpisy i sami sobie pójdą.
   http://dagobah.net/flash/successful_troll_2.swf

   W przypadku ich ciągłego trollowania można poblokować IP, poblokować PROXY, tora itp.

 2. tamara 18 Czerwiec 2011 o 10:05 am 

  mysle,ze Zenobiusz dostaje palce w dol od dwoch grup; jedna to wrogowie prawdy a druga to osoby,ktore sa uprzedzone do niego.uprzedzenie to wzielo sie z burzliwych dyskusij Zenobiusza,….ja absolutnie nic do niego niemam….zauwazylam ,ze ostatnio uspokoil sie,niedaje sie poniesc…..co chyba swiadczy o podwyzszonem stopniu swiadomosci…. :) tak 3maj Zenobiusz

  • MamyPojechane… 18 Czerwiec 2011 o 12:08 pm 

   tamara tzn zenobiusz… rozumiem ze podwyzszony stopien swiadomosci to twoje nowe haslo przewodnie ,samotny wrzask sie juz optrzyl to tezraz to. zawieszam moje bytowanie na tym blogu na czas nieokreslony bo stalo sie juz to przed czym przestrzegalem , jest zenon potem dlugo dlugo nic i znow zenon. zednej konkretnej informacji juz na tym blogu nie znajdziesz , jest za to transmisja na zywo z krucjatry zenona w ktorej wspomaga go jego dzielny giermek monitor….

   zabieram moje zabawki i spadam do innej piaskownicy.

   • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 12:48 pm 

    Co za ulga,odchodzi jeden z wulgarniejszych trolli.’
    Stała metoda.Okazuje się że jestem i tamara@
    Dla Madam V1s-Maya byłem i Millena461,i Rosa i Wizzgaa.a i jajco @ i parę innych.
    Byłem już i mizią i monitorem.tropem,i obserwatorem i jeszcze wieloma.
    Niech im ktoś napisze nową instrukcję. :)

   • tamara 18 Czerwiec 2011 o 12:59 pm 

    masz pojechane :) )))))))))idz do tej piaskownicy tylko zmien zabawki moze wtedy zmieni sie twoj tok myslenia

   • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 7:34 pm 

    To nie jest prawda, Mamy Pojechane, Zenobiusz podlega irracjonalnym atakom i to jest fakt. Między innymi ty, MamyPojechane, osobiście się do tego przyczyniasz, więc nie UDAWAJ!

 3. Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 10:19 am 

  Monitor a może zapytasz co zenobiusz ma do vismai, ??????
  Nawet mi wejścia liczy na twój blog … znaczy wejściówki jakieś tam są, czy blog dla specjalnych gości??? Przekroczyłam limit ??? Czy może jestem dyskryminowana???
  Po drugie, dlaczego pozwalasz na swoim blogi obrażać ludzi?
  Tylko mi nie pisz, że to demokracja…. dla mnie to pospolite chamstwo.
  Nie znajdziesz tego na innych poważnych blogach, nie widzę ani u Maruchy ani u Szuberta, ani na zagrypionej… jakoś sobie radzą z kulturalna dyskusją…. nie znajdziesz tego u mnie na stronie … chamstwa nie toleruję.,
  Zajrzyj czy ktoś komus tam ubliuża ??? A twój pupilek i u mnie nieraz robił ferment …. wszędzie go pełno!!!!

  Poczytaj posty i zobacz swojego pupila w prawdziwych barwach …
  ale to twoja sprawa z kim się bawisz, ja tu nie muszę bywać.

  Pozdrawiam.

  • monitorpolski 18 Czerwiec 2011 o 10:27 am 

   Przytocz fragmenty gdzie cię obraża. Ja widzę tylko jego badania odnośnie twojej działalności. Jeśli jest to coś złego to mi wytłumacz dlaczego? Mam z nim dysputę na temat tego czy masz dobre intencje. Wybacz, ale ja z kolei nie widzę powodu do ataku na niego, który się znacznie nasilił. Facet daje wskazówki jak wyjść z tego gówna w jakim się znaleźliśmy, a tu nagle wszyscy widzą w nim szatana.

   • ewa 18 Czerwiec 2011 o 3:46 pm 

    Jeżeli dla ciebie Monitor ,ataki personalne na Vismaya ze strony zenobiusza ,to jego badanie , to mamy doskonały przykład twojego dwójmyślenia .
    Teraz obrażanie mamy nazywać badaniem ? hmm… reakcji ?

  • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 10:33 am 

   Vismayo @ a może tak konkretniej,nie następne insynuacje ?

 4. Pelagia 18 Czerwiec 2011 o 10:27 am 

  Adminie – ja poproszę o zostawienie palcy. przy okazji widać, kto jest dołowany, kto plusowany – pewne paszkwile dostaja bardzo plusów. to nam daje pewną orientację, myślę, że Tobie adminie też. nie wiem, czy jest mozliwośc zobaczenia, kto jak głosuje, jakby co, to tez jest możliwość przygladania się działaniom okreslonych ludzi

  • monitorpolski 18 Czerwiec 2011 o 10:30 am 

   Poczekaj, na jakiś czas wyłączę, potem włączę

   • agent 18 Czerwiec 2011 o 11:04 am 

    „monitorpolski 18 Czerwiec 2011 o 10:30 am
    Poczekaj, na jakiś czas wyłączę, potem włączę”

    Tak trzymać monitor.
    Sam niejednokrotnie oddawałem setki negatywnych łapek tylko dlatego że większość mi zasugerowała że tak trzeba.
    Ja jestem za trwałym usunięciem łapek, skończy się raz na zawsze manipulacja łapkowa.

   • BarbW 18 Czerwiec 2011 o 4:27 pm 

    Te palce nic nie wnoszą. Jestem za ich usunięciem. To tylko zwykła dodatkowa sugestia. Powinniśmy unikać jakichkolwiek narzędzi manipulacji. Pozostawmy to czytelnikowi jako jego wolną wolę. Złapałamsię kiedyś na tym ze zaczęłam wchodzić na strunę po to aby sprawdzić te „złudne paluchy”. Poco?? Swoją opinię czy zdanie zostawiłam nie po to by dowartościowywać siebie…. Prawda? To jest oczywiście moja prywatna opinia i propozycja. Milo ze Monitorpolski konsultuje się z nami. Pozdrawiam ciepło!

    • BarbW 18 Czerwiec 2011 o 5:17 pm 

     Pragnę przedstawić Wam opinię Stewart’a Swerdlowa który na swojej stronie odpowiada nakrotką prezentację na temat ORGONITU i jak go spreparować własny ORGON. Stewart potwierdza jego cudowną moc; aczkolwiek podkreśla, ze Orgonit zadziała ale w bardzo MINIMALNYM STOPNIU z powodu CIĄGŁEGO BOMBARDOWANIA FALAMI ELF I MIKROFALAMI. Jego działanie jest wtedy za słabe. To byłoby dobre na perfekcyjne środowisko na ziemi.

     Link: http://expansions.com/from-guatemala/
     „From Guatemala
     Posted On March 16th, 2010 by Stewart

     Hello lovely people, how are you today?
     I wondered what thoughts you had on the Don Croft ‘Orgonite Devices’ that you can make simply at home? They apparently transmute negative energy into positive: helping to deflect or neutralize the harmful effects of EMFs whilst boosting good Orgone energy.
     Would love to know your thoughts.
     Love and blessings from amber in the little land of many Volcanoes, Guatemala

     Stewart’s Reply: In a perfect, pure world, that technique would work. I our world, it is minimal at best. We are all way too bombarded by ELF and microwave for such a simple device to be powerful enough.”

     Drogi Zenobiuszu, masz piękne intencje. Dziękujemy Ci za to. Dzielisz się z nami i oto chodzi. Pozdrawiam ciepło.

 5. Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 10:31 am 

  Poczytaj sam ja nie będę się już w tym twoim szampie wiecej kąpać.
  Wystarczy mi tych pomyj na głowę.
  Ja nie jestem jakaś tam …., żeby mi taki zeno na twoim blogu sugerował, ze pracowałam jako prostytutka.
  Za takie rzeczy idzie się dio sądu.

  • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 10:47 am 

   Czy można konkretniej.???
   Nic takiego nie napisałem,to twoja własna interpretacja jakiejś mojej wypowiedzi,
   No myślałem że zarzut promowania NWO w formie New Age,okaże się moją winą,ie taki wyssany.
   Nie ma to jak kosmiczny „chrystus’”
   Czemu robisz to naszej młodzieży.
   Czemu sabotujesz i wyśmiewasz ruch orgon busterów, ???

   • Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 10:55 am 

    Jak już o kosmicznym Chrystusie wyczytałeś, to powinienieś znależć i dział o chemtralis i chambusterach, chyba jeden z największych jakie sa na polskicm necie ….zobacz kto się tym trudni, kto robi akcje wlepa …. pierwszą w Polsce… kto chodzi po ulicach i ulotki rozdaje ……. a teraz przekręcasz kota ogonem … daj jeden mój wpis … straszny z ciebie manipulant.

    • monitorpolski 18 Czerwiec 2011 o 11:00 am 

     Vismaya, jeśli masz takie publikacje to bardzo dobrze. Mogło zajść nieporozumienie. Wszyscy jesteśmy zestresowani, trzeba to też uwzględnić. Podaj linki, ja je chętnie zamieszczę. Bardzo interesuje mnie orgonit, choć nie mam czasu tego dokładnie opracować. Potrzebne jest konkretne opracowanie – jak to działa, jak można to samemu zbudować (Zenobiusz ma takie publikacje) i dlaczego idzie taki atak na działa orgonowe itd.
     To jest szalenie ważne, bowiem jeśli to faktycznie działa to możemy się ochronić przed wieloma nowoczesnymi broniami masowego rażenia i uniknąć depopulacji.

     • Wyspa 18 Czerwiec 2011 o 11:02 am 

      Zeno! Gdzie na stronie vismaya-maitreya.pl jest wyśmiewany ruch orgon busterów?!

      • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 11:19 am 

       Zenobiusz powiedział/a

       Czerwiec 21, 2010 @ 11:29 e
       Oczywiście ,że strona w wersji religijno- światopoglądowej, to New Age,podlane przyszła” religią”NWO.W ramach wzmacniania wiarygodności,podjęli inicjatywę rejestracji działek.Dla tego ,należy działka maskować.i nie ujawniać ich właściwej lokalizacji w terenie.Nie ma jeszcze chyba sprzętu, który je wykrywa,trzeba je, fizycznie zobaczyć.Dla tego bądźcie czujni,zwłaszcza Ci z was, którzy wysłali info na podany adres.
       Germaina powiedział/a

       Czerwiec 21, 2010 @ 21:39 e

       Mało tego, że działek nie maskują to jeszcze sami robią.
       No ale widzę wy lepiej wiecie.

       http://zenobiusz.wordpress.com/polska-opady/

       Polecam całą dyskusję. Na pytanie dwa dni temu o obronę Vancouver busterami miała jedną odpowiedż.
       Ha ha ha ha.
       Próbowaliśmy ale bez współdziałania tam na miejscu,nie było to możliwe

       • Wyspa 18 Czerwiec 2011 o 11:21 am 

        „Mało tego, że działek nie maskują to jeszcze sami robią.”
        sprecyzuj!

       • Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 11:28 am 

        … no widze, zes ty chory ? wysmiala cie …. ha, ha, ha …
        Bein sobie z ciebie zakpil a ty juz zrobiles z tego afere,
        to trzeba juz calkiem rozum stracić aby nie odróznić prawdy od żartu …
        ale mówią starsi, że to P.Bóg tak karze za pychę.

       • Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 11:42 am 

        co oni jeszcze robią????
        Z tego co ty insuujesz…. prostytucją, wpędzili juz polską młodzież namanowce,
        co jeszcze wymyślisz PRAWDZWKU

        Łatwo ci idzie oskkarżanie innych, masz to we krwi…..
        Ilu ludzi tak zgnoiłeś ????

       • Wyspa 18 Czerwiec 2011 o 11:44 am 

        http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_mapa_dzial_orgonowych_w_polsce.html
        Czy twoim zdaniem da się łatwo wykryć gdzie działo jest zamontowane? Obszar tego kwadratu to pewnie jakieś ze 120 kilometrów kwadratowych a ty uważasz, że to jest zdradzanie miejsca pobytu działka na tyle aby można było je wykryć? hahaha!
        Sami robimy? W sensie jakim? Sam zrobiłem jedno działo + napisałem dokładny poradnik jak to zrobić… to chyba się chwali no nie? A
        może sądzisz, że je robimy i sprzedajemy? :D
        Chodzi ci o to wideo? Chembuster w akcji [PL] http://www.youtube.com/watch?v=CPamCQY9naM
        że niby to nasz sklep czy co? hahaha :D bo już sam nie wiem o coci chodzi… po prostu zrobiłem z kolegą z youtuba napisy do tego
        filmiku! ale to nie nasz sklep hahaha!

        • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 1:51 pm 

         Wsypa@.!120 km,powtarzają rozmaite źródła,jedni powołując sięna drugich .Nie sądzę by zasięg był tak spory.Działko można namierzyć na wysokości gdzie orgon,rozchodzi się ,tworząc jakby parasol.Mam na blogu filmy z helikopterami,które szukałyna niskim pułapie,ale wtedy działają tylko wzrokowo.
         Zarzut komercji,w popularyzacji orgonu,to jeden z podstawowych ,przeciw mnie,choć apeluję o samodzielne budowanie sprzętu.

        • Wyspa 18 Czerwiec 2011 o 2:20 pm 

         jak się ma kogoś zaufanego kto umie zrobić działo to czemu by od niego nie kupić? nie każdy umie to zbudować… ja miałem pomoc kolegi (cięcie rur) + udostępnienie ogródka. Nie chodzi o zasięg działa tylko o wielkość kwadratu na mapie. Gdy ktoś zgłasza działo to pisze wyraźnie:

         „Numer kwadratu na mapie gdzie znajduje się działo orgonowe. Jeżeli działo leży na styku dwóch lub aż 4 kwadratów to zobacz jakie są możliwości zaznaczania takiego kwadratu na mapie: LINK!”

         Nie pisze tutaj aby podać miejscowość! Więc zgłaszanie działa jest bezpieczne! i daje nadzieję! i otuchę! (chodzi o obrazki itd)

     • Wyspa 18 Czerwiec 2011 o 11:07 am 

      monitorpolski:

      Akcja przeciwko chemtrails (chyba 1 tego typu w Polsce):
      http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_akcja_wlepka_przeciwko_chemtrails.html
      Tabelka o Chemtrails:
      http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe.html#chemtrails
      Tabelka o Energi Orgonu:
      http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe.html#energia_orgonu
      W tym:
      Jak dokładnie zbudować działo:
      http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_cenne_porady_odnosnie_budowy_chembustera.html
      Mapa dział orgonowych w Polsce:
      http://www.vismaya-maitreya.pl/teorie_spiskowe_mapa_dzial_orgonowych_w_polsce.html
      i wiele wiele innych artów i filmów znajdziesz w tabelkach które podałem wyżej.

      Dalej niechce mi się pisać o zasługach naszej stronki w promowaniu i zbieraniu informacji o orgonicie,a mógłbym pewnie napisać jeszcze z kilka stron A4… tylko, że misię nie chce…

       • Wyspa 18 Czerwiec 2011 o 11:52 am 

        Vismaya nie ma żadnych orgonitów, ani chembusterów.

        • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 12:39 pm 

         I nie zastanawia Cię to.???Przecież orgonity niwelujące radiacje,są dostępne ,przez internet.Czemu w Vancouver nie testuje się tego,nie popularyzuje w wersji angielskojęzycznej.???
         Czyżby nasze informacje o skażeniu ,były sianiem paniki ???
         P.T. Bein w Vancouver ,zakleił się w domu,i apelował,byśmy w Polsce,co najmniej „kobity i dzieciaki”,na parę miesięcy pozaklejali w domach ???

        • Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 12:41 pm 

         to nastepny dowod, że takie falszywe blogi powinny zniknac …
         oparte na pomowieniach i plotach … robienie sensacji …. wprowadzaja ludzi w oglupienie, falsz, falsz, falsz
         i znowu patrze i nie wierze, jak mozna bylo z tego zrobic na blog material.??????????.. , setka bzdur … i i tak oglupiacie ludzi …. i wy panowie polityke chcecie robic, w rozance w rece i do kosciola paszli …. tam mozecie sie jeszcze na cos przydac.

         jesli jeszcze i ten moj post zniknie bede pisac u Mizi …. …..tutaj dziala cenzura, boicie sie o swoje opinie ale jak ludzi obrazacie to wszystko jest ok,

        • Wyspa 18 Czerwiec 2011 o 12:46 pm 

         Zenobiusz: i tak zrobiliśmy prawdopodobnie największą w Polsce pracę odnośnie promowania orgonitu i zbierania o nim informacji… czy to mało? musi być jeszcze wersja angielskojęzyczna? jakby nie było tego już w internecie! Przecież to Polacy nie mieli praktycznie informacji o orgonicie i chembusterach… anielskojęzyczne osoby mają tych informacji pod dostatkiem (Don Croft, orgonowa Afryka itd)

        • Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 12:46 pm 

         dla wyjasnienia, vismaya nie ma ani sklepu ani wielkiej korporacji handlujacej chambusterami, … a Pan Zeno niech sie tak mocno o Van nie martwi …. co tu ludzie maja to Panu się jeszcze nie śnilo ….

        • Wyspa 18 Czerwiec 2011 o 12:54 pm 

         Jeżeli nawet byśmy produkowali orgonity i chembustery (czego nie robimy) i je sprzedawali (czego tym bardziej nie robimy) to chyba należałoby się z tego cieszyć :) z tego co wiem to obecnie w Polsce jest tylko 1 sklep który sprzedaje orgonity i chembustery… i ów sklep nie należy do nas :)

        • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 1:03 pm 

         „”jesli jeszcze i ten moj post zniknie bede pisac u Mizi …. …..tutaj dziala cenzura, boicie sie o swoje opinie ale jak ludzi obrazacie to wszystko jest ok,”

         Stara jak widać metoda dyskredytowania,wiele nicków i pomówienia.Ale wniosek słuszny,Oczywiście ,że do mizi,tam pani miejsce Madame.
         Germaina powiedział/a

         Czerwiec 21, 2010 @ 22:54 e
         no tak, i tak poprawiony wpis przestał miec jakikolwiek sens.
         Bawcie się dalej sami.
         Nie lubię zakłamania.
         http://zenobiusz.wordpress.com/polska-opady/

     • ewa 18 Czerwiec 2011 o 4:00 pm 

      Dezinformacja zenobiusza ,wiele razy polega na manipulacji faktami ,dobry przykład z zarzucaniem Vismayi ,że ośmiesza chambustery . Tak właśnie ten człowiek manipuluje , sprytnie potrafi ,,odwrócić kota ogonem ” aby tylko skrytykować i zdyskredytować komentatora ,a samemu postawić się w roli autorytetu na każdy możliwy temat .

 6. MOL 18 Czerwiec 2011 o 10:31 am 

  dla jasności ja nie mam nic do Zenobiusza :) I myślę że b ez „palucha” jest dobrze, każdy sam sobie oceni komentarze, a nie będzie sugerował się tym, że ktoś dostał 30 paluchów w dół.
  Jeszcze raz wrzucam to by więcej osób się z tym zapoznało:
  Join me, help me, Subscribe, Share, THE TIME IS NOW – WE ALL KNOW IT TO BE TRUE – STAND UP – BE HEARD – BE FELT – BE SEEN – STRIKE AS MUCH FEAR INTO THE HEARTS OF THE ELITE SCUMBAGS AS THEY HAVE TRIED TO PUSH ON SOCIETY – This is a pivotal point in human history, if we dont act now we WILL live in a world of despair -FIGHT BACK AND HELP MAKE THIS WORLD A BETTER PLACEhttp://www.youtube.com/watch?v=RheUK3OazkM
  i jeszcze jeden:
  Here we go boys and girls, It is happening whether you are ready or not, so youve got a month get on it!!! I Beg Of You People Of Earth. PLEASE for the love of humanity, for the love of freedom, for Safety from the tyrannical goons inhabiting our hallowed halls of Govt. Please stand with me worldwide, July 4th 2011, American Independence Day, Its time to make that date globally renowned. We can no longer sit back and tolerate this, Every crooked cop, every corrupt politician, every evil scumbag – HAS TO GO – lets make this a better planet, lets give our children a future – LETS FIGHT FOR OUR FREEDOM! share and SUBSCRIBE, I WILL ONLY BRING YOU THE VERY BEST THAT I CAN!!! http://www.youtube.com/watch?v=HYR6ZiUdcm0

  • Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 12:59 pm 

   a to, ze Vismaya ślęczyczy po nocach i zbiera info na te tematy to malo.???… musi znowu przekladac naang, a moze na grecki, a moze na francuski …. a moze na ruski… poki co mam tylko takie mozliwosci.
   a zeno bedzie pisal zyciorysy vismai, jak to z karabinem po Denver lata i jak w Grecji zarobkuje … to cie koles wogole nie powinno interesowac, tak jak twoj zyciorys mnie nie interesuje …. mozesz sie zamknąć w szafie, mozesz sie zatasmowac, mozesz sypiac z sąsiadką, mozesz zalozyc sobie kolczyki w nos, ja mam to gdzies …. i napewno ci art z tego nie zrobię … a ty jak małolat jeszcze uśmarkany tylko węszysz za plotami ….

   • Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 1:14 pm 

    Stara jak widać metoda dyskredytowania,wiele nicków i pomówienia.Ale wniosek słuszny,Oczywiście ,że do mizi,tam pani miejsce Madame.
    Germaina powiedział/a

    Czerwiec 21, 2010 @ 22:54 e
    no tak, i tak poprawiony wpis przestał miec jakikolwiek sens.
    Bawcie się dalej sami.
    Nie lubię zakłamania.
    http://zenobiusz.wordpress.com/polska-opady/

    eha, uwazaj bo ci sie uda wrobic mnie w twoje manipulacje, Już ci wyszła akcja w Denver, już ci chambustery w van wyszły, w Grecji dorabianie i co następne ????
    Aż gacie ci się pocą aby coś na mnie znależć ….

    • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 7:46 pm 

     Po tych paru postach dochodzę do wniosku, że Vismaya to mężczyzna. Ups. Manipulant płci męskiej, żadna, podkreślę, żadna kobieta, nie użyłaby argumentu: „aż gacie ci się pocą…” – natomiast jest to bardzo w stylu mizi. A Fe Vismaya, a fe

  • Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 1:26 pm 

   zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 1:03 pm
   „”jesli jeszcze i ten moj post zniknie bede pisac u Mizi …. …..tutaj dziala cenzura, boicie sie o swoje opinie ale jak ludzi obrazacie to wszystko jest ok,”

   Stara jak widać metoda dyskredytowania,wiele nicków i pomówienia.Ale wniosek słuszny,Oczywiście ,że do mizi,tam pani miejsce Madame.
   Germaina powiedział/a

   Czerwiec 21, 2010 @ 22:54 e
   no tak, i tak poprawiony wpis przestał miec jakikolwiek sens.
   Bawcie się dalej sami.
   Nie lubię zakłamania.
   http://zenobiusz.wordpress.com/polska-opady/

   … no i co z tego wynika?
   A czy ja gdzies zakrywam, ze weszłam na twój blok i zrobiłam kilka wpisów, aż któregoś dnia mnie zatkało, zrobiłeś ze mnie agenta z Denver, jeszcze pamiętają to ludzie …. a za co, bo odkryłeś, że mieszkam w Van,
   Jak usłyszysz tą nazwę zapala ci się na czerwono mozg.
   I taki był powód, że myślaleś, że ja z Beinem spiskuje …. dzięki twojej prowokacjii poznałam Beina, który sięwtedy za mbną ujął.

   I nie mam ochoty dalej z tobą rozmawiać ….
   … i paplaj się dalej w swoim gnojownikuy. …. przy tobie palikot robi wysiadkę.

 7. Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 10:42 am 

  zenobiusz 17 Czerwiec 2011 o 11:31 pm
  ” Vismaya
  pierwsze primo – zeno to jest również wizga i rosa, i wygląda na to że również milena461 ( jego liczne alter ego to same kobiety jak widzisz )”
  Znakomite,tylko kobieta samotna mogła to wymyślić.Millena 461 ty chcesz powspominać z Vismaya Grecję,a tu szast prast i okazuje się że jesteś zenem.Było nie atakować K404.
  Nie jestem jajcem ,ale mam pytanie.Vismayo,nawiązując do twoich wspomnień,.Jaki to zawód w latach 80 tych w Grecji jednym dniem pracy dawał zarobek na tydzień życia??.Czy warunki płacowe,pogarszały się w miarę starzeniasię warsztatu pracy???.Wielcem ciekaw.,bo nie byłem w tych latach w tym pięknym kraju.

  • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 10:54 am 

   Znam wiele zawodów,których dotyczy problem,o który pytałem.Wielu czytelników ,z pewnością
   też o tym wie.

   • ewa 18 Czerwiec 2011 o 4:17 pm 

    Czytam i oczom nie wierzę . Monitor ,jeżeli nie widzisz teraz wijącego się dwulicowca zenobiusza , który najpierw sugeruje Vismayi zawodu prostytutki , po czym stary numer , udawanie ,przeinaczanie i kolejna próba ośmieszenia komentatora , i jeszcze powoływanie się ,że czytelnicy go popierają bo wiedzą . Takie właśnie stosuje ten pan metody , nachalnej prowokacji i rozbijania komentarzy ,cozniechęca do wertowania i szukania wartościowych informacji od komentatorów .

    Trochę się rozpisałam ,bo jestem zbulwersowana chamstwem i arogancją zenobiusza .

 8. Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 10:45 am 

  A teraz panie Kisiel, czekam na przeprosiny,
  i za poprzednie akcji również, te z Denver.
  Zrobić coś takiego może tylko zrobić człowiek psychiczny albo zupełnie wyzuty z ludzkich uczuć.

 9. Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 10:58 am 

  Problem tyczy lizania jaj, i znowu odwracanie kota ogonem …………..teraz długo zapamietasz jak vismaya lize jaja.
  To też nie ty ????????????????????
  A poślubiona wizzga ci juz nie wystarcza????

  • monitorpolski 18 Czerwiec 2011 o 11:01 am 

   No i co z tego, że Zenobiusz ma kochającą go żonę? Nie rozumiem problemu, przecież tego nie ukrywał.

   • Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 11:58 am 

    Monitor, ani mnie zenobiusz nie interesuje ani jego kochajaca zona…. taki kochany a taki niedoważony ….
    a z tego co widzę i ty sitwę z nim trzymasz, i pewnie ci na rękę , ze na twoim blogi ludzi wyzywa ,…..załatwia za ciebie brudną robotę, iście dzieło w białych rękawiczkach po same pachy, po hamerykansku …. dziury nie zrobi, krew wypije….
    ja bym na to nie pozwoliła, chociaż taką ze mnie zrobiliście ladaczicę aby cię ktoś wyzwyał na mojej stronie,
    to mi kładzie i na ciebie inne światło ….

  • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 11:05 am 

   Ja pisuję tylko i wyłącznie pod swoim nickiem.To kolejna wasza sztuczka.
   Co powoduje to uporczywe okupowanie przez nią bloga Marka ???

   • ewa 18 Czerwiec 2011 o 4:24 pm 

    Za przeproszeniem ,tutaj kolejny raz kłamiesz ,BO UPORCZYWIE TO TY OKUPUJESZ TEN BLOG ,robiąc z niego swój prywatny folwark . U siebie nie piszesz tyle komentarzy co tu . A tak swoją drogą ,nakażdym innym forum byłbyś trwale zbanowany za łamanie netykiety . Ciekawe ,dlaczego wykorzystujesz prywatną znajomość z Monitorem i stręczysz każdego komentatora o innych poglądach niż ty ?

  • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 7:49 pm 

   Vismaya nie hamujesz się jak widzę. Prostaku.

 10. Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 11:01 am 

  I ty mi tu mówisz, że ja dzieci demoralizuję … bo mowię im o Chrustusie …. ??????????????????
  A ze tobie wiedzy brak, i nie znasz pojeć to nie mój problem. …..

 11. Pelagia 18 Czerwiec 2011 o 11:02 am 

  nie wiem, gdzie to wkleić, to jest świadectwo, że nie przesadzamy pisząc o planowanym terrorze :
  http://technowinki.onet.pl/wiadomosci/ochrona-implantow-przed-hakerami,1,4451728,artykul.html
  Ochrona implantów przed hakerami
  ……..Bezprzewodowy dostęp stwarza jednak okazję do nadużyć – w skrajnym przypadku możliwe byłoby zabójstwo poprzez wydanie implantowi polecenia, by wstrzyknął zabójczą dawkę leku lub wysłał szkodliwy impuls elektryczny. Choć na razie nie odnotowano takich ataków, trzeba je brać pod uwagę…..

 12. zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 11:02 am 

  Przepraszam,nie pamiętam nazwiska szanownej pani,mam gdzieś na blogu.
  Sugerowanie,że może pani pojechać do Denver,i bliżej zbadać problem,miast indoktrynować polską młodzież New Age,zdaje się pani naganne??
  Uważam,że była to właściwa sugestia.
  Poznajemy w lot,kto z piszących z za granicy,jest rodakiem,chcącym wymienić poglądy i doświadczenia
  a kto w wiadomym dla siebie celu prowadzi indoktrynację.
  Jeszcze nie zacząłem dobrze prowadzić bloga,a już pod nickiem Germaina,miałem osobę na karku, ze sztampowymi zarzutami,od argumentu,że zbyt często stawiam przecinki,po nagły okrzyk że usunięto część posta.Potem wiele razy te same sztuczki stosowały inne trolle,z tym że ona jest ,jak już to super trollem.
  Cóż tak zaniepokoiło ,w moim blogu.Nie wiedziałem.Teraz wiem.Działka orgonowe.Miały być odfajkowaną ciekawostką,i należało szybko zrobić porządek.???

  • Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 11:23 am 

   Kłamca, na każdym kroku,
   i co mi insynuujesz … i komu chcesz udowodnić…. nawert nie byłam w Denver …a nawet w tamtej części ameryki ….
   informacje wyssane z palca, szukanie sensacji i gnojenie ludzi … ot taka jest o tobie prawda i o polskiej współpracy …. zniszczyc w zarodku … bo New age,,, osmieszyć …. a co ty wiesz na temat New Age ?
   Ja religii nie zmieniłam i nie skacze z kwiatka na kwiatek, w ktorym kościele mnie chrzcili tam jestem…. z dziada i pradziada.

   • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 12:33 pm 

    „Sugerowanie,że może pani pojechać do Denver,i bliżej zbadać problem,miast indoktrynować polską młodzież New Age,zdaje się pani naganne??”
    No właśnie.Nawet nie byłam,a dopominam się o przeprosiny za Denver.
    Pora może, pojechać.???

 13. Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 11:09 am 

  A Pana kisla postow nawet nie czytam, bo jest klamczuch i manipulator.
  Z takimi się rozmawia za pomocą adwokata.

 14. TRON 18 Czerwiec 2011 o 11:09 am 

  Ano to mamy do Tadeusza Kisiela,ze nie jednoczy sie w NARODOWYM RUCHU POLSKI,do ktorego i TY „monitor” mozesz sie przylaczyc.
  Jezeli jestescie obaj Polakami co WAM stoi na przeszkodzie aby razem z INNYMI POLSKIMI PATRIOTAMI DZIALAC a nie tylko „bajdurzyc ” na samodzielnych forach ???
  Po co Wam tyle „rozdrobnien „,przeciez nie kazdy moze byc „bogiem i carem” moze ale na swojej stronie wszechmocnym adminem ale co z tego dla Polski i Polakow ? !
  Czyzby wygorowane aspiracje i wielkie mniemania o sobie Wam starczaly ?
  Czy sama informacja zwyciezymy wroga ?
  Madrzy Poalcy od dawna wiedza,kto ich wrog a kto przyjaciel i starczy juz na ten temat wiadomosci ,znajomosc historii wystarcza.
  Co to nie wiecie ,ze tylko we wielkiej masie sila ,ktora moze przyniesc zwyciestwo?
  Wcale tu nie chodzi o takie masy jakie kiedys proponowali Marks, Engels i Lenin (takie usiluje obecnie tworzyc czerwony Napieralski w Polsce).
  NAM POLAKOM CHODZI O MASY POLSKIE – ZLOZONE Z POLSKIEJ KRWI i GENOW a nie z jakis przybledow,mieszancow i ich potomkow na uslugach moznych tego swiata.

  Jestescie w stanie RAZEM WSZYSCY POLACY DZIALAC WSPOLNIE POD JEDNYM MOCNYM PRZEWODNICTWEM PARTYJNYM CZY BEZPARTYJNYM ???
  Robicie cos w kierunku aby laczyc a nie dzielic ?

  Czekamy odpowiedzi i chetnie poczytamy jakie sa Wasze propozycje ZWYCIESTWA POLAKOW NAD ODWIECZNYMI WROGAMI a sa to NIEMCY i SJONISCI !

  STOP SYJONIZMOWI !
  Moze pod tym haslem Polacy winni sie zjednoczyc ?
  Co o tym sadzisz logicznie myslacy „monitorze” lub kazdy inny POLAKU ???

  Radzcie ,dyskutujcie , a nade wszystko dzialajcie ,TWORZCIE i ODNOSCIE ZWYCIESTWA !

  • monitorpolski 18 Czerwiec 2011 o 11:25 am 

   Wszelkie „Ruchy” mają to do siebie, że mają „zwierzchników”. Ja jestem zwierzchnikiem sam dla siebie i niech tak pozostanie. Owszem, pomagam ludziom zasługującym na pomoc – także z „ruchów”, ale wolę komfortową sytuację, że to ja będę decydował o tym co piszę i kogo popieram.
   Życzę Wam powodzenia.

  • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 11:34 am 

   Augustynie P.pod nowym nickiem,z nowym IP.Ty już sobie powodzowałeś, jako komisarz w stanie wojennym, a ostatnio, na wszystkich możliwych blogach.Napisz nam o tym, jaki wybitny patriota z szer Jaruzelskiego.To pod jego wodzowstwem,ma się odrodzić Polska ?

 15. Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 11:13 am 

  Ja już kończę na dzisiaj tą dyskusję.
  I czekam na przeprosiny Pana Kisla, …….

  • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 7:54 pm 

   Vismaya nie hamujesz się jak widzę. Prostaku. DLaczego kłamiesz, że jesteś kobietą? Jesteś wyjątkowo wrednym facetem! Zazdrościsz Zenobiuszowi żony? Nie przejmuj się, nie ty jeden :)

  • felicyta 19 Czerwiec 2011 o 10:26 am 

   @vVismaya 18 Czerwiec 2011 o 11:13 am .Ja już kończę na dzisiaj tą dyskusję.
   I czekam na przeprosiny Pana Kisla, …

   -szkoda sie denerwowac kochana tym chorym czlowiekiem. Prowadzisz wspanialy blog, wiedza z ktorego niejednemu uratowala zdrowie jesli nie zycie. Dziekuje Ci z calego serca. Zycze duzo zdrowia, sil i radosci z zycia. Pozdrawiam.

  • ksant 19 Czerwiec 2011 o 10:51 am 

   Vismaya
   Nie spodziewajmy się niczego dobrego po człowieku, który pracuje wyłącznie dla potrzeb własnego egoizmu, a nie dla swego trwania w Bogu.

 16. 44 18 Czerwiec 2011 o 11:25 am 

  Pisałem o Zenobiuszu w zeszłym tygodniu, więc teraz tylko w skrócie: nie poglądy a spsoób ich przedstawiania przeszkadzają mi u Zenobiusza. Jest nerwowy i niecierpliwy, co wprowadza na blogu atmosferę wrogości. Każdą, najdrobniejszą nawet krytykę odbiera jako atak i ze zdwojoną siłą kontratakuje, nawet jeśli sedno sprawy to błachostka. Używa Twojego bloga jako linkownię swojego – ale to już Twoja sprawa. Mnie to denerwuje. Jeśli mam ochotę czytać jego blog, to robię to bez pośrednictwa Monitora. Jedyny plus to fakt, że ostatnio Zeno nieco złagodniał, a to dobrze wróży na przyszłość.

  • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 11:51 am 

   Widzisz 44@.Ja jestem jeden,a mam do czynienia z wieloosobowymi zespołami próbującymi niszczyć moje inicjatywy.Ja daje linki. tylko wiążące się z pytaniami,czy zarzutami,nigdy bez związku.Często też daję u siebie linki do Marka.Każdy blog,to swoiste getto,ma organiczone, do góra 2000 czytelników.Podjęliśmy współpracę,by to co naszym zdaniem ważne miało szerszy zasięg.Wtedy zaczął się atak na Marka blog,bo on ma mniej czasu,a nie prowadzi ścisłej moderacji.Do mnie trudniej się dobrać,więc robiono to poprzez Marka blog.Trudno żebym milczał.Jak będziesz miał czs i poczytasz ,sam sie zdziwisz.Podstawowa taktyka,to psychicznie złamać niewygodnego.Ja jestem psychicznie silny.Marek też.Ciekawe jakie jeszcze czekają nas niespodzianki.

   • ewa 18 Czerwiec 2011 o 4:42 pm 

    Dobrze to ktoś ujął ,próbujesz teraz na dokładkę robić z siebie ofiarę i męczennika ,że niby atakują cię WIELOSOBOWE ZESPOŁY ,niszczące twoje inicjatywy .
    Ci co czytają ten blog widzą ,że sobie to wymyślasz ,a po co i czemu ,to ty wiesz i co niektórzy nie podatni na psychomanipulację .
    Prawda jest taka ,że nikt nie chce u ciebie komentować ,bo zawsze kończy się to twoimi insynuacjami i blokowaniem , a zdarzało się nie raz zaobserwować jak ZMIENIAŁEŚ TREŚĆ KOMENTARZY osób ,które chciałeś ośmieszyć .
    Jak ta twoja dwulicowość ma się do deklarowanej wiary katolickiej ?

    • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 7:49 pm 

     No,widzę że mam bardzo uważną recenzentkę.To tak codziennie.Chciało by się coś wpisać a tu już się nie da,ban i moderacja robią swoje.Czytelnicy mojego i tego bloga Mayu,wiedzą i mogą w każdej chwili sprawdzić a nawet skomentować ,bo wszystkie komentarze są otwarte na wszystkich stronach,Polecam zwłaszcza zmieniane treści w postach trolla pierwotnie Spokojnego i zmiennym IP,lub miziostwora.Gdybym wpuszczał je w pierwotnej wersji,okazało by się ,że sam sobie pisze te posty,bo uwielbiam wulgaryzmy,i jestem masochistą.Ale ,ale ja już byłem i mizią i milleną461 i jajca@,i wielu innymi.Poznałem wasze zagrywki.A mój blog nie jest miejscem wymiany poglądów.Jest blogiem informacyjnym.

  • Sully 18 Czerwiec 2011 o 12:38 pm 

   Zgadzam się z Tobą 44 Zenobiusz jest niecierpliwy i można z nim dyskutować tylko trzeba mieć takie same poglądy jak on…bo jak ktoś ma inne to staje się wulgarny …mnie to też nei pasuje dlatego żadko cokolwiek do niego pisze;-)

   • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 1:25 pm 

    Szanowna Sully @.Czy mogę prosić o jeden przykład mojej wulgarności,bo to całkiem nowy zarzut pod moim adresem ???

    • Sully 18 Czerwiec 2011 o 2:49 pm 

     Szanowny Zenobiuszu jak zaczęłam wchodzic na bloga to wykłócałeś się z jakimś nickiem..już nei pamiętam mizi, mozi jakoś tak przejżyj sobie archiwum…czasami psuliście cały wpis swoimi bezsensownymi kłótniami…o nic…bo chyba obaj już nie wiedzieliście o co się kłócicie..może złego słowa użyłam, może nei wulgarny, bo to kojarzy się w wąskim aspekcie używania niecenzuralnych słów,a takowych w Twoich wpisach nie zauważyłam…ale kilkókrotnie już kłóciłeś się tak poprostu żeby komuś cos udowodnic…tylko nei bardzo wiadomo co…i ani te rozmowy nie były rzeczowe ani na temat..ot zaśmiecanie bloga jakimiś pyskówkami ..jak dzieci w piaskownicy o łopatkę;-) to tyle i proszę Cię nie musisz odpowadać na ten wpis, to są moje spostrzeżenia i mam do nich prawo, zresztą widzę, że nie tylko ja tak to odbieram. I nie odbieraj wszystkiego jako zarzut. Człowieku nikt Cię tutaj nei atakuje ( przynajmniej ja nie), a rozmowa na poziomie to umiejętność pogodzenia się z faktem, że ktoś ma inne zdanie albo, że np. nie podobają mu się pyskówkiktóre urządzałeś.

 17. marek 18 Czerwiec 2011 o 12:01 pm 

  Ja czekam aż zenek przedstawi jak działa orgonit. Tak jak pisałem najlepiej zdjęcia wykonywane na statywie co powiedzmy 5min. złożone w filmik. I tak trzy, cztery filmiki zrobione w różnych dniach. Było by miło to zobaczyć, a tak poza tym nic do tego człowieka nie mam bo go nie znam, większość co pisze ma jakiś tam sens.

  • Annah. 18 Czerwiec 2011 o 1:10 pm 

   Kupiłam na hormony wulkan i mufinka (pytałam o coś do domu ale bez mentalnego zaprogramowania) i wydaje mi się że działa, tzn nie wystąpił ból głowy jakiego się spodziewałam a mam silne i systematycznie , lepiej śpię i jestem spokojniejsza w ciągu dnia. Poza tym wyczuwam zawsze silne promieniowanie elektromagnetyczne z wież czuję wtedy mrowienie w obrębie włosów i szpileczki na twarzy, Mam takie miejsce w którym mogłam wypróbować wulkan stal / mosiądz, gdyż na wieży naszego kościółka są niefortunnie usytuowane nadajniki TK . Efektów o których pisałam przez całą godzinę nie odczuwałam, ale jeszcze poobserwuje siebie i otoczenie. Co mnie zaniepokoiło to jeden duży kwiat a mam ich wiele zaczął nagle żółknąć i tracić liście akurat dniem postawienia w pokoju orgonita, ale on nie lubi jak mu dobrze robią, podobnie jest gdy zasilam efektywnymi mikroorganizmami, taki zielony dziwak.
   Jeśli upewnię się że nie jest to efekt oczekiwań tylko faktyczna poprawa na pewno skuszę się na działko.

  • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 4:28 pm 

   Nie będzie filmików.Każdy można podważać i ośmieszać.Każdy musi sam testować. Koszt minimalny,a mniejsze wydatki na żywność.

 18. pola 18 Czerwiec 2011 o 12:18 pm 

  Ja poproszę o te kciuki ,wlepiam je za wulgaryzmy i wyzwiska .Kiedyś często zaglądałam na blog zenobiusza ale już tam nie zaglądam po co ,tylko on ma racje i nikt więcej a przecież chcemy poznać zdanie też innych, jeśli ktoś jest autorytetem samym dla siebie to trudno dyskutować z taką osobą .Gdy ktoś wpisuje śmiecie to pomijam je i nie biorę tego do siebie ,śmieć to śmieć i tak trzeba to traktować.

  • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 1:36 pm 

   pola@ ja wyraźnie na blogu piszę.nie toleruję wklejania,długachnych elaboratów zwalczających Kościół Katolicki,Dyskutuję,z bardzo czasem dziwnymi poglądami,aż mam czasem wrażenie że z tą otwartością przesadzam,bo to odwraca uwagę od tematu.Mój blog ma być blogiem informacyjnym,a nie polem do wklejania linków i filmików jak leci,czy tekstów z innych stron.Nikt kto wyrażał swoje własne poglądy, nie zetknął się, z usunięciem jego posta ,czy nawet z moderacją.Problem w tym,że ty u mnie nie pisałaś.No chyba że jesteś wielinickowcem,wtedy wszystko jasne.

   • pola 18 Czerwiec 2011 o 2:29 pm 

    zenobiusz@ nie ,nie pisałam ,nie zawsze można mieć coś do powiedzenia ,ale niektóre twoje nie kulturalne wpisy nie zachęcały aby brać udział na twoim blogu.Za to przeczytałam wszystko gdzie tylko możliwe o orgonicie ,nawet zachęciłam do zbudowania go mojego brata który jest ogrodnikiem aby w czasie suszy mógł go wykorzystać .Nie zaglądam również na inny blog jak przeczytałam że jestem durniem mieszkającym w mojej ukochanej Ojczyznie a najlepiej to żebym z niej wyjechała robiąc za parobka .Sama daje bany takim blogom i omijam je,niech umierają śmiercią naturalną .Proponuję aby pomijać milczeniem paru nie zadowolonych ,wypisujących komentarze wątpliwej treści ,brak reakcji w końcu zniechęca takich ktosiów.Nie muszę podszywać się pod nikogo ,nie zarabiam na chleb klikaniem ale nie będę nikomu udowadniać że nie jestem wielbłądem.

    • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 4:26 pm 

     Ok pola,przepraszam,jestem przewrażliwiony.Ciesze się ,że będziecie próbowali z orgonem.Ja obserwuje słoneczniki,przy których leży nieduży orgonit.Efekt jest zachęcający,ale nie reprezentatywny.Warto by więcej ludzi sprawdzało.Niektóre orgonity w handlu,mogą być atrapami.
     Pozdrawiam.

     • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 8:04 pm 

      Masz prawo być przewrażliwiony. Osobiście uważam, że masz końskie zdrowie i niesamowitą charyzmę, ale marnujesz ten potencjał na walkę z wielonickowymi patałachami typu Vismayent. Dawno uważam, że powinieneś olać to wszystko i zająć się czymś innym, ale ty nie, ty Zeno zawsze musisz zbawiać świat, nawet jeśli świat wrzeszczy do ciebie: MY NIE CHCEMY BYĆ ZBAWIENI. Sorry Zeno, ale szlag mnie trafia jak Cię opluwają te tłumy zatrudnionych za grubą forsę agenciorów. Heh… Trafia mnie jasny szlag!!!

      A debile typu Vismayent może powinny wiedzieć, że ty akurat jesteś człowiekiem, który wierzy w coś więcej niż pieniądze. Ale im to trudno pojąć… Żal…

 19. oz 18 Czerwiec 2011 o 12:24 pm 

  lubię pająki , prawie nigdy nie noszą nazwy Zenek

 20. pola 18 Czerwiec 2011 o 12:29 pm 

  Trebor-co do NADZORCY zaciekawiło mnie ,gdzie mogę znależć coś więcej?

  • trebor 18 Czerwiec 2011 o 1:57 pm 

   pola wstawilem tam nadzorcow 7 a pod nimi masz linki i literature.
   trebor 18 Czerwiec 2011 o 11:53 am
   http://monitorpolski.wordpress.com/2011/06/17/antysatanistyczna-rewolucja-w-grecji-to-dopiero-poczatek/#comment-21074

   Poza tym panie monitor tak naprawde zenio rozwala panu blog(nieswiadomie).
   Ten blog powoli staje sie anachroniczy poprzez gloszenie jedynej slusznej racji z autocenzura w tle jenego i slusznego kosciola ultrakatolickiego a to mi pachnie inkwizycja.
   Nie mam nic do ciebie zenon ba nawet na swoj sposob mozna ciebie polubic za bezkompromisowosc w bronieniu racji ,tepieniu troli ale … wszystko ma swoj czas i miejsce teraz warto pisac o sprawach waznych a nie odpisywac na kazdy wpis.1/10 miej tych wpisow zenon i bedzie ok i nie czepiaj sie do kazdego kto ma inne zdanie…wystarczy jak napiszesz jeden post wyrazajacy swoje zdanie.Vismaya jest kobieta wrazliwa jak mniemam a ja jako czlowiek postronny zauwazylem twoje ataki na nia(nie bede z toba o tym dywagowal) wiecej taktu…hmm… mam nadzieje,ze swojej zony tak nie traktujesz?
   Po prostu chlopie spusc troche powietrza i bedzie dobrze.
   Na koniec starajcie sie odnosic do siebie w mysl … nie czyn drugiemu co tobie niemile.
   Pozdrawiam

   • monitorpolski 18 Czerwiec 2011 o 2:22 pm 

    no bo ten kościół ultrakatolicki to nasza jedyna szansa, nie czaisz tego jeszcze? Poszukaj sobie Jim Condit Jr

    • trebor 18 Czerwiec 2011 o 3:02 pm 

     Sam kosciol cie nie zbawi i nie oswieci jesli sam tego nie zrobisz …czaisz?
     Modlic sie pozostalo … tylko w jakiej intencji?Zeby nas niezdepopulowali?
     Historia wszystkich cywilizacji uczy ,ze sa one tylko cyklicznoscia w ewolucji nas samych.Przemijanie jest tylko cyklem zycia w nieustannej grze dobra ze zlem.Jesli bedziesz sie modlil w uniwersalnej intencji czynienia dobra to i Bog w ktorego wierzysz bedzie silniejszy o twoja intencje a ty razem z nim.
     Nauczylem sie w zyciu jednego … nie korzystac z posrednikow w mojej drodze do Boga.
     Amen

 21. Czytelnik 18 Czerwiec 2011 o 1:29 pm 

  Ludzie, którzy zależało na osłabieniu wiarygodności tego bloga i zrobieniu z niego pośmiewiska osiągnęli swój cel. Zaczęło się od minusowania sensownych informacji, podrabiania nicków etc. Wcale nie musieli blokować bloga.. nic z tych rzeczy. Wykorzystali naszą, Polską mentalność.

  • marek 18 Czerwiec 2011 o 1:45 pm 

   Powiedzcie mi co daje 2000 łapek w górę, a 2000 łapek w dół? Czy za to dostaje się jakąś premię na tamtym świecie? Tego zupełnie nie pojmuję jak chwalenie się tu niektórych że niby to jakiś filmik miał ileś tam wyświetleń. Przecież to nie ma żadnego znaczenia. No jeszcze na YT ma jakieś bo film ląduje wyżej w statystykach i jest szansa że dziecko TVN popatrzy 20 sekund.

 22. Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 1:32 pm 

  Niech monitor podziekuje koledze zenobiuszowi …..,

  • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 2:07 pm 

   vismaya powiedziała
   „rozance w rece i do kosciola paszli …”
   Tak zdecydowanie do mizi ,macie wspólne poglądy,jak widzę
   Nie wiem,tylko,czemu ten rusycyzm na końcu ???

   • Vismaya 18 Czerwiec 2011 o 2:36 pm 

    manipulator …. klamca ….

   • ewa 18 Czerwiec 2011 o 4:57 pm 

    Zenobiusz tyle razy wklejałeś u siebie teksty o opętaniu . Daleko jest mi do twierdzenia ,że ty jesteś opętany ,ale niewątpliwie jesteś tzw. wampirem energetycznym ,i być może tego sobie nawet nie uświadamiasz . Tu ludzie poprzez minusowanie twoich wpisów pokazali ci ,że zdecydowanie się od ciebie odcinają , przemyśl to ,bo jeżeli masz takie same relacje ze swoimi dziećmi co tu na blogu z rozmówcami ,to masz nad czym myśleć i nie zagłuszy tego kolejne dziesiąt kopiowanych artykułów i kolejna setka twoich komentarzy .

    • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 5:06 pm 

     Tak Maya,a mapka nie kłamie.
     Pozdrów miziostwora.

    • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 8:12 pm 

     Ewa(false) ze swoimi dziećmi Zenobiusz ma bardzo dobry kontakt. Zdziwiłabyś się, ale ja jestem jego córką (co wykrył geniusz agentury Miziaforum) i cenię go przede wszystkim za umiejętność dyskusji i za moje dzieciństwo, w którym byłam traktowana jak osoba dorosła i szanowana za posiadanie odmiennych poglądów i umiejętność ich obrony. Ale na Boga nie metodami rodem z „trolling desinfo”. Tato jadę do Jarocina. Powiedziałam, a on mi na to nie pozwolił. To był właśnie ten rok, kiedy w Jarocinie zginął człowiek ugodzony nożem.

     Czaisz? Jak bardzo nienawidziłam w tym momencie Zenobiusza? A kto miał rację, no kto? Miałam 16 lat. Chiałam uciec z domu. Na szczęście nie uciekłam, bo musiałam potem przyznać: yhm, miałeś rację.

 23. MamOczy 18 Czerwiec 2011 o 1:55 pm 

  Od dawana czytam blog i od dawna przyglądam się sytuacji na świecie.
  Widzę, że jest coraz więcej osób świadomych zagrożenia jakie może nadejść w najbliższym czasie z czego się cieszę.
  Jak ktoś chcę znać moje szersze zdanie na temat co się dzieję na świecie zapraszam do dyskusji i przeczytania moich postów na stronie:
  http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=47796&st=0&sk=t&sd=a&start=6520
  Nick ten sam, jak i proszę często czytać bloga:
  http://dzieckonmp.wordpress.com/

  I módlcie się dużo!

 24. Protokół wyginięcia 18 Czerwiec 2011 o 2:19 pm 

  Do Zenobiusza mam to samo co do Monitora : sianie propagandy ultrakatolickiej, antysemickiej, ogłupianie ludzi poprzez wklejanie wymyślonych informacji opartych o fałszywe źródła (jak np. dwóch gości fotoshopem nałożonych na jakieś tło i niby to jest wywiad że oni tam są i obserwują i wiele innych, jak specjalne mieszanie dat w filmikach, podciąganie i naginanie faktów do z góry założonych tez, albo wklejanie niskobudżetowych efektów nuklearnych i że niby fukushima wybuchła itp itd).
  A teraz mam jeszcze : cenzurę, zwalczanie wolności słowa (poprzez zlikwidowanie łapek) tak wiem przeszkadzało Wam to że ludzie inteligentni wam minusowali te bajki, więc to zlikwidowaliście.
  Do Zenobiusza mam jeszcze to że jest trollem, troll : wstawia linki do swojego bloga, siedzi 24/h na tym blogu, awanturuje się ze wszystkimi, pier$#% o jakimś orgonicie a nawet nie potrafi przedstawić wizualizacji (głupie wideo) że to działa.
  Ogólnie rzecz biorąc Monitor, chciałby manipulować masami dlatego te łapki kasuje, dlatego wprowadził cenzurę, dlatego blokuje ludzi na bloga i co ciekawe dlatego ten blog rozsyła wirusy – uważajcie na linki tutaj zamieszczane.

  A teraz proszę skasować komentarz, satanistyczny wysłanniku :D

  • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 3:58 pm 

   Widzę że Marek nie miał zdrowia odpowiadać na te absurdy.Ja też.
   Niemniej ,zachęcam wszystkich do odwiedzania blogaska wydmuszki, Pana” Prowokat do Wynajęcia”
   http://protokolwyginiecia.wordpress.com/
   .Świeże informacje, z tygodniowym opóźnieniem!!!!
   .Warto zaglądać ,jest szansa na zostawienie pierwszego komentarza.

   • jaro 18 Czerwiec 2011 o 4:50 pm 

    Przeczytaj kolego coś napisał. W kolejności tak jak lecą wiersze twojej wypowiedzi:
    „Gospodarz” nie ustosunkował się… Ja też nie mam nic do powiedzenia. Ale coś skrobnę…
    Odwiedzenie „blogaska wydmuszki” -nie pierwszy raz to czytam w wykonaniu kolegi. Szpila, zero konkretów.
    LINK. Dzięki Najwyższemu nie zenobiusz.word….. itp. tylko jakiś inny.
    Szpila!!!!! Nie każdy może reklamować swojego „blogaska Wydmuszki” w miejscu częściej odwiedzanym.
    Szpila!!! Zero konkretów.
    To mam do zenobiusza. W 20% tekstów są to pozycje wartościowe a reszta to mieszanie zbłotem, złośliwości, wycieczki osobiste i reklama własnego bloga.
    Pozdro.

 25. Protokół wyginięcia 18 Czerwiec 2011 o 2:28 pm 

  Poza tym zauważcie że cenzura odnośnie komentarzy już jest – monitorek musi zatwierdzić.
  To coś ala 9/11, zabieramy czytelnikom wolność bo grozi niebezpieczeństwo, jakieś zmyślone groźby i inne bzdury :)
  Współczuje ludziom którzy wierzą w cokolwiek pisane na tym blogu, fakt faktem czasem pojawiają się tu istotne informacje, ale to jak w TVN24, powiedzą o wypadku na skrzyżowaniu bo to fakt, by potem zmanipulować informacje np. o szczepionkach :)
  To samo tutaj……

 26. Ola 18 Czerwiec 2011 o 2:41 pm 

  http://adventofdeception.com/facebook-ciacover-nwo-agenda/ uzyj googletranslate by przeczytac w jezyku polskim

 27. Sully 18 Czerwiec 2011 o 2:55 pm 

  do Zenobiusza…wiesz nie tylko ludzie przynależący do Kościoła Katolickiego to ludzie wartościowi…zapamiętaj to sobie..i jeszcze to Twoje bezsensowne czepialstwo o polską klawiaturę ( kiedys sie tak o to czepiałeś, teraz jakby ucihła ta sprawa)…i złosliwe uszczypliwoci na ten temat…a mnie osobiście to zwisa i powiewa czy ktoś ma polską czy amerykańska czy jakąkolwiek inną, ważne jest czy jego wpis jest INTERESUJĄCY I WARTOŚCIOWY…a to, że nie używa ą i ę jest najmniejszym problemem.

  • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 4:03 pm 

   „mnie osobiście to zwisa i powiewa”
   Mi ,szacunek do języka polskiego,nie jest obojętny.
   A i agenturze nie chce się zmieniać czcionek.
   Dalej więc u mnie jest to pierwszy sygnał ostrzegawczy,
   pozwalający ich lokalizować.Ułatwia to życie.
   Nigdy zaś tego nie generalizuje,dowody ,patrz mój blog.

   • Sully 18 Czerwiec 2011 o 5:58 pm 

    Zenobiusz…skoro takim szacunkiem darzysz język ojczysty i ortografię to naucz się INTERPUNKCJI! Bo zdecydowanie za dużo przecinków stawiasz..i nie pisze się mi tylko mnie;-) ale to tak na marginesie…generalnie się nie czepiam

    • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 7:57 pm 

     Tak Sully,to był pierwszy zarzut, ledwo założyłem blog.Przecinki.Wasza netykieta, zaleca nawet rezygnację z interpunkcji.Ja tego nie stosuję .Mi, i mnie są równorzędne, w literackiej polszczyźnie,ale widzę że w domu mówiłaś i pisałaś w języku, bez, ą i ę,a, czytało się pewnie od tyłu.Czy ty nie jesteś czasem z ekipy Kateriny404.Coś długo zabawiasz,

     • Sully 18 Czerwiec 2011 o 9:25 pm 

      Oj zenobiusz już mi sie nie chce pisać i odpowiadać na Twoje mizerne zaczepki, bo do Ciebie nic nie dociera. Jaka nasza netykieta..weź sie puknij w czoło. Nie jestem z żadnej ekipy, ale Twoje insynuacje mnie nie dziwia…bo każdego kto sie z Tobą nie zgadza prędzej czy poźniej uznajesz jako agenta…żałosne to no ale coż widocznei inaczej nie potrafisz, a to, że odwiedzam tego boga…cóz Pan marek ciekawie go prowadzi i sa ludzie z którymi można fajnie rozsądnie pogadać, Ty zenobiuszu sie do nich niestety nie zaliczasz.

      • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 9:29 pm 

       Ty Sully niestety jesteś też agent.

       • Sully 18 Czerwiec 2011 o 9:49 pm 

        Rosa nie pisz głupot! Niestety nie jestes zbyt inteligentna skoro piszesz takie rzeczy . Przykro mi że musiałam Ci to uzmysłowić.

        • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 9:53 pm 

         Sully jakoś to zniosę. Testy na agenta przechodzisz z wynikiem celującym:)

         Musisz mieć iloraz inteligencji conajmniej 105. Gratki!!!

        • Sully 18 Czerwiec 2011 o 10:00 pm 

         Ależ oczywiście nie zgadzam sie z Tobą w pewnych kwestiach, śmiałam mieć inne zdanie niz twój tatus…i od razu awansowałam na agenta. Rosa żenująca jesteś w swoich domniemaniach, ale cóż takie trole jak Ty też tu są, inaczej byłoby nudno.

        • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 10:03 pm 

         Nikt ci Sully nie powiedział, że jesteś prosta jak konstrukcja cepa? Bali się?

        • Sully 18 Czerwiec 2011 o 10:09 pm 

         hahahah wiesz jak cep skonstruować…gratuluje rosa to musiało wymagać od Ciebei nie lada wysiłku, ale udało sie moje gratulacje .

    • BarbW 18 Czerwiec 2011 o 8:39 pm 

     Sully, podaruj sobie proszę te zaczepki. Czy to naprawdę takie ważne ze ktoś nie ma czcionki, lub źle wystukał na klawiaturze? Ja często spiesząc się żeby przelać swa myśl popełniam nie jeden błąd. Zauważam go jak już jest na blogu… za późno! Ja nie zwracam na to uwagę…. Słucham sensu wypowiedzi….

     • Sully 18 Czerwiec 2011 o 9:29 pm 

      BarbW ja się nie czepiam…gdybys czytał wcześniejsze posty to nie pisałbys do mnie w tej sprawie. Do zenobiusza tak napisałam, bo on wiecznei sie czepia ( teraz juz mniej) a że klawiatura nie taka, a że ktoś ą i e nie pisze..dlatego pokazałam mu , że i on robi błedy proste ale do niego nic nie dociera więc poprostu dyskusja z nim jakakolwiek nie ma sensu. Generalni emni eto jest obojetne jak ktos pisze, bo sama jak to napisałes z rozpedu czasem gubie literki albo mi sie przestawiaja, dla mnie to nie problem;-) Pozdrawiam

      • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 9:30 pm 

       Ty Sully niestety jesteś też agent. A BarbW – to Barb Wire – kobieta i to jaka ;) Pseudonim – Żyleta

       • Sully 18 Czerwiec 2011 o 9:52 pm 

        A tak na marginesie , jakim prawem mnie oczerniasz? Pieprzysz od rzeczy o jakichs agentach…aż tak mało inteligentna jesteś? Jak ktoś sie z Tobą nie zgadza, ciach jest agentem. Weź kobieto sie czasem zastanów zanim napiszesz, bo przez takich jak Ty niektórzy zrezygnowali z tego bloga.

        • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 9:56 pm 

         O to nawet mam zasługi dla ludzkości? Nie wiedziałam, mizerna agencinko z za małym charakterkiem, żeby cokolwiek w życiu uzyskać. Sprzedajna grzybiarko, od prawdziwków.

        • Sully 18 Czerwiec 2011 o 10:07 pm 

         Rosa mizerna to jesteś ty…nawet nie mizerna poprostu takie …szkoda pisać. skończ już tę jałowa gatkę agencie …wiem trudno rozmawiac z równym sobie. Spadaj na innego bloga i daj pogadać z mądrzejszymi niz ty.

        • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 10:08 pm 

         Nawijaj Noblistko. Chętnie popatrzę. Tylko jak ty odróżnisz mądrzejszych niż ja, skoro nie odróżniasz Żwirka od Muchomorka?

        • Sully 18 Czerwiec 2011 o 10:11 pm 

         wiesz co każdy z kim rozmawiałam na tym blogu był mądrzejszy niż ty więc , chyba nie będe miała problemu, no ale gdybym miała to zwrócę sie do Ciebie o pomoc skoro wiesz jak cep skonstruowany to napewno mi pomożesz

        • ekoluminati 18 Czerwiec 2011 o 10:14 pm 

         nie jestem taka głupia, żeby pomagać byle komu, a cep to twój mąz od dawna na ciebie zbudował i młóci ile wlezie, stąd u ciebie ta frustracja ;)
         maleńka

        • Sully 18 Czerwiec 2011 o 10:18 pm 

         do ekoluminat:i widzę, że dzielisz się swoimi domowymi doświadczeniami na tym blogu, albo jakimis marzeniami sennymi, ale chyba ci sie blogi pomyliły, znajdź dziecinko blog dla degeneratów i tam sobie pisz

       • yhm 18 Czerwiec 2011 o 10:16 pm 

        co ty pitolisz do jasnej… nie jesteś zbyt inteligentna

 28. ewa 18 Czerwiec 2011 o 5:09 pm 

  Wyraziłam swoje zdanie i spostrzeżenia . Jestem stałą czytelniczką i dziękuję Monitor za ten temat , narastała we mnie frustracja na działalność i poczynania zenobiusza od dłuższego czasu . Warto Monitor ,abyś osobiście wziął pod uwagę zdanie innych i odzielił prywatną znajomość z zenobiuszem od celu jaki sobie obrałeś zakładając ten blog .

  P.S Zastanów się dlaczego zenobiusz tak mocno zaatakował również Piotra Beina i Andrzeja Szuberta ? ? ?

  P.S 2 Nie zamierzam odpisywać ci zenobiusz na twoje zaczepki ,napisz coś merytorycznego ,a może ci odpiszę .

  • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 5:40 pm 

   „Zastanów się dlaczego zenobiusz tak mocno zaatakował również Piotra Beina i Andrzeja Szuberta ? ? ? ”
   Na swoim blogu nie toleruję koncesjonowanych antysemitów,i siewców paniki.Uważam,że odwracają uwagę od istoty zagrożeń na których powinniśmy się skoncentrować.Polacy nie są antysemitami,ale wystarczy wejść w internet,i proszę .Jak znalazł.I mamy,uzasadnienie noszenia broni przez eskortę „marszu żywych”.
   Poza moim blogiem ,panów tych omijam.Gdy wchodzą na mój blog,zawsze mają nóż w rękawie.a nie są zbanowani.Ba gdy Poliszynel obwieścił ,jak ostatnio Gallus że jest prześladowany,natychmiast dałem informację o tym na blogu.Dalsze zachowanie panów,postawiło pytanie ,o naturę tych „prześladowań”.
   ąni jeden,ani drugi,nie napisali na pocztę kontaktową,nie wyjaśnili czytelnikom do końca ,istoty sprawy.Działają obaj ,aże, miło patrzeć.Bein,przy ostatniej wizycie,zaczął knuć następną intrygę stwierdzając że ,przecież ja mówiłem mu że nie jestem Katolikiem, czemu więc takiego udaje.Nie pierwsza to kupa,którą próbował mi zostawić w doniczce po wejściu do mojego domu.

   • monitorpolski 18 Czerwiec 2011 o 6:16 pm 

    Ja też jestem tego zdania. Polacy uratowali najwięcej Żydów podczas II wojny, choć niestety nie doczekali się wdzięczności. Ale nie robiono tego dla wdzięczności. Polacy nie byli ni nie są wrogo usposobieni do innych narodów. Robi się z nas antysemitów by mieć pretekst do przyszłej inwazji – tak samo jak z Arabów zrobiono terrorystów. Dlatego jest to takie groźnie i dlatego należy z tym walczyć pełną siłą.

    • ewa 18 Czerwiec 2011 o 11:13 pm 

     Czyli ,jak Monitor ? Mam rozumieć ,że twoim zdaniem P.Bein i A. Szubert to koncesjonowani antysemici ??? Proszę o wyjaśnienie ,bo zaczynam się gubić .

     • ekoluminati 18 Czerwiec 2011 o 11:16 pm 

      evan allmighty – się znalazł i się nabija z rzeczywistości, zamiast ją samodzielnie badać, ludzie czemu wy wszyscy ubieracie się w żeńskie nicki? jakieś marzenia z dzieciństwa?

    • grypa666 19 Czerwiec 2011 o 7:13 am 

     Az „milo” to zajrzec…
     Marek, prosze odpowiedz nt. „antysemityzmu koncesjonowanego” zarzucanego Beinowi i Szubertowi.
     Czy odpowiedz jest „Robi się z nas antysemitów by mieć pretekst do…”?
     Tzn. Tadeusz Kisiel robi prowokacje wzgl. rodakow? To czemu pozwalasz? Chyba ze nie zaliczasz Beina i Szuberta do „nas”.
     Zenio i ty dostaniecie nagrody z ADL, a Szubert i Bein pojda do pierdla – tego chcesz? Szubert już ma pogrozki smiercia.
     Mniejsza o „siewcow paniki”…
     Jesli nie podolasz, Marek, zamknij forum zanim forum zamknie ciebie…

   • grypa666 19 Czerwiec 2011 o 7:38 am 

    Tadek (Zenobiusz): co do „przecież ja mówiłem mu że nie jestem Katolikiem…”,
    Prosze zlinkuj do mego komentu zeby czytelnik sam ocenil, bez twej interpretacji.

    Fakt, Zenobiusz byl jednym z 1-ych, ktory zawiadomil o pogrozkach smierci dla Szubertai. Bylo wyjasnienie na moich blogach na tylr]e, na ile mialem informacje i autoryzacje zagrozonego. Jesli miales wiecj, mogles nas zawiadomic. Twoja ocena jest jednak niesprawuedliwa. Nie dostalem od ciebie zadnego emaila w zadnej sorawie – prosze pokaz kopie wyslanych. Bronilem cie, gdzie znalem sprawe i miales racje w sporze z Mizia, Prosilem cie wtedy o jakis tekst o orgonie, ale nie otrzymalem. Stwierdzenie „zawsze mają nóż w rękawie” pada wiec.

    Oskarzenie o jakikolwiek antysemityzm jest niebezpieczne – dla oskarzonego wobec prawa o nienawisci, a dla oszczercy z powodu prawa w ogole. Wiec albo uzasadnisz ze Bein to „antysemita koncesjonowany” albo to odwolasz.
    Podobnie z „siewca paniki”.
    Znaczy podczas wizyty u ciebie w domu w Bydgoszczy w 2009 probowalem ci jakas kupe w doniczce? Nie przypominam sobie, zwykle uzywam toalety, a donic odpowiedniej wielkosci nie przypominam sobie w teym domu.

    .

  • monitorpolski 18 Czerwiec 2011 o 6:26 pm 

   Konkretnie? Jakie to poczynania?

 29. anakin :) 18 Czerwiec 2011 o 5:22 pm 

  Czekałem na taką reakcje Pana Marka. Ataki na ten blog (co oczywiście oznacza dobre tematy i spostrzeżenia na blogu) ostatnio bardzo się nasiliły, ale zauważyłem też inny problem. Podkreślam, że to jest tylko i wyłącznie moja opinia. Niektórzy wyrażający swoje zdanie (pisze tylko to co udało mi się zaobserwować) popełniają jeden błąd, mianowicie, spodziewają się pełnego poparcia innych, a kiedy okazuje się, że jest zupełnie inaczej zaczynają atakować co powoduje efekt domina i cała dyskusja zamienia się w kłótnie, a agentura tylko na to czeka i podsyca atmosferę. Alternatywą mogłoby być nie branie udziału w dyskusji tylko wrzucanie suchych informacji w komentarzach, przynajmniej do czasu kiedy utworzy się zamknięte forum dyskusyjne. Z mojego doświadczenia wiem, że forum internetowe jest łatwiejsze w moderacji. Przede wszystkim utrudniona możliwość podszywania się pod inne osoby. Oczywiście wiem, że Pan Marek ma ograniczoną ilość czasu więc może znajdzie się ktoś inny, kto pomoże Panu Markowi w budowie takiego forum.

  • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 5:43 pm 

   Zgadzam się w pełni,sam myślę o blogu prywatnym,gdzie będzie można wymieniać poglądy i doświadczenia,bez ustawicznych „krasnali” na karku.
   Pozdrawiam.

  • monitorpolski 18 Czerwiec 2011 o 6:22 pm 

   anakin, miło że się troszczysz. Powstaje nowa strona internetowa, gdzie moderowanie będzie łatwiejsze, poza tym chcę wciągnąć w pracę nad nią parę osób. Z dyskusją na blogu chodziło głównie o to by stał się on niezależnym serwisem informacyjnym – z krótkimi tekstami czytelników. Było tak przez jakiś czas, sporo osób faktycznie podawało ciekawe linki, odpowiednio to komentując lub tłumacząc. Agenci zrozumieli jak niebezpieczne jest takie swobodne informowanie i przypuścili atak – beztreściowymi wpisami, wulgaryzmem, tasiemcami, których nikt nie czytał czy też odwracając uwagę od ważnych treści. Ten „serwis” nadal istnieje, ale w słabszej postaci. Na pewno w tym jest i moja wina, ponieważ dużo czasu poświęcam na reportaże wideo, przez co nie pracuję nad blogiem.

   • grypa666 19 Czerwiec 2011 o 7:51 am 

    Marek,
    Jestes unikalny, niezastapiony w reportazach i filmikach. Jesli nie podolasz z blogiem (portalem) i filmami, zostan przy filmach.
    Piszesz o przesladowaniach Zenobiusza u ciebie, „mimo że jego komentarze są bardzo sensowne i konkretne.”
    np. oszczerstwa ze Bein i Szubert to „koncesjonowani antysemici”, „siewcy paniki” i inne przeklamania, sugestie i insynuacje?
    Kopiesz swemu blogowi i reputacji grob… Vismaya cie ostrzegla. Teraz ja, po przeczytaniu tej „dyskusji”.

 30. ama12 18 Czerwiec 2011 o 6:00 pm 

  Panie Zenobiuszu podchodząc do tematu na spokojnie i bez emocji pytam dlaczego tak Pana irytują ludzie, którzy mają odmienne zdanie bądź ośmielają się skrytykować taką czy inna Pana wypowiedź? Ja zastanawiam się nad intencjami ludzi którzy wiecznie mi lukruja i we wszystkim się ze mną zgadzają nie mając własnego zdania. Takie własnie gadziny są niebezpieczne, bo wbijają nóż w plecy wtedy gdy się tego nie spodziewamy.
  Mam też mała prośbę. Pod jednym z moich postów napisał pan w liczbie mnogiej o agentach którzy wszystkich obrażają. Proszę o podanie kiedy użyłam wobec Pana obraźliwych stwierdzeń czy wulgaryzmów.

  • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 6:09 pm 

   „pytam dlaczego tak Pana irytują ludzie, którzy mają odmienne zdanie bądź ośmielają się skrytykować taką czy inna Pana wypowiedź”
   Proszę na spokojnie poczytać ponownie strony,z uwzględnieniem kontekstu,także czasowego.Ten układ bloga powoduje zaciemnienie obrazu.Na nieco większej próbce,zobaczy Pani o co chodzi

   • ama12 18 Czerwiec 2011 o 6:26 pm 

    Jest Pan prawnikiem i to widać. Używa Pan sprawdzonego sposobu na to, by zdyskredytować rozmówce jak niewygodnego świadka na sali sądowej. Nie odpowiedział mi Pan konkretnie na żadne pytanie tak tu, jak i w poprzednim temacie. Brak dobrych intencji i przekonujących argumentów z Pana strony. Rozmawiając z ludźmi w taki sposób trzeba być przygotowanym na negatywne reakcje. Aby być szanowanym trzeba szanować innych.

    • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 8:24 pm 

     Trzeba pamiętać,że są ludzie, którzy zawodowo angażują się w ośmieszanie, internet sprzyja anonimowości i osoba, jak Zenobiusz, przekonana, że warto walczyć o ludzi, jest skazana na walkę z wiatrakami, czyli z agentami dezinfo, którzy są niczym wieloklonowalny agent Smith z Matrixa. Monitorze Polski osobiście jestem za przywróceniem „palców Nerona” bo to mi pozwala rozpoznać, kiedy wiadomość jest szczególnie wartościowa (np. Post który ma 25 palców na minus i zero na plus, to sugestia, że aż 25 dezinfo wysłano, by coś obśmiać
     Pozdrawiam Państwa

 31. sebecxs 18 Czerwiec 2011 o 9:09 pm 

  …a ja nie mam nic do zenobiusza …i do innych też nic nie mam, choć czasem lubię kogoś przezwać i w ten sposób odreagować lub sprowokować.. a łapki były dobre, bo zastępowały właśnie drobne wyzwiska lub pochwałki….

 32. ama12 18 Czerwiec 2011 o 9:38 pm 

  Na litość boską skończcie już z tymi agentami bo to zaczyna wyglądać jak zbiorowa psychoza maniakalno – depresyjna.

  • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 9:41 pm 

   Przemyśl to jeszcze ama12.

   • ama12 18 Czerwiec 2011 o 10:24 pm 

    Nie mówię o Tobie personalnie i nie strasz mnie. Też to sobie dobrze przemyśl.

    I zobacz Rosa ja rzucam tylko luźną myśl, nie adresowana do konkretnej osoby a Ty unosisz się i mnie straszysz. Gdybym przytoczyła teraz pewne przysłowie mogłabyś je uznać za wycieczki pod twoim adresem ale jako ze zwykłam szanowac ludzi z którymi rozmawiam, nie uczynie tego.

    Moja wypowiedź nie była odpowiedzią na jakikolwiek post

    Męczące jest po prostu jak każdy w każdym widzi agenta

    :) Pozdrawiam

    • ekoluminati 18 Czerwiec 2011 o 10:28 pm 

     kto cie straszy ama no kto? boisz sie?

     • ama12 18 Czerwiec 2011 o 10:33 pm 

      Tekst „przemyśl to ama” mogłam tak odebrać. Bać? Czy wszyscy zastraszani się boją? Nie, tylko słabi!!!
      Nie wcinaj się między śnieg a sanki

      • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 10:34 pm 

       Ama 12 – „przemyśl to” nie ma nic wspólnego z zastraszaniem, jeśli tak to odbierasz, to może masz manię prześladowczą?

       • ama12 18 Czerwiec 2011 o 10:45 pm 

        Pisze coś kontrowersyjnego,
        W odp. czytam „przemyśl to jeszcze”
        Gdybym kierowała to personalnie do kogos, mógłby mnie pozwać i w tym kontekście mam prawo tak Twoją wypowiedź traktować.

        A jesli chcesz byc dobrze zrozumiana, to pisz prosze co autor ma na myśli

        • ekoluminati 18 Czerwiec 2011 o 10:49 pm 

         Ama ty wcale nie napisałaś nic kontrowersyjnego, ani tym bardziej nowego. dlatego napisałam przemyśl, żebyś przeanalizowała ileś tam set wpisów na różnych blogach tematycznych, to może dostrzezesz pewne prawidłowości.
         pozdrawiam

        • ekoluminati 18 Czerwiec 2011 o 10:50 pm 

         by the way: ja nie wiem dlaczego mi się wciąż zmienia nick i awatarek, to się dzieje samo! Sully głupolu może ty to robisz? Z twoja inteligencją to dla ciebie pikuś.

         Znaczy: Pan Pikuś.

        • Sully 18 Czerwiec 2011 o 10:55 pm 

         jedynym głupolem jakiego tutaj widze jestes ty mała pchełko więc zmiataj na swojego pieska.. wypad marna agencino

       • ekoluminati 18 Czerwiec 2011 o 10:57 pm 

        no proszę jak ci przez jeden wieczór światopogląd ewoluował, a do niedawna uwazałas, że tu sami głupcy i że kity wcisniesz, rozwijasz sie, ze hoho

        • Sully 18 Czerwiec 2011 o 11:00 pm 

         pokaż mi gdzie napisałam, że tutaj są głupcy, głupia to jesteś ty skoro tak piszesz..no ale co sie dziwic tobie współczuc należy

        • ekoluminati 18 Czerwiec 2011 o 11:04 pm 

         i teraz się wypierasz, jakbyś uwazała, że ludzie nie potrafią czytac i myśleć

  • Sully 18 Czerwiec 2011 o 9:55 pm 

   dokładnei ama12 zgadzam sie z Toba, ona ma jakąś manię, obsesyjne poszukiwanie agentów. Smieszne to i żenujące żeby dorosły człowiek tak sie zachowywał…ale ama12 przemyśl swoja wypowiedź , bo za chwile Rosa uzna że równiez jestes agentem;-) Pozdrawiam

 33. Rosa 18 Czerwiec 2011 o 9:59 pm 

  Nie ama 12 nie uznam. Tylko Sully Spectra z serialu o milionie odcinków jest agentką. I to słabo płatną.

 34. Sully 18 Czerwiec 2011 o 10:02 pm 

  hahahah o widze że fanke amerykańskich seriali tutaj mamy…i wszystko jasne, rosa spadaj nie będe rozmawiała i zniżała sie do poziomu kogoś kto oglada takie seriale. A etymologie mojego nicka juz tutaj tłumaczyłam i nei chce mi sie tego robic drugi raz.

  • Rosa 18 Czerwiec 2011 o 10:06 pm 

   Skoro wiesz co to za seriale, to się raczej nie wykpisz, że oglądasz wyłącznie Miasteczko Twin Peaks :)
   A etymologia twojego nicka obchodzi chyba tylko twojego ratlerka, paniusiu w za małym sweterku.

 35. Sully 18 Czerwiec 2011 o 10:21 pm 

  oooo rosa agent pod dwoma nickami działa…i kto tu sieje dezinformacje ….ŻENADA rosa ŻENADA. Wypad rosa szczyt twojej intelektualnej wypowiedzi osiągnął apogeum….dużo trudnych słów, weź słownik wyrazów obcych.

 36. zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 10:39 pm 

  Tak sully@,ja jestem też mizią i milleną461 ,a moja córka jest ekoiluminati i Wizzgaa,Już to przerabialiśmy.Niebawem kończysz dyżur,odpręż się zadzwoń do K404 ,poplotkuj.co tam. :)

 37. Rosa 18 Czerwiec 2011 o 10:41 pm 

  Sully jest malli i się zdenerwowali ;)

 38. Sully 18 Czerwiec 2011 o 10:46 pm 

  oj rosa nie pochlebiaj sobie, takie intelektualne zero jak Ty nie może mnie zdenerwować, nieładnie rosa nieładnie sie wywyższać , zenobiusz …też sobie nie pochlebiaj ;-) nie wiem kim jesteś i mało mnie to interesuje. Ale w gadaniu o niczym zarówno Ty jak i rosa jesteście mistrzami gratuluje…juz wiem dlaczego was tutaj tak nie lubia na tym blogu.

 39. ekoluminati 18 Czerwiec 2011 o 10:52 pm 

  Sully ależ my wyraźnie pochlebiamy tobie. Ty to masz mistrza w czarnym PR. Zero dobrego smaku, jakbyś była osobistym doradca prezydenta. Przyznaj się: to ty masz ratlerka o imieniu Monroe? Marylin Monroe?

 40. Sully 18 Czerwiec 2011 o 10:57 pm 

  spadaj, niczego wartościowego nie napisałas tylko kłótnie tutaj prowadzisz na tym blogu i z tego co widze to nie tylko ze mna..wypad

 41. ewa 18 Czerwiec 2011 o 11:05 pm 

  Monitor , poczytaj i wyciągnij wnioski , tylko proszę nie udawaj ,że nic nie rozumiesz .

 42. Sully 18 Czerwiec 2011 o 11:06 pm 

  ekoluminati sam sobie wystawiasz świadectwo…może lubisz rozmawiać na gównianym poziomie, to miłej rozmowy ja nie przywykłam gadać z chamem

  • zenobiusz 18 Czerwiec 2011 o 11:28 pm 

   „gównianym poziomie, to miłej rozmowy ja nie przywykłam gadać z chamem”
   No i mamy znak firmowy.
   Wystarczy.
   Zawsze w końcu dają znak firmowy.

   • ewa 19 Czerwiec 2011 o 10:52 am 

    Tak zenobiusz i Rosa ,pokazaliście wszystkim wczoraj swój znak firmowy .Ależ wy macie przerost ego nad rozumem . Rodzina ,,wampirów energetycznych ” wprost wzorcowa .

 43. ekoluminati 18 Czerwiec 2011 o 11:09 pm 

  :) sully ty w ogóle nie przywykłeś gadać. z tego co widzimy

 44. ksant 19 Czerwiec 2011 o 11:00 am 

  Zenobiusz – to co mówisz, wiecej mówi o tobie samym niż o innych.
  Kto poniża, sam jest niski i ma niska duszę.

  • zenobiusz 19 Czerwiec 2011 o 11:21 am 

   Tak,wiem.Niechcący,wychodzi wasza ideologia.New Age,dzieli właśnie ludzi,na tych o niskich duszach,i tych oświeconych,którzy weszli,lub wchodzą na „wyższy poziom”Współgra to ,z propagandą rozmaitych kultów ufopodobnych,gdzie w chanelingach ,wprost pisze się że 6mld ludzi, to dusze niskie.Oczywiście że są już niepotrzebni,to potomkowie siły roboczej stworzonej,przez kosmitów.Oczywiście,że należy ich się pozbyć.A my się zastanawiamy,kto stoi za depopulacją,poza ekstremistami ekologicznymi,i psychopatami z” elit”.
   Więcej takich deklaracji,niech łuski spadają z oczu mamionej młodzieży.

 

Reklamy

Komentarze 2 to “Byśmy pamietali kto atakował i z jakich pozycji Vismaya.”

 1. zenobiusz said

  Vancouver broni się, cloudbusterami ??? « Zenobiusz’s Blog – zenobiusz
  zenobiusz.wordpress.com/2011/…/vancouver-broni-sie-cloudbustera… – Kopia11 Kwi 2011 – CO SIĘ NAPRAWDĘ DZIEJE NA POLSKICH BLOGACH? « Zenobiusz’s Blog powiedział/a. Czerwiec 19, 2011 @ 13:48. […] komentarze CO SIĘ NAPRAWDĘ …

  • zenobiusz said

   Znikają wszystkie wpisy z Googla dotyczące walki bysterowców z chmurami radioaktywnymi.
   Jeśli ktoś potrafi niech spróbuje do nich dotrzeć i skopiować.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: