Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Byśmy mieli jasność jak wyglądały ataki na zenobiusza,i jaki był ich powód.

Posted by zenobiusz w dniu 8 lipca 2011


 UWAGAGA -zenobiusz blog prowadzi WOJNĘ – MIZIA – przyłącza sie , wraz ze sprzętem..

Posted by miziaforum w dniu Kwiecień 8, 2011

http://miziaforum.wordpress.com/2011/04/08/uwagaga-zenobiusz-blog-prowadzi-wojne-mizia-przylacza-sie-wraz-ze-sprzetem/

24 Votes

 

 

DROGI ZENO – WODZU UMIŁOWANY – PROWADŹ PRZECIWKO KU…… TEGO ŚWIATA…
=======================================================
DOŁĄCZAM SIĘ WRAZ Z DZIAŁEM POTĘŻNEJ I MAGICZNEJ MOCY
ZDJECIA SPRZĘTU ZAŁACZAM W CELU INSTRUKTAŻU DO BUDOWY DLA INNYCH CHCĄCYCH STRZELAĆ I RATOWAĆ ŚWIAT ….
=======================================================
OPIS TECHNICZNY :

W BIAŁYM ŁOŻU , UMIESZCZONO 2 ARMATY ,
STRONA LEWA ŁOŻA – KRYSZTAŁ PRODUKCJI RADZIECKIEJ , OBOK MAGICZNY KAMIEŃ SZCZĘŚCIA I CZARNY KRYSZTAŁ LORDA VADERA
STRONA PRAWA – cha !!!!!! – MOJE ULEPSZENIE BUTELKA LEIDEISKA -pozyskana wczoraj przed snem , a konkretnie opróżniłem ją z magicznego płynu WIELKIEJ MOCY , W SPRZĘŻENIU Z ARMATAMI MOC – KULMBLUSTERA WZROSŁA POTWORNIE ,
NIEOPATRZNIE NAD WYRZUTNIĄ PRZEMIEŚCIŁEM DŁOŃ Z PAPIEROSEM
PATRZ EFEKT PAPIEROS STAŁ SIĘ GIGANTYCZNY !!!!!!!!!
====================================================
ps. ciekawe czy po zdemontowaniu armat z łoża kulmblustera MOC POWIĘKSZANIA POZOSTANIE W ŁOŻU , JEŚLI TAK TO , SZYKUJE SIĘ NIEZŁY ZAROBEK , BĘDĘ ZAPRASZAŁ MĘŻCZYZN ABY ODDALI MOCZ W ŁOŻE JEŚLI MOC BĘDZIE NADAL TO PENISY BĘDĄ GIGANTYCZNE JAK I ZYSKI ZA TO CUDO TWÓRCZE DZIAŁANIE

 

ZDJĘCIA INSTRUKTAŻOWE

PROJEKT WOLNY OD PRAW AUTORSKICH – proszę ściągać i rozpowszechniać …..

Ten wpis został dodany w Kwiecień 8, 2011 @ 2:54 PM i znajduje się w kategorii ANOMALIECIEKAWOSTKI różnezagrożenia światowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanał. możesz napisz odpowiedź, lub trackback z Twojej własnej witryny.

Be the first to like this post.

Odpowiedzi: 54 to “” UWAGAGA -zenobiusz blog prowadzi WOJNĘ – MIZIA – przyłącza sie , wraz ze sprzętem..”

 1. Miziaforum powiedział/a

  Kwiecień 8, 2011 @ 2:59 PM 

  19 Votes

   

  czarne paprochy poniżej luf TO PRZECHWYCONY – PLUTON I URAN ;-)
  ================================================
  PS. WAŻNE – OBOK DZIAŁA – W LEWYM ROGU WIDAĆ WYCIOR – JEST NIEZBĘDNY W CELU USUWANIA CO 30 MINUT GROMADZĄCEGO SIĘ URANU I PLUTONU – JEST NIEZWYKLE RADIOAKTYWNY WIEC CZYSZCZENIE WYKONYWAĆ TYLKO I WYŁĄCZNIE WYCIOREM .

  • Miziaforum powiedział/a

   Kwiecień 8, 2011 @ 3:41 PM 

   16 Votes

    

   jak WOJNA TO WOJNA WODZU ZENO – ZAŁĄCZAM PIOSENKĘ – ARTYLERII OKRETOWEJ COBY – DBAĆ O DZIAŁO – CO KOLWIEK TO SŁOWO ZNACZY DLA KAŻDEGO :-) 

 2. Miziaforum powiedział/a

  Kwiecień 8, 2011 @ 4:26 PM 

  18 Votes

   

  HETMAŃ NAM WODZU NIE ZWYCIĘŻONY

  WÓDZ POSIADA TAJNĄ BROŃ – JAK SAM PISZE WIERNYCH WYZNAWCÓW  BOGA ZEN – bo planuje sie ogłosić – OCHRONI ZAWSZE I WSZĘDZIE  – ZEN WSZECHMOGĄCY ..

  • Yarekok powiedział/a

   Kwiecień 9, 2011 @ 12:45 PM 

   3 Votes

    

   Mizia, a co to za roslinki na ostatnim zdjeciu ?? konopie czy haszisz? znowu sie upaliles, uwaliles i w amoku na Zena sie rzucasz?? A ta flaszka na pierwszym, to zbedny rekwizyt i tak wiadomo, ze kartonowe do niej przelewasz.

   • Miziaforum powiedział/a

    Kwiecień 9, 2011 @ 1:09 PM 

    4 Votes

     

    FARAMZONISZ – wzniosłeś modły do „boga zen” dzisiejszego ranka – BO JESLI NIE TO ZEN CIĘ NIE UCHRONI CZARODZIEJSKIM KRYSZTAŁEM – :-) :-) – ALE WY JESTEŚCIE PRYMITYWNE PALANTY :-) :-)
    a jak tam kikut – totem w koronie , kiedy koronacja :-)
    ===============
    was tylko zamknać w zoo – bu chacha , nic już zaden wpis nie zmieni , uuuuuuuuuuu cha cha

    • Yarekok powiedział/a

     Kwiecień 9, 2011 @ 1:51 PM 

     3 Votes

      

     Mizia , ostatni raz ostrzegam z Zenem lepiej nie zaczynaj bo ci wysle SGM ( specjalna grupa modlitewna ) i jak ci z drzwiami o 6 rano wjada, to od razu wytrzezwiejesz , satanisto jeden, i te twoje marne klozetobustery nic ci nie pomoga!!!

     • Yarekok powiedział/a

      Kwiecień 10, 2011 @ 12:32 AM 

      1 Vote

       

      mizia u zena znalazlem taki oto material video, podaje link bez. do YT:http://www.youtube.com/watch?v=R8kgCEEJe0Y&feature=player_embedded , poswiec swoje cenne 10 min i sprobuj wyjasnic, co tam sie do cholery rusza, co to za emanacja i dla czego po jej ustaniu nie ma zadnych sladow po dzialaniu tak ogromnej energii?? ja nie wiem co o tym myslec ale naturalne zjawisko, to z pewnoscia nie bylo !!

     • Miziaforum powiedział/a

      Kwiecień 10, 2011 @ 12:37 AM 

      1 Vote

       

      NIE OBCHODZĄ MNIE FAŁSZYWKI Z TEGO BLOGA , ZAPYTAJ GURU CO TO , oczywiscie jak znajdzie czas bo terez tam jest dyskusja na temat mojego kibelka , kilka osób sie wypowiada

 3. Miziaforum powiedział/a

  Kwiecień 8, 2011 @ 6:52 PM 

  13 Votes

   

  WIDZĘ ,ŻE MASA LUDZI WCHODZI NA TEN ART – ZAPRASZAM DO KOMENTOWANIA , JEŚLI SIE KRĘPUJECIE POD ZNZNYMI NICKAMI – ZMIEŃCIE NA INNY – śmiech to zdrowie :-)

 4. Ost Preussen powiedział/a

  Kwiecień 8, 2011 @ 7:22 PM 

  11 Votes

   

  Wkleiłem, bo to nie wymaga żadnego komentarza. To świat urojony, Bruce wszechmogący. Żaden koment nie odda tego, co zostało napisane przez samego autora. Oryginały są najlepsze. Diagnoze niech stawiają specjaliści.

  http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/06/podziekowania/ „Bogu Wszechmogącemu,za uchronienie Polski od skażenia,z całego serca dziękuję.Bałtyk, wyrzuca na brzegi, tysiące martwych śledźi.Poradzi sobie.Dziękuję wam operatorzy działek,którzy stanęliście do walki.Dziękuję wsparciu modlitewnemu,które niewątpliwie działało.,zwłaszcza dzieciom Ojca Pio ,dzięki którym nasza intencja, zaniesiona została przed Tron Jasnogórskiej Pani.Przeszliśmy próbę wiary,jaka nie często się zdarza i najdziwniejszą internetową przygodę.To nie jest tak jak napisał troll w odpowiedzi na mój apel,na blogu Królowej Pokoju,że wystarczy sama modlitwa.Bóg nie obiecał że uczyni,ziemię nam poddaną,a nakazał, czyńcie ją sobie poddaną.A więc modlitwa i walka ,jak nasi przodkowie jest naszym obowiązkiem.Być może,gdybyśmy nie zrobili nic,chmura z niebezpieczną zawartością, o której mówi pierwsza symulacja,znad Skandynawii,skaziła by Polskę.Podjęliśmy walkę,choć zapewne byliśmy jak mrówka ,wobec smoka.Bóg dokonał reszty.
  Dziękuję wszystkim autorom blogów które wsparły akcję.
  Osobne podziękowania należą się ptakom , w moim ogrodzie,które ,gdy dostałem pierwszą symulację ,i po ciemku wyszedłem do ogrodu,zaczęły odzywać się masowo.Zwierzęta zawsze wiedzą pierwsze.
  Dziękuję półdzikiemu kotu,który nie wychodził na łowy. a jedynie płakał.Znałem taką relację z Japonii, o zachowaniu kotów
  z przed ostatniego,fatalnego w skutkach trzęsienia ziemi.
  Ptaki zachowyją się normalnie.Kot po połudnu usiadł jak posąg,czego nigdy nie robił, siedział tak pół godziny.Ja obok.Patrzył to na mnie,to na niebo,po czym ruszył na łowy.
  Sądzę, że uniknęliśmy wielkiego niebezpieczeństwa.
  Wszystkim serdeczne,jeszcze raz Bóg zapłać.”

 5. AQQ powiedział/a

  Kwiecień 8, 2011 @ 7:43 PM 

  13 Votes

   

  Dobra robota Mizia!
  Własna konstrukcja, materiały ogólnie dostępne, tanie…wyrzutnia-super. Jak postawię czystą* na porcelanie* będzie mocniejszy efekt, myślę, że nie zażądasz opłaty licencyjnej!!!

  • Miziaforum powiedział/a

   Kwiecień 8, 2011 @ 8:02 PM 

   13 Votes

    

   brumm – donosi , że bratnia bundeswera otrzymała apel wodza zena i około 22 zaczyna ostrzał wedle koordynatów , przesłanych przez sztab zena – A MAJA Z CZEGO
   =

   • Brummm powiedział/a

    Kwiecień 8, 2011 @ 11:22 PM 

    6 Votes

     

    Ktore to brumm donosi? Ja nie donosze (przynajmniej nie oficjalnie ;) ), ale zaluje tego faceta. Ja sie zastanawiam czy faktycznie on nie jest z onych, bo wyznawanie wiary w Boga to jedno, ale robienie przy tym idiotyzmow to juz jakas podpucha.
    tylko on moze nie wiedziec, ze sam zostal podpuszczony.

    • Miziaforum powiedział/a

     Kwiecień 8, 2011 @ 11:23 PM 

     6 Votes

      

     a kto zdrowy pisze coś takiego
     ============================
     Instrukcja dla obsługi dział orgonowych.

     Posted by zenobiusz w dniu Kwiecień 7, 2011

     22 Rate This
     Ponieważ, mamy być może mało czasu ,a nie jest to ostatnia eksplozja w najbliższych miesiącach,instrukcja wstępna dla obsługi dział.Niektórzy operatorzy zapewne maja tą wiedzę.

     Pracujemy z energią znaną jako chi, a wcześniej,vril.Reaguje ona na nasze myśli,ale potrzebna jest dyscyplina umysłu i Wiara. Kiedyś władali nią mnisi wojownicy,My nie mamy czasu,musimy liczyć na geny mnichów wojowników,które ma wielu Polaków.Jezus powiedział uczniom,gdybyście mieli wiarę jak ziarnko gorczycy….Czytałam uczone traktaty, że chodzi o twardość tego ziarna.Nie, chodzi o rozmiar.On powiedział,gdybyście mieli wiary, choć tyle, co brudu za paznokciami.

     Będę aktualizował ta stronę,po zgłoszeniu się operatorów..

     ——————————————————–.

     Ten wpis został dodany w Kwiecień 7, 2011 @ 20:05 i znajduje się w kategorii wojna z UFO. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanał. Oba, komentarze i pingi są w tej chwili zamknięte.

     • Pierścioneczek powiedział/a

      Kwiecień 9, 2011 @ 1:23 PM 

      4 Votes

       

      istnieją trzy możliwości:
      1/dostał działkę od producenta działek :-) ,
      2/dostaje działkę od budowniczych NWO- ludzie mają się modlić i strzelać orgonowo w chmury :-) ,
      3/nosi pierścień atlantów i diabeł mu odebrał zmysły (:

  • AQQ powiedział/a

   Kwiecień 8, 2011 @ 10:40 PM 

   7 Votes

    

   No, koniec żartów z mojej strony. Działka orgonowe, clodbustery widziałam w akcji i wierzę w ich siłę. Jednak co do przepędzenia opadu radioaktywnego nie jestem na 100% przekonana… Poza tym wierzę również w moc energii jaką w sobie mamy, gdybyśmy umieli z niej odpowiednio korzystać…dla dobra ludzi…na pewno świat wyglądałby inaczej …

   • Miziaforum powiedział/a

    Kwiecień 8, 2011 @ 10:55 PM 

    8 Votes

     

    TU NIE CHODZI O ENERGIE ORGONU – ALE O CZŁOWIEKA – ZENO – taki świr może skompromitować najbardziej słuszne tezy i teorie – NIE PIERWSZY RAZ TEN CHŁOPEK ROZTROPEK ROBI SIARĘ – WYRAŹNIE O NIEGO CHODZI A NIE O TEMATY POD KTÓRE SIĘ PODPINA –
    jak go skompromitują w danym temacie wynajduje następny , i kreuje się na fachowca , i tak w koło macieju – TO SIĘ NAWET FACHOWO NAZYWA W PSYCHIATRII
    ========================

   • Miziaforum powiedział/a

    Kwiecień 8, 2011 @ 11:05 PM 

    7 Votes

     

    ŚWIAT ZAPEWNE WYGLADAŁ BY LEPIEJ GDYBY WARIATÓW NIE DOPUSZCZANO DO GŁOSU , A JUŻ NAPEWNO DO NETU. BUCHCHCAACHC
    =================
    poczytaj od poczatku twórczość tego facia – ewoluuje wyrażnie , kurs na tworki

   • Miziaforum powiedział/a

    Kwiecień 9, 2011 @ 9:23 PM 

    3 Votes

     

    a ja konfrontuje ten sprzęt z wiaderkiem wypełnionym gruzem i miedzianym złomem scalonym to wszystko w całość butaprenem – WYKONANIE ZENA – SWIRA
    ========================================
    POPATRZ I POSŁUCHAJ MUZYKI –

 6. Krist powiedział/a

  Kwiecień 8, 2011 @ 8:46 PM 

  10 Votes

   

  szkoda ze nie było zena jak ruscy czarnobylem nam dowalili, nie dostałbym wtedy swojej dawki promieniowania….
  z innej beczki
  http://fakty.interia.pl/raport/lech-kaczynski-nie-zyje/news/obama-oddal-hold-ofiarom-katastrofy-smolenskiej,1622269,0,0,1#comments
  Obama oddał hołd ofiarom katastrofy smoleńskiej
  Piątek, 8 kwietnia (17:03) Aktualizacja: 1 godz. 12 minut temu
  To znaczy wydał specjalne oświadczenie, w którym zadeklarował pogłębienie więzi Stanów Zjednoczonych z Polską.

  Podkreslam : ZADEKLAROWAŁ POGŁEBIENIE WIĘZI—– chyba wiecie dlaczego?! ano dlatego iz „nagle” okazuje sie ze mamy biliony m3 gazu łupkowego który wystarczyłby nam na 350 lat!!! mamy wieksze złoza a nizeli norwegia!!!
  oczywiscie gaz został sprzedany amerykanom za 1% od wartosci wydobytego gazu…..

  teraz kuzwa wiadomo dlaczego chce pogłebic więzi!!!! dlaczego Jezus ze swiebodzina i modlitwy nas nie uratowały przed takim dymaniem!!!!???

 7. EDEK DEBEŚCIAK powiedział/a

  Kwiecień 8, 2011 @ 9:28 PM 

  3 Votes

   

 8. Navajo88 powiedział/a

  Kwiecień 8, 2011 @ 10:50 PM 

  9 Votes

   

  Nowy ksiądz był spięty jak prowadził swoją pierwszą mszę w parafii, więc poprosił kościelnego żeby dolał do świętej wody kilka kropelek wódki, aby się rozluźnić. I tak się stało. Na drugiej mszy zrobił tak samo i czuł się tak dobrze
  ( a nawet lepiej ) jak na pierwszej mszy, ale gdy wrócił do pokoju znalazł list na stole:

  DROGI BRACIE !
  – Następnym razem dołóż kropelki wódki do wody, a nie kropelki wody do wódki.
  – Na początku mówi się „Niech będzie pochwalony”, a nie „kurwa mać”.
  – Po drugie, Jezusa ukrzyżowali Żydzi, a nie Indianie.
  – Po trzecie Kain nie ciągnąl kabla, tylko zabił Abla.
  – Po czwarte, po zakończeniu kazania schodzi się z ambony po schodach, a nie zjeżdża po poręczy.
  – A na koniec mówi się Bóg zapłać a nie ciao.
  – Krzyż trzeba nazwać po imieniu a nie to „duże T”
  – Nie wolno na Judasza mówić „ten skurwysyn”.
  – Na krzyżu jest Jezus a nie Che Guevara.
  – Jest 10 przekazań a nie 12.
  – Jest 12 apostołów a nie 10.
  – Ci co zgrzeszyli idą do piekła, a nie wpizdu.
  – Inicjatywa aby ludzie klaskali była imponująca ale tańczyć makarenę i robić „pociąg” to przesada.
  – Opłatki są dla wiernych a nie na deser do wina.
  – Pamiętaj że msza trwa godzinę, a nie dwie polówki po 45 minut.
  – Poza tym Maria Magdalena była jawnogrzesznicą a nie kurwą.
  – Ten obok w „czerwonej sukni” to nie był transwestyta, to byłem ja, Biskup.
  – I w końcu Jezus był pasterzem a nie domokrążcą.

  • Brummm powiedział/a

   Kwiecień 8, 2011 @ 11:24 PM 

   4 Votes

    

   Lo rany, ale sie usmialam i poplakalam :D Nic nie poradze, ze mam pokopana wyobraznie i widze ten skecz. :D

   • Navajo88 powiedział/a

    Kwiecień 8, 2011 @ 11:39 PM 

    4 Votes

     

    Niezłe co hahahahahahaha

    • Miziaforum powiedział/a

     Kwiecień 8, 2011 @ 11:46 PM 

     4 Votes

      

     wracajac do meritum , czyli zena chłop ma taka charyzmę ,ze jak by stanoł obok boga to i jego by ośmieszył i skompromitował nie otwierając japy

     • Navajo88 powiedział/a

      Kwiecień 8, 2011 @ 11:56 PM 

      6 Votes

       

      Miziak tego to nie wiem bo ja w boga nie wierzę i tyle hahahahaha

     • Millena461 powiedział/a

      Kwiecień 12, 2011 @ 1:27 AM 

      Rate This

       

      Oj czy mozna sie az tak wysmiewac ?? jak wiem ten blog tez jest wysmiewany przez liczne osoby – wiec tak w sumie NIEROB BRACIE KOMUS TEGO CO TOBIE NIEMILE !! szanujmy sie i pilnujmy tego co robimy na wlasnym podworku.
      Pozdrawiam

 9. AQQ powiedział/a

  Kwiecień 8, 2011 @ 11:48 PM 

  Rate This

   

  http://astral-projection.nowyekran.pl/post/9708,zbrodnie-agencji-atomistycznych

  • AQQ powiedział/a

   Kwiecień 9, 2011 @ 12:47 AM 

   Rate This

    

   Komentarz pod w/w artykułem:
   „ciekawe
   Polecam życiorys odkrywcy energii W. Reich, którą nazwał orgon http://www.daro.it.pl/reich.html

   Pamiętacie jak niedawno w mediach pojawiła się informacja o tym, że nie byłoby takie złe odpalenie małej bomby atomowej?! Przyczyniłoby się to nawet do ochłodzenia klimatu!!
   Po paru tygodniach nastąpiła katastrofa w Fukushimie.

   „Biografowie Reicha podkreślają, że wyciszenie jego głosu w sprawie dynamicznej siły w atmosferze w latach pięćdziesiątych pozostawało w związku z narodzinami energetyki jądrowej. Nie było wówczas rzeczą wskazaną, aby społeczeństwo wdawało się w debatę, czy reakcja jądrowa i jej produkty uboczne przeobrażają siłę życiową w naszym środowisku w niszczycielski czynnik zwany przez Reicha Śmiertelnym Promieniowaniem Orgonowym (DOR). Przemysł atomowy nie chciał, żeby ludzie łączyli susze i inne anomalie pogodowe z atmosferycznym DOR-em. Współczesny Reichowi Austriak, W.Schauberger, również dobrze rozumiał, że obserwuje pewną energię, której istnienie może zostać zagrożone przez wzrost atomowego promieniowania w atmosferze”.

   „Jeśli wrodzy życiu ludzie u władzy nie zniszczą tego świata, być może ci, którzy jeszcze się nie narodzili, zrozumieją dzieło Reicha”(A.S.Neill, 1958r.).”

   • Miziaforum powiedział/a

    Kwiecień 9, 2011 @ 1:01 AM 

    6 Votes

     

    ty się zastanów kim jest ten facio WEJDŻ TAM I POCZYTAJ
    A TU MASZ SKRIN Z BLOGA WIECEJ NIC NIE TRZEBA DODAWAĆ CHYBA

    • AQQ powiedział/a

     Kwiecień 9, 2011 @ 1:31 AM 

     7 Votes

      

     Jestem duża*, mam swój ugruntowany pogląd, nie dam się wciągnąć w Wasze osobiste wycieczki*.
     Na różnych blogach, czytam wypowiedzi, dzielę się wiadomościami, które wydają się ważne, zwłaszcza teraz.
     Uczucie wiary jest ważne i wszystko mi jedno kto jak ją wyznaje(w co/kogo wierzy), najważniejsze, że ją ma, a wiara czyni cuda, dodaje otuchy, więc wierzmy każdy po swojemu i bądżmy razem w słusznej sprawie.

     • Zagrypiona powiedział/a

      Kwiecień 9, 2011 @ 11:16 AM 

      4 Votes

       

      Trzeba vontuska powstrzymac od budowania w Polsce tego gowna (i innych debili dla ktorych atom to cudo swiata). Sama wiara tego nie dokonasz. tu potrzeba realnych krokow. Podobnie jak innych trucicieli. Bo oni beda cie biologicznie zatruwac, a ty tylko wiara odpedzac trucizny? No nie… Przeciez nawet w chrzescijanstwie jest mowione ze czlowiek to istota dualna z ciala i ducha sie sklada. O jedno i drugie trzeba dbac tak samo. Trzeba sie bronic na obu poziomach. A nie tylko ciagle wiara i wiara. No i tyle tej wiary jest a wciaz jestesmy kopani w dupe. Jak to sie dzieje?

      Brak mi slow po prostu na ten swiat w ktorym zyje na te bezwolne istoty pozwalajace psychopatom krzywdzic je a na dodatek ich wlasne dzieci.

     • AQQ powiedział/a

      Kwiecień 9, 2011 @ 1:58 PM 

      5 Votes

       

      Zagrypiona! Moja odpowiedz dotyczy zupełnie czegoś innego.
      Zenobiusz-blog i Mizia-blog walczą* niepotrzebnie ze sobą , a przecież powinniśmy razem bez względu na poglądy, kolor skóry czy różnice religijne walczyc zupełnie z Czymś innym…

    • Miziaforum powiedział/a

     Kwiecień 9, 2011 @ 2:03 PM 

     6 Votes

      

     trening zajoba w apogeum mocy
     =======================================
     @ antyk – JA SIĘ Z GŁUPEM NIE SPIERAM – TYLKO GO TEMPIE – a to już twoja sprawa czy z chorymi umysłowo przestajesz
     ===============================
     OSTATNI WPIS W TYM KOMICZNYM TEMACIE – GURU ZWARIOWAŁ DO IMENTU – BUCHACHACHA :-)
     ========================================

     Annah powiedział/a
     Kwiecień 9, 2011 @ 08:49 0
     0

     Rate This

     Południe Niemiec też ma siatkę takich chmur, drobniejszą. Ludzie na tych terenach powinni przyglądać się zachowaniu zwierząt, na przykład zrobić sobie dzisiaj wycieczkę do zoo, choć zapewne z kolejnym pokoleniem w niewoli instynkt słabnie.
     Odpowiedź
     zenobiusz powiedział/a
     Kwiecień 9, 2011 @ 09:04 0
     0

     Rate This

     Przede wszystkim,obserwować koty.Są sprawdzonymi prognostykami.i wszędzie niemal są.
     Odpowiedź
     klara powiedział/a
     Kwiecień 9, 2011 @ 11:20 0
     0

     Rate This

     Jak się zachowują w takiej sytuacji?
     Odpowiedź
     zenobiusz powiedział/a
     Kwiecień 9, 2011 @ 11:32 0
     0

     Rate This

     Płaczą.
     Odpowiedź
     Annah powiedział/a
     Kwiecień 9, 2011 @ 09:15 0
     0

     Rate This

     Powiem o sobie, wczoraj mianowicie nieciekawie się czułam, jakieś dziwne chodzące po głowie bóle głowy, wieczorem było lepiej, jednak w nocy powróciły i trwają do teraz.
     Może to mieć związek z bardzo silnym wichrem który złamał w okolicy mego domu duże i silne drzewo, albo z mapką z pierwszego posta – HAARP?
     Odpowiedź
     zenobiusz powiedział/a
     Kwiecień 9, 2011 @ 09:19 0
     0

     Rate This

     Tak. Z pewnością. Jak 5000 lat temu, Chińczycy opisali takie chmury i powiązali z trzęsieniami ziemi,to też był HAARP.Iluminaci mają na pewno maszynę czasu i sobie psocili.
     Odpowiedź
     Annah powiedział/a
     Kwiecień 9, 2011 @ 09:23 0
     0

     Rate This

     Dziękuję za ostrzeżenie, już więcej u Ciebie nie napiszę.
     Odpowiedź
     zenobiusz powiedział/a
     Kwiecień 9, 2011 @ 09:36 0
     0

     Rate This

     Twój wybór.Jak chcesz wierzyć w HAARP jako przyczyny.Ja wielokrotnie pisałem co o tym sądzę .To zjawiska naturalne ,występujące cyklicznie co 3600 lat,i nie ważne jest, czy wywołuje je Nibiru ,czy szczególny układ planet, w stosunku do Słońca.Czekanie na szeryfa ,który wyłączy HAARP ,nie u mnie.Kataklizmy będą się nasilać ,a HAARPY- zmory,Fulfordy,to odwlekanie chwili ,gdy to do ludzi dotrze.Beze mnie.
     Odpowiedź
     zenobiusz powiedział/a
     Kwiecień 9, 2011 @ 10:07 0
     0

     Rate This

     HAARP jest jedą z podstawowych szans ,na przeżycie ludzi, którzy pozostaną na powierzchni,w chwili zaniku magnetosfery.Ma wzmocnić na ten czas jonosferę.Jest w rękach patriotów w Armii amerykańskiej,i jest podstawową przeszkodą, dla pożądanej przez iluminatów depopulacji,gdy oni zejdą do podziemnych kompleksów.Robią wszystko, by doprowadzić do jego zamknięcia ,bądź przejęcia.Stąd ta kampania oskarżeń od powodzi po tsunami ..Co rusz ktoś mi podrzuca sensacje o zbrodniczym HAARP.Wielokrotnie o tym pisałem.Nie zamierzam być pionkiem w tej rozgrywce.Wystarczająca ilość blogów w to się bawi.
     Odpowiedź
     selbi powiedział/a
     Kwiecień 9, 2011 @ 10:50 0
     0

     Rate This

     Warszawa, Jelonki 25.03.2011r. Orędzie 570. „Pozwolę o Polacy aby po raz kolejny was pognębiono. Dopuszczę aby demony ziemi zatrzęsły i waszą ziemią. Pozwolę demonom ognia użyć ogni piekielnych do spalenia wielu ludzi w waszym kraju oraz wielu waszych dóbr. Demony wody już działają, lecz gdy pozwolę będą zatapiać jeszcze więcej niż do tej pory. Demony powietrza rozpoczną swoje harce. Co było zapowiedziane wypełni się niebawem. Zaopatrzcie się w dobre lampy i oliwe do nich bo PAN MŁODY już prawie stoi w progu”
     Odpowiedź
     zenobiusz powiedział/a
     Kwiecień 9, 2011 @ 11:10 0
     0

     Rate This

     Dziękuję za informacje.W najbliższym czasie dojdzie do pogorszenia się sytuacji.Wielu będzie płakało krwawymi łzami.Nie będzie więcej oferty prowadzenia ,czy koordynacji ,akcji busterami w obronie kogokolwiek.Muszą zajrzeć śmierci w oczy ,nim przejrzą.Nie zgłosiła się żadna grupa modlitewna,Nie zgłosił się żaden busterowiec,Vancouver nie potwierdziło chęci współdziałania.Nie ma w nich Wiary,lub jej pierwociny,wykazane w poprzedniej ,akcji skutecznie zapluto.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2011/04/08/japan-nuke-scare-%E2%80%93-orgone-and-radioactivity-dr-beinowi-dedykuje/
     Odpowiedź
     zenobiusz powiedział/a
     Kwiecień 9, 2011 @ 11:14 0
     0

     Rate This

     Chmury zwiastujące, być może silne wstrząsy tektoniczne, obejmują już niemal połowę Polski.
     Odpowiedź
     selbi powiedział/a
     Kwiecień 9, 2011 @ 11:46 0
     0

     Rate This

     Warszawa,Jelonki 25.09.2010. Przekaz 562. „Żywy Płomieniu kiedy nadejdzie własciwy czas daj ludziom wskazówki co, kiedy i jak mają robić. Wielka liczba ludzi umrze i ciała ich będa leżały pokotem. Unosić się będzie potworny odór z rozkładających się ciał. Nie pozwoli on normalnie funkcjonować. Wiesz Żywy Płomieniu o czym mówię bo w swej młodości odczuwałeś już taki odór. W takim przypadku pochowanie ciał w masowych grobach będzie jedynym rozwiązaniem. Ci co przywiązali się do wygód i luksusu będą bezradni. Nie będą potrafili normalnie funkcjonować w prymitywnych warunkach, bez prądu.Niewielu ludzi będzie miało prąd, wiele domów rozleci się. W cenie będą ci co bedą potrafili zbudować schronienie pośród ruin i gruzów”
     Odpowiedź

     • Zagrypiona powiedział/a

      Kwiecień 9, 2011 @ 3:44 PM 

      5 Votes

       

      To jest najlepsze:

      „HAARP jest jedą z podstawowych szans ,na przeżycie ludzi, którzy pozostaną na powierzchni,w chwili zaniku magnetosfery.Ma wzmocnić na ten czas jonosferę.Jest w rękach patriotów w Armii amerykańskiej,i jest podstawową przeszkodą, dla pożądanej przez iluminatów depopulacji,gdy oni zejdą do podziemnych kompleksów.Robią wszystko, by doprowadzić do jego zamknięcia …”

      I wszystko jasne. Caly czas stalismy po zlej stronie mocy. Teraz jestesmy na celowniku patriotow amerykanskich. No tragedia… A ja juz myslalam ze wszyscy amerykanscy patrioci sa w afganistanie iraku innych.

 10. Ost Preussen powiedział/a

  Kwiecień 9, 2011 @ 1:13 AM 

  5 Votes

   

  Tak się zastanawiam, dlaczego on to robi? Przecież on sobie kpi z tych ludzi. Przecież ten Zenon to nie wariat, a jesli nie wariat, to kto?

 11. Nexx powiedział/a

  Kwiecień 9, 2011 @ 4:46 AM 

  5 Votes

   

  Mizia, jesteś debeściak. Wielki szacun dla Ciebie. Uśmiałem sie prawie do łez.
  W obecnych czasach brakuje poczucia humoru a Ty wciąż je masz. Podaj receptę.
  A teraz z innej beczki.
  http://uleszka.uprowadzenia.cba.pl/
  Na tej stronie znajdziecie mnóstwo interesujących informacji. Jest tez dział o energii orgonu. Czytania ogólnie jest całe mnóstwo, ale twórca tej strony ( tu chylę czoła ) przedstawił temat naszej historii chyba tak jak nikt dotąd nie zrobił.


Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: