Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

Przypomnienie o co walczymy.Mój piękny orgonowy świat.

Posted by zenobiusz w dniu 5 lipca 2011


Mój piękny orgonowy świat.

 http://www.orgoniseafrica.com/blog/my-2020-the-world-in-which-well-live/

Oczywiście gifting i uznanie Orgonite i jego efekty nie są przypisane do żadnej ideologii politycznej, a nawet wizji.

Niemniej jednak, myślę, że wszyscy mamy swoje prywatne myśli o tym, jak pożądane rozwoju społeczeństwa globalnego może wyglądać.

Więc pozwól mi powiedzieć, jakie zmiany do-stanie i praktyczne mogę przewidzieć na najbliższe kilka lat, powiedzmy do roku 2020:

1. Koniec z Big Oil

Wystarczy wyobrazić sobie, nie potrzebujemy więcej ropy, z wyjątkiem produkcji kilku plastików.

„Darmowej energii” systemów napędowych, znany już od ponad 100 lat i skrycie wykorzystywanych przez głęboko pod ziemią wojskowe stały się powszechne i stale udoskonalanych.

Jest to wielka radość, że udział w niektórych z tych projektów do harmonijnego, energii niż entropii.

Służby techniczne uniwersytetów i college’ów w końcu stać się miejscami naprawdę ekscytujące badania i odkrywania. Ale także niezliczone garage-geniuszy i wcześniej stłumione wynalazców, które wchodzą w pełni praw i wreszcie cieszyć się owocami całorocznej walki i trudności.

2. Koniec fałszywych pieniędzy

Odsadzenia off z ropy idzie w parze z oczekiwaniami do końca fałszywe pieniądze, które były tworzone z niczego przez niewielką grupę wtajemniczonych bankowego, na który resztę ludzkości, którzy nie należą do tej grupy musiał pracować jako quasi -niewolników.

Ze wszystkich orgonite i odpowiednie do podnoszenia powszechnej świadomości, nie było „miękkiego lądowania”, choć, prawie niezauważalne obumierania pasożytniczych struktur pieniądze bez konieczności awarii całego humankinds działalności gospodarczej.

Fałszywych pieniędzy z wbudowanym mechanizmem wydobycie bogactwa na rzecz niewielkiej grupy aa pasożytniczych po prostu zastąpić swobody wymiany jakichkolwiek korzyści osobie, przeciwko cokolwiek innego na zasadzie dobrowolne.

Pogoda pytanie powinniśmy całkowicie zbiec idei „wartości wobec wartości” na rzecz tylko dobrowolnych składek wszystkich do większego dobra wszystko było otwarte przez jakiś czas. Być może byłoby to w ten sposób na jego własne.

Na razie, zwolnienie produkcyjnych energii była tak głęboka, że ​​wszystkich poziomach ludzkiego społeczeństwa doświadczyły już ogromną poprawę ich warunków życia.

Wraz z końcem podrobionych pieniędzy uciążliwy system podatków, które zostały obciążania mieszkańców owej planety stały się nieaktualne, jak również i mogą być zastąpione przez bardzo umiarkowane opłaty, które były całkowicie dostosowane do usług świadczonych przez to, co pozostało z rządu, używane do utrzymania pożądany stopień wspólnej infrastruktury.

W związku z tym bardziej i bardziej histeryczne prawa i regulacjami bankowymi nielegalne, który narusza wolności osobistej przez szpiegostwo na osoby ruchów finansowych i transakcje również się zbędne.

Każdy może teraz podróżować z co uzna za wartościowe lub przeniesienia jego własności tam, gdzie mu się podoba lub zbywać na własne przyjemności, jak długo nie narusza praw innych osób.

3. Nigdy więcej wojny

Wojny były wykorzystywane w starym systemie, aby zniszczyć nadmiar potencjału gospodarczego (z wyjątkiem ich rola utajonej jako masa ofiar z ludzi), a tym samym opóźnienia upadku systemu podrobionych pieniędzy.

Oczywiste jest, że są one całkowicie zbędne. Konieczność ich etapie odpada, jak tylko „Ciśnienie jest zwolniony z systemu”, tracąc fałszywy system pieniądza i jego destrukcyjnej dynamiczne.

4. Przywrócenia naszych podstawowych praw i wolności

Okazało się, że w konstytucjach większości krajów nie są aż tak złe. Również obecne modele demokracji, a niektóre zmiany ewolucyjne, okazała się odpowiednia do wypełniania nowego życia i dostosować się do koniecznych zmian, gdy ludzie chcąc tych zmian.

Po ludzi zaczęło domagać się swoich konstytucyjnych praw i oryginalny zakwestionował wiele sprzecznych i niezgodne z konstytucją ustawy, rozporządzenia i nielegalnych praktyk administracyjnych przez rządy i duże korporacje, zdali sobie sprawę, że muszą tylko domagać się swoich praw i wycofać swoje poparcie od tych, którzy próbowali ograniczenia tych praw dla całego „domek z kart” z NWO do upadku i rozpuścić.

5. Koniec „choroby na receptę”

Już od dłuższego czasu rośnie liczba mieszkańców naszej planety stawał się coraz bardziej nieufni wobec alopatycznych leku po początkowej euforii na początku lat 20 th wieku.

Na początku medyczno-kartelu farmaceutycznego, które były głównym elementem w kontroli ludzkości przez niewielką grupę, wciąż nie udało się malować te sukcesy uzdrowicieli alternatywy dla przestępców i zatrzymuje wiedzę o swoich sukcesach z populacji ogólnej.

Ale kiedy na początku 21 wieku masowej dieing pacjentów z „lekarstw” jak chemioterapia i leki antyretrowirusowe stawał się coraz bardziej oczywiste, zapory upadł i alopatycznych hade medycyny w twarz uczciwej konkurencji z alternatywnych metod leczenia.

Oczywiście najlepsze osiągnięcia współczesnej medycyny nie były całkowicie oddalił w tym dokładne ponownej oceny, a my nadal cieszą się wysokim standardzie w chirurgii, uraz i interwencji kryzysowej, choć są one mniej potrzebne ze względu na zmniejszenie przemocy i ulega zniszczeniu stylu życia.

Ogólna opinia tych dni jest, że większość chorób przewlekłych zakażeń lub nawet nie występują, gdy dobrze zjeść i żyć zdrowo i radości życia.

6. Środowisko kwitnie

Po energii zostały przesunięte do metod bez entropical praktycznie wszystkie potrzeby masowego zanieczyszczania środowiska nie oddalili się.

Ze względu na zakończenie podrobionych systemu pieniężnego nie było również niezbędne, aby zawsze rozwinąć działalności górniczej w celu wypełnienia nienasycony popyt na coraz pompowania bańki pieniędzy.Większość towarów były już produkowane z materiałów pochodzących z recyklingu lub sposób naturalny.

Pomysł ilościowych wzrostu gospodarczego zostały zastąpione różnego rodzaju dobrobytu. Stały wzrost jakości życia stał się naturalnym wyborem w działalności człowieka. Oczywiście wielki catch-up był potrzebny w niektórych biednym krajom trzeciego świata, ale poprawa wielki tam się dzieje, jak mówimy.

A wszystko to stało się bez drakońskich praw eko-faszysta i ograniczenia duszenie, po prostu ludzka pomysłowość pozwala wziąć to oczywiście.

Uzdrowienie środowiska się jako naturalna konsekwencja wewnętrznej ludzi „proces gojenia i ich nowe stosunku do tej planety i jej mieszkańców człowiek, rośliny i zwierzęta z tej pięknej ziemi, prawie bez wysiłku.

Generalnie okazało się, że większość systemów pokazał wspaniałą zdolność do samoregulacji, raz negatywne lub ograniczenie czynników (DOR lub stagnacji pola energetyczne) zostały usunięte.

Prawie niepotrzebne wspomnieć, że z rosnącą dostęp do wolnej informacji, prawie nikt nie był nadal zainteresowany wytworzonych chemicznie produktów spożywczych i tych branżach, uschło powoli.

Dla niektórych „uzależnionych nieuleczalne” nostalgia produkty takie jak Coca Cola, chipsy, biały cukier i papierosy były jednak nadal oferowany w małych sklepach.

Po tym wszystkim, nikt nie powinien być zmuszony do zdrowych lub szczęśliwy.

Stało się jednak coraz trudniejsze do motywowania przedsiębiorców do zaangażowania się w produkcji tych rzeczy, ponieważ postrzegana jako rynek kurczy się, a więc towary te stawały się coraz bardziej kosztowne.

Rolnictwo ekologiczne zostało przyjęte jako ogólną normą, bez odwoływania przydatne i nieniszczących nowoczesnych technologii.

Przy pomocy prostych generatorów orgonu, że wkrótce można znaleźć niemal w każdym domu, wielkie pustynie świata zostały przekształcone w kwitnące ogrody.

W tym wysiłku rekultywacji pustyni inaczej przestarzałych narzędzi zwolnionych armii tego świata stwierdziła, że ​​w zeszłym przydatne rozmieszczenia jak były śmigłowce bojowe były używane do dystrybucji busters wieża i kolumny pojazdów terenowych zapędzony do wdrażania busters chmur na Gobi i Sahary pustynie. Lybian helikoptery wojskowe były wykorzystywane do wdrażania buster cloud co 20 km sieci na pokrycie Sahara.

W związku z tym ogólny wzrost dobrobytu i wydajność w połączeniu z gwałtownym spadku szkody środowiskowe, także na terenie byłego 3rd World oraz masowe rekultywacji gruntów ornych, domniemany problem przeludnienia stracił wszystkie swoje groźne aspekty.

Tu również, że wspaniałe tendencja do samoregulacji doprowadziły do ​​osiągnięcia

o gęstości zaludnienia całkiem przyjemny i trwały do ​​wszystkich mieszkańców ziemi. Trzeba powiedzieć, że wszystkie tajne ludności uboju programów zatrzymany i umysłami tych ludobójczych starania zostały sprowadzone do książki.

7. Intelektualnego i duchowego odrodzenia

Oczywiście jest to najbardziej spekulacyjnych rozdział mojej mały kawałek. Więc będę ograniczyć je do praktycznych i oczywiste, bez zbyt wiele spekulacji na temat naszej przyszłości możliwe stanie umysłu.

Poprzez usunięcie wszystkich przeszkód do badań swobodnego, dyskurs, nauka stała się ekscytującym starać ponownie spotkał się z żywym udziałem w całej populacji.

Nie ma bardziej karmienia mas zastępczych postęp la „Popular Mechanics”, ale najbardziej oczywiste zastosowanie technologii byłej granicy progu między fizyką a metafizyką.

Nastolatki są już naukę o antygrawitacji i urządzenia do przechwytywania swobodnie dostępne kosmicznej energii orgonu w lekcji fizyki w (dobrowolnie) szkół wyższych.

Artystycznych, muzycznych i literackich ekspresji osiągając niebywały wysokości, ponieważ konieczność zachowania „mas” sparaliżowany i pozbawiony postrzegania drobniejsze całkowicie oddalili się.

Co to oznacza dla duchowego rozwoju ludzkości mogą być pokazywane w najbardziej ogólnych pojęć jak nikt nie może przewidzieć, jak będziemy rozwijać w warunkach wolności.

Oczywiście również rozwój zdolności intuicyjne i będą zachęcane pozazmysłowe i powitał z uznaniem nie traktując go jako coś odśrodkowo, a nawet super specjalne.

Mogę tylko powiedzieć: „Jestem doczekać”

Zaufajmy w łasce samoregulujący wytyczne intuicyjne. (Niektórzy mówią, że „Boski wskazówki”)

8. Co się stało z mistrzów NWO?

Duża część starych elit przyjąć, że ich neurotyczne dążenie do kontroli, jest bezsensowne i otworzyły się do ogólnego pozytywnego rozwoju.

Niewielka liczba twardy rdzeń, którzy byli sprawcami planowania i realizacji wielkich zbrodni, dopóki nie zabrakło chętnych podwładnych miał być sądzony i skazany przed sądami właściwe i zgodne z prawem.

Wszystko to działo się bez nienawiści lub zemsty z celem umożliwienia nawet te obłąkany osób do uczenia się od ich błędów.

Oczywiście wszelkie niezbędne działania w celu zapobieżenia takim masowych morderców od popełniania nowych zbrodni.

9. Zawarcia

Ten świat może powstać bez przemocy w ciągu najbliższych kilku lat w ramach istniejących ram instytucjonalnych.

Nikt nie musi być pozbawione lub w inny sposób stały się na śmierć, aby tak się stało.

Możemy zacząć od razu, więc zróbmy to!

Masowy neutralizacji negatywnych energii na całym świecie z prostych narzędzi, trochę orgonite, że każdy z nas może zrobić w domu jest pierwszy krok i dokonała już zmianie.

Georg Ritsch

Orgonite: ósmy cud  świata!

Od 2002 roku, rozproszone urządzenia oparte na orgonie uzdrowiają wiele krajów w Afryce, poprzez poprawę orgonu  energii w środowisku, a więc praktycznie zatrzymanie susze i przywracanie naturalnych opadów, obfitość i witalność dużej części pięknego kontynentu afrykańskiego. Orgone energii nie jest to nowy wynalazek, ale nazwa nadana przez nieżyjącego psychoanalityk i naukowiec dr Wilhelm Reich do wszechobecnej siły życiowej.Ten eteryczne życie jest również znany jako prana , chi lub eteru do różnych starożytnych tradycji. Z orgonite mamy uniwersalny i bardzo silne narzędzie leczniczych, które mogą pomóc nam odwrócić negatywny wpływ agresywnych ludzkich technologii na środowisko naturalne.

Skutki obserwowalne efekty z orgonite są znacznie głębsze i bardziej dalekosiężne niż możemy wyjaśnić na tej stronie. orgonite trzeba przeżyć, aby zrozumieć.

orgonite  cloud buster bringing vortex alive
wir energii odżywam po umieściliśmy orgonite buster cloud pobliżu Ficksburg, Free State, Republika Południowej Afryki

Czy orgonite naprawdę działa?

Istnieje wiele sposobów, aby wykazać skuteczność orgonite . Podjęliśmy liczne orgonite gifting wypraw na kontynencie afrykańskim i fotograficznie udokumentowane często dramitic zmiany, widoczne zmiany Chmura, rozwiązania chemtrails, zmiany pogody, zatrzymując się suszy. Uważamy, że suma naszych orgonite pracy gifting jako materiał dowodowy

Inne obserwacje obejmują zwiększenie wzrostu roślin w gospodarstwach rolnych oraz w ogrodach orgonite użytkowników.

Różne systematycznego wzrostu roślin eksperymenty wykazały, że orgonite pyta wzrostu obfite zdrowych biomasy, które sprawiają, iż ważną częścią rozwiązania naszych aktualnych światowych problemów żywnościowych.

orgonite plant growth experiment

Zgadnij, który był uprawiany z próbki orgonite? Tak jasne! I to 3 razy produkowane z biomasy w tym samym czasie i wiele zdrowsze szuka też!

Stać się częścią tego!

Co jest jeszcze bardziej ekscytujące: Można założyć własną orgone rewolucja!Zacznij od własnego domu i rozwinąć ten krąg pozytywną energię coraz dalej!

Ten wpis został dodany w Czerwiec 4, 2011 @ 10:32 i znajduje się w kategorii wojna z UFO. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanał. możesz napisz odpowiedź, lub trackback z Twojej własnej witryny. Korekta tej pozycji.

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Przypomnienie o co walczymy.Mój piękny orgonowy świat.”

  1. […] zamiast czekać z nadzieją, aż się wszystko zawali.” Ja to robię a ty to torpedujesz, https://samotnywilk2011.wordpress.com/2011/07/05/przypomnienie-o-co-walczymy-moj-piekny-orgonowy-swia… A może podasz w punktach,swoje własne propozycje ?? […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: