Zenobiusz-Samotny wilk

Przypomnienie o co walczymy,Budujcie bustery,róbcie orgonity !!!

„Holy Handgrenades” (HHg’s)

Jak zrobić Orgonite „Święty Handgrenades” (HHG w)

Z Don Croft  Kompendium Gifting :
http://www.orgonite.info/how-to-make-orgonite-hhgs.html 
Utwardzony Świętym Handgrenade1. Złóż kartkę papieru wpisując dwa razy a następnie otworzyć go w kształt stożka. Taśma nakładania i underlap taśmą maskującą, aby posiadać swój kształt.
 

2. Po kształcie to w stożek, umieścić otwarte stożek do góry nogami w papierowego kubka.

3. Tniemy 26 „długości 18 drut miedziany grubości i formie go do ruchu wskazówek zegara spirali stożka (przypomina końcówkę duże śruby) tak, że pasuje luźno wewnątrz stożka papieru. Możesz zrobić to bardzo szorstki lub dostać jeden z fajną conespiral formy Christy Murphy’ego gięcia z  Orgonu Quebec . Orgonu po prostu uwielbia biegać po i przez wygięte, ścieżki uporządkowany. 26 ° działa dobrze dla nas, ale nie ma konkretnego powodu długości, z wyjątkiem [psychiczne żoną Dona] Carol to lubi. Nie widzieliśmy żadnych dowodów, że „stracił łokci” lub inne szczególne środki są odpowiednie do tej pracy, tak przy okazji.

HHG i TB gotowy do wylania4. Umieść duży szczypta cząstek metalu do pointy koniec stożka, w prawo na górze trochę koniec spirali miedzianej. Lubię używać kulek (małe, miedzi lub ocynkowanych łożyska kulkowe, że amerykańskie dzieci strzelać z wiatrówki) do końcówki mojej HHgs ale są one bardzo ciężkie i kosztowne, jeśli robisz dużo HHgs i TB. Postaci kulistej, a także chromowana cynku i miedzi na stal zapewniają całkiem dynamikę energii, ale wszelkie odpady meta w sklepie maszyna jest więcej niż wystarczające.

5. Shove tłuszczu XTAL (mój skrót „kryształ”), skierowane w dół, do metalu, tak że to na stojąco, a następnie włożyć trochę więcej metalu w trzymać go w miejscu. Używam bardzo tanie, funky wygląd kryształów do tego, które jeden i koniec. Każda forma kwarc działa dobrze, przy okazji, dla każdej z pozycji wymienionych w tym dokumencie – ametyst, kwarc różowy, cytryn, itp. Zapisz miłych dla urządzeń osobistych, choć, jeśli czujesz, skłonność do eksperymentowania z dynamiki kamieni szlachetnych. Dla HHG użyję niczego, co przynajmniej cala długości i pół cala grubości z jednym wyraźny punkt. Gladys stawia wiele z nich w jej „za funt” zamówienia, wraz z kryształów towerbuster.

6. Teraz wystarczy wlać katalizowanej żywicy do nasycenia metalu. Jeśli cząstki metalu są zbyt małe dla żywicy wlać poprzez zanim stwardnieje, wymieszać rzeczy przed umieszczeniem go w odwróconego stożka – nie uczą tego na drodze, tak jak ja (i nadal ;-)poziom żywicy! i poziomu metalu po to nasycony musi być o tym samym, inaczej tracisz trochę żywicy. Lepiej mieć metalu wystający z dna gotowego produktu niż mniej metalu niż żywicy. To metalu, który nie pracy, najwyraźniej; żywicy matrycy.

7. Dodajemy trochę granatów, hematyt i zmiażdżony piryt do orgonite, czasami, jest to opcja proces dla tego urządzenia, ale jest to sprawdzone i prawdziwe połączenie minerałów dla wzmocnienia i ugruntowania efektów materiału. Jeśli masz talent do tego procesu, należy dodać jeszcze coś innego. Jeśli nie masz czuć się za to należy pamiętać, że niewłaściwe połączenie elementów spowoduje zmniejszenie skuteczności urządzenia. Istnieją książki, które uczą, właściwości kamieni szlachetnych i minerałów oraz te właściwości są znacznie zwiększona poprzez orgonite. Moje ulubione, bo opiera się na połączeniu z intuitition i badania empiryczne, jest CRYSTAL MOC Michael Gienger to, CRYSTAL Uzdrawiania. Osobiście nie przejmować kierowane do literatury, bo nie ma naukowych podstaw. Nauka i duchowość są nierozłączne, w mojej opinii.Opuszczenie jednej lub drugiej z naszego życia osobistego pozostawia nas zarówno materialistyczne lub przesądny, ale kiedy są w harmonii, jesteśmy samodzielni i inteligentni.

8. Wypełnij po brzegi, w razie potrzeby etapami, z orgonite i kiedy jest ciężko, jest skończone. Możesz zostawić papieru lub skórki go. Zostawiam papieru, a czasami ich malować zielonym i brązowym z spraypaint, jeśli nie będzie zasypywać i możesz być zaskoczony, jak trudno jest zobaczyć zakamuflowany HHG po jego umieścić w buszu lub inne kryjówki.

Zauważ, że nie jestem wprowadzenie dodatkowych kryształów w miksie jak którą zaleca się we wcześniejszych instrukcji. I po prostu, że za pomocą jednego nieporęczne XTAL w punkcie sprawia, że ​​te inne obce. Myślę, że cewka jest ważne w tym przypadku. Zapisz fantazyjne wysiłki dla urządzeń osobistych.

Ten Wpis zostal Dodany w Lipiec 3, 2011 @ 14:14 i znajduje SIĘ w kategorii Wojna z UFO . Możesz śledzić Odpowiedzi do Tego wpisu poprzez RSS 2.0 kanal. możesz napisz odpowiedz , Lub trackback z Twojej własnej witryny. KOREKTA Tej pozycji.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: