Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Anioły powietrza-Sylfy,przyjaciele wojowników orgonu.

Posted by zenobiusz w dniu 8 lipca 2011


Atak, atakiem,a my róbmy swoje.Dziś nieco o sylfach.Tłumaczenie z czeskiego,ale zrozumiałe.

O istotach tych wiemy niewiele,każdy operator działa orgonowego zetknie się z nimi,jeśli będzie uważnym obserwatorem

http://poselsvetla.blog.cz/1008/elementalove-vzduchu-sylfy

.Oczyszczanie powietrza,cieszy je ,zdać się może, że ochoczo w tym pomagają. Oczywiście ten aspekt będzie najbardziej ośmieszany,ale wiem że wyczulony operator, będzie wiedział ,o czym piszę.Istnieje kolekcja zdjęć tych istot.Jeśli ktoś ma takowe ,proszę nadsyłać.Pozdrawiam.

Air Żywiołaki – sylf

30-sze Sierpnia 2010 14:50 | lúmenn |  Elementals

sylf
Air istoty elementarne zwane sylf. W każdej elementarnej, lub mają zbyt sylf własnej indywidualności i inteligencji, ale zazwyczaj nie związane bezpośrednio z dowolnego miejsca.
Opieki Sylph o powietrza na każdej z planet, a ponieważ powietrze jest wszędzie, wszędzie i sylf. W każdym zavanutí wiatru, skrzydła na każdego ptaka, w każdy atom tlenu, którym oddychamy, aby żyć.
Ponieważ każdy człowiek (i zwierząt) Ciało i dusza są zawarte wszystkie elementy, które mamy w organizmie i żywiołaki elementów. Nasz „osobisty” sylf jest odpowiedzialny za proces oddychania, dbając o naszych płuc i gardła. Pomaga w ekspresji emocjonalnej poprzez swoje wypowiedzi i domeny emocjonalne, nasz umysł, ułatwia wchłanianie pomysłów, sortowanie i wolności.
Większość sylf pojawia się w formie bezpłciowy – mają piękne, zmienne twarzy i ciała, który jest trudny do określenia, czy jesteś mężczyzną czy kobietą. Sylph z najbardziej elementarnych wszystkich zrezygnować i pozostawić ludzkiej postaci jest widoczne tylko w postaci wirów powietrza i zakręty.Wszystko oczywiście zależy od naszych oczekiwań i wyobraźni, ponieważ stanowi energetycznych istot.
Gdyby pokazać nasze fizyczne oczy, są w postaci ptaków, motyli i innych latających stworzeń, czasami po prostu upuścił na ścieżkę piórko.
Sylph kochają muzykę i uwielbiam śpiewać lub grać na flecie, który może być wszystko – dziupli, szparę w drzwiach, kominie. Ich śpiew towarzyszą burze, a ich taniec jest nieograniczony i bezpłatny. Niektóre sylf żyć w jednym miejscu, oczyszczają powietrze w lesie lub na żywo na dachu, ale większość z nich podróżuje po całym świecie na skrzydłach wiatru, zmienia się i łączenie się z innymi w większe i bardziej zaawansowanych form, a następnie rozłącza się ponownie i przejdź się na wędrówkę atmosfery.
sylfa2
Sylf dla większości ludzi oznacza powietrza (patrz  ten artykuł ) i tych, którzy są bardziej androgyniczne wyglądu i zachowania, zmienne, niestabilne i wolne, a także ludzi, którzy są zaangażowani w czynności psychicznych, komunikujemy się ze słowami – gadatliwy, pisać wiersze, itp. Życie sylf jest zmienna i większość z nich brak indywidualności, a więc trudno jest w stanie określić, jak długo żyją i jak są one silne. Można je połączyć z innymi w sylf gigantycznych stworzeń i żyć wiecznie, inni żyją samotnie i umrzeć, kiedy zdecydują, że chce zmienić.
Sylph można znaleźć wszędzie, a powietrze jest coraz czystsze, tym łatwiej jest znaleźć sylf, a kontakt z nimi. Najlepszy z nich może spełnić podwyższone miejsca, skały, wzgórza, wieże i dachy, a większość sylf lecieć do góry, gdzie powietrze jest najlepsze. Niektórzy żyją w sylf instrumentów muzycznych – organy i piszczałki i nadać im charakterystyczny eterycznych dźwięków.
Jeśli dostosować ich mocy, pokaż nam nieskończony świat idei, inspiracji i intuicji, pomagając w rozwoju telepatii i uzdrowienie myśli, uczy nas wizualizacji i jasnowidzenia. Sylph nam pomóc w akceptacji i zrozumienia zmian w następstwie nas harmonia, wrażliwość artystyczną i pomysłowość.
Nad sylf w hierarchii władzy jest przestronne bajki (nimfy), wiatr, duchy i gobliny w powietrzu elementem często należą do aniołów, duchy i zjawy w ogóle miejsca. Nad lotniczy posiada ochronną strony istot archanioł Rafael.
sylfa3
Niektóre bóstwa, związane z powietrza:
Reklamy

Jedna odpowiedź to “Anioły powietrza-Sylfy,przyjaciele wojowników orgonu.”

  1. Barrett said

    Hey! Someone in my Facebook group shared this site with us so I came to check it out.
    I’m definitely loving the information. I’m bookmarking and will be
    tweeting this to my followers! Outstanding blog and brilliant design and style.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: